Skocz do zawartości

Obrona dziewczyny rapera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Ostatnio tak w skrócie opowiedziałem mojej dziewczynie o sprawie Kartky'ego. Mówi że coś tam słyszała. Mówię jej że to próba zabójstwa,  wbicie noża i za to powinien  być surowy wyrok a tu praktycznie nic. Ona na to oczywiście że kto wie jak tam było,  może miała powody i takie tam idiotyzmy.

Powiedziałem że za takie coś mężczyzna miałby długą odsiadkę, a kobieta praktycznie bez konsekwencji i że  jakie to równouprawnienie ?Przyznała mi rację że wyroki są inne dla pań i panów,  ale dalej że może miała powody żeby go atakować i skąd wiem że się "tylko" nie broniła ? Mówię że ładna mi obrona, wbić komuś nóż kuchenny i że wszystko było nagrane. Dalej słyszę że kto wie jak tam do końca było.

 

Wniosek z tego taki że panie zawsze staną jedna za drugą , choćby nie wiem co , ewidentny atak ostrym narzędziem na drugiego człowieka, a tu słyszę usprawiedliwianie występku tej " pani" .

Gdybyśmy my mężczyźni mieli takie coś w sobie że stoimy za sobą murem jak one, byłoby dużo lepiej. Dlaczego nam brakuje tej cechy i stale ze sobą walczymy , zamiast trzymać się razem za wszelką cenę jak one?

Edytowane przez Adrianoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

Wniosek z tego taki, że niepotrzebnie się wykłócasz ze swoją dziewczyną.

Kto powiedział że się wykłócam? Tylko chciałem zaobserwować jakie bedzie jej zdanie i reakcja przede wszystkim na ten bandycki atak ot cała historia

1 godzinę temu, SSydney napisał:

A ja Panu powiem tak:

Szedł chłop ulicą, patrzy a tam "dupa" napisane na płocie. Dotknął tego i drzazga wbiła się jemu w rękę. 

Wyjątkowy poziom humoru... normalnie mistrz , kabarety czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati248 napisał:

Baby to "chuje", ale one mają cycki a my lubimy cycki xD

Psychologia ewolucyjna. Natura zadbała o to, żebyśmy kontynuowali gatunek. Gdybyśmy racjonalnie podchodzili do kobiet, nie chcielibyśmy się rozmnażać, może wręcz czulibyśmy odrazę do wielu z nich.

 

btw. co jest tak wspaniałego w klatce piersiowej kobiet? odrobina tłuszczu i gruczoły mlekowe? czysta anatomia, chill out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Jeden z grzechów głównych świeżaka - nawracanie lub próba przekonania kogoś z tzw. matrixa do tego aby przyjął Twój światopogląd.

Ale ja nie nawracam ani nie przekonuje jej , tylko chciałem  zapytać czy słyszała cokolwiek o sprawie oraz co o tym myśli ( jak zareaguje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 10:19, Adrianoob napisał:

Witam.  Ostatnio tak w skrócie opowiedziałem mojej dziewczynie o sprawie Kartky'ego. Mówi że coś tam słyszała. Mówię jej że to próba zabójstwa,  wbicie noża i za to powinien  być surowy wyrok a tu praktycznie nic. Ona na to oczywiście że kto wie jak tam było,  może miała powody i takie tam idiotyzmy.

Powiedziałem że za takie coś mężczyzna miałby długą odsiadkę, a kobieta praktycznie bez konsekwencji i że  jakie to równouprawnienie ?Przyznała mi rację że wyroki są inne dla pań i panów,  ale dalej że może miała powody żeby go atakować i skąd wiem że się "tylko" nie broniła ? Mówię że ładna mi obrona, wbić komuś nóż kuchenny i że wszystko było nagrane. Dalej słyszę że kto wie jak tam do końca było.

 

Wniosek z tego taki że panie zawsze staną jedna za drugą , choćby nie wiem co , ewidentny atak ostrym narzędziem na drugiego człowieka, a tu słyszę usprawiedliwianie występku tej " pani" .

Gdybyśmy my mężczyźni mieli takie coś w sobie że stoimy za sobą murem jak one, byłoby dużo lepiej. Dlaczego nam brakuje tej cechy i stale ze sobą walczymy , zamiast trzymać się razem za wszelką cenę jak one?

Wiesz co to nie tak ze  tylko kobiety . Murzyn tez za murzynem w wiekszosci nie wazne czy ma racje czy nie zyd za zydem itp itd . To w sumie glownie zindoktrynowana biala rasa mezczyni staja za tym kto ma racje albo zeby nie wyjsc na rasiste itp  .. Indoktrynacja .

Edytowane przez Shumann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baelish napisał:

głupoty jakieś jakieś czytasz w internecie

Byliśmy z tą samą? Moja ex widziała co czytam u schyłku związku i stwierdziła, ze naczytałem się głupot i teraz mi odwala. :D 

W dniu 18.03.2020 o 12:17, Adrianoob napisał:

zapytać czy słyszała cokolwiek o sprawie oraz co o tym myśli ( jak zareaguje )

I jakie masz wnioski? Myszka inna niż inne? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SSydney napisał:

Byliśmy z tą samą?

Hehe nie, po prostu ten sam program w baniach :) 

Mam kilka koleżanek, one wysyłają mi czasem jakąś głupotę 'hehe o facetach', ja zbijam kilkoma argumentami z wiarygodnym źródłem, a na końcu się dowiaduję, że jakieś głupoty czytam bo wcale tak nie jest, bo tak, bo one tak nie uważają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SSydney napisał:

kochane kobiety

Za każdą chwilę z Tobą oddałbym
To co najdroższe maleńka
Od zawsze jesteś pragnieniem mym
Ja będę Cie nosił na rękach.

 

Tak... tak właśnie bym śpiewał mojej najdroższej, ale na żadną nie zasługuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.