Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Red gratuluję awansu!

 

Mogę być dalej Twoim kumplem?

 

Plisss!

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red(bull) dodał nam wszystkim skrzydeł! Gratuluje awansu, moge już wracac do Polski?? :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red! Red! Red!

 

Kiedy alfa jest na czele

Braciom krzywda się nie dzieje

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chciał zobaczyć bolga reda, bo od dawna mnie ciekawi jakie tematy by poruszał
PS. Gratuluje.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quizas, Brzytwa, Vincent i Red...

 

Kurwa...

 

Czterech największych Szowinistów i Niedojrzałych Emocjonalnie- nasze kochane Panie to mają teraz równo przejechane na tym forum...

 

Niech żyje cudowna męska enklawa!!! :P

 

Red, gratuluję :)

Edited by Arox
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, dziękuję.

 

@Qsiorz - jak będę miał czas to pomyślę nad blogiem , interesują mnie 2 tematy na tą chwilę, pustostan umysłowy obecnych absolwentów wyższych uczelni i różne chore ideologie, które propagują, drugi temat to trochę bym pociągną o prawie i jego funkcjonowaniu w starożytnym Rzymie + odniesienie do czasów współczesnych na zasadzie "co po drodze zostało spierdolone"

 • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guru dla wielu, dobrze nam moderuj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech żyje red!

(Plus scena, gdy do Rzymu wjeżdżał zwycieski wódz, by odbyć triumf, a obok w rydwanie stał niewolnik, który trzymał nad głową triumfatora wieniec laurowy i przypominał-remember, that you are only a man) :) Czyli miej wyrozumiałość dla nas, samców.

 

Ja też chętnie przeczytałbym Twojego bloga.

Edited by AdrianoPeruggio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki czerwony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quizas, Brzytwa, Vincent i Red...

 

Kurwa...

 

...pikaczu nigdy nie dostanie bana%-)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż RED - przykro mi :P  i to bardzo.

Jakbcy co , to pamiętaj, że nie miałem z tym wspolnego. :D:D:D

Houk

Share this post


Link to post
Share on other sites

I fajnie, należało się - zasłużył wpisami :)

 

S.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Bruxa
   Ja wiem, że wyrazy polityk i lubić to trochę oksymoron, ale pewnie macie jakichś ulubionych, których chcielibyście widzieć u władzy, z Polski i ze świata? Jakieś partie? Podajcie mi przykłady, chętnie się dowiem ilu jest takich polityków i czy cieszą się u siebie poparciem.
  • By Voqlsky
   Prześmiewcze filmiki  z polskiej sceny EZO , od Eter TV .
    
   W innym temacie LINK  @Mosze Red opisał Eter TV:
    
   1)

   2)

   3)

   4)

   5)
    
   6) Jak ktoś ma 2k-2,5k  to niech przetestuje  
    
    
  • By MoszeKortuxy
   http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/571395,tamar-zandberg-zwyciestwo-wybory-izrael-merec-kneset-lewica.html
   Mamy w Polsce jednego Zandberga - Adriana, który też prowadzi lewicową partię "Razem", ale jemu się na szczęście nie udało wygrać wyborów. W Izraelu natomiast Tamara Zandberg weszła w skład Knesetu na czele jedynej lewicowo-syjonistycznej partii o nazwie Merec.
    
   41-letnia Tamar Zandberg wygrała wybory i została przewodniczącą socjaldemokratycznej i syjonistycznej partii Merec (Energia), jedynej siły lewicowej w Knesecie.
    
    
   Tym wszystkim, którzy rozumieją, że okupacja jest zagrożeniem dla Izraela, mówię: nie wierzcie, że jesteście mniejszością. Jesteście większością w społeczeństwie izraelskim – oznajmiła Tamar Zandberg tuż po ogłoszeniu wyników głosowania.
    
   Wyborczym rywalem nowej szefowej Merecu był Avi Buskila, były szef ruchu Pokój Teraz, sprzeciwiającego się kolonizacji palestyńskich ziem okupowanych.
   Zandberg zapowiada, że partia zdobędzie 10 miejsc w Knesecie. Teraz ma raptem 5 na 120.
    
    
   Jak donosi portal strajk.eu, nowa przewodnicząca za wszelką cenę myśli o powrocie na główną scenę polityczną swojej partii, która ostatnio była w rządzie 17 lat temu, jeszcze pod inną nazwą - Jaszad, czyli Razem.
    
   Aby rozdawać karty w Knesecie, liderka lewicy nie wyklucza nawet koalicji ze skrajnie prawicowym ugrupowaniem Nasz Dom Izrael obecnego ministra obrony Avigdora Libermana.
    
   - Merec jest gotowy iść do centrum areny politycznej. Pokierujemy lewicową siłą w Knesecie, na manifestacjach, na ulicach, w internecie – zapowiadała Zandberg, cytowana przez strajk.eu. – Wszędzie weźmiemy udział w rewolucji, której Izrael tak potrzebuje.
    
   Warto zauważyć, że na Facebooku jest pewna grupa związana z rodziną Zandberg, która skupia jej członków z całego świata. Co ciekawe należy do niej sam Adrian Zandberg  
   https://www.facebook.com/groups/104841209546360 
    
   Jak donosi Wikipedia Adrian Zandberg  urodził się 4 grudnia 1979 w duńskim Aalborgu, dokąd jego rodzina emigrowała z Polski w 1967.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Adrian_Zandberg#Dzieciństwo_i_młodość
    
   Ciekawe prawda?  
  • By MoszeKortuxy
   https://businessinsider.com.pl/polityka/xi-jinping-prezydent-chin/kp5vwc9
   Xi Jinping ponownie został prezydentem Chin i to bezterminowo. Czyżby powrót cesarza?  Co o tym sądzicie?  
    
   W sobotę (17 marca) zakończyły się wybory w Chinach. Wybrany został Xi Jinping, który ponownie został prezydentem ChRL. Wyboru dokonał lojalny wobec Komunistycznej Partii Chin krajowy parlament.
    
   Uchwalono również szeroką reformę struktury rządu, a nowym wiceprezydentem został bliski stronnik Xi, Wang Qishan.
    
    
   Bez niespodzianek
   Za wyborem Xi na drugą kadencję zagłosowało wszystkich 2970 obecnych na sali posłów Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych (OZPL). Tydzień wcześniej posłowie usunęli formalnie z konstytucji limit kadencji dla prezydenta, otwierając Xi drogę do pozostania szefem państwa bezterminowo.
    
   Olbrzymią władzę Xi potwierdził również wybór na wiceprezydenta kraju jego zaufanego stronnika, 69-letniego Wang Qishana, który przekroczył już nieformalny wiek emerytalny przyjęty zwyczajowo w chińskiej partii. Według komentatorów jego powołanie jest badaniem gruntu pod trzecią kadencję Xi, który w 2022 roku sam będzie miał 69 lat.
    
   Obserwatorzy sądzą, że Wang – znany jako pogromca łapówkarzy i uważany za specjalistę od sytuacji kryzysowych – będzie odpowiedzialny za kontakty Pekinu z Białym Domem, w tym: próby łagodzenia narastających napięć handlowych pomiędzy dwiema największymi gospodarkami świata. Wang został w sobotę wybrany przy zaledwie jednym głosie sprzeciwu.
    
    
   Stabilność systemu politycznego zagrożona
   Według ekspertów konsolidacja władzy nad najludniejszym krajem świata w rękach jednego człowieka może wprawdzie ułatwić realizację doraźnych celów i przełamanie blokujących niektóre reformy grup interesu, ale na dłuższą metę może zachwiać stabilnością systemu politycznego i doprowadzić do przepychanek w walce o najwyższe stanowiska. Xi nazywany jest najsilniejszym chińskim przywódcą od czasu Mao Zedonga i Deng Xiaopinga.
    
   Przewodniczącym parlamentu został członek potężnego Stałego Komitetu Biura Politycznego Komitetu Centralnego KPCh Li Zhanshu.
    
    
   Reorganizacja rządu
   Wcześniej posłowie przegłosowali projekt największej od lat reorganizacji chińskiego rządu, która zmieni kompetencje ponad dwudziestu ministerstw i komisji rządowych. Zgodnie z ujawnionym we wtorek projektem po reorganizacji chińska Rada Państwa, czyli rząd, będzie się składać z 26 ministerstw i komisji.
    
   Zmiany struktury rządu są elementem szeroko zakrojonych reform, które cementują władzę KPCh i Xi nad wszystkimi sferami życia w kraju. Według państwowej agencji prasowej Xinhua reorganizacja rządu ma również na celu ograniczenie biurokracji.
    
   Powołane będzie państwowe biuro nadzoru i zarządzania rynkami, które przejmie obowiązki państwowej administracji przemysłu i handlu (SAIC), generalnej administracji ds. nadzoru jakości, inspekcji i kwarantanny (AQSIQ) oraz chińskiej administracji żywności i leków, jak również kompetencje antymonopolowe ministerstwa handlu i Państwowej Komisji Rozwoju i Reform.
    
   Komisje regulacji bankowej i ubezpieczeniowej zostaną połączone w jeden urząd podlegający bezpośrednio Radzie Państwa. Według rządu połączenie urzędów pomoże w opanowaniu ryzyka finansowego i usprawni system nadzoru, w którym dotychczas brakowało jasnego podziału kompetencji.
    
   Utworzone zostanie również ministerstwo zarządzania kryzysowego oraz ministerstwo do spraw weteranów. W miejsce resortu gruntów i zasobów naturalnych powołane będzie ministerstwo zasobów naturalnych, resort ochrony środowiska ma być przekształcony w ministerstwo środowiska ekologicznego, a resort rolnictwa – w ministerstwo rolnictwa i spraw wsi.
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.