Skocz do zawartości

Historia mojego upadku i powstania. O toksyczności ubranej w uległość


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za emocje! :D

 

Napiszę po swojemu: jebał ją pies i tego barana (starego redpillowca) tak samo.

 

A do reszty chłopaków, jak chcecie sobie poszukać dupy, to hajda na miasto, a nie tutaj - ja mam swoją opinię o kobietach stąd, ale zatrzymam ją dla siebie. %-)

 

Powodzenia i "jeszcze będzie pięknie". ;)

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Yolo napisał:

Ps. Wszelkie podobieństwo nie jest przypadkowe. 

Nie pytajcie mnie o tożsamość tej dwójki, to nie jest istotne.

To są sprawy oczywiste. 

Chłopie, tu laski się tylko krygują na takie "inne" i " głębiej biorące życie". Natura pozostaje jednak ta sama.  Ile tu "traktujesz kobiety przedmiotowo!" w wątkach w "rezerwacie", a te same po dwóch mailach zdjęcia gołej dupy na maila wysyłają. 
Same piszą. Po to tu siedzą - lubią być w towarzystwie facetów. A jak laska lubi męskie towarzystwo to wiesz dalej sam. Niczym się to nie różni o realu, gdzie jakaś woli męskie towarzystwo. 

Nie przejmuj się. Każdy choć ma i wiedzę, czasem popłynie. Tego błędu nie popełniają tylko spermiarze siedzący całe życie na gierkach, i perfekcyjni w teorii. 

A ten kolega z forum...cóż...napalił się na małe zgrabne cycki...klasyka. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa historia. Ale....

 

53 minuty temu, Yolo napisał:

Matka' dwójki kotów, wegetarianka

Pierwszy alert.

53 minuty temu, Yolo napisał:

w bardzo dobrej sytuacji materialnej dzięki rodzicom

Drugi alert. Już czerwony.

 

54 minuty temu, Yolo napisał:

Mocne obciążenie, wynikające z dzieciństwa i różnych ciężkich rzeczy, które miały na nie wpływ. 

Ryzyko nieciekawych schematów wyniesionych z domu.

Duże zainteresowanie używkami wszelakiego typu (część już wygaszona), dwa lata wcześniej toksyczna relacja zakończona mocnym tąpnięciem, niemal tragedią. 

Alert o sile ICBM-u. A to, że z Rezerwatu już nie przypominam : ))

 

56 minut temu, Yolo napisał:

Wtedy, na tym tarasie trzeciego dnia, zaproponowała małżeństwo

Alert o sile bomby Tsar.

 

Mądry facet jesteś. A wątek bym przypiął, dla ostrzeżenia i potomnosci.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ważniak napisał:

swoją opinię o kobietach stąd, ale zatrzymam ją dla siebie. %-)

Myślę, że mamy podobne poglądy w tej kwestii.  ? 

"%-)" - to była ulubiona emotka pokaczu. 

W ogóle sporo starej gwardii już nie jest aktywna a szkoda. ?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo nie ukrywam, że zawsze szanowałem to co pisałeś, nie kryłem się z tym ani trochu. Tym bardziej dzięki, że się tym wszystkim podzieliłeś. Swoiste katharsis, które tu zrobiłeś. Dobrze dla Ciebie, dobrze dla nas. Tak to jest z nami, ratownikami. Zapominamy o swojej godności i wartości. Nie warto. Coś o tym wiem, pewnie wielu ludzi stąd też.

 

Co do Brata RedPillowca - Braci się nie r*cha po kryjomu, mściwy nie jestem, ale wierzę, że karma wraca. Ch*j w oko Wam obojgu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SSydney napisał:

"%-)" - to była ulubiona emotka pokaczu

I większości użytkowników niedziałającego już forum.

 

@Yolo zastanawiam się jaki miałeś cel publikując ten wpis? Chęć zemsty? Podałeś tyle danych, że bez problemu każdy może zidentyfikować osoby z forum o których piszesz.

 

Urobiła Cię jak chciała, wzięła co chciała, a Ty jak ten forumowy świeżak uwierzyłeś w brednie o bezinteresownej miłości.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadeusz

Brat @Yolo bardzo dobrze zrobił. Ta opowieść oprócz ewidentnych morałów, pomoże nie jednemu nowemu Bratu który wpierdzieli się w toksyczny syf. Bo niestety DDA takim syfem jest.

 

A kto to jest tu na forum? Nie obchodzi mnie to. Zachowali się bardzo nieładnie i zapewne o tym wiedzą. Choć w sumie ta paniusia z DDA niekoniecznie. Jej potrzebna jest długa terapia. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wkleić to sobie do czytania tekstu na głos w internecie, bo w połowie tekstu wymiękłem. Miałem podobną kobietę, rzuciła mnie  i pisała jak do kolegi o swoich nowych fagasach a ja jak idiota zamiast ją olać, gadałem przez wiele miesięcy z bólem.  Na pytanie po co pisze skoro nie chce się ze mną spotykać i ma innych facetów też nie potrafiła odpowiedzieć. Całe szczęście się odciąłem od niej bo trwanie w takiej znajomości nie ma sensu.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruba historia. Obecność na forum, ciekawe, mądre życiowo wypowiedzi, a potem jeb zaprzeczenie temu wszystkiemu i romans z... członkinią forum ? Wow! Dlatego właśnie napisałem tu ostatnio, że wielu z nas tutaj struga twardzieli, a potem upadają, podnoszą się by znów upaść. Życie...

  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nieodparte wrażenie, że po każdej dłuższej nieobecności na forum, a to już nie pierwsza w Jego wykonaniu, @Yolo wraca na nie jakiś taki silniejszy z jeszcze ostrzejszym poczuciem humoru. Tak jakby te przerwy miały czemuś służyć i jak widać służą. Tym razem już wiem czym to było spowodowane. Dobrze, że to z siebie wyrzuciłeś i postanowiłeś ku przestrodze to opisać.

 

Do tego starego redpillowca z forum mam takie "braterskie pozdrowienie": Ty stara popierdółka jesteś, a nie redpillowiec. Fiuto-głowy do kwadratu z Ciebie, że postanawiasz żonkę i rodzinkę pewnie zostawić dla jakiejś niestabilnie emocjonalnie istotki i to jeszcze z naszego Rezerwatu. Oj jaka ona inna niż wszystkie i wyjątkowa. Ty tego co @Yolo przeżył nie przeżyjesz. Wszystkiego naj na nowej drodze życia, w nowej rzeczywistości z ustawą Ziobry w tle.

 

Na tę z Rezerwatu, słów mi szkoda. Rezerwat to odzwierciedlenie Polek, ale z jakimś dużo większym natężeniem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a czemu Wy flekujecie "Starego Repillowca"? Powinniście raczej mu współczuć. Pewnie to taki facet, jak @Yolo - ogarnięty, kumaty, mający najróżniejsze walory i zasoby, które jebana wampirzyca będzie mogła ssać latami, aż ofiara w końcu się uwolni.

 

Mam wrażenie @Yolo, że jesteś wściekły na tego brata. Czy on wiedział, że odbija Ci dziewczynę? 

 

A smutna refleksja ogólna jest taka,  że młoda świeża cipa bez problemu omota dojrzałego kocura, szczególnie kiedy ta cipa chce nie tylko seksu, ale żeby jej też tatusiować. Nie zapalały Ci się lampki, kiedy przychodziła Ci się spowiadać z problemów? Nie miałeś poczucia, że żyjesz cudzym życiem i problemami z dupy o które nie prosiłeś, nie czujesz, a jednak przysłaniają Twoje życie, choć przecież zniknęłyby, gdybyś tylko wykopał francę ze swojego życia?

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie znam wersji drugiej strony, ale z tego co widzę to "stary Redpillowiec"  to w sumie debil a nie redpillowiec. 

 

Ryzykuje rozwód z orzeczeniem o winie dla jakiejś młodej prawdopodobnie niestabilnej piczki. 

 

Skomplikuje sobie tylko życie, ale jak ktoś jest redpillowcem to jest paradoksalnie bardziej narażony na takie chore akcje. 

 

Zawsze uważałem, że redpillowcy są pierdolenieci, ale teraz to już to wiem na 100% xD

 

 

Yolo natomiast poleciał schematem, wyidelaizowal kobiete a później pierdolnal głową w rzeczywistość. 

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.