Skocz do zawartości

Historia mojego upadku i powstania. O toksyczności ubranej w uległość


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2020 o 10:44, Quo Vadis? napisał:

Panowie, nie przystoi, żeby rozgrzebywać tak bardzo wątki osobiste na publicznym forum.

Nie mniej jednak dobrze, że zostało chociaż odrobinę naświetlone podwójne życie forum. To oficjalne widoczne w postach oraz zakulisowe.

 

Zastanawia mnie sprawa operowania przez niektóre osoby kilkoma tożsamościami bo przecież nie wolno.

 

@Yolo

Cytat

Już od pierwszej nocy, ogień. 

łóżko, prysznic, ona lepiąca pierogi w mojej kuchni, ocean i plaża. 

Pozazdrościć fajnego romansu.

 

Cytat

W głowie chomik, przewijają się wszystkie forumowe teorie o ścianie i inne tego typu.

Teraz już wiesz, że to nie teorie!

 

Cytat

Decyzja o rozwodzie dla panny

Do tej pory sądziłem, że "stary redpilowiec" :Dżył z blondi na wolnej stopie.

 

Cytat

Wszedłeś na moje miejsce, kiedy jeszcze próbowałem je ratować.

Tyle pisania, tyle wysiłku włożone w to forum, że takich rzeczy się nie ratuje.

 

Cytat

Tymczasem jesteś kolejną bateryjką, wszedłeś z powrotem w Matrix

@Yolo to Ty nie wyszedłeś z matrixa, chciałeś budować coś czego fundamentem była kobieta. Klasyka.

W dodatku związek czy romans na odległość nie przetrwa.

 

Cytat

Patrzę na ten wykreowany wizerunek i oczom nie wierzę. Posty pełne swady, humoru, pewności siebie. Cynicznej zadziorności. 

Pisane w czasie, kiedy wypłakiwałaś mi się szukając pocieszenia, kiedy drenowałaś z energii. 

To jest chore. 

To jest kobieta.

 

Cytat

Dziękuję za lekturę, mam nadzieję że komuś, kiedyś moja lekcja pomoże. 

Mam nadzieję, że pomoże Tobie, abyś przelotnych romansów i kobiet na stopie związkowej i uczuciowej nie traktował serio.

Po prostu to była Twoja kolej.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @leto czytałem twój wątek o ego, szkoda że nie został pociągnięty to zdecydowanie jego miejsce.

 

Myślę, że nad ego obaj Panowie się powinni poważnie zastanowić wszak to o nie tutaj rozdzierane są szaty nie o kobietę, która jak myślę warto podkreślić a opieram się na słowie pisanym - jak całe forum, nie jest raczej zbyt dużo warta, ta konkretna.

-ego zdradzonego Yolo, Yolo partnera

-ego Yolo który zaufał sobie, Yolo i jego ego

-ego Yolo po tym jak uważał, że otwieranie się sprawi, że poczuje się lepiej

-ego @ Rnexta oczernionego na forum

-ego Rnexta który nie przyjmuje negatywnego obrotu zdarzeń, który nastąpi

-ego Rnexta, który jak się okazuje w życiu prywatnym nie jest do końca ok

-na końcu ego obu Panów, którzy stają twarzą wobec tych wstydliwych i mało smacznych poczynań/oskarżeń wywalanych na wierzch

 

To zdecydowanie wątek o ego i naszych podwójnych standardach. 

Edytowane przez Vig Duński Filozof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

zostało chociaż odrobinę naświetlone podwójne życie forum

Wiemy, to nie nasza sprawa.

Jednak miałem do wczoraj myśl, że to forum to jedne z ostatnich miejsc gdzie chłopy nie dają się omotać i mają w dupie flirty, zaloty z kobietami.

Większość wydaje się być ponad to, jednak nie...

To co się tu może dziać na privach to nawet nie chce myśleć. 

 

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Zastanawia mnie sprawa operowania przez niektóre osoby kilkoma tożsamościami bo przecież nie wolno.

@Helena K. i @deomi to ta sama osoba, tak?

Jeżeli tak to dałem się zrobić w jajo, nawet do głowy mi nie przyszło, że te konta mogą być jednej kobiety. 

Ona jest rasową Femme fatale.

Przeczytajcie kto to jest Femme fatale.

 

@Yolo kiedyś wrzuciłem bajkę o skorpionie i żabie której sednem jest, że nie da się wygrać ze swoją naturą.

Ty się z tą bajką i ze mną nie zgodziłeś.

Twój temat to jednak potwierdzenie, że natura wygra.

Z każdym. 

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Brat Jan said:

Następny w kolejce? :D;)

Jak wpadnie do mnie (za swoje), to why not, możemy ponegocjować :P Innych opcji nie widzę, siedzę na kwarantannie.

 

Tylko nie wiem, czy bym nie był dla niej za młody, xdxdxdxd

Edytowane przez leto
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

To co się tu może dziać na privach to nawet nie chce myśleć. 

A ja od dawna podejrzewałem, że samice mają tam ładny najazd rycerzyków w pv, a na forum pompowanie jaki to nie jest red pill. :D Widać to po tematach w rezerwacie. ? 

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

@Helena K. i @deomi to ta sama osoba, tak?

Nie to @szamanka chyba. 

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

Jeżeli tak to dałem się zrobić w jajo, nawet do głowy mi nie przyszło, że te konta mogą być jednej kobiety.

To na 99% nie deomi. Chyba, że ma schizofrenie albo dwubiegunówkę. :D 

Godzinę temu, Meg4tron napisał:

Ona jest rasową Femme fatale.

No nie wiadomo, sprawa jest mocno niejasna. Tak szczerze to nawet niech sobie będzie mało mnie to obchodzi. 

 

@leto ustaw się w kolejce albo zapisz się na turniej rycerski. :D Może wygrasz chusteczkę pańci. 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SSydney napisał:

A ja od dawna podejrzewałem, że samice mają tam ładny najazd rycerzyków w pv, a na forum pompowanie jaki to nie jest red pill. :D Widać to po tematach w rezerwacie.

100%

Od dawna mnie dziwi, że pomimo bluzgów i szamba wylewanych na forum na kobiety rezerwat ciągle w formie i bez fochów. W normalnym życiu panie już dawno uciekłyby z forum.

W większości trzyma je tutaj atencja wysyłana na priv przez przypuszczam znaczną liczbę użytkowników (dawniej napisałbym "Braci").

Sądzę, że mają tu lepsze perspektywy niż na portalach randkowych bo mogą po wpisach uzyskać wiarygodną informację kto jakie ma zasoby, stan cywilny czy wiek.

 

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Nie mniej jednak dobrze, że zostało chociaż odrobinę naświetlone podwójne życie forum. To oficjalne widoczne w postach oraz zakulisowe.

Czy ja wiem czy dobrze? Każdy ma jakieś sprawy, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Ty też prawdopodobnie masz takie sprawy, chciałbyś żeby ktoś sprytnie zgromadził wielu ludzi w jednym wątku, a później by wyszło że o Ciebie chodzi? 

 

Zakulisowe życie Braci istnieje, troszkę o tym wiem ale to ich sprawa - tu jest miejsce na pomoc (teoretycznie, na mnie wylano ostatnio szambo gdy o tę pomoc prosiłem), dowiadywanie się ważnych rzeczy, ale natura swoje.

 

Sam wielokrotnie mówiłem w audycjach, że z dobrą zawodniczką NIE MIAŁBYM SZANS. I co z tego że mam na koncie 17 książek, ponad 4 tysiące felietonów i 2 tysiące audycji i siedzę w tych historiach DZIEŃ W DZIEŃ kilkanaście lat?

 

To niewiele mi pomoże. 

 

A to co @Yolo zrobił, to podstęp i zemsta, jeśli myślisz że chodziło o coś więcej to mylisz się. Sprytna zemsta, nie powiem.

 

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

Wiemy, to nie nasza sprawa.

Jednak miałem do wczoraj myśl, że to forum to jedne z ostatnich miejsc gdzie chłopy nie dają się omotać i mają w dupie flirty, zaloty z kobietami.

Większość wydaje się być ponad to, jednak nie...

To co się tu może dziać na privach to nawet nie chce myśleć. 

Od kiedy to fakt rejestracji konta na forum sprawia, że NAJPOTĘŻNIEJSZA siła w świecie i ludzkim organiźmie wygasa i nie żąda ofiar?

 

Nie wiem skąd wziąłeś taką myśl, na pewno nie ode mnie i tych, którzy nadają intelektualny ton temu miejscu.

 

47 minut temu, SSydney napisał:

A ja od dawna podejrzewałem, że samice mają tam ładny najazd rycerzyków w pv, a na forum pompowanie jaki to nie jest red pill. :D Widać to po tematach w rezerwacie. ? 

To prawda, dlatego ja tam nawet nie zaglądam. 

 

 

 

 

 

Moja opinia jest taka. @Yolo myślał jak się zemścić i zrobić czarny PR moderatorowi, i myślał tak - zaatakuję go otwarcie, usuną wątek i dostanę warna za wywlekanie cudzych brudów publicznie Zaczął więc ładnie i miło, delikatnie wskazując że to drama związana z forum. Jak już wszyscy się wciągnęli, poczuli ciekawość i klepali cwaniaczka po pleckach żeby go pocieszyć, wtedy nie było mowy o zamknięciu wątku i sprawa się zaczęła ciągnąć.

 

Uważam to za świństwo, niegodne członka naszej społeczności. Chcielibyście żeby ktoś tak pisał o waszych prywatnych sprawach? No właśnie... wykorzystał nas i forum, a łzawa historia była po to by ściągnąć do niego wszystkich, którym się poda ciekawostkę o moderatorze.

 

Co powinien zrobić? Napisać do mnie jako właściciela forum, napisać czego oczekuje, dać dowody. Tak się załatwia sprawy w cywilizowanych miejscach. Co bym zrobił? Mediowałbym, spróbowałbym uspokoić sytuację, a tak mamy syf.

 

Oszukał nas wszystkich, mnie też wciągnął tym wpisem i też chciałem pomóc, mimo tego że raz czy dwa w atakach forum na mnie był wyraźnie przeciwko mnie, wielokrotnie. No ale olałem, uznałem że może ma gorszy dzień. Masz miękkie serce, musi mieć twardą dupę.

23 minuty temu, Brat Jan napisał:

100%

Od dawna mnie dziwi, że pomimo bluzgów i szamba wylewanych na forum na kobiety

Możesz mi wskazać gdzie tak jest? Mocne oskarżenie... teraz podaj proszę dowody, zaraz tam zrobimy porządek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Brat Jan said:

W większości trzyma je tutaj atencja wysyłana na priv przez przypuszczam znaczną liczbę użytkowników

No ale kto nie lubi atencji? Do mnie też pisują na priv kobiety. Tzn, gwoli ścisłości - konta podające płeć "kobieta" xd

 

Forum ma swój "drugi obieg", niewidoczny publicznie, ale ma też obieg trzeci. Nie wszystko, co czytacie, zarówno publicznie, jak i w prywatnych msg'ach, jest prawdą. Nie każdy jest tym, za kogo się podaje itd itp.

 

Ogólnie to polecam nie spinać dupy. To tylko literki w internecie.

Edytowane przez leto
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Możesz mi wskazać gdzie tak jest? Mocne oskarżenie... teraz podaj proszę dowody, zaraz tam zrobimy porządek.

W założonym przeze mnie temacie:

 

24 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Ty też prawdopodobnie masz takie sprawy

Nie wszystkie problemy da się rozwiązać w debacie publicznej.

24 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

chciałbyś żeby ktoś sprytnie zgromadził wielu ludzi w jednym wątku, a później by wyszło że o Ciebie chodzi? 

Nie, nie chciałbym.

26 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Uważam to za świństwo, niegodne członka naszej społeczności. Chcielibyście żeby ktoś tak pisał o waszych prywatnych sprawach? No właśnie... wykorzystał nas i forum, a łzawa historia była po to by ściągnąć do niego wszystkich, którym się poda ciekawostkę o moderatorze.

Masz rację!

Chyba to siedzenie w domu na dupie zaczyna mi lasować mózg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

z dobrą zawodniczką NIE MIAŁBYM SZANS

Ja tez,ala taka nie bedzia mna glowy zawracac,za cienki portwel. A z karynkami sobie radze, poniekad dzieki forum. Temat pokazal, facet niby ogarniety ,a msci sie jak baba. Pieknie opisal swoja historie, stworzyl drame,a inni to lykneli,niby tez ogarnieci faceci. Widac prace nad soba. Lzej jest sie zajac tym kto kogo pieprzy na forum. Oni nie sa jedyni.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Azizi napisał:

Jeden dał się nabrać i cierpi, drugi wchodzi w to samo cudo. Opad rąk.

Wiedzę o tym w co rzekomo wlazł drugi, czerpiesz od pierwszego, który szczery może nie być... poczekajmy kolego z osądzaniem.

 

4 minuty temu, karhu napisał:

Ja tez,ala taka nie bedzia mna glowy zawracac,za cienki portwel. 

Tylko to w sumie nas ratuje :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux

Przecież ja tylko zażartowałem razem z @deomi ,że to o mnie chodzi i o nią i właśnie, że do niej jadę. No ale na swoje usprawiedliwienie zaraz się zaczęły osądy wylewać i lekkie pstryczki, których zabraknąć nie mogło. Te kopy należne uznał bym, że się wyrównują z lekką dozą uszczypliwości ludzkich w moją stronę. Nie czuję się źle, że zażartowałem tylko było to trochę nie w porządku do brata @Yolo i nie do końca na miejscu ale przeprosiłem bo mógł się z tym źle poczuć i za to szczerze przepraszam.

 

Nawiasem mówiąc:

Zupełnie to jest nie istotne o kogo chodzi bo to jest sprawa drugoplanowa, równie dobrze mogłoby chodzić o mnie i @Lalka czy o mnie i @Androgeniczna czy Marka i Fit Darię. To tylko jest zaspokajana wasza ciekawość, mnie osobiście ani to ziębi ani grzeje. To jest sprawa między Trójką poszkodowanych. Ja wyciągam tylko z tego ewentualną naukę i radzę wam to samo. 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Wiedzę o tym w co rzekomo wlazł drugi, czerpiesz od pierwszego, który szczery może nie być... poczekajmy kolego z osądzaniem.

Zawsze osądzamy jednostronną narrację, nic nowego :) Każda historia na świeżakowni jest jednostronną narracją.

 

Skupiając się na dwojgu męskich osobistości nie zapominajmy, że to kobieta robi ferment. Kobieta... Na loży samców.

Jeśli to coś nam jest w stanie przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie

 

Fakty są takie, że sporo z nas dało w tej sytuacji ciała (między innymi ja) 

 

Wyciagnelismy wnioski gówno wiedząc o całej sytuacji, zbyt pochopnie a znaliśmy relacje tylko jednej strony. 

 

Skoro rnext nie ma wobec nikogo żadnych zobowiązań i Helena. K również to znaczy, że są wolnymi ludźmi i mogą sobie przecież robić co chcą. 

Przed nikim nie muszą się tłumaczyć. 

 

Pretensje @Yolo do @Rnext są bezzasadne ponieważ nikt nikomu kobiety nie odbił.

 

Mój błąd zbyt pochopnie ocenilem sytuację. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.