Skocz do zawartości

Historia mojego upadku i powstania. O toksyczności ubranej w uległość


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Aż nogi mi odcieło po przeczytaniu tego tematu! 

 

 

PS. Jednak za długo siedziałem na klopie w nieergonomicznej pozycji, to od klopa nie od tematu.

 

 

A co do całości, @Yolo poprawiający każdego i umoralniający każdego w dużej ilości tematów przerobiony przez dupe z forum i weź tu teraz rady z świeżakowmi, gdzie każdy pisze jakie ogromne ma jaja po roku czasu na forum za coś poważnego. Temat szkodzący forum według mnie, a kto gdzie z kim to już mnie to ryba, "widziały gały co brały",  weź się za dupe z forum, która wie jakimi kartami zagrywasz i płacz na forum, że z nią przegrałeś. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klepak napisał:

To, że Panowie podbijają do kobiet z rezerwatu to mały szok.

Gdzie tam szok. Co prawda sam tego nie praktykowałem, jednakże nawet mnie też Panie zaczepiały "matrymonialnie" tam, ale Bogiem a prawdą, stoczyłem również trochę ciekawych dyskusji na priv : ). Fascynujące, bo przecież ani fizis tu nie prezentuję, ani miłości duchowej i fizycznej tu nie szukam.

 

15 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

I to dwóch gości o tak dobrym piórze ! 

Znakomitym, bym rzekł.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

Panie zaczepiały "matrymonialnie" tam, 

A mnie żadna nie zaczepia na pw. :< 

Widzisz bracie może nawet nie zdajesz sobie sprawy, że masz wewnętrznego czada jak brat @Turop. ? 

Może wystarczy go obudzić! 

26 minut temu, Turop napisał:

która wie jakimi kartami zagrywasz i płacz na forum, że z nią przegrałeś

Nie no one są inne niż reszta, przecież są świadome, silne i niezależne. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ntech napisał:

Szon musi być nazwany szonem.

Jak widzisz nie musi, dopóki jest "kolej" kogoś zasłużonego z forum, to jest porównywana z "aniołem". Zaś tym złym, próbują zrobić tylko @Yolo, ją wybielając. 

I nie mam złudzeń. Bo gdybym posuwał taką młodą, cwaną zawodniczkę i się zauroczył, to też bym rycerzył. Z kamienia nie jestem.

 

Z wątku "Wiadomości o mojej śmierci są przesadzone":

5 godzin temu, Rnext napisał:

Nie przehandluję ani mojego anioła stróża ani mojej dziewczyny, bo to najlepsze i najpiękniejsze (choć nie obraź się aniele, że nic z tego ;)) istoty. Jeśli ktoś jest innego zdania, rozstrzygnijmy to pojedynkiem na ubitej ziemi i niechaj ma ze sobą miecz. Ja wezmę rewolwer (właściwe zarządzanie ryzykiem ;))

Na haju hormonalnym, możliwe że też bym wypisywał podobne poematy, na jej cześć.

Po prostu z naturą i dobrą manipulatorką nie wygramy. Wtedy zasady, braterstwo i moralność przestają się liczyć. Choć wielu nadal nie chce tego zaakceptować. To są instynkty, które mamy wgrane przez naturę i utrwalane przez setki tysięcy lat.

26 minut temu, Tomko napisał:

@Helena K. Dostała perm bana za multikonto wczoraj albo przedwczoraj. Wiesz, szybka reakcja moderatora! 

Musiał to przetrawić. ;)

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Jak znam życie to wróci z innym kontem i kolejnych braciaków uwiedzie, jako że legenda głosi iż słusznej aparycji to dziewczę jest.

Zapomniałeś o jej umiejętnościach w pewnych sferach. ? 

 

8 minut temu, Morfeusz napisał:

Na haju hormonalnym, możliwe że też bym wypisywał podobne poematy, na jej cześć.

A ja nie bo nie mam zdolności poetyckich. ? 

 

Co do całej sprawy to prawda gdzieś tam pewnie po środku leży. Jak jest do końca to ja nie będę wyrokował bo nie jestem ani sędzia ani adwokatem w tej sprawie. 

9 minut temu, Morfeusz napisał:

Po prostu z naturą i dobrą manipulatorką nie wygramy. 

A ja śmiem twierdzić, że jest to możliwe. ? 

Wystarczy, że jestem incelem i już nie mam problemu z ostrymi zawodniczkami. ?? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz

 

Towarzysz @Yoloma pecha, że nie należy do moderacji. Gdyby odwrócić panów rolami zapewne on by pisał podobne słowa o promie kosmicznym i Discovery:

5 hours ago, Rnext said:

Wbrew pozorom i licznym próbom uczynienia ze sprawy rozdętej, niesłychanie ważkiej i wielce pouczającej, jest ona ultra-banalna, o zerowej wartości edukacyjnej (stąd usilne próby przekonywania naiwnych, że ją ma), dla kogoś kto nie jest mentalnie niewidomy. A wywołała sensację, jakobym prom kosmiczny próbował budować w pojedynkę, podczas gdy zazdrośnicy zawistnie czerwienieli ze złości, że będzie o tym jeszcze film na Discovery. Do tego ta żenująca eskalacja z przydawaniem rangi temu, że ktoś kogoś bzyka. No nie wiem, pewnie dla niektórych bzykanie może być nieosiągalnym fenomenem, ale wierzcie mi, jest tak powszechne jak bułka na śniadanie, bo nie jest to żaden wyczyn. Jest nas ponad 7 miliardów. Plus my sami.

Kwieciste teksty- uwielbiam ? 

 

Już kolega @Stilldobrze zauważył. Państwo w państwie ;) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

jako że legenda głosi iż słusznej aparycji to dziewczę jest.

Nie jest brzydka, ale żeby jakaś piękność wciągająca jak bagno? Nic z tych rzeczy. 

Pisałem to, i powtórzę, laski tutaj zachowują się tak jak i w innych miejscach - kombinują jak tu uwieść faceta. To nic nowego. 
Tu jednak mają ciut łatwiej, bo jest ich kilka, a zalotników chmara. Wystarczy spojrzeć na forumowy chat czasem, jakie tam umizgi się odbywają. 





 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu niektórzy tu zakładają, że pani Trojańska musi być jakąś wyjątkową manipulatorką. Ot - powabne dziewczę, za którym chłopy idą w ogień, historia banalna jak miliony na tym świecie.

 

Nothing to see here, please disperse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SSydney napisał:

A ja śmiem twierdzić, że jest to możliwe. Wystarczy, że jestem incelem i już nie mam problemu z ostrymi zawodniczkami.

  • Nie tylko ostre zawodniczki potrafią manipulować. Te średnie i brzydkie też chcą się rozmnażać albo złapać beciaka - sponsora.
  • Jeżeli uzyskałbyś cenne dla nich zasoby (pieniądze, status, itp), to ostre zawodniczki zastawiały by sidła. Mógł byś nawet nie zauważyć, jak w nie wpadłeś. Ja również.
8 minut temu, DavidStarsky napisał:

Towarzysz @Yoloma pecha, że nie należy do moderacji.

Owszem i uważam, że wątek ma gigantyczną wartość edukacyjną. Choć był tylko próbą zdyskredytowania i zemsty. To przerodził się w studium ludzkich instynktów, o których mówi również Marek w audycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Nie wiem, czemu niektórzy tu zakładają, że pani Trojańska musi być jakąś wyjątkową manipulatorką. Ot - powabne dziewczę

Tu sie z Tobą zgodzę ( jak nigdy w sprawach światopoglądowych ;)) - nie brzydka, ale i nie jakas super. A jak siedzi na forum, na którym w dodatku ma wiedzę o bolączkach tego czy tamtego, bo sami o tym piszą, to z góry ma przewagę. 
Podbija sobie ego i zmiana. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Morfeusz napisał:

Nie przehandluję ani mojego anioła stróża ani mojej dziewczyny, bo to najlepsze i najpiękniejsze (choć nie obraź się aniele, że nic z tego ;)) istoty. Jeśli ktoś jest innego zdania, rozstrzygnijmy to pojedynkiem na ubitej ziemi i niechaj ma ze sobą miecz. Ja wezmę rewolwer (właściwe zarządzanie ryzykiem ;))

Dżizus fakin krajst...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Nie wiem jaka jest,

Mnie zastanawia skąd niektórzy widzą jak one wyglądają? Jest tu jakiś zakulisowy klub, gdzie nasze gwiazdy wystawiają się na licytację? 

Może tu w podziemiach działa zakon rycerski? 

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.