Skocz do zawartości

Historia mojego upadku i powstania. O toksyczności ubranej w uległość


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.03.2020 o 19:07, Quo Vadis? napisał:

Moim zdaniem uczciwie @Marek Kotoński ocenia sytuację.

 

Założę się, że większość z Was mimo tego wytykania, zrobiłaby podobnie.

Na szczęście to subiektywne i ..... nic mi do tego.

 

NATOMIAST  do tego mi:

Pytałem się na czacie Ciebie osobiście na jakim PRECEDENSIE ten wątek został reaktywowany?!

NIE DOSTAŁEM ODPOWIEDZI.

 

WIĘC  wnioskuje, że znam już precedens, który brzmi coś/jakoś/takoś '''bicie piany drugiej zmiany'''.

 

MERYTORYCZNIE post jest od zamknięcia farsą.

Przelewa się żal i rzucanie gównem importowanym, jakby każdy miał mało swojego.

 

TERAZ taka moja subiektywna konkluzja, Polska dzielnicowa.

ROZBIORY.

 

CORONA świrus jest na czasie, zatem kordon wojskowy, aby kwarantanne gównoburzy zapewnić.

 

 

CHLEBA i IGRZYSK.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat definitywnie założony po to, aby napsuć krwi głównym bohaterom. Sam nie chciał bym czytać opisów ex mojej kobiety, co ona z nim robiła w łóżku i poza nim. 

Ja tylko dodam, żeby brat @Rnext uważał na siebie, bo to trochę dziwne, że bohaterka tej historii szuka atencji na takim forum i już drugiego doświadczonego użytkownika upolowała. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Marek Kotoński said:

 @Analconda

 

Np. @thyr który sadzi bezustannie błędy i pisze bez PL znaków, nie dostawał warnów, inni też. Od teraz koniec z tym. Widzę że jak z ludźmi chcesz dobrze żyć, to traktują Cię jak ciężkiego frajera :)

Wybacz że nie jestem mistrzem pióra tak jak Ty, znany pisarz w niektórych kręgach autor 17 książek , kilku tysięcy felietonow , kilkuset audycji etc.. Możesz mnie karać .Z pokora przyjmę każdy wyrok gdyż dystansu do mojej "społecznej  koncepcji " małego ja zupełnie mi nie brakuje. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszystko, pierwszy post yolo to jakieś 70% emocjonalny opis ich intymnej relacji z tą kobietą i on mając świadomość, że oni ta para czyli jego była i jej nowy facet są aktywnymi użytkownikami forum będą to czytać, napisał to. Przecież to jest czyste świństwo.

Zachowanie z podwórka sebixów tylko pięknie opakowane.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mosze Red napisał:

Na forum jest mnóstwo osób, z którymi się nie zgadzam, jest też wiele osób, które mnie wybitnie drażnią, jednak nie rozdaję im warnów na lewo i prawo, @Marek Kotoński też tego nie robi.

Ale to przecież żadna łaska. "Forum" z nazwy powinno dopuszczać ludzi o różnych poglądach i wyznawanych wartościach. Jeśli chcesz dać komuś warna za to że cię "drażni" lub pisze coś z czym się nie zgadzasz, no to litości...

Chyba, że ma być to miejsce tylko dla ludzi którzy wyznają jedyny narzucony słuszny pogląd, tyle że to nie jest już forum.

 

Warna czy bana to może dostać użytkownik który łamie regulamin forum i/lub obraża innych użytkowników, spamuje, wrzuca niedozwolone linki, łamie prawo, etc.

 

Co do samego tematu, to forum nie zabrania raczej kontaktów między użytkownikami, a wyznawanie redpillu nie wyklucza obcowania z kobietami.

Całe to zdarzenie pokazuje też odwieczną prawdę - na cipę (i chuja w sumie też) nie ma mocnych.

I w każdej grupie społecznej typu szkoła, uczelnia, praca, znajomi, zawsze się znajdzie grupa która coś tam kombinuje mniej lub bardziej jawnie i nie zawsze zgodnie z regułami, np. często kochankiem/kochanką jest najlepszy przyjaciel/przyjaciółka tego "poszkodowanego". Podobnie w pracy, gdzie ogólnie się mówi że na zdrowy rozsądek romans w pracy to lipa, ale praktyka pokazuje że nie wszyscy wyznają takie wartości.

Czyli dla cipy ludzie są gotowi poświęcić karierę, przyjaciół/znajomych/reputację. Stare jak świat.

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle.

 

P.S. w sprawie  z wątku nie twierdzę że coś było nie tak, żeby nie było.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, darktemplar napisał:

Ale to przecież żadna łaska. "Forum" z nazwy powinno dopuszczać ludzi o różnych poglądach i wyznawanych wartościach. Jeśli chcesz dać komuś warna za to że cię "drażni" lub pisze coś z czym się nie zgadzasz, no to litości...

Chyba, że ma być to miejsce tylko dla ludzi którzy wyznają jedyny narzucony słuszny pogląd, tyle że to nie jest już forum.

Przecież ty przekręcasz moje słowa, ja piszę dokładnie o tym, że tak się nie dzieje mimo osobistych antypatii. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dwa maile z obelgami, najprawdopodobniej od AR2DI2, znanego też jako @Rolbot i chyba też jako @adamklukan - konto założone tuż po zbanowaniu Rolbota i piszące bardzo podobnym stylem. Maile przyszły na adres email, który podałem prywatnie kontu Rolbot, zanim się zorientowałem, że to AR2DI2.

 

Nie wiem czy wolno podawać pełny cudzy adres email, więc napiszę tylko tyle, że początek adresu nadawcy to "adamkuklan@".

 

Fragment pierwszego maila:

 

"Tutaj nie możesz się wtulić w jajka Kotońskiemu czy innym modom wszawa gnido fałszywa, więc zobaczymy jaki jesteś kozak jak nie masz ochronki pizdo w rurkach. "

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2020 o 17:11, HodowcaKrokodyli napisał:

"Tutaj nie możesz się wtulić w jajka Kotońskiemu czy innym modom wszawa gnido fałszywa, więc zobaczymy jaki jesteś kozak jak nie masz ochronki pizdo w rurkach. "

 

Dobre z tymi jajkami ? Proponuję zgłoszenie gróźb na policję, jak nie pisał tego z tora to ma mocno przekichane.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zrozumieć, że wszelkie formy przytulanek, nawet takich wielkanocnych ?, nie są bezpieczne i wskazane w czasach covid-19, ale! Nie rozumiem co autor frywolnego wpisu miał na myśli, czy jajka szanownego @Marek Kotoński, a ściślej wtulanie się weń, stanowią swoistą ochronę przed zaczepnym innym bratem? Czy ten wpis to groźby, szczególnie w znaczeniu 190 par 1 kk? Prośba o wyjaśnienie do forumowych prawników. 

 

PS. Tak eklektycznego wątku na tym forum już dawno nie czytałem.. ?

Edytowane przez Komti
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem obaj sobie jechaliśmy przez wiele wiadomości, dzisiaj po przerwie napisał nową wiadomość, pogrubię moim zdaniem najciekawsze fragmenty:

 

" Wracam z pracy, siadam do kompa, czytam sobie...a tam co? No pewnie - kabel i gnida zrobiła to kocha i umie najlepiej - poleciała się wyżalić na forum, i pokazać Kotońskiemu żeby pogłaskał gnidę po grzbiecie. 
No beka z konfidenta o osobowości małej załganej gnidy, która szuka zawsze schronienia u większych i starszych. 
Zapomniałeś kurduplu tam wrzucić swoich danych, i tego co pisałeś. No ale nie trudź się. Zrobię to osobiście. 

Beka z konfidenta z patologii. Widzę, że u Kanistra się tobą zainteresowali burku w rurkach, to pewnie cię znajdą w realu niedługo. Pooglądamy sobie patola na You Tube hahahah. "

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, leto napisał:

@HodowcaKrokodyli jak bardzo trzeba nie mieć życia, żeby takie wysrywy wysyłać ludziom mailem, nie ogarniam tego :D

To jest ktoś, kto kiedyś:

 

1. Na tym forum pozował na twardziela i poskramiacza kobiet.

 

2. Na innym forum płakał, że jest bezdomny, bo go kobieta z domu wyrzuciła.

 

Mam wrażenie, że dzięki tej osobie zaczynam dużo lepiej rozumieć "przygody" Marka z jego hejterami. Nie w sensie wpływu na nasze życie, bo to jest totalnie nieporównywalne, ale w sensie tego, jak chorzy ludzie kręcą się po internecie.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

@HodowcaKrokodyli czy ten AR2DI2 to ktoś w stylu archa? 

Biorąc pod uwagę to, że założył na tym forum co najmniej 4 konta, to tak.

 

Różnica polega na tym, że gdy pisał na swoim chyba drugim koncie, AR2DI2, czyli @deleteduser24, na którym zgrywał macho, twardziela, poskramiacza kobiet, etc, to wielu osobom na forum to się bardzo podobało, uważali go za super faceta. Był takim forumowym fake autorytetem, autorytetem-wydmuszką. Dopóki się nie wydało, że na innym forum pisze coś kompletnie przeciwnego i wypłakuje się, że jest bezdomny, bo go kobieta z domu wyrzuciła i on nie może sobie z tym poradzić.

 

BTW Współczuję normalnym facetom, których kobieta wyrzuca z domu, natomiast potępiam takie mitomaństwo, tworzenie internetowej wydmuszki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn Gorzej, arch jest zwyczajnie upośledzony.
Ten koleś kreował się na wielkiego poskramiacza kobiet, ruchacza mężatek, bzykacza modelek i guru podrywu.
A jak się później okazało, był zwykłym szarym kowalskim, którego kobieta wyrzuciła z domu, no i miał nabitą gigantyczną reputację na forum.
Po czym się sfoszył za warna i poprosił o usunięcie konta. A po tym incydencie wyszła ciekawa historia z nim, jego multikontem i tym, że żalił się na innym forum, że jest bezdomny bo go kobieta wyrzuciła i sobie z nią nie radzi.

Pragnę was też przestrzec, ostrożnie z podawaniem swoich adresów e-mail, prawdziwych danych, mediów społecznościowych w prywatnych wiadomościach.
Jeśli nie wiecie co może złego się stać to spytajcie @Marek Kotoński - apropos ten Rolbot, AR2DI2, Mutu czy jakie tam jeszcze inne konta miał może być jednym z twoich hejterów albo innym psycholem współpracującym. Apel ode mnie bądźcie baaaardzo ostrożni.

Edytowane przez Reflux
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

 Swoją drogą zastanawia mnie co ludźmi kieruje by tworzyć wydmuszki, i ilu jeszcze takich braci tu jest.

Niestety internet przyjmie wszystko. A mechanizm niestety ludzki; w pracy cię dymają, żona wrzeszczy i wchodzisz tu jako bóg i guru i egometr strzela w kosmos od lajków i słów uznania dla Twoich (rzekomych) wyczynów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Beka z konfidenta z patologii. Widzę, że u Kanistra się tobą zainteresowali burku w rurkach, to pewnie cię znajdą w realu niedługo. Pooglądamy sobie patola na You Tube hahahah. "

No i tu już robi się naprawdę niebezpiecznie. Ale pamiętaj, że oni mogą skrzywdzić tylko kogoś, kogo znajdą, zidentyfikują - jeśli tego nie zrobią, będzie tradycyjnie że jesteś moim multikontem, pedofilem itd. oczywiście z podawaniem moich personaliów. Ale Tobie nie spadnie włos z głowy, czego Ci życzę. Co najwyżej ich konta na forum rozpętają znowu burzę i zacznie się dojeżdżanie jak zwykle.

 

Jeśli Cię znajdą, tyle co mi Tobie nie zrobią - na mnie idzie największy wysiłek tej grupy, każdy poboczny cel zmniejsza presję na mnie. Ale donosy do pracy, wszelkich możliwych urzędów, udawanie Ciebie w internecie i oszczerstwa o pedofilii i inne najgorsze, to na pewno.

 

48 minut temu, Reflux napisał:


Jeśli nie wiecie co może złego się stać to spytajcie @Marek Kotoński 

 

Nie omieszkałem poinformować wszystkich, ale wiesz jak jest, ludzie trochę powspółczują, część mi dopieprzy pod pozorem dobra (nie płacz, weź się w garść, nie skarż się, nie mów nic to po tygodniu oni się znudzą i inne bajeczki) i góra dwa dni temat znika.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marek Kotoński napisał:

część mi dopieprzy pod pozorem dobra (nie płacz, weź się w garść, nie skarż się, nie mów nic to po tygodniu oni się znudzą i inne bajeczki)

Taa, robią to już od lat napewno magicznie im się znudzi, ale każdy jest mądry dopóki:

46 minut temu, Marek Kotoński napisał:

donosy do pracy, wszelkich możliwych urzędów, udawanie Ciebie w internecie i oszczerstwa o pedofilii i inne najgorsze

I wtedy się już kończy śmieszkowanie i zgrywanie kozaka. Dorzuć do tego najazdy na bliskich albo nie daj boże dzieciaki i wtedy już nie jest tak zabawnie, wtedy już nie da się tego zwyczajnie zignorować i samo nie odejdzie.
Wtedy jest płacz i zgrzytanie zębów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reflux napisał:

Pragnę was też przestrzec, ostrożnie z podawaniem swoich adresów e-mail, prawdziwych danych, mediów społecznościowych w prywatnych wiadomościach.

 

Tak.

 

Cytat

Jeśli nie wiecie co może złego się stać to spytajcie @Marek Kotoński - apropos ten Rolbot, AR2DI2, Mutu czy jakie tam jeszcze inne konta miał może być jednym z twoich hejterów albo innym psycholem współpracującym. Apel ode mnie bądźcie baaaardzo ostrożni.

 

Ja też podejrzewam, że AR2DI2 może mieć coś wspólnego z hejterami Marka.

 

Inna sprawa, że @Yolo to też "zastanawiający" użytkownik. Spójrz tutaj: https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/22394-sfrustrowana-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-forum-obra%C5%BCona-na-rzeczywisto%C5%9B%C4%87/page/3/&tab=comments#comment-446536

 

1. Zarejestrował się w lutym 2019.

2. W czerwcu 2019, kilka miesięcy później, narzeka, że "Starzy użytkownicy posiadający bogatą wiedzę alboo odeszli, albo przestali doradzać".

 

Moim zdaniem to dość dziwne słowa jak na użytkownika, który był wtedy na forum kilka miesięcy. Kilka miesięcy i zna, tęskni za "starymi użytkownikami"? Nie zdziwiłbym się, gdyby Yolo był multikonciarzem, który wcześniej został zbanowany. To by idealnie pasowało do mówienia o "starych użytkownikach posiadających bogatą wiedzę", z ust konta mającego tylko kilka miesięcy.

 

Moim zdaniem w tamtym wątku ogólnie widać u Yolo dziwną postawę - jest na forum kilka miesięcy, a już rzuca jakieś pretensje co do funkcjonowania forum, chce je zmieniać według swoich pomysłów, etc. Jest dziwnie niemiły względem Marka, w jednym z postów pisze:

 

"Napisałbym Ci rzeczywiście po męsku co sądzę o takiej postawie, prowadzeniu rozmowy i reagowaniu na coś, co Ci się nie spodobało, ale próbuję zachować szacunek do Ciebie. Nie przeszkadzaj mi w tym"

 

To też pasuje idealnie do multikonta kogoś wcześniej zbanowanego, żywiącego niechęć do Marka. A nawet jeżeli on nie jest multikontem, to moim zdaniem i tak jest to dziwny klimat typu "ja chcę rządzić na tym forum i nie podoba mi się, że rządzi na nim Marek".

 

BTW Ja na długo przed obecną awanturą miałem wrażenie, że Yolo to manipulant, który uprawia propagandę, celowo mówi pewne rzeczy pod publikę, aby zdobyć uznanie u ludzi. Teraz zastanawiam się, czy przypadkiem on od początku nie miał ochoty na zdobycie na forum posłuchu, władzy i podkopania pozycji Marka.

 

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Nie omieszkałem poinformować wszystkich, ale wiesz jak jest, ludzie trochę powspółczują, część mi dopieprzy pod pozorem dobra (nie płacz, weź się w garść, nie skarż się, nie mów nic to po tygodniu oni się znudzą i inne bajeczki) i góra dwa dni temat znika.

 

Smutne. :(

 

1. Nie, hejterzy nie znudzą po tygodniu.

 

2. Co innego, gdy jakiś debil pisze nam coś przykrego, gdy jesteśmy anonimowi, a co innego, gdy zna nasze dane i nasz wizerunek. Gdy może jechać po naszych znajomych, rodzinie, kręcić się wokół naszego domu, etc.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, HodowcaKrokodyli napisał:

1. Zarejestrował się w lutym 2019.

2. W czerwcu 2019, kilka miesięcy później, narzeka, że "Starzy użytkownicy posiadający bogatą wiedzę alboo odeszli, albo przestali doradzać".

 

Moim zdaniem to dość dziwne słowa jak na użytkownika, który był wtedy na forum kilka miesięcy. Kilka miesięcy i zna, tęskni za "starymi użytkownikami"?

To akurat raczej nie jest bardzo mocny argument.

Sam czytałem forum kilka miesięcy przed założeniem konta, również stare tematy.

Pamiętam Subiektywnego, Horaciou5a, Gluxa, Aroxa z lasu, Pikaczu. 

Nie zawsze się zgadzałem z tym co piszą, wiadomo, ale jednak szkoda, że już nie piszą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

To akurat raczej nie jest bardzo mocny argument.

Sam czytałem forum kilka miesięcy przed założeniem konta, również stare tematy.

Pamiętam Subiektywnego, Horaciou5a, Gluxa, Aroxa z lasu, Pikaczu. 

Nie zawsze się zgadzałem z tym co piszą, wiadomo, ale jednak szkoda, że już nie piszą. 

 

Tak, rozumiem, ale weź też pod uwagę dziwnie nieprzyjazny ton względem Marka. Ja nie mówię, że to jest dowód, ale to jest podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.