Skocz do zawartości

Mężczyzna prawiczek i kobieta z nieznanym przebiegiem


Sovilous

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem na ten temat i chcę tu go rozwinąć ale pod innym trochę kątem.

Ta murzynka co o niej pisałem niby spotyka się z tym Polakiem a, trwa to już kilanaście miesięcy. Mówiąc dokładniej to z jego strony to jest związek natomiast, z jej strony to nie wiadomo co to jest. Mówi że, musi się z nim spotykac bo bardzo jej pomaga  tu w Polin (to akurat prawda bo ona mi dużo mówi co się u siebie dzieje i zresztą widuję wiadomości na komunikatorze od niego). On ma jakieś 28 czy tam 29 lat a ona 26 i sprawa wygląda tak że, ona mi powiedziała bo była ostatnio u niego na kilka dni w innym mieście (podobno spała w innym pokoju co może być prawdą) i on jej powiedział że, nie uprawiał nigdy sexu. Ona natomiast mówi że, mało ale miała i inne znajomości na samego loda. Zreszta kto to wie co ona robiła i z kim.

Ona twierdzi że, i tak nie chciałaby z nim uprawiać nigdy sexu ani za niego wychodzić. Kolejna sprawa że, on ma bardzo bliski kontakt z matką. Dosłownie wszystko jej opowiada o sobie o tej murzynce. Co robi, gdzie była, co kupiła, dosłownie jakby mieć ogon z Gestapo lub Nkwd. Kiedyś jechaliśmy razem do Warszawy (ja moje sprawy ona swoje) i jej matka do niej o samym świcie napisała że, do waw jedzie itp. Ona mi powiedziała że, jego matka poniosła porażkę w wychowaniu (typowe dla matek w Polin, nadopiekuńczość i kontola) On jej tak zdesperowany że, nie widzi iż taka znajomość nie ma szans na przyszłość a, ona po prostu nie ma innej opcji (z nią też ciężko znajomość utrzymywać bo ma generlanie duże oczekiwania od innych i trochę problem ze swoją psychiką i z odżywianiem).  Radziła mu żeby poszedł do psychologa nawet. Kiedyś mi opowiadała o nim i mówiłem jej że, to taki trochę loser a, ona mi ostatnio przyznała że to rzeczywiście loser. Mówiła że jest tak nudny że, już bardziej nie można. Ona lubi wiadomo murzyni lubią rozrywkę gdzieś pójść pobawić się kupić sobie coś. To już trwa hmm kilkanaście miesięcy lub jakiś rok bo ona tu już na 2 roku studiów jest. On od początku wiedział że, ona nie jest dziewicą a ona nie wiedziała że on jest prawiczkiem. Mówiła kiedyś że, miał jakieś dziewczyny (może po prostu kłamał)

Uważam że, związek z kobietą już trochę doświadczoną w przypadku braku sexu z drugiej strony nie wypali na dłużej. Ona jest tego świadoma. Zresztą  ma duże powodzenie bo jak pójdzie do klubu to wszyscy chcą jej stawiać drinki itp. Byliśmy ostatnio na basenie (każdy za siebie zapacił choć nalegała bardzo żebym to ja zapłaci ale się nie dałem, w Afryce to jak się idzie gdzieś z dziewczyną nawet koleżanką to się za nią płaci) i ktoś się jej nawet pytał czy ja to chłopak czy kolega i mówił jej że ma ładne ciało. 

Generlanie to nie traktuje jej tak dobrze jak tu inni Polacy bo czasem jej brzydkie rzeczy piszę i nawet trochę wyzywam bo zachowuje się często jakby miała 12 lat.

Jak do niej pojadę to np w łazience sika przy mnie lub przebiera się i jest w samych majtkach. Ostatnio byliśmy razem pod prysznicem ale nie było nic więcej (tak szczerze to i ja nie chciałbym bo coś mnie od niej odpycha). 

Uważacie że, związek i małżeństwo prawiczka z już śmiganą miałby sens? Bo ja już jako trochę doświadczona osoba daje 0 szans na powidzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zazdrosny?

 

52 minuty temu, Sovilous napisał:

Uważacie że, związek i małżeństwo prawiczka z już śmiganą miałby sens? Bo ja już jako trochę doświadczona osoba daje 0 szans na powidzenie. 

 

Nie ma sensu. Dla każdej dojrzałej kobiety starszy, niedoświadczony mężczyzna jest nieatrakcyjny właśnie dlatego, że jej konkurencja nie widziała w nim nic ciekawego, a dodatkowo miałby on problemy z zaspokojeniem jej pragnień łóżkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sovilous napisał:

Ta murzynka co o niej pisałem niby spotyka się z tym Polakiem bla, bla, bla...

 

53 minuty temu, Sovilous napisał:

Jak do niej pojadę to np w łazience sika przy mnie lub przebiera się i jest w samych majtkach. Ostatnio byliśmy razem pod prysznicem ale nie było nic więcej (tak szczerze to i ja nie chciałbym bo coś mnie od niej odpycha).  

What the kurwa fuck???

 

Lasia z kimś się spotyka, jednocześnie TY do niej sobie jeździsz na wspólne sikanko i prysznic, w między czasie obgadujecie gościa, jego kontakt z matką, brak doświadczenia z kobietą i ogólne nieogarnięcie, wyzywając przy tym od looserów.

 

Na ch... olerę taka relacja?

 

Serio, kręci Cię ten emocjonalny trójkącik?

 

WYDAJE Ci się, że jesteś lepszy od tamtego człowieka, bo ją turlałeś i mógłbyś to zrobić ponownie w każdej chwili?

 

Nie czujesz się tak trochę, jej koleżanką z fujarką?

 

Patrzysz czasem w lustro???

 

Dawno takiego obrzydzenia nie poczułem, jak po przeczytaniu Twojej ściany tekstu...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sovilous napisał:

Ostatnio byliśmy razem pod prysznicem ale nie było nic więcej (tak szczerze to i ja nie chciałbym bo coś mnie od niej odpycha). 

Zachowujesz się jak nawet nie jej kolega tylko koleżanka, bo kobiety nawet z kolegami się nie kąpią. Ale byliście u siebie na chacie pod prysznicem czy na basenie? Bo jeśli na chacie bez bielizny to traktuje Cię jak koleżanke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale wy macie jakieś urojenia? Opisuję tylko sytuację. Wszędzie widzicie jakiś podstęp lub to że źle skończę. Co z wami?

Od początku mam taką znajomość z nią to moja koleżanka po prostu a co robi to w sumie jej sprawa. Ani za nią nie jestem ani za tym typem. 

Nie wiem skąt taki atak na mnie. Podzieliłem się z wami kolejną patologiczną relacją a zaraz jestem atakowany że niby obrabiam kogoś za plecami itp. 

Tu się zrobiło jak na jakimś kobiecym forum. Wszędzie doszukujecie się czegoś złego. Mam z nią taką luźną znajomość i tyle. Cieszcie się że macie nowe doświadczenia tu opisane.

28 minut temu, Machina napisał:

 

Dawno takiego obrzydzenia nie poczułem, jak po przeczytaniu Twojej ściany tekstu...

Ty chyba dalej nie wiesz jakie są kobiety.. i co robią..

31 minut temu, Mapogo napisał:

Jesteś zazdrosny?

 

Nie

11 minut temu, fikakowo napisał:

Ale byliście u siebie na chacie pod prysznicem czy na basenie? Bo jeśli na chacie bez bielizny to traktuje Cię jak koleżanke. 

Tak bo jesteśmy koleżanka i kolega to co w tym dziwnego. Na chacie pod prysznicem.

10 minut temu, BlacKnight napisał:

@Sovilous Zostaniesz strawiony i wypluty.

 

Nie zdziw się że będąc z nią w relacji czeka cię podobna historia jak poprzednika. 
 

Z obrabianiem dupy za plecami również.

———————————————

Nie oczekuj innego rezultatu po kimś kto jedzie na schemacie.

No nie zostanę bo to koleżanka tylko.

 

To ona mi o nim opowiada a już dawno jej radziłem że z nim i tak nic nie będzie.

20 minut temu, Huck Finn napisał:

Ale pytasz dla tego kolegi? 

Dla nikogo nie pytam. Napisałem temat do dyskusji i opis sytuacji.

6 minut temu, bernevek napisał:

Okropnie napisane... 

Nie to złoto co się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sovilous napisał:

Tak bo jesteśmy koleżanka i kolega to co w tym dziwnego. Na chacie pod prysznicem.

Kurde też bym chciał takie koleżanki, które się ze mną kąpią ?. Jednak nie mam, bo to nie jest normalne.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fikakowo napisał:

 Widzisz, jednak nie jest to normalne.

Co dla kobiety może być normalne do dla ciebie już nie. Oto cała tajemnica. To inna rasa i kultura. W Niemczech np. nagość nie jest niczym szczególnym to że ktoś się przy kimś przebiera. W innych krajach też. W Polin jest ze wszystkim problem a z nagością już największy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sovilous napisał:

Co dla kobiety może być normalne do dla ciebie już nie. Oto cała tajemnica. To inna rasa i kultura. W Niemczech np. nagość nie jest niczym szczególnym to że ktoś się przy kimś przebiera. W innych krajach też. W Polin jest ze wszystkim problem a z nagością już największy.

Żadna Polka się nie wykąpie z kolegą. Żadna. Może w Afryce się tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy oczekujecie że stanę po stronie tego typa i będę jego bronił i próbował do niego dotrzeć i mu coś uświadomić. Nic takiego. To jest też jego wina że ma taką relację z tą dziewczyną i jego matki i tak dalej wychowania tej kultury. Nie będę nic robił w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sovilous napisał:

W innych krajach też. W Polin jest ze wszystkim problem a z nagością już największy.


W innych krajach też murzyni śpią na chodnikach w namiotach, srają po parkach, i masowo nie pracują ciągnąć socjal. Nie pluj na Polskę, w dodatku pisząc o niej Polin, bo ten zachód śmierdzi gorzej niż skarpety polskiego Janusza. 
To a propos "wspaniałego zachodu"
....................................

Co do relacji kolega/ koleżanka, wierzę ci, bo sam miałem takie koleżanki co przyjeżdżały do mnie i siedzieliśmy sobie w wannie z winem. Prawda jednak taka, że z każdą było coś wcześniej. 

A czy związek prawiczka ze śmiganą ma sens? To zależy co oznacza dokładnie "śmigana". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rolbot napisał:


W innych krajach też murzyni śpią na chodnikach w namiotach, srają po parkach, i masowo nie pracują ciągnąć socjal. 
....................................

Co do relacji kolega/ koleżanka, wierzę ci, bo sam miałem takie koleżanki co przyjeżdżały do mnie i siedzieliśmy sobie w wannie z winem. Prawda jednak taka, że z każdą było coś wcześniej. 

A czy związek prawiczka ze śmiganą ma sens? To zależy co oznacza dokładnie "śmigana". 

W jakich krajach? Za dużo na polskich internetach siedzisz;) Na pewno nie w Europejskich krajach.  Dobra nie ważne. 

Kiedyś to forum było lepsze. Teraz zrobił się klub frustratów wzajemnej adoracji. 

Żałuje że to napisałem. Jak admiinistrator chce to niech to skasuje. Nie chce mi się z wami kłocić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sovilous napisał:

W jakich krajach? Za dużo na polskich internetach siedzisz;) Na pewno nie w Europejskich krajach. 

Paryż. Znajdź sobie w necie. Nie musi być polski internet. 

Co do reszty, to zadałes pytanie czy prawiczek ze śmigana ma szanse. Po co teraz kombinujesz. Na moje oko traktuje (cie?) cię jak koleżankę, a Ty pytasz o to o co pytasz bo jestes zazdrosny o tamtego. 




 




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

odpowiadając na pytanie w końcu tej opowieści : Nie. Nie wypali związek kobiety doświadczonej seksualnie z prawiczkiem, wyżej uzasadniono dlaczego.

Nie byłbym taki hop do przodu. Seks to nie wszystko. Jeżeli on się jej podoba fizycznie i mentalnie to moim zdaniem ma szanse wypalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bernevek napisał:

Nie byłbym taki hop do przodu. Seks to nie wszystko. Jeżeli on się jej podoba fizycznie i mentalnie to moim zdaniem ma szanse wypalić. 

Fakt, zależy jeszcze jak atrakcyjna fizycznie jest dziewczyna.

 

bo gdyby była atrakcyjna, to szukała by atrakcyjnego faceta. Problem jest taki, że atrakcyjny facet nie będzie prawiczkiem w tym wieku.

 

bo jeśli ona jest średnio lub nieatrakcyjna (ale sex miała), on jest nieatrakcyjnym prawiczkiem to .. jasne, jest szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rolbot napisał:

Paryż. Znajdź sobie w necie. Nie musi być polski internet. 

Co do reszty, to zadałes pytanie czy prawiczek ze śmigana ma szanse. Po co teraz kombinujesz. Na moje oko traktuje (cie?) cię jak koleżankę, a Ty pytasz o to o co pytasz bo jestes zazdrosny o tamtego. 





Jeszcze nie tak dawno Polacy koczowali na dworcach w Angli a do dziś śpią po dworcach w Niemczech

 

Tak jestem zazdrosny bo to pasuje do Twojego poglądu na ten temat i już sobie odpowiedziałeś ;) 

Godzinę temu, Szczery Człowiek napisał:

 

bo gdyby była atrakcyjna, to szukała by atrakcyjnego faceta. Problem jest taki, że atrakcyjny facet nie będzie prawiczkiem w tym wieku.

 

bo jeśli ona jest średnio lub nieatrakcyjna (ale sex miała), on jest nieatrakcyjnym prawiczkiem to .. jasne, jest szansa.

Można mieć różne problemy z psychiką lub jakieś choroby co wykluczają sex w pewnym okresie lub zaniżone poczucie własnej wartości.

 

Uważam że jak m nie jest uległy to taka znajomość się nie uda bo u kobiet jak im się chce poświęcić swoje lata i życie bardzo ważne jest dziewictwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 22:43, Sovilous napisał:

Nie to złoto co się świeci.

Nie dość, że błędnie przytaczasz przysłowie, to nawet jakbyś to zrobił poprawnie to nie ma to żadnego sensu w kontekście Twojej wypowiedzi.

Obstawiam, że historia jest zmyślona, a koleś to troll. Zamiast Polska pisze Polin itd. 

 

Odpowiadając na pytanie, jeśli to nie jest zmyślone; to niepotrzebnie mówił o tym, że jest prawiczkiem. Przecież jest to oczywiste, że to nie buduje atmosfery pożądania. Teraz jest na przegranej pozycji i nic już z tego nie wyciągnie, Ona traktuje go jak kolegę/"beta-providera".

Przez kilkanaście miesięcy nie doszło między nimi do relacji intymnej; to o jakim związku w ogóle mowa? 

Edytowane przez GregTomassi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, GregTomassi napisał:

 

Obstawiam, że historia jest zmyślona, a koleś to troll. Zamiast Polska pisze Polin itd. 

 

Jak się coś nie mieści w głowie to musi być zmyślone... 

Na tym forum jeszcze nie takie historie jak moja znajdziesz ?

 

Tak bo Polska upadła wraz z pierwszym rozbiorem przez Polaków. 

Teraz to jest państwo Polin rządzone przez Niemców Żydów i innych. 

19 godzin temu, GregTomassi napisał:

 

Przez kilkanaście miesięcy nie doszło między nimi do relacji intymnej; to o jakim związku w ogóle mowa? 

A no nie doszło bo ona go trzyma na dystans a on? Co tu dużo mówić bo tak długim czasie powinien się zorientować że coś jest nie tak.. 

Nie będę już pisał jak się to nazywa ?

To jest i jej wina i tak samo jego. Ona korzysta a on jest naiwny i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sovilous napisał:

Jak się coś nie mieści w głowie to musi być zmyślone... 

Na tym forum jeszcze nie takie historie jak moja znajdziesz ?

 

Nic takiego nie napisałem, że mi się nie mieści w głowie. Typowe zachowanie dla trolla; nadinterpretacja, żeby wyprowadzić "pocisk", ale może taki jesteś ciężki po prostu w komunikacji...

Jeśli to Twój kolega dobry; to uświadom mu delikatnie, że traci czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona taka lotna to się pewnie puka z innym i Ci o tym nie mówi, a on robi za czasoumilacz. 29 lat i jeszcze nic, na co on czeka? To jakiś biały rycerz pewnie jest. Marnuje czas.

 

Laska szcza i rozbiera się przy innych typach i jednocześnie niby jest z tym gościem i nie uprawiają seksu... Chyba tylko on :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.