Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odnalazłam się ostatnio w szyciu na maszynie, chciałam się pochwalić swoim pierwszym kompletem dla niemowlaka. 

Jestem zakochana w tych dziecięcych słodkościach. ?

 

62BC3067-_qawsnpa.jpg

 

Kokon, kostka sensoryczna, poduszeczka i kocyk. ?

Kokon robiłam wczoraj pierwszy raz i poświęciłam mu wczoraj 9h i dziś jakieś 2. :D 

Ale jestem mega zadowolona z efektu. 

 

Szyjecie? Kiedyś było szyte? Chcecie zacząć szyć? 

 

 

 

 

 

  • Like 21
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kiedyś na szydełku trochę, można się wkręcić w temat, chociaż dla faceta to niezbyt hobby ? 

 

Fajnie to wygląda, doceniam. Rzeczy uszyte przez mamusię nosi się przyjemniej na serduszku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac No szydełkowanie też jest super ale dla mnie to już nie do ogarnięcia temat. :D 

 

@Chadeusz Ja gdy nie interesowałam się szyciem nie wiedziałam co to minky. :o 

 

@Libertyn Nic, a nic nie kojarzę takiego. Chcesz się nauczyć? 

 

@Król Jarosław I Super sprawa takie szycie i na dziecięce rzeczy takie jest duży popyt. :D 

 

@Analconda Tam są łapacze snów. To chyba modne xd? Co jest teraz modne? :D 

 

@catwoman Samouk, chyba od dwóch miesiącu szyje jakoś. Pierwszy dzień i nawlekanie bębenka dolnego ta magia była. Cały dzień nad tym siedziałam, a zanim doszłam do wprawy z samym nakładaniem nitki to z tydzień minął. :D 

 

@Normalny Też mam na nożny pedał. Nie wiem czy są inne. :D 

Kiedyś to chyba maszyna w domu to podstawa była, babcie szyły, a mama na drutach robiła. Uszyć buty to wyczyn wielki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, catwoman napisał:

@Analconda wzór właśnie modny, nie znasz się ;) 

3 minuty temu, Lalka napisał:

@Analconda Tam są łapacze snów. To chyba modne xd? Co jest teraz modne? :D 

A co to jest ta kostka na płaszczem i zabaniakiem? To się na głowę nakłada dziecku?

Nie modne w sensie ma kolory jak pościeradła za komuny - takie wzory itp.

Modne to różnie mogłoby być np całe szare a tam gdzie są te cycki odstające to jakiś jaskrawy kolor bym dał ale neutralny płciowo - pomarańczowy np albo żółto-czerwony tak jak mam avatar - taki wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lalka napisał:

poświęciłam mu wczoraj 9h

To Cię wciągnęło konkretnie :)

 

 

Godzinę temu, Lalka napisał:

Super sprawa takie szycie i na dziecięce rzeczy takie jest duży popyt. :D 

To tak samo jak na trumny :D

Wybacz, jestem pod wypływem.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Jestem pod wrażenie, wyrazy uznania. Myślałem, że kobiety szyjące w domu wyginęły jak dinozaury a tu proszę, rodzynek się trafił. W dawnych czasach jak chodziłem do podstawówki to mama i babcie robiły na drutach różne ciuszki (swetry, pulowery,skarpety). Tak mnie to zaciekawiło jak to z kłębka kolorowego sznurka coś można stworzyć i postanowiłem pójść na nauki do mamy. Największym moim osiągnięciem było udzierganie szalika w barwach mojej drużyny. Potem jednak zajęcie porzuciłem, bo wydawało mi się takie ehm...pedalskie jak dla chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.