Skocz do zawartości

Hej Misiu! :* Co u Ciebie?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was również następuje wzmożona aktywność Waszych ex w sytuacji (mniej lub bardziej realnego) zagrożenia?

Mam wrażenie, że kampania medialna przyczyniła się do uruchomienia pierwotnych instynktów u Pań i już nie jesteśmy teraz takimi chujami i niepotrzebnymi odrzutami jak jeszcze 2 miesiące wcześniej ?

 

Nawet moja ex-żona rozmawia ze mną tak cukierkowo słodkim głosem, że omal się nie rozpływam z zachwytu („omal” czyni wielką różnicę).

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 16
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth

Bingo!!!!

 

Sam miałem zakładać podobny temat ?????

 

 

Do mnie odezwały się cztery (słownie-cztery) ex :D W przeciągu 2 tygodni. W tym 2 Milfy.

 

Wykonuję zawód taki, że powiedzmy nic mi nie braknie nawet w razie największego kryzysu.

 

1 ex- "Hej, co tam u Ciebie?"

2 ex- "Cześć, żyjesz w ogóle?"

3 ex Milf- "Witaj. Co tam porabiasz"

4 ex Milf- " Cześć, Wiem że dawno nie pisałam ale śniłeś mi się dziś w nocy. Dobrze wszystko u Ciebie? "

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, azagoth napisał:

Czy u Was również następuje wzmożona aktywność Waszych ex w sytuacji (mniej lub bardziej realnego) zagrożenia?

Heh, czyli nie tylko ja to zaobserwowałem, do tego dodałbym wzmożony ruch na portalach randkowych w sensie takim, że nagle zaczęły się odzywać jakieś stare konwersacje i laski, do których coś tam napisałem i była cisza...a tu proszę - jesteś jeszcze tu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, azagoth said:

Czy u Was również następuje wzmożona aktywność Waszych ex w sytuacji (mniej lub bardziej realnego) zagrożenia?

Nie. Ale moje ex są mocno samodzielne. No dobra, może za wyjątkiem tej paręnaście lat ode mnie młodszej ślicznotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważam tego, a wynikać to może z faktu, że wszystkie są poblokowane i wiedzą, że ode mnie już nic nie otrzymają, nawet grama atencji. Odciąłem się od nich raz na zawsze. Zapewne mają już nowych misiów do dojenia, ale to nie mój problem. Cisza i spokój jakie z tego powodu mam są dla mnie bezcenne.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurwa największa panike sieją właśnie baby. Takie były odważne samice niedawno, a teraz sraja po kątach.

 

Jakie teorie wymyślają to już pisać mi się nie chce. Moja ex z która mam syna w zeszłym tygodniu miała jakiś nawrót miłości gwałtowny, żeby z nią wszędzie na zakupy jechać, bo ona sobie nie da rady sama. Jeszcze mnie na seks chciała potem naciągnąc. Ja pierdole. W tym tygodniu już trochę jej przeszło i nie truje tak dupy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, trop napisał:

ale śniłeś mi się dziś w nocy

Hahahahahah to jest tak typowe zagajenie. :D :D :D 

 

26 minut temu, azagoth napisał:

wzmożona aktywność Waszych ex w sytuacji (mniej lub bardziej realnego) zagrożenia?

Do mnie nie dzwoni, nie pisze… pewnie już wie, że miś i tak nie odbierze ani nie odpisze :(

Ma świadomość prawdopodobieństwa, że prędzej wirusa złapie niż ze mną pogada.

3 minuty temu, hogen napisał:

bo ona sobie nie da rady sama

Haha, a wcześniej dawała jakoś radę. Hydrozagadka.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, azagoth napisał:

Czy u Was również następuje wzmożona aktywność Waszych ex w sytuacji (mniej lub bardziej realnego) zagrożenia? 

Atawizm, czyli świat wraca do normy, jeżeli można tak na wyrost powiedzieć w tej sytuacji : ) Ex-ów nie posiadam, jednakże żona znów jest taka jaka była przez wiele lat małżeństwa. Jakby, kurwa, czart jakiś urok rzucił i kobicie w głowie na nowo poukładał.

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę sie do spostrzeżeń bo i u mnie w domu od paru dni zagościły rarytasy. Pieczywo rano zakupione śniadanie na stole... ogródek przekopany drzewka pocięte pozamiatane posprzątane 

 

'Oj kochanie jak dobrze ze cie mam'  

 

'Naucz mn jescze obsługi glebogryzarki bo ty masz swoje robote'

 

Co jest kurde?  Niektóre tematy były tylko i wyłącznie po mojej stronie.  

 

Najlepsze jest to ze za pare dni ma urodziny pytam co by chciała dostać? tyle ze galerie pozamykane wiec niech sie troche ograniczy... 

 

'Kochanie kup jakies wino i coś na słodko potem sb odpalimy  komedyjke i to bd moje wymarzone urodziny'

 

A to co się dzieje teraz w łózku przed snem i rano  to jak byśmy mieli znów po 18lat a w ciagu dnia wystarczy ze lekko tylko te leginsy obsune.

 

No kuzwa uszczypnijcie mnie!

 

 

  • Like 4
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu siedzą w domu i ich wymyślne dramy się kończą, żadna nigdzie nie wychodzi, nie ma gdzie bojczyć o czymś nowym bo nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, temat koronawirusa im się nudzi. To samo zauważyłem u mojej, siedzą, piszą na grupie z psiapsi, jest to przeplatane oglądaniem netfliksa, jedzeniem i wysyłaniem głupich filmików, a żeby tak któraś w tym czasie wzięła się za siebie i rozwinęła w jakimś kierunku, po co kurwa, dzwonią do siebie i pierdola o jednym i tym samym 100 razy, w oczach mej wybranki widzę, że zaraz zaatakuje mnie słowami "nie wiem co czuje miś", a inne moje "znajome", tak samo jak u was przypomniały sobie o istnieniu innych ludzi. Nudy, nudy, nudy. Ale widać jak ładnie wychodzą nasze prawdy, gdy Pańcie siedzą w domu, ciekawe, czy któraś w tym czasie wpadnie na jakiś genialny pomysł, który przyczyni się do rozwoju kulturowego w naszym kraju ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie panowie ten plakat czy coś tam z napisem "We can do it " Zakasany rękaw i damy radę! Tak,tak. Kobiety kochają wygodę i bezpieczeństwo. W czasach pokoju i bez zagrożenia są takie waleczne,wyzwolone,samowystarczalne,przebojowe i niezależne. Mają czarny pas w zakupach itp.Krótko mówiąc "Faceci won !" Jak przychodzi co do czego to  "Misiu się wszystkim zajmie bo on od tego jest".

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.