Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, zychu napisał:

Widziałem na yt kilka filmów, które wpasowują się w pewną tendencję: otóż czarni, którzy znajdują się w naszym kraju, kręcą filmy ze znajomymi lub randomowymi klientkami i wypytują je "czy lubią czarnych" albo "czy poszłyby z czarnym do łóżka". Analogicznie: filmy od czarnych kobiet (właściwie to mulatek), które opisują, jak są odbierane przez społeczeństwo - czy ludzie się gapią, czy są przyjaźni etc.

Prawdę mówiąc, żenujące to. Odnoszę wrażenie, że czarni goście muszą się jakoś dowartościować, więc wyrywają białe dziewczyny [najlepiej z Europy Wschodniej, bo to dla nich wciąż "dziewicza" (he, he...) ziemia], natomiast kobiety chcą chyba wymusić na nas - gospodarzach, jakby nie było - abyśmy przy każdej okazji musieli udowadniać, że nie przeszkadza nam ich kolor skóry - ba, że nawet nie zauważamy tego, że wyglądają inaczej ("I'm so cool about it, duude!").

Za przeproszeniem - mam w dupie ich kolor skóry, a także to, jak się tutaj czują. Jako społeczeństwo mamy poważniejsze zmartwienia niż uczucia garstki czarnych, którzy zapewne przywykli do tego, że na Zachodzie każdy obchodzi się z nimi jak z jajkiem (aby przypadkiem nie urazić Innego). Każde spojrzenie jest przejawem rasizmu, a każdy oklep zebrany przez czarnego, jest aktem przemocy na tle rasowym. To przykre, że twojego prapradziadka przewieźli przez ocean, aby zasuwał na plantacji, ale to naprawdę nie mój problem - nie zamierzam przepraszać, nie zamierzam czuć się z tym źle, nie zamierzam udawać, że coś mnie to obchodzi.

 

A Polacy jak robia . To samo zakompleksienie . Szczegolnie Polki ile to widzielismy juz filmow co mysla o nas angole francuzi i bog wie kto jeszcze .. A co do raiszmu , elitya znalazla sobie bron w ostaci kolorowych i poczucia winy ktora kieruja przeciwko bialym . Biali ktorzy czuja poczuciw winy oddadza wszystko wlacznie z kobietami kolorowym jako reparacje . Co najgorsze dodytyka to takze polakow ktorzy z koloznizacja niewolnikami nie maja nic wspolnego .. Zeby uratowac nasz kraj czy ogolnie rase to mysle trzeba upadku gospodarki .. Zeby ludzie otrzeźwieli .Zreszta czarni nie lubia bialych z powodu kolonizacji niewolnictwa to tylko wymowka zeby przykryc zazdrosc  . Islam is right about women ..

Edytowane przez Shumann
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.