Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 minutes ago, leto said:

Jest taka teoria, dość przyzwoicie poparta badaniami genetycznymi, że Słowianki swoją unikatową, słynną na cały glob urodę zawdzięczają dokładnie temu czynnikowi - mieszaniu się narodów na przestrzeni tysięcy lat na naszych terenach.

Ludzie zawsze w pewnym stopniu się mieszają - natomiast u nas sytuacja była na tyle specyficzna*, że z racji położenia geopolitycznego podlegaliśmy ciągłym najazdom i przemarszom - by wspomnieć tylko obcych etnicznie Turków i Mongołów. Najbardziej egzotyczne, typowo "słowiańskie rysy**" mają kobiety ukraińskie i rosyjskie - i zazwyczaj są to ludzie z domieszką krwi orientalnej (rezultat panowania mongolskiego).
Mnie chodzi o coś innego - jak już zaznaczyłem, przetaczające się nawały pociagały za sobą gwałty na miejscowej ludności. A kto tamtych czasach oddawał swoje kobiety Turkom, Tatarom czy szerzej - innowiercom?

I o tym właśnie pisałem. Azjaci po kobiety przychodzili do nas, nie zapraszali Lachów, aby zasmakować różnorodności. U siebie trzymali obcych krótko, zaś słowianki cenili, ale jako niewolnice.

Ponadto mieszanie się etnosów "na przestrzeni tysięcy lat" dotyczy każdej grupy etnicznej.

* regularne obce najazdy przytrafiały sie również południowym Europejczykom (napady rabunkowe ze strony Berberów), tyle te napady miały na celu pozyskanie zasobów ludzkich - więc raczej nie pozostawiano zgwałconych kobiet, chyba że z rozprutymi gardłami.

** cokolwiek to znaczy - osobiście jakoś mi nigdy nie podchodziły te na wpół mongoloidalne twarze.

Nie mogę już edytować, więc dopiszę, aby było klarownie:

 

kończąc ten mój wywód - o ile mieszanie się etnosów jest rzeczą nieuniknioną, tak wątpię, aby sensowne było szerzenie idei, której fundamentem jest otwieranie się na obcych. Ta idea, zwana multikulturalizmem, jest destrukcyjna dla społeczeństwa, które jej ulegnie - jak już podkreśliłem wcześniej, nikt dobrowolnie nie oddaje swoich kobiet, aby te zostały zasymilowane przez obcą kulturę. Jeżeli zaś tak się dzieje, to jest to wynikiem albo świadomego urabiania (co ma miejsce u nas), albo kataklizmu wojennego. I rezultat jest zawsze taki sam - czyli społeczeństwo, które zostaje "wzbogacone", w końcu ulega degradacji.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Revolt said:

Miło by było jakbyś spolszczał te wynurzenia,kolega z którym dyskutujesz,poza tym że zagina cię na argumenty jak chce to spolszcza teksty,przez co przyjemniej i łatwiej się go czyta. 

Idź do deepl.com albo google-translate albo pl.duolingo.com.

 

37 minutes ago, leto said:

Jest taka teoria, dość przyzwoicie poparta badaniami genetycznymi, że Słowianki...

gdzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, wrotycz said:

gdzie?

Nie mogę znaleźć w tej chwili info konkretnie o Słowianach, mam nadzieję że mi się nie przewidziało :D Natomiast są powody, by podejrzewać, że różnorodność genetyczna w istocie wpływa pozytywnie na urodę, np tutaj o tym piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, leto said:

są powody, by podejrzewać, że różnorodność genetyczna w istocie wpływa pozytywnie na urodę

To też chyba zależy, kto się z kim wymiesza - ale upraszczając - lepiej sie parzyć poza grupą, niż uskuteczniać chów wsobny. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Miraculo said:

White and Asian women agree white men are 30-50% more attractive than Asian men

Jak już powiedziałem, to, że biali mężczyźni są atrakcyjniejsi od innych wciąż jest na drugim miejscu po tym, że mężczyźni tej samej rasy są najatrakcyjniejsi. To raz.

Dwa. Biali mężczyźni są najatrakcyjniejsi dla białych kobiet - to się samo przez się rozumie, wg tego co już powiedziałem, pokazałem i udowodniłem.

0*3oTbCvGBeyBIfxfj.

 

Trzy. Azjatki wcale nie preferują białych nad swoich. To jest nieprawda, co widać na rzeczonym obrazku, całość tutaj. Tu znowu kłania się punkt pierwszy.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wrotycz napisał:

 

Trzy. Azjatki wcale nie preferują białych nad swoich. To jest nieprawda, co widać na rzeczonym obrazku, całość tutaj. Tu znowu kłania się punkt pierwszy.

Rozumiem, że to jedynie słuszłe badanie sprzed 6lat( o ile to w ogóle można nazwać badaniem), a wszystkie inne badania które stwierdzają, że Azjatki preferują jednak białych mężczyzn a w drugiej kolejności "swoich" nie mają wartości naukowej. OK  

 

Interesuję mnie zatem jakiś %  azjatek jednak preferuje białych w pierwszej kolejności. Najchętnie aktualne, albo sprzed roku/dwóch. Będę wdzięczny za podanie mi takiego procentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Miraculo said:

Rozumiem, że to jedynie słuszłe badanie sprzed 6lat

I co to ma do rzeczy, że jest sprzed 6 lat? Jesteś dokładnie taki sam jak pani bibliotekarka, która mi powie

 

działa jak pożyczałem tablice chemiczne, że to było 30 lat temu. No tak... przez 30 lat chemia się zmieniła i woda już nie jest H2O.

14 minutes ago, Miraculo said:

Najchętniej aktualne, albo sprzed roku/dwóch

j.w.

17 minutes ago, Miraculo said:

Będę wdzięczny za podanie mi takiego procentu.

Może napisz do Match.com, żeby ci takie dane udostępnili. Oni są właścicielem tego i innych portali.

 

Może dlatego już nie ma takich badań bo (prawie) wszystko należy do nich.

 

14 minutes ago, Miraculo said:

Interesuję mnie zatem jakiś %  azjatek jednak preferuje białych w pierwszej kolejności

To se kliknij, tam jest napisane.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0lki już dawno przegoniły zachód, większość ma kręcone liczniki. Jeżeli przebieg jest 'nieznany' należy zakładać, że +nieskończoność.

 

Zobaczcie jak się same chwalą:

 

79754511-1063388214002545-41718946473558

 

Niektóre osiemnastki mają większy przebieg niż ja, stary 'rozpustnik', w wieku 38 lat. 

 

To skoro tak się chwalą i jest cepik, to może zrobimy Centralny Rejestr Przebiegów? W skrócie CRP :D 

 

Lista jest prawdziwa. Zadałem sobie trud wyszukania tych profili parę miechów temu i niektóre z nich niepousuwały nawet tych profilowych z historii zdjęć.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi3rd0le!

Większość facetów nie ma takiego przebiegu. Nie wyobrażam sobie ile mają czady, które je wszystkie ruchają.

 

Takie mam skojarzenie ekonomiczne - kiedyś była liczna klasa średnia i 1% ultra bogaczy, dziś już prawie nie ma klasy średniej, za to bogaczy jest 7%.

To samo się tyczy ilości partnerek - kiedyś była liczna klasa średnia/przeciętna, która miała kilka, a czadów był 1%, dziś jest ich 7% a reszta ma figę (z makiem).

 

ft-income-distribution.gif

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wrotycz napisał:

To samo się tyczy ilości partnerek - kiedyś była liczna klasa średnia/przeciętna, która miała kilka, a czadów był 1%, dziś jest ich 7% a reszta ma figę (z makiem).

Z roku na roku jest gorzej. Jeszcze kilka lat temu mówiło się o 80/20 czyli Pareto.  W innym wątku wklejałem, że w bodajże Washington Post był artykuł gdzie zaprezentowano badania w których 28% mężczyzn w przedziale wieku 18-30 nie miało ani jednej partnerki seksualnej w ciągu roku. A ile jest takich co ma 1 na rok, albo 2 na rok? Takich co mają stały dostęp do seksu będzie wg mnie coraz mniej. A liczba "czadów" będzie się kurczyć i to może być mniej niż 7%.

 

Edyta przypomniała mi,  jest jeszcze wielu gości którzy nie będą się przyznawać, że nie uprawiali seksu. Bo po prostu będzie im wstyd. 

Jak to mówili w jakiejś komedii, liczbę kobiet faceta dziel przez trzy, a u kobiet zrób razy 3.

58 minut temu, absolutarianin napisał:

p0lki już dawno przegoniły zachód, większość ma kręcone liczniki. Jeżeli przebieg jest 'nieznany' należy zakładać, że +nieskończoność.

Niektóre osiemnastki mają większy przebieg niż ja, stary 'rozpustnik', w wieku 38 lat. 

To skoro tak się chwalą i jest cepik, to może zrobimy Centralny Rejestr Przebiegów? W skrócie CRP :D 

Cieszę się, że sam to znalazłeś, chciałem tego poszukać żeby się trochę podeprzeć w temacie w którym odpisywałem Ci o znalezieniu partnerki. Jednak należy dla rzetelności wspomnieć, że to nie była jakaś randomowa grupa na FB z tego co kojarzę, tylko raczej grupka jakichś ukierunkowach bardziej w kierunku seksualności dziewczyn i kobiet.

 

Takie CRP uratowałoby niektórych ludzki, szkoda, że niewykonalne. 

Edytowane przez Miraculo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Miraculo said:

Takie CRP uratowałoby niektórych ludzki, szkoda, że niewykonalne

Zakładasz grupę na fejsie i już. Pamiętaj założyć jako niewiasta, bo jako dżentelmen zostaniesz delikatnie wyproszony przez zarządców fb.

 

Już sam ten obrazek, pokazany nieświadomemu mechanizmów acz myślącemu białemu (jeszcze) rycerzowi może pomóc bardziej niż godziny twoich wykładów, który odda swoją zbroję do oksydowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roosha V chyba nie muszę tutaj przedstawiać . Pamiętam co , kiedyś przeczytałem . Nie zacytuje dokładnie bo , to było z 2-3 lata temu  . Ze Szwedki puszczają się z kim popadnie ale nie wymieniły by swoich facetów . Natomiast , p0lki wymieniłby z chęcią to samo Ukrainki .

Edytowane przez Shumann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Miraculo said:

grupka jakichś ukierunkowach bardziej w kierunku seksualności dziewczyn i kobiet.

To się kiedyś nazywało burdel z kurwami, nazywajmy rzeczy po imieniu, po co jakieś eufemizmy?

 

Ludzie uważają, że ja pluję na swoje gniazdo, a tam po prostu wszystko jest oszukane. Każda fura, jeżeli nie jest nowa z salonu jest bita, każda ma kręcony licznik, a jak jest z salonu, to ch.j wie, czy nie z taniej fabryki w Chinach tej samej marki, domy to nie są domy, tylko jaskinie z kartongipsu, rozsypie się toto po dwóch dekadach, każde jedzenie jeżeli nie ma stada certyfikatów jest nafaszerowane chemią, ale z tym wszystkim można by jeszcze jakoś żyć.

 

Natomiast dla mnie nie do zniesienia był fakt, że każda laska jest wielokrotnie wyruchana przez randomowych kolesi. Przy czym słowo "każda" rozumiem jako "każda, poza zbiorem miary zero" w rozumieniu teorii miary, czyli jak z continuum liczb na osi wykluczysz liczbę 5, 17 i 238567, które się nie ruchały to to jest zbiór miary zero. To nawet nie jest poza gaussowskimi 3 sigmami, to jest po prostu zbiór z punktu widzenia prawdopodobieństwa ZERO, ale przypadki tam się trafiają. Wiem ciężko to ogarnąć, dlatego to jest świetny stochastyczny model do tego zjawiska.

 

Jeżeli laska przyjechała do Wrocławia lub Warszawki na studia i siedzi tam już rok na mieszkaniu studenckim - ja zakładam od razu, że ma przebieg 100. U góry widzieliście twarde dane. To są laski, które jeszcze z domu nie wyszły!!! Jest tam jedna taka gwiazda, które profil prześwietliłem, bez podawania nazwiska. Miejscowość Jawor, dolnośląskie. Każdy kto zna choć trochę realia regionu, jak potwornie spustoszono mentalnie i gospodarczo te tereny, wie o co chodzi. Ja miałem dwóch kolegów z Jawora na studiach, to co oni opowiadali o swoim mieście to się w pale nie mieściło, a był rok 2000 wtedy jak mi to opowiadali. Który mamy teraz rok? No właśnie. Co tam się dzieje teraz - strach się pytać. 

 

Ja też nie jestem święty, ale ja poprzestałbym na swojej pierwszej żonie. Na co mi jakieś ekscesy ze szmatami? Ja tego nigdy nie chciałem i może dlatego dostałem. Jak człowiek zostaje porzucony z przebiegiem 1 to zaczyna się zastanawiać, co zrobił nie tak. I dochodzi do smutnej prawdy - że ty poprzestałbyś, ale one nie potrafią!

 

I dlatego stamtąd wyjechałem i NIE MAM ZAMIARU WRACAĆ! Nie poleciałem rządowym samolotem dla powracających niewolników, nie pojechałem na namawiania przyjaciół "znajdziemy ci fajną dziewczynę", bo widziałem, co znajdowali, wyprane feministycznym gównem stare panny o wymaganiach takich, że jprdl. Jeszcze agresywne w pierwszych zdaniach.

 

Prędzej będę się czołgał na lotnisko w kierunku Abu Dhabi niż jeszcze kiedyś grzebał w tym szambie. Ostatnią, którą tam znalazłem, to było w 2015 roku i to z Białorusi. Razem z moim Mistrzem, starym zakapiorem prześwietlaliśmy ją wiele lat, jej rodzinę, jej reakcje, wszystko. Jak ten samochód z lawety z Niemiec czujnikiem grubości lakieru. Pojechałem nawet na Białoruś wybadać jej rodzinę, wywiozłem jak tylko mogłem do Italii, na pustą jeszcze chatę, byle szybciej odseparować ją od tej patologii i tak to nie wystarczyło, dziewczyna wróciła i stoczyła się do tego szamba. Czarna dziura ją przyciągnęła. Ona oczywiście uważa, że wspaniale wybrała, że jest "niezależna", że w tym pięknym Wrocławiu tyle się dzieje! Spieprzyłem, bo i tak za długo czekałem. W sensie: każdej nocy przed jej kontuarem gdzie pracuje przechodzi stado białych rycerzyków, a jej ego pełne kompleksów się pompuje. I rewia rycerzyków będzie o nią kopię kruszyć, bo ona jest ładna, jest skromna, ma mały przebieg (miała?) i ma wiedzę, a ściana uderzy ją dopiero za dobre 20 lat bo ma dobre geny (jak się nie zaćpa wcześniej) widząc po mojej teściowej - pięknej pani doktor, którą mój kumpel bez większego zastanawiania poślubił zaraz po mnie i wywiózł od razu do Anglii! To jest w ogóle bardzo ciekawa historia, ale nie wypada mi jej tu publicznie relacjonować.

 

Ale widzicie, że to nie ona winna tylko toksyczna ideologia w której epicentrum przyjechała i to stado debili, co się tam płaszczy co noc, bo nie może sobie nic do łóżka trwale ogarnąć. To jest prawdziwa patologia, z którą należy walczyć. I z toksycznymi wzorcami, które przyszły z zachodu.

 

Dlatego powtarzam Wam: jeżeli chcecie znaleźć sobie wierną żonę - należy wykupić lot między kontynentalny zatankować dużo dolarów i choćby Wam rodzina miała przesyłać po dolarze na dzień siedźcie w tej dżunglii gdzie ją tam znajdziecie i NIE WYWOŹCIE JEJ NIGDZIE, wychowajcie dzieci do wieku lat 13 stu, kiedy kończy się możliwość wpływu wychowawczego na psychikę dziecka i niech się dzieje co chce. Nie popełniajcie tego błędu co ja, kobiet się NIE EKSPORTUJE ani NIE IMPORTUJE!

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Frank89 napisał:

Polecam artykuły pana Ignacego Nowopolskiego. Moim zdaniem adekwatnie opisuje on zjawisko masowej emigracji Polek na zachód i wszystkie inne konsekwencje z tego wynikające. 

 

"Rola kobiet w procesie agonni 3 RP"

 

 

Ja przyszlosc tak widze udreczone resztki bialych ludzi ze wszystkich krajow lacza sie w jedna duza grupe . Taka nasza przszyszlosc . Nawrt kiedys czytałem było to napisane przez zydow . Ze ostatnimi bialymi beda tzw jak oni to ladnie mowia white supremacist .. Mieli racje . Bo wszystko jest tak skontruowane zeby biali faceci nie byli z bialymi kobietami . Wpajanie nienawiscie , promocja innych ras , dawanie innym rasom immunitetu  na robienie czego chca , tym czasem bialy facet jest juz nikim w kraju ktory stworzyli jego przodkowie . Przyjezdzajacy tutaj murzyn prosto z pontonu ma wiecej praw niz ty i ja . A tutaj drugie zydkowe slowa . We cant force them to mix but we can promote . Oczywiscie chodzi o negroidow  . Biali faceci graja w ustawiona gre w ktora nie maja szans wygrac. Ciagle narzekanie kobiet ze ciagle cos nie tak . A nagle przychodzi negro 3/10 i wszystko ok .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,25811981,polka-na-sekswakacjach-to-inna-polka-bez-kompleksow-swobodna.html#s=BoxOpMT

 

Nic nowego w sumie, ale pięć minut można poświęcić.

 

- Polka na wakacjach to zupełnie inna Polka! Nie ma kompleksów, nie zakrywa ciała, jest swobodna w kontaktach i w seksie. Nie ma tego całego bagażu kulturowego i ograniczeń - co wypada, a czego nie wypada jej robić.

- Bo nikt jej nie widzi?

- Bo nie widzą jej rodacy i nikt jej nie ocenia. Polak jest reprezentantem krajowej normy kulturowej, mówiącej o tym, że kobieta musi być wycofana, nieśmiała, wstydliwa, unikająca pruderii i wyuzdania.

 

Podkreślenia moje. Zapewne nie było to intencją rozmówcy, ale widać jasno, że to do nas należy rola dyscyplinująca. Zatem nie bójmy się zarzutów o mizoginię i faszyzm - mówmy otwarcie, że nie będziemy tolerować kurewstwa i folgowania najniższym instynktom. Piętnujmy kobiety, które się szmacą.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten seksuolog to specjalista od gejów.

 

Jak widać, wszystko jest fajnie. Jak w bajce. Odwracając sytuację - biorę sobie licealistkę, i uwodzę ją, ona ma fajny seks z dojrzałym mężczyzną (wiele licealistek o tym marzy, robiłem badania). A pieniądze? To w sumie mało istotne, tak przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frank89 @zychu @Shumann

 

 

 

Poza tym wyborcza to gazeta eskimoska dla eskimosów i nieświadomych szabes gojów.

 

Tak w ogóle, nie wiem czy Panowie zauważyliście, ale YT w ostatnich miesiącach usunął sporo filmów niepoprawnych politycznie, z Panią którą wrzuciłem powyżej również, tylko z polskim tłumaczeniem. 

 

Co do Polek na emigracji, to w UK 25% z nich urodziło dzieci obcokrajowcom(spośród tych, które urodziły dziecko). W internecie bez problemu można znaleźć o tym info.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. po prostu panna która ma przebieg nie nadaje się do dłuższego związku, jednak często takie kobiety są przesympatyczne, i jak najbardziej  chcę je poznawać. 

 

To że  kurewstwo kobiet niesie  ze sobą poważne konsekwencję i w przypadku kobiet następuje  tak zwany "zanik duszy "czy też  " błyszczące oczy dupodajki "  i taka kobieta staje się skrajnie pusta to już nie mój problem.

 

Ja dostosowuję się do warunków jakie panują i korzystam, kobiet nie zmienię, zapewniam jednak że wciąż jest sporo 20-25 latek które są dziewicami, z tymi kobietami chciałbym budować ewentualną relację czy też potrzebował bym 

 

takiej by urodziła mi dzieci, które może będę  mieć po 40.

 

Póki co nie osądzam i z radością obcuję z wszelkiego rodzaju kurewkami, płatnymi i darmowymi.

 

@absolutarianin  Ty ziomuś masz zajebiste filmiki na yt, ale moim zdaniem przywiązujesz za dużą uwagę do kobiet, ruchaj , korzystaj, zaakceptuj że kobiety są jakie są- jednego dnia ssą twojego, a drugiego ssą innego, dokładnie jak

 

ja w poniedziałek chłeptam Asi, a we wtorek chłeptam Kasi, zaakceptowałem zasady gry, nie wiążę się emocjonalnie, kobieta to nie priorytet, Ty to priorytet.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, RENGERS said:

Nie rozumiem w czym problem

Problem w tym, że kurewstwo nie jest tylko sprawą kobiet, ale sprawą społeczną - tak jak np. alkoholizm czy niechęć do pracy.

Kobiety lekko się prowadzące należy piętnować, bo ich zachowania mają przełożenie na obraz i sytuację społeczeństwa.

 

No chyba że chcesz, aby za x lat przyjechał tu jakiś murzyn i na ulicy wymacał twoją córkę, bo przecież "inne Polki to lubią".

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

Kobiety lekko się prowadzące należy piętnować, bo ich zachowania mają przełożenie na obraz i sytuację społeczeństwa.

Problem jest taki, ze większość facetów problemu nie widzi.  Świata nie zbawisz. Trzeba zająć się sobą.

2 minuty temu, zychu napisał:

wymacał twoją córkę,

To jest odrębna istota. Możesz się naprodukować, wychowywać, a one swoje. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, RENGERS said:

panna która ma przebieg nie nadaje się do dłuższego związku, jednak często takie kobiety są przesympatyczne, i jak najbardziej  chcę je poznawać.

A ja wręcz przeciwnie - nie chcę mieć z takimi nic wspólnego. Czuję obrzydzenie do kurewstwa, tak samo jak do złodziejstwa i wszelakich szowinizmów.

5 minutes ago, Perun82 said:

To jest odrębna istota. Możesz się naprodukować, wychowywać, a one swoje. 

Nie do końca prawda. Dobre wychowanie powściąga zwierzęce instynkty i wywyższa to, co dobre, wysokie, moralne.

Złe wychowanie działa przeciwnie - zezwala na bycie bydlątkiem, wywyższa brak zahamowań i źle pojmowaną wolność (jako prawo do uchlania się, zdefekowania i wytarzania w błocie).

Zbawiać wszystkich ludzi nie zamierzam (bo i nie każdy na zbawienie zasługuje), natomiast wierzę w pracę u podstaw - bydlęta zostawmy samym sobie, a pracujmy nad tymi, których można jeszcze dobrze ukształtować.

A defetystom dziękuję, to dla mnie moralne zera.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Dobre wychowanie powściąga zwierzęce instynkty i wywyższa to, co dobre, wysokie, moralne.

Niezła bajka. Masz sytuacje kryzysową i dobre maniery, moralność leci na pysk.

 

6 minut temu, zychu napisał:

Złe wychowanie działa przeciwnie - zezwala na bycie bydlątkiem, wywyższa brak zahamowań i źle pojmowaną wolność (jako prawo do uchlania się, zdefekowania i wytarzania w błocie).

Wychować to sobie można - ale ta odrębna istota i tak zrobi to, co będzie uznawała za stosowne. To nie jest maszyna, ze ją odpowiednio zaprogramujesz. Ją programuje natura, a my tylko próbuje dostosować naturalne oprogramowania do otaczającego nas świata. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, RENGERS said:

ja w poniedziałek chłeptam Asi, a we wtorek chłeptam Kasi, zaakceptowałem zasady gry, nie wiążę się emocjonalnie, kobieta to nie priorytet, Ty to priorytet. 

Zaakceptowałeś zasady narzucone przez zdemoralizowane kobiety. Plus skrajny indywidualizm, brak myślenia o sobie jako części zbiorowości. Dzięki takim ludziom jesteśmy udupieni jako społeczeństwo. Nie zawsze tak było.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.