Skocz do zawartości

Dot. Historia mojego upadku i powstania


Rekomendowane odpowiedzi

Planowaliśmy na jutro, ale w obliczu pandemii, chyba przyspieszymy na dzisiejszy wieczór :D W każdym razie noc poślubna się tak czy siak odbędzie, jednak tym razem bez bez udziału ciekawskiej widowni.

Zwłaszcza że dziecko w drodze! A może nawet od razu trzy? Nie liczyłem główek na USG, bo zemdlałem w tym czasie. 

Tylko muszę jeszcze zdążyć dokończyć struganie obrączek z osikowego kołka, jeno żeby zadziałał na wampirzycę, strugać należy tępym nożem, więc trochę schodzi. Takie mam co do niej podejrzenia, bo symulacja wysysania krwi, świetnie jej wychodzi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rnext napisał:

wysysania krwi, świetnie jej wychodzi. 

Patrząc na to co się odjaniepawliło to mogę z wysokim prawdopodobieństwem, graniczącym wręcz z pewnością powiedzieć, że ssanie musi wychodzić jej po królewsku. 

Królowa dzielni się chowa. ?

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rnext napisał:

Tylko muszę jeszcze zdążyć dokończyć struganie obrączek z osikowego kołka, jeno żeby zadziałał na wampirzycę, strugać należy tępym nożem, więc trochę schodzi. Takie mam co do niej podejrzenia, bo symulacja wysysania krwi, świetnie jej wychodzi. 

Oj tam, oj tam. Za złe słowa przepraszam, bez urazy proszę.

 

Zdrowie młodej pary ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ślub to za pół roku w swieżkowni:

 

Hej, nazywam się RedNext, chciałem opowiedzieć o swoim krótkim małżeństwie z forumowiczką...

 

?

 

Ale z drugiej strony to pozbawilbym się na weselu starego redpilowca. Wyobraźcie sobie pół sali sami Bracia Samcy? Siedzą twardziele, obok damy ich serc, jeden nie może pić, bo jutro jedzie z lubą do teściowej pomoc w ogrodzie, drugie też nie może pić, bo jest kierowcą a pije jego kobieta, trzeci może wypić 3 kolejki, a jak się zapomni to w papę, itd ???

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 3
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, rachCiach said:

@Rnext

 

Czytam to forum już trochę, nie rejestrowałem się wcześniej, ale kojarzę Cię stąd kolego.

 

I zastanawiam się - poważnie zdradziłeś żonę z którą miałeś dzieci dla @Helena K. ? Trochę to słabe.

Teraz nawet swiezaki będą sobie używać ( lub multi-konta jak @Helena K. ) . 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.