Skocz do zawartości

Zły mindset przy ładnych paniach


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Still napisał:

Kolegi atutem jest budowa ciała. A jak wiemy na kobiety to działa. Ów panie twierdzą, iż wygląd się nie liczy, ale to bujda. Moim zdaniem problem tkwi w komunikacji z kobietami i przełożenie swoich atutów na relacje z nimi.

Działa. Na noc czy dwie. Do roli zapchajdziury. Do czegoś więcej trzeba mieć inne atuty. Z dobrym wyglądem można mieć iq na poziomie skarpetki i zaruchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bernevek napisał:

I co z tego, że nie masz kasy? Druga kwestia, czy pracujesz nad sobą, żeby mieć lepsze perspektywy zawodowe. Trzecia, to czemu obchodzi Cię opinia materialistek? Nawet jeżeli to jakiś test, to to zje..any test. Może trochę poczucia godności osobistej? Wtedy będziesz zlewał tego typu osobniczki a zainteresujesz się wartościowszymi laskami. 

Wężykiem Jasiu, wężykiem !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Still napisał:

Zapewniam Cię, że kolega, nie jednego z tego forum, przewyżasza swoim IQ

Więc niech zajmie się czymś konstruktywnym a nie rozkminianiem czego laski 8/10 chcą od faceta, żenada.

 

Po lekturze forum, przeczytanych książkach (i z tak dużym IQ) takie pytania nie powinny paść, nie powinny jego głowy zaprzątać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maninblack napisał:

Tylko Panowie mnie najbardziej boli zetknięcie konfrontacji ze samym sobą i przyznanie się do tego

:o Zetknięcie konfrontacji? :o

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Panowie widać ze nie mieliście/macie styczności z laskami pokroju 8/10+

Nie mam bladego pojęcia jaki to pokrój. Strzelam, że chodzi o bardzo atrakcyjne kobiety pod względem fizycznym, takie jak na czołówkach magazynów i żurnali, czyli takie jakie wmówiły Ci mass-media.

Własny gust masz?

 

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Tylko o posiadaniu możliwości (kawalerka- co by to ja gdzie wyruchać można było,a nie w pokoju przy rodzicach czy współlokatorach lub na klatce)

Sprawny samochód średniej klasy (nawet nowa skoda fabia:D)co by wygodniej za miasto pojechać można było.

Byle co, byle z kieliszka...

 

@Maninblack

Niewątpliwie masz potencjał genetyczny, jesteś przystojnym mężczyzną (ufam braciom i Tobie w tej kwestii).

 

Pisownia - tragedia... Jeśli podobnie się wysławiasz jak piszesz tutaj to wcale się nie dziwię, że masz takie problemy.

 

Wysokie IQ... W połączeniu z atrakcyjnym wyglądem... Kobiety w dowolnym wieku powinny ściągać majty przez głowę bez względu na stan konta, bez względu na wszystko inne. Wystarczy, że Cię zobaczą a następnie usłyszą.

 

Jeśli tak nie jest to znaczy, że ktoś kogoś gdzieś oszukał. Ale na to musisz już sobie sam odpowiedzieć.

 

 

2 godziny temu, Taboo napisał:

Więc niech zajmie się czymś konstruktywnym a nie rozkminianiem czego laski 8/10 chcą od faceta, żenada.

 

Po lekturze forum, przeczytanych książkach (i z tak dużym IQ) takie pytania nie powinny paść, nie powinny jego głowy zaprzątać.

Dokładnie.

Edytowane przez Cortazar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cortazar napisał:

 

Niewątpliwie masz potencjał genetyczny, jesteś przystojnym mężczyzną (ufam braciom i Tobie w tej kwestii).

 

Pisownia - tragedia... Jeśli podobnie się wysławiasz jak piszesz tutaj to wcale się nie dziwię, że masz takie problemy.

Gładka gadka jest bardzo ważna. Jednak ważniejsza jest pewność siebie a co za tym idzie wewnętrzna energia. Trudno o dobrą energię jak ma się poważne kompleksy z powodu braku kasy. 

5 godzin temu, Cortazar napisał:

 

Wysokie IQ... W połączeniu z atrakcyjnym wyglądem... Kobiety w dowolnym wieku powinny ściągać majty przez głowę bez względu na stan konta, bez względu na wszystko inne. Wystarczy, że Cię zobaczą a następnie usłyszą.

 

Jeśli tak nie jest to znaczy, że ktoś kogoś gdzieś oszukał. Ale na to musisz już sobie sam odpowiedzieć.

 

 

Przecież mówi, że zdejmują! Problem w tym, że zaczynają je natychmiast zakładać gdy dowiadują się o żałosnym stanie posiadania @Maninblack Topowe panny są często podrywane przez bogatych kolesi lub mają koleżanki, które są z bogatymi i doskonale wiedzą jakie to daje możliwości w życiu. Dlatego bez kasy na dłuższą metę takiej laski nie utrzymasz. 

Nie trzeba oczywiście milionów ale średnia krajowa to... sam rozumiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cortazar napisał:

Pisownia - tragedia... Jeśli podobnie się wysławiasz jak piszesz tutaj to wcale się nie dziwię, że masz takie problemy.

Nie mam z tym problemu,popełniał błędy co jest rzeczą normalna.Innna kwestia to przelewanie swoich myśli na papier*

Gdy pojawia mi się w głowie temat,który mnie męczy to po prostu piszę i huj.

 

6 godzin temu, Cortazar napisał:
11 godzin temu, Maninblack napisał:

 

:o Zetknięcie konfrontacji? :o

Tak moja głowa staje do walki z tymi myślami,zamiast ich unikać.

Chciałem aby zabrzmiało to poetycko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maninblack napisał:

Ostatnio naszła mnie taka refleksja żeby jednak unikać kobiet do 35r.z no bo niby po co,skoro mnie nie stać?

Tak po męsku: po co chcesz utrzymywać relację jeśli opiera się ona na pieniądzu??

 

Serio uważasz że każda powyżej 7/10 wymaga tylko i wyłącznie pieniądza aby utrzymać relację na dłuższy czas? Wydaje mi się że musisz trochę zrewidować swój punkt widzenia i oczekiwania. Jeśli laska 8/10 leci na Ciebie to korzystaj i bądź sobą - chyba że tym sposobem nie jesteś w stanie zainteresować kobietę. A jak skończy się relacja bo nie masz piniędzy - to całuj Jezuska po stópkach.

 

Skup się na sobie i na rozwoju aby dojść do punktu gdzie sam będziesz zadowolony - a nie że kobieta miałaby być zadowolona bo masz kasę. Z takim podejściem kiedyś porządna zawodniczka zmieli Cię na drobny mak.

 

A uwierz mi że są piękne i młode kobiety które na kasę nie lecą, kolega mi mówił co ma teścia w wojsku a ten jedzie zamknąć mi miasto przed koronowirusem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maninblack napisał:

 

 

Ostatnio naszła mnie taka refleksja żeby jednak unikać kobiet do 35r.z no bo niby po co,skoro mnie nie stać?

-Albo brzydkie bez wymagań lub z małymi (na krótki okres)

-Albo ładne w kłamstwie na kilka razy.

 

Chcesz być beta bankomatem ? skoro jesteś przystojny kasa w relacji z laskami jest ci mało potrzebna w dodatku czy każda 8+ musi być "bogata" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.