Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem mało jest to śmieszne. To pokazuje gdzie zmierza cywilizacja białego człowieka. Czy w taki sposób zachowują się murzynki, muzułmanki czy azjatki ?

 

Antyrasista” to synonim słów „anty-biały”. Osoby, które uważają się za „antyrasistów” w rzeczywistości są po prostu rasistami wobec rasy białej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, zychu said:

“Blacks are more cultured, and more charming towards women. Apart from that they are clean. They pay special attention to personal hygiene, smell nice, and seem to be able to impress a girl not only with their appearance, but also with their intelligence” (a female student from Warsaw University).

“Blacks look very elegant. Clean and fragrant, and also highly cultured” (a female student from the Warsaw University of Technology).

To jest to o czym pisałem niedawno.

Technika, rozwój cywilizacji, loty w kosmos, zaawansowane badania.

A kobiety gdzie?

Nadal w jebanej jaskini milion lat temu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polki to chyba najlepsze artystki na wyjeździe .Potwierdzi to każdy kto choć raz był na saksach. Bez zahamowań , duża pula naszych rodaczek wskakuje do wyra opalonym, lub starym autochtonom. Nie ważnie że bez zębów , nie dba o higiene, ubior. Kukurydza odbierana jest aż po same lodygi. Wielu znajomych przeżyło szok widząc do czego jest zdolna myszka ktora do tej pory cicho siedziała pod miotłą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Frank89 napisał:

Moim zdaniem mało jest to śmieszne. To pokazuje gdzie zmierza cywilizacja białego człowieka. Czy w taki sposób zachowują się murzynki, muzułmanki czy azjatki ?

 

Antyrasista” to synonim słów „anty-biały”. Osoby, które uważają się za „antyrasistów” w rzeczywistości są po prostu rasistami wobec rasy białej.

Nie wiem w jaki sposób zachowują się "murzynki" czy muzułmanki ale z doświadczenia wiem, że  Azjatki zachowują się DOKŁADNIE tak jak ta młoda polska kwoka na załaczonym wideo i to niekoniecznie Azjatki z Tajlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden kwiatek z zalinkowanej pracy:

“First he asked me to dance with him, then we had a drink, we exchanged phone numbers, and he walked with me to the bus stop... The pregnancy was a surprise. It was not planned. And so at the beginning, he probably was not very pleased” (a Polish woman, aged 26).

Nie wiem, na ile te cytaty są prawdziwe, ale pań Ząbek to raczej rzetelny badacz. :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy młodą samicę rodzaju ludzkiego, która będąc w szczycie swojego potencjału rozrodczego szuka samca, który ją zapłodni. [Takie blackpilowe podejście.]

Ci których wychowują w tzw. szacunku  do kobiet (uległości wobec kobiet) muszą latami jechać na ręcznym zanim się zorientują, że ktoś ich zrobił w konia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Analconda said:

Ona jest tak brzydka, że szkoda gadać - więc niech se jedzie.

Po filmiku wnioskuję, że nie jest specjalnie lotna, ale bez przesady, szczupła, zadbana, młoda - wydaje się całkiem atrakcyjna IMO. Chyba, że ktoś jest wyjątkowo wybredny i 90% kobiet w Polsce klasyfikuje jako brzydkie ;)

 

1 hour ago, thyr said:

Polki to chyba najlepsze artystki na wyjeździe .Potwierdzi to każdy kto choć raz był na saksach. Bez zahamowań , duża pula naszych rodaczek wskakuje do wyra opalonym, lub starym autochtonom. Nie ważnie że bez zębów , nie dba o higiene, ubior. Kukurydza odbierana jest aż po same lodygi. Wielu znajomych przeżyło szok widząc do czego jest zdolna myszka ktora do tej pory cicho siedziała pod miotłą. 

Jak odblokują granicę to możesz polecieć do odpowiedniego kraju i kobiety będą reagowały na Ciebie tak jak polki na niektórych obcokrajowców, albo i lepiej.

 

Swoją drogą, patrząc na fora zagraniczne to polki nie są już takim łatwym celem dla zagranicznych facetów jakim były np. 10 lat temu. Zwłaszcza te z większych miast, przyzwyczaiły się do podrywających je hiszpanów, czy innych francuzów z erasmusa i często nie reagują już tak dobrze. Dalej mają po co przyjeżdżać, ale to już nie to co kiedyś, koledzy zza granicy potwierdzają mi to samo.

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Master said:

ale bez przesady, szczupła, zadbana, młoda - wydaje się całkiem atrakcyjna IMO. Chyba, że ktoś jest wyjątkowo wybredny i 90% kobiet w Polsce klasyfikuje jako brzydkie ;)

Przy mojej urodzie to bym z wyra przez tydzień nie wypuścił. Dla mnie marzenie co najwyżej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Słowianin said:
24 minutes ago, Master said:

ale bez przesady, szczupła, zadbana, młoda - wydaje się całkiem atrakcyjna IMO. Chyba, że ktoś jest wyjątkowo wybredny i 90% kobiet w Polsce klasyfikuje jako brzydkie ;)

Przy mojej urodzie to bym z wyra przez tydzień nie wypuścił. Dla mnie marzenie co najwyżej.

Robisz sobie krzywdę takimi myślami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się na tych czarnych tak uwzieli, jakbyście sami nie pisali o Ukrainkach czy innych, że jakie ładne i ułożone. 

 

Nie wiem czy przez niektórych przebijają kompleksy czy zazdrość ale Wam też nikt nie zabrania lecieć np do Tajlandii tak tu promowanej i korzystać.

 

Temat jest wtórny i nie wnosi niczego ciekawego oprócz wyżywania się na jakiejś kobicie, która robi wioche na Zachodzie. Trochę obiektywizmu.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fizzmm123 napisał:

Potem zaczyna mówić nie mamy czarnych w Polsce. Nasza p0lka mówi o nasz że jesteśmy rasistami potem pada stwierdzenie chce się przenieś do Kalifornii oraz poznawać czarnych

Ciekawe czemu jeszcze jej tam nie ma. Ah... W Kalifornii trzeba zapierdalać, by utrzymać się na krawędzi. 

Czarny Pan w 0.38 chyba zażenowany jej głupotą.

 

Nie mam nic do czarnych, jeśli pracują i szanują tutejsze wartości, mogą sobie tu mieszkać i ruchać takie debilki.

6 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja ostatnio za to czytałem żę wbrew propagandzie czarne kobiety bardzo lubią i chcą być z wziązkach z białymi mężczyznami bo oni ich nie biją, traktują dobrze...

W USA kilkadziesiąt procent czarnoskórych kobiet, które mają dzieci, to samotne matki. W internecie można bez problemu znaleźć źródło, mi się aktualnie nie chce.

Co do propagandy, ale odnośnie wielkości pałek - ktoś tutaj na forum wrzucał niedawno ciekawy link, że czarny wcale nie oznacza większy, nawet statystycznie. Jeśli dobrze zapamiętałem, to w Tanzanii przeciętny rozmiar to około 13cm.

 

5 godzin temu, zychu napisał:

Bardziej wkurzyła mnie wymiana zdań pod filmem. Propaganda żydowska robi swoje:

To jakiś troll...

Swoją drogą, wolę czarnych i arabów niż osoby uważające się za nadludzi z zach. europy i usraela.

 

4 godziny temu, Analconda napisał:

Kolejna sprawa to taka, że u Polek to normalne - Polki, Rosjanki, Ukrainki po prostu lubią czarne baty. I dla nich są w stanie rzucić wszystko - na wykopie był film kiedyś być może mam to zapisane jak Polka kłóciła się z koleżanką by tylko pójść z czarnym no i poszła sama a koniec filmiku to jak leży u niego w łóżku w hotelu chyba nie zadowolona - jak już się kapnęła co zrobiła.

@Analconda chodzi o pewną dziewczynę z Rzeszowa, było o tym dosyć głośno. Choć końca filmiku jak leżała niezadowolona już nie widziałem :)

 

4 godziny temu, zychu napisał:

Murzyn kalifornijski to jednak inna liga niż Murzyn somalijski. ;) Przynajmniej w teorii.

@zychu

 

https://youtu.be/T0_EFyzco0Y?t=264

Ci z Kalafiorni, to potomkowie frajerów, którzy dali się złapać w siatkę :D

 

 

3 godziny temu, Frank89 napisał:

Moim zdaniem mało jest to śmieszne. To pokazuje gdzie zmierza cywilizacja białego człowieka. Czy w taki sposób zachowują się murzynki, muzułmanki czy azjatki ?

Zmierza, ale miejmy nadzieję że się w końcu opamięta...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, leto napisał:

Słuchanie co mają do powiedzenia najebane karyny przed klubem w XXI-wiecznej Polsce, hmmmm... Widzę że Wam się nuda kwarantanny mocno daje we znaki :D

Podziwiam jej zakres słownictwa w języku angielskim  ?.

6 godzin temu, hogen napisał:

Potem takie zostają samotnym matkami z malutkim murzynkiem bambo i szukają frajera ?

Od państwa dostaną Polacy będą tyrać do 75 lat aby nasze witaminki mogły się spełniać.

5 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Dopiero doganiają?

 

Ja myślałem, że już przeskoczyły.

Nie oceniaj tak surowo naszych witaminek  ?.

3 godziny temu, smerf napisał:

Niech jedzie do Kaliforni i nie wraca, w jej obecności nie wytrzymał bym jednej minuty tak kłapie tym dziobem, co chwile "fucking" wiadomo o co jej chodzi...

;]

3 godziny temu, thyr napisał:

Polki to chyba najlepsze artystki na wyjeździe .Potwierdzi to każdy kto choć raz był na saksach. Bez zahamowań , duża pula naszych rodaczek wskakuje do wyra opalonym, lub starym autochtonom. Nie ważnie że bez zębów , nie dba o higiene, ubior. Kukurydza odbierana jest aż po same lodygi. Wielu znajomych przeżyło szok widząc do czego jest zdolna myszka ktora do tej pory cicho siedziała pod miotłą. 

One od Polaków to wymagają 5k neto minimum mieszkanie na własność dobre auto oraz zadbany wygląd a przyjeżdża jakiś kolorowy książę z ryja wyglądający jak bezdomny ubrany w jakieś szmaty prawdopodobnie bez kasy. Najbardziej mam bekę z tego jak książę nią gardzi a ona robi się szona ?.

2 godziny temu, rycerz76 napisał:

Widzieliśmy młodą samicę rodzaju ludzkiego, która będąc w szczycie swojego potencjału rozrodczego szuka samca, który ją zapłodni. [Takie blackpilowe podejście.]

Ci których wychowują w tzw. szacunku  do kobiet (uległości wobec kobiet) muszą latami jechać na ręcznym zanim się zorientują, że ktoś ich zrobił w konia.

One same się nie szanują może lubią być tak traktowane.

2 godziny temu, Master napisał:

Po filmiku wnioskuję, że nie jest specjalnie lotna, ale bez przesady, szczupła, zadbana, młoda - wydaje się całkiem atrakcyjna IMO. Chyba, że ktoś jest wyjątkowo wybredny i 90% kobiet w Polsce klasyfikuje jako brzydkie ;)

Wydukać potrafi kilka słów do tego umiejętność wypinania się w zupełności jej do życia wystarczy nikt nie będzie od niej wymagał więcej to była by mizoginia nie każdy przecież musi konstruować rakiety. 

2 godziny temu, Master napisał:

Jak odblokują granicę to możesz polecieć do odpowiedniego kraju i kobiety będą reagowały na Ciebie tak jak polki na niektórych obcokrajowców, albo i lepiej.

 

Swoją drogą, patrząc na fora zagraniczne to polki nie są już takim łatwym celem dla zagranicznych facetów jakim były np. 10 lat temu. Zwłaszcza te z większych miast, przyzwyczaiły się do podrywających je hiszpanów, czy innych francuzów z erasmusa i często nie reagują już tak dobrze. Dalej mają po co przyjeżdżać, ale to już nie to co kiedyś, koledzy zza granicy potwierdzają mi to samo.

To jest smutne co teraz zrobią nasi zachodni sąsiedzi np. ( bez zębni Anglicy czy też śmierdzący Niemcy jak oni sobie teraz poradzą).

2 godziny temu, Słowianin napisał:

Przy mojej urodzie to bym z wyra przez tydzień nie wypuścił. Dla mnie marzenie co najwyżej.

Nie przesadzaj nie może być tak źle a co zrobiłeś by stać się bardziej atrakcyjny ?

 

Wyjedz zagranice naucz się języka lokalnego prawie każda p0lka będzie zainteresowana.

Godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Coście się na tych czarnych tak uwzieli, jakbyście sami nie pisali o Ukrainkach czy innych, że jakie ładne i ułożone. 

 

Nie wiem czy przez niektórych przebijają kompleksy czy zazdrość ale Wam też nikt nie zabrania lecieć np do Tajlandii tak tu promowanej i korzystać.

 

Temat jest wtórny i nie wnosi niczego ciekawego oprócz wyżywania się na jakiejś kobicie, która robi wioche na Zachodzie. Trochę obiektywizmu.

Mi nie przeszkadza kolor skóry lecz zachowanie naszych witaminek nie widziałem nigdy nagrania np. z Azjatką która nagrywa jakiegoś sebe płaszczącego się przednią jednocześnie wyśmiewając go i pokazując jakim nikim jest. Z naszymi witaminkami już było kilka filmików więc wnioski wyciągnij sam.

Jakie to ma znaczenie czy już były podobne filmiki jak jest dalej śmieszne ?.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Fizzmm123 said:

Mi nie przeszkadza kolor skóry lecz zachowanie naszych witaminek nie widziałem nigdy nagrania np. z Azjatką która nagrywa jakiegoś sebe płaszczącego się przednią jednocześnie wyśmiewając go i pokazując jakim nikim jest. Z naszymi witaminkami już było kilka filmików więc wnioski wyciągnij sam.

Jakie to ma znaczenie czy już były podobne filmiki jak jest dalej śmieszne ?.

To tylko te niedobre polki są okrutne i bez serca? Tutaj filmik, jak azjatka całuje się z białym, a później z nim wychodzi z klubu. Pomimo tego, że chwilę wcześniej trzymała się za rękę i była obejmowana przez innego azjatę.

 

 

13 hours ago, Fizzmm123 said:

One od Polaków to wymagają 5k neto minimum mieszkanie na własność dobre auto oraz zadbany wygląd a przyjeżdża jakiś kolorowy książę z ryja wyglądający jak bezdomny ubrany w jakieś szmaty prawdopodobnie bez kasy. Najbardziej mam bekę z tego jak książę nią gardzi a ona robi się szona ?.

5k netto to trochę powyżej średniej jaką się zarabia w większych miastach, czy to na prawdę dużo, jak na dziewczynę która jest atrakcyjniejsza, niż większość? Zresztą to są wymagania dla beciaka, z którym minie 30 randek, nim dojdzie do seksu. Jak jesteś pewny siebie, znasz zasady gry i umiesz grać na emocjach to będziesz mógł sypiać z ładnymi kobietami bez tego. Co nie znaczy, że nie należy dążyć do rzeczy które wymieniłeś i że bez tego może być trochę trudniej.

 

13 hours ago, Fizzmm123 said:

To jest smutne co teraz zrobią nasi zachodni sąsiedzi np. ( bez zębni Anglicy czy też śmierdzący Niemcy jak oni sobie teraz poradzą).

Nie wiem co wy macie z tymi bezzębnymi turystami. Częściej są to zadbani, ogarnięci goście (o przewadze wielu walut nad złotówką nie wspomnę), czasami się dziwię jak widzę ich z bardzo przeciętnymi polkami,

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Master napisał:

To tylko te niedobre polki są okrutne i bez serca? Tutaj filmik, jak azjatka całuje się z białym, a później z nim wychodzi z klubu. Pomimo tego, że chwilę wcześniej trzymała się za rękę i była obejmowana przez innego azjatę.

 

 

 

Nie od dziś wiadomo że azjatki kochają białych facetów , to jest Blackpill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.