Skocz do zawartości

Poszukiwane dziewczyny, które tworzą!


sol

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie dziewuszki, zacznę taki temat -  szukam kobiecych bratnich dusz (i wybrałam sobie na to dość przewrotnie męskie forum,). Mianowicie,  chodzi mi o idealistki, które chcą na tym świecie stworzyć coś, dla tej rzeczy "samej w sobie". Co mam na myśli? Np. napisać książkę, nagrać płytę z muzyką, założyć zespół i grać - ale podstawowy warunek jest taki, żeby nie robić tego dla poklasku/instagrama/sławy tylko dla tej rzeczy samej w sobie, osiągnąć szczyt swoich możliwości, zgodnie z sobą samą, która ma ujście w tej rzeczy właśnie. Stworzyć coś najlepszego, używając swojego talentu. Jeśli jesteś osobą, o której mówię, ta chęć tworzenia jest jednym z najsilniejszych uczuć, które na co dzień przeżywasz. To w zasadzie nakręca Twoje życie od zawsze. 

 

Jeśli ktoś czytał "Źródło" Ayn Rand, od razu załapie o co mi chodzi. 

 

Piszę o tym, bo sama tak mam,  tworzę swoje rzeczy i nie mam za bardzo z kim o tym rozmawiać.  W zasadzie niewiele osób o tym wie. Moje koleżanki są super, ale na tym poziomie już nie ogarniają. Można by się dopingować, motywować, wspólnie rozwijać. Anyone? 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, sol said:

Jeśli ktoś czytał "Źródło" Ayn Rand, od razu załapie o co mi chodzi. 

Sorx że się wetnę bez związku. Polecasz "Źródło"? To jedna z rzeczy Rand, których nie czytałem. Ogólnie jej prozę oceniam na 3-, no Dostojewski to to nie jest, ale chętnie luknę, jeśli jest tam coś wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm Skoro to jest "kobiecy kącik kulturalny" to w czym problem? Lepiej czytać takie tematy albo mieć świadomość tego, że są kobity które zajmują się czymś wiecej lub interesuje je coś innego niż związkowe dramaty. Ja tam pochwalam. Sam mam dużo zajawek i  wiem o co chodzi. Nie wyobrażam sobie żyć tylko zwiazkami, relacjami i redpillem.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, leto said:

Sorx że się wetnę bez związku. Polecasz "Źródło"? To jedna z rzeczy Rand, których nie czytałem. Ogólnie jej prozę oceniam na 3-, no Dostojewski to to nie jest, ale chętnie luknę, jeśli jest tam coś wartościowego.

Nie będę tu obiektywna, bo dla mnie Źródło jest jak Biblia, a Howard Roark, główny bohater, jak Jezus ;) nie chodzi mi  tu o styl pisania, ale o filozofię Rand, która z niej płynie. Jest dość kontrowersyjna, nie wszyscy będą ją "czuć". Także ciężko mi powiedzieć czy polecam,  ale jeśli uważasz się za indywidualistę i twórcę, to na pewno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam się za specjalistkę w żadnej dziedzinie, ale mogę się nazwać idealistką, dla której ważny jest rozwój osobisty. Mam wiele zainteresowań, choć część z nich dość powierzchownych. 

Moim konikiem jest psychologia o której mogłabym rozprawiać godzinami. 

Uwielbiam też muzykę. Uczę się grać na gitarze.

Bawię się w handmade. Jak mnie czasem najdzie wena twórcza, to nie ma zmiłuj. ;) Lubię ulepszać, ozdabiać, tworzyć coś z niczego. 

A na poważnie chce się zająć masażem. Wierzę, że dotyk potrafi ukoić a nawet uzdrowić :)  

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Vstorm said:

Mało jest babskich forum? Jak kafeteria czy jak to się pisze, czy inne?

Do takich tematów potrzeba niestandardowych dziewczyn, które nie siedzą na kafeterii. Tu niektóre kobiety mają naprawdę wiele ciekawego do powiedzenia i na nie liczę. (I tak, niczym Kasparow przewiduję kolejny ruch kogoś, kto wyciągnie nick jakiejś innej forumowiczki i napisze - TAAA ma tyle do powiedzenia - darujcie już....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę figurowo na łyżwach :) Myślę, że to taka forma sztuki. Niestety nie byłam na żadnych zawodach i pewnie już nigdy nie będę, ale nieważne. Liczy się to, że sama dla siebie to rozwijam. Miałam już w głowie układ do "Sia - Chandelier" z różnymi elementami jak trójka walcowa, piruet stany, jakiś podstawowy skok jak toe loop i moje "pół axla" :D Chciałam to nagrać nawet, bo im bliżej wiosny tym mniej ludzi można spotkać na lodzie, ale przez epidemię wirusa zamknęli mi lodowisko. I co, kolejny raz założę łyżwy pewnie dopiero we wrześniu. Spróbuję to wszystko ćwiczyć na wrotkach mimo że są mniej zwrotne, ale dobre i to.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayn Rand - [własc. Alicja Rosenbaum] córka rozkułaczonego przez bolszewików obrzydliwie bogatego rosyjskiego aptekarza, która napisała po ucieczce do Ameryki biblię globalistów. Tyle nasz rodzimy specjalista od masonerii:

 

 

 Dzisiaj, dzięki pani AR każdy facet musi konkurować ze swoimi produktami i biznesem na rynku globalnym, by nie być 'gołodupcem' i jaśniepanie go chciały, panie zaś na kwadratowej kanapie z globalnej IKEI, zachłystują się wspaniałą i nowatorską twórczością wyżej wymienionej.

 

Coś pomieszałem, przeoczyłem?

Edytowane przez absolutarianin
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna założyła bardzo fajny temat i my jako faceci wbijamy i rozwalamy im wątek - aż mi się głupio zrobiło autentycznie :D 

 

@sol

Sugeruję byś utworzyła grupę i by do Ciebie chętne babki pisały, bo tak to zaraz będzie 5 stron i nikt nie będzie wiedział w ogóle jaki był zamysł. Tam możesz dodać moderatorki itp, i możecie się w swoim gronie wymieniać pomysłami bez ataków ad personam. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie(?), nie zdawałem sobie sprawy, że mamy na forum tyle osób transseksualnych. Doliczyłem się czterech odpowiedzi na temat "poszukiwane dziewczyny..." od userów, którzy zarejestrowali się, jako mężczyźni...

Edytowane przez leto
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.