Skocz do zawartości

Czy warto iść na top panie?


thvd

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Prawie zawsze zaniedbane stopy.

Nie zwracam na to uwagi ale nie zauważyłem wybitnie niezadbanej.

Z tego co pamiętam to @arch trafił na brzydkie stopy u divy.

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Podskoczy na tobie 3 razy i jest zmęczona - musisz machać ty.

Z tym bywa różnie. U prostytutki też to różnie wygląda. 

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Raz zrobi loda chujowo, 3 razy wcale.

Bywa różnie, były takie, które robiły dobrze i takie, które się opierdalały.

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- O jakiś fajnych szpilkach czy rajstopach zapomnij bo "to robią tylko dziwki za hajs ja daje (chujowo) za podpis w USC"

Nikt nie każe Ci się hajtać.

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Masaż - zapomnij.

Czemu? Ostatnio spotykam się z Panią przyszłą fizjoterapeutką. Całkiem nieźle jej to idzie. :)

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Szklanka wody (o ile w ogóle) to na przysłowiową starość.

A co jak nie będzie chciało mi się pić? 

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

- Niedogolone waginy, pachy.....

W wersji demo? No nie spotkałem się.

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Proszę nie porównywać profesjonalistki do walenia konia ani do seksu za darmo, który czesto zostawia do życzenia.

Z Tym, że profesjonalistki też odwalają lipę i to bardzo często. 

 

42 minuty temu, bassfreak napisał:

Ten post powinien być wręcz przyklejony na głównej stronie.

Bo? Nie każdy traktuje seks jako efemeryczne doznanie. ?

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

500 to cena zbyt wygórowana. 200 to najlepsza i tu najczęściej masz i "modelki" i jakość

Kwestia ceny jest ważna. Jednak 500 zlotych za godzinę to dość sporo. :)

Może nawet byłoby mnie stać ale jak pomyślę sobie ile mogę za to kupić to wolę zwalić sobie konia albo poszukać czegoś tańszego.

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

@Wernon nie panie kolego. Powyżej opisane to stałe składowe seksu za darmo, które niestety większość mężczyzn bagatelizuje a nawet przepisuje za taki seks (i niestety tylko za seks) cokolwiek.

Jeżeli według Ciebie to stale składowe to nie zazdroszczę doświadczeń. 

Z tego co wiem to w wersji demo jest zazwyczaj fajnie. A jak kończy się ta wersja to z Panią można się pożegnać. Z resztą chyba mi się szybciej taka pańcia znudzi. Chyba jestem skazany na rotację damskim materiałem...

 ¯\_(ツ)_/¯

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle syty, głodnego nie zrozumie. Bogaty biednego.

Znowu wymądrzanie się przystojnych ruchaczy i drwienie z tych którym się nie powiodło.

 

Autorze powiem tyle - maks. 300zł. Więcej nigdy nie dałem. Powyżej 300zł nie warto. Idź i ruchaj.

 

Gdyby nie prostytutki dalej waliłbym do ekranu w komputerze w wieku 29 lat.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Wiem jak to jest.

 

- Prawie zawsze zaniedbane stopy.

 

- Podskoczy na tobie 3 razy i jest zmęczona - musisz machać ty.

 

- Raz zrobi loda chujowo, 3 razy wcale.

 

- O jakiś fajnych szpilkach czy rajstopach zapomnij bo "to robią tylko dziwki za hajs ja daje (chujowo) za podpis w USC"

 

- Masaż - zapomnij.

 

- Szklanka wody (o ile w ogóle) to na przysłowiową starość.

 

- Drewno - aż nazbyt często.

 

- Niedogolone waginy, pachy.....

 

 

Proszę nie porównywać profesjonalistki do walenia konia ani do seksu za darmo, który czesto zostawia do życzenia.

 

 

Współczuję doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przede wszystkim co to jest ten sex za darmo? Ktoś mnie uświadomi?

Bo chyba nie mówicie o seksie z paniami z poza sfery div. O Boże a tym bardziej nie mówicie chyba o polskich karynkach ?

 

Ja nie zauważyłem, żeby tu coś było za darmo. Ba! W ankietach nawet obcokrajowcy, którzy tyrają Polki łatwiej i szybciej, to nawet oni uważają Polki za baby interesowne i niezbyt emocjonalne. Jak znajdę znowu to później wstawię link ;)

 

Co do div to nie byłem i raczej nie zamierzam. Jednak jeżeli ktoś naprawdę ma problem albo jest brzydki jak pół dupy zza krzaka no to czemu takiemu bidulkowi odradzać div? Kto też mówi, że diva będzie jak robot. A może po sexie i przed będzie można uciąć pogawędkę. Choć pewnie w większości przypadków nie xD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia mój Kolega (i teraz się wyjaśniło skąd mój nick), nie mieszajmy różnych systemów walutowych!

 

Diva, żona i kochanka - niby wszystkie dają seks. Ale dają go, że się tak wyrażę, w kompletnie różnych smakach!

 

Ja rozumiem że nie każdemu każdy z tych smaków równie mocno przypada do gustu. Kwestia osobistych preferencji. Ale żeby przez całe życie ani razu nie spróbować?

 

A już ganić smak którego się nie poznało?

 

Co zaś do zasadniczego pytania tego wątku...

 

Jedną z zasadniczych funkcji, jakie spełniają divy w życiu mężczyzny spełnionego (w dalszym ciągu posługuję się tu przykładem mojego Kolegi), jest nieustanne przypominanie, że żadna kobieta nie jest ci w stanie zaoferować czegokolwiek istotnego, czego byś nie mógł dostać na mieście w cenie 300 PLN za godzinę. Żadna. Absolutnie żadna. Nawet diva co bierze 800 PLN za godzinę - też nic więcej ci nie da.

 

Nie warto chodzić na tanie dziwki. Stracony czas, nerwy, towar nie zgodny z opisem. Nie warto też na te top drogie, bo nie ma żadnej różnicy. Powyżej pewnego progu cenowego nie ma żadnej różnicy.

 

Takie jest zdanie mojego Kolegi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić 300zł za coś wartego 100zł? 

Nakręcać się bo panna dopisała sobie w ogłoszeniu High class?

Moim zdaniem nie warto. Liczą się umiejętności i zaangażowania, a nie tylko łapanie frajerów na lepiej zrobiony makijaż i solarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KolegiKolega napisał:

Nie warto chodzić na tanie dziwki. Stracony czas, nerwy, towar nie zgodny z opisem. Nie warto też na te top drogie, bo nie ma żadnej różnicy. Powyżej pewnego progu cenowego nie ma żadnej różnicy.

 

Nie warto, także dlatego że te droższe Panie teoretycznie lepiej dbają o zdrowie pod kątek chorób wenerycznych. To jest także bardzo ważne, wszelkie aktywności  bezwzględnie w gumie.

13 godzin temu, Messer napisał:

Osobiście uważam, że seks bez większych emocji i poczucia bliskości do drugiej osoby jest raczej średni, taka masturbacja czyimś ciałem. Sprawa wygląda zupełnie inaczej, kiedy zdobycz jest upolowana, czuć wzajemną miętę,

Święte słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od miasta. W śródmieściu stolicy za 100 PLN w normalnych czasach ciężko coś sensownego i w rozsądnym wieku. Trzeba by dojeżdżać na peryferie. W końcu to wolny rynek.

 

Teraz, przez tą zarazę, podobno straszne promocje są. Chociaż początkowe idą one bardziej w kierunku poszerzenia oferty niż obniżki cen. To co było niemożliwe staje się możliwe. Więcej to bym musiał popytać Kolegi - on się lepiej zna.

 

W każdym razie odpowiedź na główne pytanie: nie warto przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto @SSydney @Dassler89

 

Ale się wjebałem....

 

Chciałem napisać, że zdarza się to b. często a nie zawsze ku sprostowaniu niemniej tak macie rację, doświadczenia z tymi "darmowymi" mam chujowe.

 

Co do div przeciwnie. Jeśli ktoś wybiera tylko po zdjęciach to niech się nie dziwi, że trafia na taką co się po 3 podskokach męczy jak baba w małżeństwie...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

zdjęciach to niech się nie dziwi, że trafia na taką co się po 3 podskokach męczy jak baba w małżeństwie...

Co proponujesz? Być może kiedyś zechce spróbować i nie chciałbym wyjebać kasy w błoto. ?

No i powiedzmy sobie szczerze nie lubię przepłacać. Nie chodzi o dziadowanie a o dobry stosunek jakość/cena. ?

 

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Co proponujesz? Być może kiedyś zechce spróbować i nie chciałbym wyjebać kasy w błoto. ?

No i powiedzmy sobie szczerze nie lubię przepłacać. Nie chodzi o dziadowanie a o dobry stosunek jakość/cena. ?

 

Nie patrzeć tylko na foty bo to niemalże gwarant wyjebania hajsu w błoto.

 

 

Komentarze, komentarze, opinie i jeszcze raz komentarze - CZYTAĆ i tym się sugerować.

 

No i normalnie gadać na miejscu o swoich życzeniach bez skrępowania wszak prostytutka to nie wróżbita Maciej, żeby odgadywać.

 

150/200 to najlepsza cena i raczej więcej nie powinieneś dawać.

 

300 to maks co można dać za seks w mojej subiektywnej opini więcej, żadna nie jest warta i nigdy nie będzie i nie dałbym więcej choćbym miał miliony.

 

@Ragnar1777 za darmo aka z miłości to taki w którym za 3 lata przepisujesz wszystko co masz albo pancia leci dawać dupki gdzieś indziej.

 

Co do pogawędek u div to bezproblemowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

Komentarze, komentarze, opinie i jeszcze raz komentarze - CZYTAĆ i tym się sugerować.

Jakieś sprawdzone portale poza roksą? Tam jak kiedyś przeglądałem to niewiele div ma komentarze a nawet jeżeli już są to jest kilka na krzyż. Może sama sobie wypisuje albo jej Alfons? 

Fakt niektóre mają więcej.

Ciekawi mnie jak to ugryźć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Jakieś sprawdzone portale poza roksą? Tam jak kiedyś przeglądałem to niewiele div ma komentarze a nawet jeżeli już są to jest kilka na krzyż. Może sama sobie wypisuje albo jej Alfons? 

Fakt niektóre mają więcej.

Ciekawi mnie jak to ugryźć. ?

Garsoniera. Z tym, że słyszałem już od niejednej divy, która mówiła, że tamtejsza moderacja rucha roksanki za darmo aby usuwali im negatywy, niemniej jeśli szukamy dziewczyn z przynajmniej kilkoma pozytywnymi wpisami to raczej nie powinno nam to zjawisko kolidować.

 

Ja się mało razy nadziałem a 12 wiosen na kurwidołkach mija...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Choć pewnie w większości przypadków nie xD

NUE?

....nie trafiłeś......

 

100% obsługi mentalnie przed i po.

 

KOLEJNE co wypada pamiętać iż to KOBIETA JEST, tak samo, czy się nam podoba ten fakt czy nie.

ZATEM żądzą nią te same prawa!

SPRAWDZONE, DZIAŁAJĄ.

 

CO  do emocji to są tylko innego rodzaju.

B. @Messer wymienił ten zakres, który bym podciągnoł pod 'standardowy'.

Bliskość, rodzina ....itp. TYCH NIE MA!

 

TERAZ NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA.

 

CZEGO SIĘ OCZEKUJE IDĄC DO PROFESIONALISTKI PO USŁUGĘ!!!

....one nie są Jasnowidzami, zazwyczaj jadą standardowym systemem obsługi klienta......

 

Jednak jak gościu idący jest świadomy towaru/usługi po jak i przybył to działa dodatkowy podprogram.

NAZYWA SIĘ TO PROWADZENIE.

TAK jak napisałem wcześniej to tylko kobiety, które są wręcz wyczulone jak się pojawi klient z opcją prowadzenia.

 

.....majteczki w kropeczki ho ho.....

 

 

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

No i normalnie gadać na miejscu o swoich życzeniach bez skrępowania wszak prostytutka to nie wróżbita Maciej, żeby odgadywać.

 

Sooorrrry, teraz doczytałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, thvd napisał:

Takie z górnej półki modelki. Ktoś był? Dużo lepiej obsłużą?  Bo podniecenie przy takiej pięknej lasce jest mega w porównaniu do takiej za 100zł.

 

Byłem. Suka skasowala 8 stow. Wulgarna. Niemiła. Miała być godzina bez limitu. A po tym jak skończyłem mówi, ze już koniec bo zaraz kolejny Klient będzie. Maszynka do pieniędzy...

 

Dupa, cyce. Wszystko sylikon. Nie powiem, ładna. Jak z plakatu. Dupsko twarde, cyce też. Szczupła, ani grama tłuszczu, ale obsługa fatalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze na roksie są dopuszczane tylko pozytywne, więc nie jest to żaden wyznacznik jakości. Najbezpieczniej sprawdzać teczki na garsonierze, rzadko są dostępne, bo po pierwsze mało, kto odwiedza te top panie ze względu na cenę, a po drugie to odkąd wprowadzono RODO to pani ma prawo prosić o ukrycie swojej teczki i na garso da się zauważyć, że chętnie wiele z tego korzysta.

W wyższej stawce szansa na wtopę jest mniejsza, ale nadal się zdarzają, więc bez teczki jest spora szansa, że ogłoszenie będzie niezgodne ze stanem faktycznym. 

W wyższej stawce niektórym laskom odbija i np. wygląda taka 10/10, a Ty po pierwszej rundzie po kombinacji ciśnienia z wyglądem laski dostaniesz informacje, że w godzinie 1 strzał i w sumie to sobie mógłbyś iść po 10 minutach lub anal był w ogłoszeniu, a na miejscu mówi, że w żadnym wypadku itp itd.

Warto pytać jaki pani ma warsztat i stawiać na pierwszym miejscu na serwis, a potem dopiero na wygląd. Myślę, że tak dużo sensowniej warto zainwestować większą kwotę za 'top divę'. ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak wygląda na chwilę obecną rynek Pań Ochotnych. Czy mają otwarte, czy może pozamykały interesy ze względu na wirusa?

Jak nie ma za wielu klientów, to może te Top Panie zeszły z ceny i dają za tyle samo, co zwykłe Dżessiki. A to może być okazja ;)

Jest to ktoś w stanie zweryfikować?

 

Byłem tylko kilka razy, ale zawsze za każdym razem za mniej niż 200zł za godzinkę. Więcej nie dam, bo po prostu moim zdaniem nie warto. Wolę tę kasę przepuścić na amunicję na strzelnicy. Glock nie będzie marudził, że mu nie tak amunicję do magazynka wkładam, albo że tylko jeden magazynek mogę wystrzelić, bo za drugi to już dopłata.

 

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Janek Horsie napisał:

Ja się zastanawiam jak wygląda na chwilę obecną rynek Pań Ochotnych. Czy mają otwarte, czy może pozamykały interesy ze względu na wirusa?

Jak nie ma za wielu klientów, to może te Top Panie zeszły z ceny i dają za tyle samo, co zwykłe Dżessiki. A to może być okazja ;)

Jest to ktoś w stanie zweryfikować?

 

Byłem tylko kilka razy, ale zawsze za każdym razem za mniej niż 200zł za godzinkę. Więcej nie dam, bo po prostu moim zdaniem nie warto. Wolę tę kasę przepuścić na amunicję na strzelnicy. Glock nie będzie marudził, że mu nie tak amunicję do magazynka wkładam, albo że tylko jeden magazynek mogę wystrzelić, bo za drugi to już dopłata.

 

Ja ostatnio często przeglądałem (za często, pochodna nofapu) i z mojej obserwacji wynika, że nikt z ceny póki co nie schodzi, niektóre panie na urlopie, ale to tak 25% ze wszystkich z aktywnymi karierami. ? Zobaczę jak rynek zareaguje jak się sytuacja z wirusem nie wyjaśni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, paulaner napisał:

Ja ostatnio często przeglądałem (za często, pochodna nofapu) i z mojej obserwacji wynika, że nikt z ceny póki co nie schodzi, niektóre panie na urlopie, ale to tak 25% ze wszystkich z aktywnymi karierami. ? Zobaczę jak rynek zareaguje jak się sytuacja z wirusem nie wyjaśni. 

@paulaner widzę że z Ciebie to taki analityk jest :)

W sumie, zawsze to dodatkowy atut na CV :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cię stać bez problemu to wybierz sobie jakąś i przekonaj się sam. Czysty empiryzm. Często się słyszało że tylko frajerzy,frustraci,brzydale itp płacą za usługi seksualne. Jakie to wszystko zakłamane i spaczone. Słyszałem nie raz że lepiej mieć stały układ z jedną panną niż tkwić w związku itp. Niestety jakie to przykre. Gdyby nie kurewki to wielu by nie poznało co to seks itp. Ja osobiście nie widzę szans dla siebie na zdrową,normalną relację/związek,małżeństwo a co za tym powinno iść "seks za darmo ". Tak więc jeżeli stanę w końcu na nogi to zacznę odkładać do "skarbonki dziwki" na małe co nieco. Nie pytaj się tylko idź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.