Skocz do zawartości

Historia mojego upadku i powstania. O toksyczności ubranej w uległość


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, -dumuzi- napisał:

Bo logicznym jest co nastąpi w razie problemów między użytkownikami. 

To w dużej mierze zależy od tych użytkowników. Jak będą się kierowali dobrem forum to nic nie nastąpi.

 

6 minut temu, -dumuzi- napisał:

Ten temat świetnie to pokazuje.

W mojej opinii ten temat jest świetną, bardzo ludzką, lekcją.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole. Zaczynało się tak fajnie. Studium charakterów, schematów, inteligentna rozmowa a później, o jakąś babę, o której zachowaniu nie będę się wypowiadał, dwóch, trzech samców skacze sobie do gardła. 

 

Syf i wstyd Panowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trop napisał:

jakąś babę, o której zachowaniu nie będę się wypowiadał, dwóch, trzech samców skacze sobie do gardła. 

 

 

 

 

A nie przyszło wam do głowy, jaki był cel owej pani? Zadała sobie pytanie. Jak rozjebać forum? A no najlepiej od środka ?

Jak widzimy plan zadziałał. A, że trochę przyjemności i uciech przy tym miała, to już taka kolejna nagroda dla pani?

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, TheWalrus said:

Wiedzą, że jesteś majętnym człowiekiem, to najlepszy afrodyzjak ;)

No to już teraz wiem skąd ta mocno ponad przeciętna pensja ,drogie sportowe auto czy tam jakieś maratony łóżkowe się komuś wymknęły zupełnie przypadkowo. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo tak słucham sobie różnej muzy i skojarzyły mi się z Twoimi przygodami z panią dwa utwory - pełne chaosu, niby-to-miłości-niby-to-namiętności a tak naprawdę autodestrukcji i niewiadomokurwaczego. Wrzucę je tutaj.

 

Mój komentarz  nie ma być ani prześmiewczy ani symboliczny - ot skojarzenie z chaosem ludzkich toksycznych relacji. Sam takiej byłem czynnym uczestnikiem, więc znam taki chaos. (no może ten trzeci filmik to takie trochę śmieszkowanie  )

 

A Ciebie, @Rnext po prostu pozdrawiam i cieszę się że się wylizałeś z choroby.

Jak mi wpadnie jakaś piosenka związana z Tobą, to nie omieszkam tu umieścić

 

A więc tak: chaos i popierdolenie: (Karmelove)

https://www.youtube.com/watch?v=JsXQoNvwniI

 

Jeszcze zjebańsze: (Syreny)

https://www.youtube.com/watch?v=Zcf9Wu3sy3s

 

A trzeci jest na pocieszenie ;) (Nie martw się Janusz)

https://www.youtube.com/watch?v=_bwoU2Nkezw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, trop napisał:

Ja pierdole. Zaczynało się tak fajnie. Studium charakterów, schematów, inteligentna rozmowa a później, o jakąś babę, o której zachowaniu nie będę się wypowiadał, dwóch, trzech samców skacze sobie do gardła. 

 

Syf i wstyd Panowie. 

Zwróć proszę uwagę kto zaczął. Bo sytuacja wygląda tak, że jeden zawodnik zaczął perfidnie temat, nie po to by dostać od nas wsparcie, tylko po to by zrobić pogrom Rnexta - a on się broni przed coraz bardziej żenującymi zarzutami.

 

To tak jakby ktoś Cię oczernił, Ty się wypowiadasz żeby sprostować kłamstwa a ktoś komentuje że wstyd Panowie się tak kłócić. Jak byś się poczuł?

 

A że na forum są romanse? Są od lat, żadna tajemnica. Że jedna z Pań z rezerwatu u mnie na Podkarpaciu bywała, też większość moich znajomych wie. No i co z tego?

 

Z naturą nie wygramy - chodzi o to, by wiedzieć jak to funkcjonuje, zmniejszyć straty, poznać możliwości o których nikt w "systemie" nam nie powie. I tyle.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby w większości użytkownicy to mądre chłopaki. A ciągną serial już 15 stronę w emocjach, ocenach, linczach, domysłach. Śmiejecie się, że gównoburza ale sami to nakręcacie.

 

Dajcie już spokój całej trójce.

Dla jednego naszego kolegi to dramat, wygadał się, dostał rady. Znamy wersje z jego punktu widzenia. W porządku.

Dla pozostałej dwójki: Nie wiem jak to wyglądało z ich strony, nie oceniam, to ich życie, decyzje i wybory.

 

Wszystkim życzę wszystkiego dobrego.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W kontekście bana za multikonto dla Helena K,  śmieszne jest to, że w wątku wypowiada się @Rolbot, czyli najprawdopodobniej multikonto (co najmniej 3cie konto na forum) mitomana AR2DI2, czyli @deleteduser24 - użytkownika, który tutaj udawał twardziela i poskramiacza kobiet, a na innym forum płakał, że jest bezdomny, bo go kobieta z domu wyrzuciła.

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kapitan Horyzont napisał:

Jedno z drugim się nie kłóci :) poskramiał do czasu.

O ile dobrze pamiętam, to tutaj pozował na twardziela chronologicznie już wtedy, gdy na innym forum płakał. :)

 

Natomiast tak czy inaczej, to by było co najmniej jego 3cie konto na tym forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę procedury usunięcia się zaczęły.  Klasyka. Najpierw wysłanie "zająca" który na priv przyjaciela udawał i koniecznie chciał zdjęcia Heleny. W tajemnicy oczywiście. Teraz zarzuty, z których mam się tłumaczyć oczywiście w zamierzeniu, a później ban za "złe odzywki do użytkownika". 

Edytowane przez Rolbot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Rolbot napisał:

Oho, widzę procedury usunięcia się zaczęły.  Klasyka. Najpierw wysłanie "zająca" który na priv przyjaciela udawał i koniecznie chciał zdjęcia Heleny.

 

Błędne myślenie spiskowe. :)

 

Faktycznie się do ciebie odezwałem, chcąc zobaczyć zdjęcia Heleny - jestem wścibski i ktoś może to negatywnie oceniać, ale nie miałem żadnych złych intencji.

 

Wtedy nie miałem pojęcia, że jesteś AR2DI2. Moją uwagę zwróciło to, że jesteś jesteś zarejestrowany od 22 lutego tego roku, a piszesz o forum tak, jakbyś znał je na wylot. Więc przyjrzałem się twoim postom i zorientowałem się kim jesteś. :)

 

Cytat

W tajemnicy oczywiście. Teraz zarzuty, z których mam się tłumaczyć oczywiście w zamierzeniu, a później ban za "złe odzywki do użytkownika". 

 

Ban to ci się należy za te (co najmniej) 3 konta. Nie mówiąc już o mitomaństwie i okłamywaniu użytkowników forum.

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Ban to ci się należy za te (co najmniej) 3 konta. Nie mówiąc już o mitomaństwie i okłamywaniu użytkowników forum.

Widzę co się dzieje, i do czego to zmierza. I od czego się zaczęło. Nagle na skrzynce mam wiadomości od róznych "przyjaciół".

Kilka wiec info:
- po pierwsze, co jest proste dla ludzi myślących - jeśli nawet "deleteuser" to nie multikonto. To dzieci z przedszkola rozumieją.
- po drugie - wbite mam w to czy ktoś w coś wierzy czy nie wierzy. Tym bardziej nie napaleniec co wypisuje po ludziach na priv o foty laski. 


 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

AR2DI2.

To chyba największe moje rozczarowanie na forum. Jak byłem swiezakiem czytałem jego posty z wypiekami na twarzy i łykałem wszystko jak młody pelikan. A co się okazało... Mitomania. Do tej pory trochę boli że tak dałem się wydymać. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trop napisał:

To chyba największe moje rozczarowanie na forum. Jak byłem swiezakiem czytałem jego posty z wypiekami na twarzy i łykałem wszystko jak młody pelikan. A co się okazało... Mitomania. Do tej pory trochę boli że tak dałem się wydymać. 

 

Współczuję i świetnie to rozumiem. Ja miałem kiedyś coś podobnego - z zachodnimi "mistrzami uwodzenia". Do tej pory robię się wściekły, gdy o tym myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, trop napisał:

Mitomania. Do tej pory trochę boli że tak dałem się wydymać. 


Bez ani jednego dowodu zauważ. Same pomówienia, i babska histeria jaka się rozszalała po tym jak napisałem zwykłe " dziękuję za uczestnictwo", i to, że nie pasuje mi banowanie, gdyż bywało tak, że dostawałem bana (tego moda już nie ma) po czym oskarżenia, że zaczynam temat, a później znikam sobie, i patrzę jak rośnie gównoburza. 

Nie wchodziłem na forum w ogóle przez rok. Ale na mailu jestem z kilkoma spoko osobami stąd, zarówno kobiety jak i faceci, i oni mi pisali jakie to widowisko "bracia" tam rozpętali. Nawet film podobno "przyjaciele" forum nagrali o tym. 

Cóż jak napisałem wyżej: 

- tłumaczyć się ze swojego życia się nie zamierzam. W dodatku często kolesiom którzy mają po 19 lat. 
- dowodów tu nie było, a tylko spekulacje, i "czerwone oczy". W dodatku bzdury. 
- świetne studium i nauka dla innych - jak zazdrość potrafi spowodować, że "przyjaciele" się odwracają i rzucają z pazurami i zębami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, trop napisał:

To chyba największe moje rozczarowanie na forum. Jak byłem swiezakiem czytałem jego posty z wypiekami na twarzy i łykałem wszystko jak młody pelikan. 

Bo to nie jest problem tych ludzi, tych co się kreują, to wina klakierów, którym jakby z miejsca tryb służalczy się włącza, bo ktoś "dobrze gada". Napisałem kilkanascie stron temu, że ta historia nie załamała mojego światopoglądu, bo choć Red czy Yolo rzeczywiście wykazują się dość przenikliwym oglądem rzeczywistości, to dalej jesteśmy tutaj w wirtualu, nigdy nie wiesz w ilu procentach wirtualna osoba to kreacja, a w ilu real.

 

A zauważyłem, że wielu użytkowników forum ma niewolniczą wręcz skłonność do "wychwalania Pana" bo ma świetne pióro i zdaje się być życiowym Terminatorem. A potem płacz i lament "jak żyć???" bo gwiazda wirtualnej rzeczywistości okazał się śmiertelnikiem, a Ty już całą chatę oblepiłeś jego cytatami z forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.