Skocz do zawartości

Historia mojego upadku i powstania. O toksyczności ubranej w uległość


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/17/2020 at 6:59 AM, Rnext said:

Na koniec mały apel do Ciebie @Yolo. W razie gdybyś jak deklarujesz na wstępie, chciał Markowi słać jakieś materiały dowodowe (bo toż mówisz o zbrodniach niesłychanych, które trafią chyba nawet przed oblicze Anny Marii Wesołowskiej o ile nie samego mini-miło {ministra miłości}!), ocenzuruj te, na których jakiś kolo trzepie sobie kapucynka do kamerki na widok laski. Marek mógłby tego niesmaku nie znieść.

Czytam ponownie

@Rnexti widzę że jesteś gość na poziomie.

 

Pisząc również o tym co robisz rano na kibelku.

 

Kolesiostwo w chuj. 

 

Też poproszę o bana. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Pyta się konto założone wczoraj, a już wypowiadające się na temat moderacji na forum. Czyli prawie na pewno multikonto kogoś wcześniej zbanowanego.

Mylisz się. Jestem tu nowy, a temat był na wallu, więc sobie wszedłem poczytać. Jeśli zabronione jest komentowanie, wyciąganie wniosków, i dzielenie się nimi z innymi, to po co w takim razie forum?
To, że masz więcej punktów, nie oznacza, że masz większą wiedzę. Tylko dłuższy staż na forum. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamklukan napisał:

Mylisz się. Jestem tu nowy, a temat był na wallu, więc sobie wszedłem poczytać. Jeśli zabronione jest komentowanie, wyciąganie wniosków, i dzielenie się nimi z innymi, to po co w takim razie forum?
To, że masz więcej punktów, nie oznacza, że masz większą wiedzę. Tylko dłuższy staż na forum. 

 

Dziwnym trafem, Twój styl pisania przypomina mi styl pisania mitomana i multikonciarza AR2DI2, czyli @deleteduser24, którego multikonto @Rolbot zostało zbanowane mniej więcej wtedy, gdy zostało założone konto @adamklukan.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomko napisał:

Proszę. Wpisałem w google "#przegryw forum" i wyskoczyliśmy na pierwszej stronie w googlach w zacnym gronie artykułów o incelach, przegrywach z wykopu i millenialsach - pokoleniu skazanemu na porażkę. Zajebiście. 

Serio, to nie są żarty. Zamiast cisnąć na samorozwój to pozwalamy brnąć dalej w samobiczowanie, teorię o przegrywach, normikach, o tym, że jak nie masz 180cm to nie istniejesz dla kobiet. Zaprzeczenie wszystkiego o czym piszemy i pisaliśmy. Możecie czuć się zażenowani - ja tylko mówię jak to wygląda z zewnątrz. Wy śmieszkujecie sobie a posiadanie niewyparzonego języka zwłaszcza w takich czasach gdzie piszą o nas już jako incelach to strzał w głowę. Może warto by się nad moderacją treści pochylić a nie robić z forum słownik poprawnej polszczyzny?

To jest atakowanie Pattona? Pytanie dlaczego jest nieobiektywny? Proszę cię. Chyba jako moderator (a to funkcja konkretna) może odpowiedzieć sam dlaczego ja dostaję upomnienia o interpunkcję a inny użytkownik nie?

przegryw.jpg

Czy mógłby ktoś kto zna się na marketingu, potwierdzić mi że wpisywanie ciągle przez @Analconda tego słowa przegryw z tym znakiem, ma dla nas negatywne implikacje?

 

Co do postu @Tomko, to są to truizmy. Jest na forum kilka tysięcy kont, jakim cudem kilku modów ma kierować rozmowy na inne tory? 

 

Do inceli byliśmy przyrównywani zanim przybył tu Analconda. 

 

To co, nie karać za błędy i zrobić z forum gnój? Bo zawsze się ktoś przywali, że forum upada a tu ktoś za przecinki dowala - i że on dostał a ktoś inny nie dostał.

 

 

 

Co do znaków PL.

 

Np. @thyr który sadzi bezustannie błędy i pisze bez PL znaków, nie dostawał warnów, inni też. Od teraz koniec z tym. Widzę że jak z ludźmi chcesz dobrze żyć, to traktują Cię jak ciężkiego frajera :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek.

Poznawczo, bo sama historia telenowelowa i miejscami dość żenująca. Jednak pokazuje, że cały redpill, black pill itd. idą w piach w sytuacji, gdy mężczyzna spotyka swoją Himalajkę (jej stan bieżący).

Miną dni, m-ce, w związku coś się popsuje, może przyjdzie refleksja, ale to nieważne. Smutna konstatacja jest taka, że na zarośnięcie oczy wiadomym organem szczepionki nie ma.

 

@Rnext jak dla mnie jest daleko poza forumową wersją świadomego samca, ale rozumiem ten stan i nie można mieć tu zarzutów.

@Yolo mógł podać ciekawą historię w ciekawej formie, a się zwyczajnie ośmieszył. "On nie wie w co się pakuje!", tak to leciało? Istny Prometeusz Mesjasz haha.

Pełna kompromitacja. Totalna.

 

Tym niemniej, te problemy są znane od starożytności i nic nowego się nie wymyśli.

 

Sexual_scene_on_pompeian_mural_2.jpg

 

Podkreślę, to bardzo wartościowy temat poznawczo.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Czy mógłby ktoś kto zna się na marketingu, potwierdzić mi że wpisywanie ciągle przez @Analconda tego słowa przegryw z tym znakiem, ma dla nas negatywne implikacje?

Owszem jeśli chodzi o wyniki organiczne #przegryw w google ma dość wysoki współczynnik wyszukiwania czyli 6600 zapytań miesięcznie, a przez ciągle powtarzanie przez @Analconda tego słowa forum znajduje się już na 14 pozycji w google czyli druga strona, a będzie pewnie wyżej jeśli dalej będzie to kontynuowane i słowo kluczowe będzie zagęszczane. Przesyłam pliki z potwierdzeniem w załączniku.

ubersuggest_#przegryw.csv ubersuggest_SERP_analysis.csv

Edytowane przez BrightStar
  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BrightStar napisał:

jeśli chodzi o wyniki organiczne #przegryw w google ma dość wysoki współczynnik wyszukiwania czyli 6600 zapytań miesięcznie, a przez ciągle powtarzanie przez @Analconda tego słowa forum znajduje się już na 14 pozycji w google czyli druga strona

Sprecyzujmy, słowo przegryw z hashtagiem wpisywane w dowolnym miejscu na forum to powoduje? Czy np: na forumowym chacie to nie działa tak samo, jak umieszczenie owego hashtagu w jakimś forumowym wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Marek Kotoński said:

Czy mógłby ktoś kto zna się na marketingu, potwierdzić mi że wpisywanie ciągle przez @Analconda tego słowa przegryw z tym znakiem, ma dla nas negatywne implikacje?

Potwierdzam. No chyba, że chcesz aby roboty łączyły "#przegryw" z URL forum. Wtedy to spoko - ale nie sądzę, żebyś miał taki cel. @Tomko słusznie wyartykuował swoje obawy.

2 hours ago, Marek Kotoński said:

Co do postu @Tomko, to są to truizmy. Jest na forum kilka tysięcy kont, jakim cudem kilku modów ma kierować rozmowy na inne tory? 

Wiesz dobrze, że nie pisze tutaj kilka tysięcy ludzi. Ilość kont a ilość aktywnych użytkowników to nie są te same wielkości. 

Marek, strasznie negatywnie i emocjonalnie reagujesz na każdą opinię inną niż Twoja. Niesłusznie moim zdaniem.

Masz na tym forum szacunek wszystkich użytkowników, którzy założyli tu konto aby dzielić się swoim doświadczeniam i pomagać innym. Tak jak w moim przypadku - Twoje książki bardzo mi pomogły i teraz chcę sam z siebie "spłacić dług" pomagając innym.

Takie osoby nie muszą się z Tobą w każdej kwestii zgadzać a jeśli się nie zgadzają i dzielą się krytyką to uważam, że robią to w dobrej wierze i po przemyśleniach. Nie robią tego, żeby Ci dopierdolić czy zaszkodzić. Wręcz przeciwnie - żeby pokazać co można poprawić lub zmienić na lepsze w naszej społeczności. 

Nie zamykaj się na opinie inne niż Twoje i nie karz ich za to, że je mają. Tylko będąc otwartym na konstruktywną krytykę możesz zmieniać to, co sprawa problemy. Jeśli zaczniesz usuwać wartościowych ludzi, którzy mają inne opinie niż Twoja własna to skończysz z grupą, która będzie wyłącznie poklepywała się po pleckach. Myślę, że nie tędy droga.

2 hours ago, Marek Kotoński said:

Widzę że jak z ludźmi chcesz dobrze żyć, to traktują Cię jak ciężkiego frajera :)

Naprawdę tak myślisz? I zaczniesz teraz kampanię przeciwko użytkownikom własnego forum???

Edytowane przez azagoth
  • Like 18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mosze Red napisał:

@Yolo - Stawianie forum w złym świetle/ upublicznianie prywatnych spraw innych użytkowników bez ich zgody/ robienie publicznej dramy - blokada do 21 września. - pół roku na przemyślenie wszystkiego i uporanie się ze swoimi problemami, od perma uratowany przez wstawiennictwo kilku osób.

Jak banów nie lubię, tak w tej sytuacji pochwalam i mam nadzieję, że @Yolo ogarniesz się do 21 września i wrócisz. Kumaty koleś jesteś, a przerwa Ci jest potrzebna na spuszczenie z emocji i ich uporządkowanie. Nawet nie brałbym tego bana za karę a szansę. Wróć za pół roku i przeczytaj swój post, zapytaj siebie czy impreza na forum to był słuszny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BrightStar napisał:

Owszem jeśli chodzi o wyniki organiczne #przegryw w google ma dość wysoki współczynnik wyszukiwania czyli 6600 zapytań miesięcznie, a przez ciągle powtarzanie przez @Analconda tego słowa forum znajduje się już na 14 pozycji w google czyli druga strona, a będzie pewnie wyżej jeśli dalej będzie to kontynuowane i słowo kluczowe będzie zagęszczane. Przesyłam pliki z potwierdzeniem w załączniku.

ubersuggest_#przegryw.csv 984 B · 2 pobrania ubersuggest_SERP_analysis.csv 3 kB · 1 pobranie

Dziękuję bardzo.

 

@Analconda nie wpisuj już proszę tego, mam nadzieję że nieświadomie szkodziłeś forum. Trzeba będzie to pousuwać.

 

13 minut temu, azagoth napisał:

Potwierdzam. No chyba, że chcesz aby roboty łączyły "#przegryw" z URL forum. Wtedy to spoko - ale nie sądzę, żebyś miał taki cel. @Tomko słusznie wyartykuował swoje obawy.

Dlatego publicznie zapytałem, a @Tomko dziękuję za informację, co nie zmienia całokształtu jego dokonań.

 

13 minut temu, azagoth napisał:

Wiesz dobrze, że nie pisze tutaj kilka tysięcy ludzi. Ilość kont a ilość aktywnych użytkowników to nie są te same wielkości. 
Marek, strasznie negatywnie i emocjonalnie reagujesz na każdą opinię inną niż Twoja. Niesłusznie moim zdaniem.

Masz na tym forum szacunek wszystkich użytkowników, którzy założyli tu konto aby dzielić się swoim doświadczeniam i pomagać innym. Tak jak w moim przypadku - Twoje książki bardzo mi pomogły i tera chcę sam z siebie "spłacić dług" pomagając innym. Takie osoby muszą się z Tobą w każdej kwestii zgadzać i jeśli się nie zgadzają i dzielą się krytyką to uważam, że robią to w dobrej wierze i po przemyśleniach. Nie robią tego, żeby Ci dopierdolić czy zaszkodzić. Wręcz przeciwnie - żeby pokazać co można poprawić lub zmienić na lepsze.

 

Stawiasz mnie (mam nadzieję że nieświadomie) w trudnej sytuacji. To tak jakbyś zapytał, ile dzieci już dzisiaj zjadłem - w pytaniu sugerujesz coś bardzo niedobrego.

 

Niestety ale manipulujesz... i to mnie smuci, ponieważ uważałem Cię za trochę inną osobę. Jak widać pozory mylą.

 

Zacznijmy od tego, że ja nie walczę ze zdaniem różnym od mojego, tylko walczę o PUBLICZNIE ZGNOJONEGO ciężko chorego moderatora, który nie zrobił nikomu nic złego (wręcz przeciwnie), a stanął w świetle jupiterów jako pośmiewisko. Może w Twoim kodeksie wartości dbanie o "swoich" zależy od własnych interesów, ale dla mnie to rzecz zasadnicza i najważniejsza, ważniejsza od tego jak wyjdę na tym marketingowo, finansowo i co o mnie powiedzą hejterzy czy inni ludzie. O swoich dbam - i jak ktoś jest ze mną, a zwłaszcza został źle potraktowany, to walczę o dobre imię tej osoby.

 

I to jest prosta sprawa - @Rnext nic złego nie zrobił, a cierpi. Wydawałoby się oczywistością, że winni tego stanu rzeczy muszą zapłacić, ale nie! Są bronieni! Mimo faktów, dowodów, nawet sam się @Yolo przyznał i przeprosił, pal licho że sztucznie, ale jednak to zrobił.

 

Ja mógłbym siedzieć i przegryzać paluszki, patrząc jak grupka userów masakruje ciężko chorego człowieka, którego jedyną winą jest to, że jest z kobietą która odrzuciła wcześniejszego adoratora. Ale jestem właścicielem tego miejsca - oraz jego ideologicznym mentorem, a także uczciwym człowiekiem i zło nazywam złem, a dobro dobrem.

 

To co tu się odwaliło - to czystej wody skurwysyństwo. I nie wmawiaj mi że tego nie dostrzegasz.

 

Dlatego proszę, nie wmawiaj mi że nienawidzę krytyki, bo każda dobra krytyka jest mile widziana. Skrytykowano mnie na tym forum SETKI RAZY, dzięki czemu zmieniałem głos, ubranie na nagraniach, wątki, zmieniałem nawet decyzje życiowe.

 

A co powiesz o tym, że @Adolf mnie w wątku gdzie prosiłem o pomoc, mówiąc wprost - zeszmacił pisząc "nie płacz". Stało mu się coś? Gdzie moja legendarna nadwrażliwość, którą nie tylko Ty próbujesz mi wmówić? Takich przykładów jest wiele - ale oczywiście ich nie podajesz, bo nie zgadzają się z fałszywą tezą.

 

Prawda jest taka że Ty bronisz gościa, który zrobił coś złego, a ja bronię niewinnego, uczciwego człowieka - i próbujesz zrobić ze mnie "wariata", oczywiście wplatając w nieuczciwą krytykę kilka komplemencików.

 

Niech będzie że pisze tysiąc osób - to nadal KOMPLETNIE NIC nie zmienia. Nie jesteśmy w stanie kierować taką masą ludzi - ja sam nie mogę wyjść z jednego wątku od trzech dni, a mam całym forum sterować w lepszym kierunku? Nie mam takich możliwości. Robię co mogę - nagrywam audycje, ściągam na forum ludzi, których te audycje zainteresowały, robię wątki w których o coś nawołuję, i tyle.

 

13 minut temu, azagoth napisał:

Nie zamykaj się na opinie inne niż Twoje i nie każ ich za to, że je mają.Tylko będąc otwartym na konstruktywną krytykę możesz zmieniać to, co sprawa problemy. Jeśli zaczniesz usuwać wartościowych ludzi, którzy mają inne opinie niż Twoja własna to skończysz z grupą, która będzie wyłącznie poklepywała się po pleckach. Myślę, że nie tędy droga.

 

Proszę Cię, to frazesy i dobrze o tym wiesz... od lat mnie straszą, że jak kolejny krzykacz dostanie bana, to forum upadnie. No i co upadło? Ostatnio pisał że jestem psychicznie chory @Jaśnie Wielmożny i forum upada, co nie przeszkodziło mu dzień po banie założyć nowego konta. 

 

Yolo dostał za Rnexta, Tomko za dowalanie Pattonowi i w mniejszej skali za Analcondę i burdy na czacie - wskaż mi kto wyleciał za inne zdanie od mojego? Nikt, prawda? I kto dawał bany, ja czy może @Mosze Red? O tym też Ci się "zapomniało"?

 

 

13 minut temu, azagoth napisał:

Naprawdę tak myślisz? I zaczniesz teraz kampanię przeciwko użytkownikom własnego forum???

Skąd takie wnioski? Przesadzasz troszkę, nie uważasz?

 

Szczerze? Zawsze i wszędzie będę przeciwko wszelkiej maści skunksom, pieniaczom, ludziom złej woli, niezależnie od tego jaką cenę za to zapłacę. Dzięki temu ludzie porządni mają "czyste", spokojne miejsce do spędzania wolnego czasu, a ja kilkanaście procesów, zelżone nazwisko i masę wrogów.

 

Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy taką postawę doceniają. I z nimi forum nigdy nie zginie, amen.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński - ani słowem nie wspomniałem o sytuacji z tego wątku (pewnie domyślnie tak założyłeś). Pisałem ogólnie i niefortunnie zrobiłeś wiele założeń co do moich intencji. Niepotrzebnie

Pamiętaj, że na tym forum my wszyscy jesteśmy "Twoi" - nie tylko moderatorzy i ci, którzy mają te same opinie jak Ty.

 

12 minutes ago, Marek Kotoński said:

Zawsze i wszędzie będę przeciwko wszelkiej maści skunksom, pieniaczom, ludziom złej woli, niezależnie od tego jaką cenę za to zapłacę. Dzięki temu ludzie porządni mają "czyste", spokojne miejsce do spędzania wolnego czasu, a ja kilkanaście procesów, zelżone nazwisko i masę wrogów.

I dobrze - niezmiennie jestem Ci za to wdzięczny. Nie wyszukuj jednak wrogów i ludzi złej woli na siłę.

W mojej opinii wielu z tych, którzy opuścili forum, na stałe lub czasowo, w ostatnich dniach (z różnych przyczyn) ani Twoimi wrogami nie było ani nie można ich nazwać ludźmi złej woli.

Pisali pewnie coś, co Ci się nie podobało lecz to nie znaczy, że byli Twoimi lub forum wrogami. Dobrze odczytana i przyjęta konstruktywna krytyka od jednaj osoby jest zazwyczaj większą wartością dodaną niż pochwały przyjęte od 10 innych osób.

 

 

Edytowane przez azagoth
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BrightStar napisał:

były w stanie to szczytać aczkolwiek musiałbym dokładniej sprawdzić.

Mogę ci potwierdzić, że są w stanie to szczytać, ale czat jest tylko dla zalogowanych więc wątpie by były w stanie to zobaczyć.

Edytowane przez Reflux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, azagoth napisał:

@Marek Kotoński - ani słowem nie wspomniałem o sytuacji z tego wątku (pewnie domyślnie tak założyłeś). Pisałem ogólnie i niefortunnie zrobiłeś wiele założeń co do moich intencji. Niepotrzebnie

Pamiętaj, że na tym forum my wszyscy jesteśmy "Twoi" - nie tylko moderatorzy i ci, którzy mają te same opinie jak Ty.

Aha, czyli z rozmowy na temat sprawy z Yolo i Rnextem, przeskoczyliśmy na pouczanie mnie w życiowych kwestiach? Wybacz, nie zauważyłem tego przejścia.

 

56 minut temu, azagoth napisał:

 

I dobrze - niezmiennie jestem Ci za to wdzięczny. Nie wyszukuj jednak wrogów i ludzi złej woli na siłę.

W mojej opinii wielu z tych, którzy opuścili forum, na stałe lub czasowo, w ostatnich dniach (z różnych przyczyn) ani Twoimi wrogami nie było ani nie można ich nazwać ludźmi złej woli.

Pisali pewnie coś, co Ci się nie podobało lecz to nie znaczy, że byli Twoimi lub forum wrogami. Dobrze odczytana i przyjęta konstruktywna krytyka od jednaj osoby jest zazwyczaj większą wartością dodaną niż pochwały przyjęte od 10 innych osób.

 

 

Konkretnie napisz mi o kogo Ci chodzi. Jako właściciel forum usunąłem wiele kont, muszę wiedzieć o kim rozmawiamy - skoro stawiasz tezę że źle zrobiłem, chciałbym mieć możliwość obrony.

 

Nie odpowiedziałeś mi też pytania z ostatniego posta, dlaczego np. @Adolf nie wyleciał, skoro mnie publicznie wyszydził? Dlaczego @Enemy nie wyleciał za skrajnie różne poglądy ekonomiczne, dlaczego inne osoby nie wyleciały mimo krytyki, innych poglądów i nawet czasami kłótni? 

 

Odpowiedź jest prosta - bo uwielbiam krytykę, ale krytykować trzeba umieć.

 

W rozmowach na skype ze znajomymi, jestem BEZUSTANNIE krytykowany - i się zmieniam dzięki temu.

 

Dlatego proszę byś udowodnił tezę, że jestem wrażliwy na krytykę. Bo moim zdaniem jestem nadwrażliwy na KURESTWO i NIESPRAWIEDLIWOŚĆ a nie na rzeczową krytykę, co mocno wszystko zmienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

@Analconda nie wpisuj już proszę tego, mam nadzieję że nieświadomie szkodziłeś forum. Trzeba będzie to pousuwać.

No - to nie będę pisał. Tylko ja nie mogę kasować (na szczęście bo dużo tego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy do bardzo ciekawego momentu, gdzie wątek, który posłużył wywołaniu skandalu obyczajowego dotyczącego trzech osób na forum, został przekształcony w wątek gdzie robi się nieładne podjazdy do właściciela forum.

 

Który to już raz się dzieje? Nawet nie chce mi się tego zliczać.

 

Osoby, które dostały warny, zostały ukarane przeze mnie, @Marek Kotoński nie chciał podejmować decyzji, bo z wątku o @Rnext zrobił się watek dotyczący moderacji w ogólności, a właściciela w szczególności, ponadto @Rnext jest osobiście zaangażowany, więc nie chciał oceniać postępowania użytkowników, którzy go atakowali.

 

Więc poproszono mnie jako starszego moderatora, o dokonanie oceny sytuacji i wyznaczenie kary według własnego uznania.

 

Przy podejmowaniu decyzji wziąłem pod uwagę zarówno zasługi dla forum, jak i niedźwiedzie przysługi, które forum określone osoby oddały. 

 

Wziąłem tez pod uwagę opinie innych użytkowników, którzy wyrazili je prywatnie, jak i publicznie, między innymi twoją @azagoth, biorąc wszystko pod uwagę zdecydowałem się na nałożenie czasowych ograniczeń w korzystaniu z forum, a nie całkowite banowanie. Dla kilku osób wyjściową karą był perm ban, jednak złagodziłem to pod wpływem społeczności. 

 

@azagoth ja wiem, że najprawdopodobniej chcesz dobrze, jednak w tym wątku mamy do czynienia z ewidentnym świństwem wyrządzonym Rnextowi i Markiem, który staną w jego obronie.

 

Na dodatek mamy małe kółeczko wzajemnej adoracji wśród użytkowników, którzy mają swoje antypatie i wykorzystują ten wątek do dokopania innym osobom jak @Rnext @Analconda @Patton, mają też swoje zdanie na temat prowadzenia forum/ stron i uważają, że pewne rzeczy zrobili by lepiej, że pewnych tematów być nie powinno. 

 

Ba nawet jeden z tych zagorzałych krytyków prowadzi swój własny interes "kołczowy" ma swój portal, a nawet forum, tematyka wtórnie naśladowcza w stosunku do BS, nawet pojawiają się wtórnie naśladowcze produkty. Nie będę wskazywał tej osoby palcem, ale chcę żeby wiedział, że ja wiem.

 

Jasne wolny kraj, wolny rynek, każdy może prowadzić biznes, może się na kimś wzorować, no ale jak sam jest próbuje od dłuższego czasu i jest mówiąc szczerze nieudolny, a uzurpuje sobie prawo do pouczania kogoś, kogo usilnie chce skopiować, to jest śmieszne/ żałosne.

 

Na forum jest mnóstwo osób, z którymi się nie zgadzam, jest też wiele osób, które mnie wybitnie drażnią, jednak nie rozdaję im warnów na lewo i prawo, @Marek Kotoński też tego nie robi.

 

Ten temat zaczął się od prywatnej wojenki, którą kilku cwaniaków przekierowało na wojenkę z moderacją i właścicielem forum. Te osoby zostały ukarane, jak będą chciały wrócić na forum po upływie czasu blokady to wrócą, jak się będą zachowywały dobrze to krzywda im się nie stanie.

 

@azagoth nie uważasz, że np. temat o "przegrywach" można było załatwić kulturalnie, napisać np. PW do Marka ze wskazaniem rzeczowych argumentów, a nie podgryzać jego autora w różnych wątkach, na czacie i gdzie się tylko da? 

 

Co doprowadziło do kumulacji w tym, niezwiązanym z tamtym tematem wątku. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Marek Kotoński said:

Nie odpowiedziałeś mi też pytania z ostatniego posta, dlaczego np. @Adolf nie wyleciał, skoro mnie publicznie wyszydził? Dlaczego @Enemy nie wyleciał za skrajnie różne poglądy ekonomiczne, dlaczego inne osoby nie wyleciały mimo krytyki, innych poglądów i nawet czasami kłótni? 

Marek, nie wiem dlaczego nie wylecieli - to są Twoje decyzje i tylko Ty znasz odpowiedź na te pytania.

30 minutes ago, Marek Kotoński said:

Odpowiedź jest prosta - bo uwielbiam krytykę, ale krytykować trzeba umieć.

 

W rozmowach na skype ze znajomymi, jestem BEZUSTANNIE krytykowany - i się zmieniam dzięki temu.

 

Dlatego proszę byś udowodnił tezę, że jestem wrażliwy na krytykę. Bo moim zdaniem jestem nadwrażliwy na KURESTWO i NIESPRAWIEDLIWOŚĆ a nie na rzeczową krytykę, co mocno wszystko zmienia.

Ty wiesz lepiej jak reagujesz na krytykę - jeśli dobrze reagujesz i zmieniasz postępowanie pod wpływem krytycznych opinii to publicznie oświadczam, że się myliłem i przyznaję się do postawienia błędnych tez.

Wyraziem w postach swoją opinię i nie trzeba pisać o jakiejkolwiek obronie, gdyż Ciebie nie atakuję. Nie mam najmniejszego zamiaru robić z tego batalii. Szanuję to miejsce i Ciebie, jako człowieka, i dobrze o tym wiesz. Dlatego też podzieliłem się swoi obserwacjami z szacunkiem i powagą. To, jak na to zareagujesz oraz jaką opinię nt. tego, co napisałem sobie wyrobisz zależy wyłącznie od Ciebie - tego się nauczyłem z Twoich książek. Rzeczywistość zawsze będzie taka sama - niezależnie od tego, jak my na nią emocjonalnie zareagujemy. Opowieść o drzewie i 3 osobach inaczej patrzących na to samo drzewo.

18 minutes ago, Mosze Red said:

@azagoth nie uważasz, że np. temat o "przegrywach" można było załatwić kulturalnie, napisać np. PW do Marka ze wskazaniem rzeczowych argumentów, a nie podgryzać jego autora w różnych wątkach, na czacie i gdzie się tylko da? 

Można i zgadzam się. Są różne sposoby na załatwienie drażliwych kwestii. Można było pewnie wybrać lepsze - choć wiem od drugiej strony sporu, iż próbował tę sytuację rozwiązywać przez prywatne wiadomości lecz nie przyniosło to efektu. Każdy ma pewnie trochę racji - ważne, że sytuacja znalazła rozwiązanie. 

 

Dzięki za wyjaśnienie i poświęcenie czasu. Wiem, że z punktu widzenia moderacji to "royal mess" i niełatwa praca. Ja sam moderuję forum i wiem jak jest.

 

W swoich wypowiedziach kieruję się wyłącznie sympatią i szacunkiem dla tego miejsca i ludzi zaangażowanych w jego rozwój. Dziękuję za poświęcenie mi czasu i uwagi.

Jeśli trzeba to proponuję aby kontynuować dyskusję to na priv aby nie mnożyć kontrowersji i nadinterpretacji (a o nie bardzo łatwo w formach pisanych).

Edytowane przez azagoth
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i podzielę się moimi przemyśleniami. 

 

Wątek został założony, aby dopieprzyć bratu @Rnext. To jedyna motywacja i jedyna intencja. Żadnej "funkcji poznawczej", "ku przestrodze" nie zauważyłem. Ot zwykła zemsta, próba upokorzenia i ośmieszenia faceta, który teraz jest z kobietą, która @Yolo dała kosza. Nic więcej, nie dorabiajmy ideologii do działania, którego motyw jest prosty jak drut.  

 

I tu pojawia się pytanie, czy obiekt zemsty na to zasłużył? Zachował się niehonorowo? Niemęsko? Ukradł komuś kobietę, kłamiąc oszukując aby to zrobić? Nie ma żadnego dowodu aby tak było. Po prostu wszedł w związek z wolną kobietą. Wolno mu, jak każdemu innemu. A to, że były facet tej kobiety ma z tym problem i jego męska ambicja ucierpiała, to wyłącznie jego problem.  Dla mnie taka zemsta, to zachowanie bez klasy. Tyle ad meritum. 

 

Co do działania administracji mam bardzo jasno sprecyzowane zdanie. Jeżeli przychodzę do czyjegoś domu w gości (tak, będąc na forum jestem gościem w czyimś domu) mam dwa wyjścia: 

1) Stwierdzić, że mi się podoba i zostać, czego konsekwencją jest akceptowanie panujących w tym "domu" zwyczajów i porządków.  

2) Uznać, że mi się nie podoba i zabrać dupę w troki  

 

Sęk w tym, że zawsze mam wybór. Tymczasem mam wrażenie, że niektórzy mają dosyć roszczeniową mentalność, która powoduje, że przychodząc do kogoś w gości, mają w zwyczaju mówić mu jakie w jego domu mają panować zwyczaje i co wolno mu a czego nie wolno robić. Otóż wychodzę z założenia, że w swoim domu, każdy może sobie robić to, na co ma ochotę. A jeśli gościowi się w nim nie podoba, to zawsze ma wybór i nie musi do niego przychodzić. Zawsze może rządzić się w swoim własnym. Dla mnie to bardzo proste. Ale ja jestem chyba starej daty.    

 

 

 

 

Edytowane przez Tyson
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.