Skocz do zawartości

Czy warto iść na top panie?


thvd

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, BlacKnight said:

wydawać na to parę stów

 

22 minutes ago, thvd said:

Takie z górnej półki modelki

Does not compute. Modelki z górnej półki to raczej 10k+. Ponadto, na roksie namiarów na nie raczej nie znajdziesz :D

 

Co kto lubi, ja bym wolał sb za to nakupić szpeju do wspinaczki. Albo jakaś egzotyczna wycieczka, jak już kurz po koronawirusie opadnie.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie znamy Twojej sytuacji. Pytanie czy taka kobieta jest niedościgłym marzeniem, czy może jest osiągalna, jeżeli można nad sobą popracować?

Osobiście uważam, że seks bez większych emocji i poczucia bliskości do drugiej osoby jest raczej średni, taka masturbacja czyimś ciałem. Sprawa wygląda zupełnie inaczej, kiedy zdobycz jest upolowana, czuć wzajemną miętę, i ma się tą świadomość że polujesz na coś samemu, a nie wyciągasz gotowe mięsko zza lady, za które musisz uiścić określoną opłatę.

To nie będą wrażenia fizyczne i emocjonalne, jakich można sobie życzyć za taką kwotę. No ale to już Twoja sprawa. Ludzie są różni i co dla mnie będzie wielkim NIE dla Ciebie może być zupełnie ok.

Zawsze jak czytam o płaceniu paniom za seks, to przypomina się tekst jakiegoś chłopaka z forum "wyjebać hajs kurwom w dupę". Prosta myśl, a daje efekt. :) 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thvd napisał:

Takie z górnej półki modelki. Ktoś był? Dużo lepiej obsłużą?  Bo podniecenie przy takiej pięknej lasce jest mega w porównaniu do takiej za 100zł.

 

Idziesz do łóżka albo chociaż na randkę  z kobietą która ma Ci sie podobać. Sens tego jest (poza seksem) taki że możesz posłuchac kobiecego punktu widzenia ( nawet jakby to było coś głupiego nie warto byc zawsze hard coreowym red pillem ), przytulić sie i posmiać, spędzic fajnie czas . Śmiem watpic czy da Ci to dziwka bez wzgledu na to czy za pinćset czy za trzysta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SSydney napisał:

Mi szkoda kasy na seks, serio ma on dla mnie wartość równą ZERO. 

 

O to to, ja tam się podniecam i zaciskam jednocześnie portfel, jak zobaczę jakieś retro części/perełki na OLX

Czasem to mnie aż rozrywa od środka, zaraz też setki pomysłów na projekt renowacji jakiegoś klasyka.. a kasy brak - aj waj !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, thvd said:

Takie z górnej półki modelki. Ktoś był? Dużo lepiej obsłużą?  Bo podniecenie przy takiej pięknej lasce jest mega w porównaniu do takiej za 100zł.

 

Jak masz nadmiar kasy na zmarnowanie i masz upatrzony taki towar, to jazda, a nie pytaj się kolegów.

 

Moim zdaniem żadna kobieta nie jest warta więcej niż kawa w średnio drogiej kawiarni.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Wernon napisał:

Zwal se konia, a potem włóż do kibla 500 zł i spuść wodę. To dość podobne odczucie. 

Ty chyba żartujesz? Ruchałeś już w ogóle kiedykolwiek? 

 

55 minut temu, cst9191 napisał:

 

A te za 500? Ciekawe jakie fiki miki mają do zaoferowania :)

500 to cena zbyt wygórowana. 200 to najlepsza i tu najczęściej masz i "modelki" i jakość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Ty chyba żartujesz? Ruchałeś już w ogóle kiedykolwiek? 

Zważywszy, że jestem od Ciebie starszy o jakieś 12 lat, i wyglądem nie straszę, to mogę ci poopowiadać jak to jest poruchać nie płacąc za to. Nowa wiedza zawsze się przydaje. 

Edytowane przez Wernon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wernon napisał:

Zważywszy, że jestem od Ciebie starszy o jakieś 12 lat, i wyglądem nie straszę, to mogę ci poopowiadac jak to jest poruchać nie płacąc za to. 

Wiem jak to jest.

 

- Prawie zawsze zaniedbane stopy.

 

- Podskoczy na tobie 3 razy i jest zmęczona - musisz machać ty.

 

- Raz zrobi loda chujowo, 3 razy wcale.

 

- O jakiś fajnych szpilkach czy rajstopach zapomnij bo "to robią tylko dziwki za hajs ja daje (chujowo) za podpis w USC"

 

- Masaż - zapomnij.

 

- Szklanka wody (o ile w ogóle) to na przysłowiową starość.

 

- Drewno - aż nazbyt często.

 

- Niedogolone waginy, pachy.....

 

 

Proszę nie porównywać profesjonalistki do walenia konia ani do seksu za darmo, który czesto zostawia do życzenia.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Messer napisał:

Cóż, nie znamy Twojej sytuacji. Pytanie czy taka kobieta jest niedościgłym marzeniem, czy może jest osiągalna, jeżeli można nad sobą popracować?

Osobiście uważam, że seks bez większych emocji i poczucia bliskości do drugiej osoby jest raczej średni, taka masturbacja czyimś ciałem. Sprawa wygląda zupełnie inaczej, kiedy zdobycz jest upolowana, czuć wzajemną miętę, i ma się tą świadomość że polujesz na coś samemu, a nie wyciągasz gotowe mięsko zza lady, za które musisz uiścić określoną opłatę.

To nie będą wrażenia fizyczne i emocjonalne, jakich można sobie życzyć za taką kwotę. No ale to już Twoja sprawa. Ludzie są różni i co dla mnie będzie wielkim NIE dla Ciebie może być zupełnie ok.

Zawsze jak czytam o płaceniu paniom za seks, to przypomina się tekst jakiegoś chłopaka z forum "wyjebać hajs kurwom w dupę". Prosta myśl, a daje efekt. :) 

Ten post powinien być wręcz przyklejony na głównej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.