Skocz do zawartości

Smutna historia znajomego


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę najkrócej jak potrafię. Para od 6 lat razem, chłopak wyjechał do Szwecji za chlebem, zarobił ponad 70 tysięcy złotych w 4 miesiące. Gdy wrócił do kraju, w którym mieszkał z dziewczyną okazało się, że znalazła sobie innego. Znajomy załamał się, przepił wszystkie pieniądze, wynajął mieszkanie obok ich i codziennie z kwiatami przychodził do niej błagając aby do niego wróciła. Bez skutku. Znajomy na skraju załamania.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, leto napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie: jak można przepić 70 klocków? ?

http://premiumspirits.pl/produkt/hennessy-paradis-imperial-070l/

 

Jedna taka butla dziennie i w tydzień mamy 70k przepite :)

 

To się nazywa przepicie na poziomie.

Edytowane przez cst9191
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w głowie mi to się nie mieści, nie sądzę, żebym w okresie nadużywania, przez parę miesięcy po rozstaniu, które mi wjechało na psychikę, wywalił na głupoty więcej, niż w sumie 5k. Nie to, że nie mogłem wydać więcej, ale... jak? po co? wtf? :D

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, .LaRs said:

Napiszę najkrócej jak potrafię. Para od 6 lat razem, chłopak wyjechał do Szwecji za chlebem, zarobił ponad 70 tysięcy złotych w 4 miesiące. Gdy wrócił do kraju, w którym mieszkał z dziewczyną okazało się, że znalazła sobie innego. Znajomy załamał się, przepił wszystkie pieniądze, wynajął mieszkanie obok ich i codziennie z kwiatami przychodził do niej błagając aby do niego wróciła. Bez skutku. Znajomy na skraju załamania.

Ja znam gościa którego dziewczyna okradła w ich planowanym ostatnim miesiącu na saksach. Znali się z 6 lat, 3 lata w jukej zbierali kasę na wspólne mieszkanie. Prawdopodobnie ona zaczęła kłapać jęzorem że mają kasę i cudownie znalazł się jakiś sniady adorator.  Zwęszył szona, trochę go podkrecil i nagle laska zamyka wspólne konto i adijos, ślad się urywa. Koleżanki zeznawaly później że "siem zakochała" w obcokrajowcu z bliskiego wschodu ?. Tragedia z tymi naszymi paniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, .LaRs napisał:

Nie mam z nim kontaktu, to syn mojej mamy znajomej, jest dużo starszy ode mnie, przykro mi, że takie historie się dzieją, ja jestem tak w forum oczytany, że oczy przecieram ze zdumienia, że można robić takie błędy.

A co w tym dziwnego? Każdy musi zajebać w ścianę rzeczywistości aby wyjść z matriksa kobiet. Szkoda chłopiny, chociaż go nie znam to jak przypomnę sobie siebie po rozpadzie mojego 4letniego związku. Byłem wrakiem... a i to mało powiedziane. Czeka go trudny czas i albo jego łajba popłynie na skały albo zadokuje u Nas. Spróbuj go dostarczyć do Nas na warsztat.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ZortlayPL napisał:

A co w tym dziwnego? Każdy musi zajebać w ścianę rzeczywistości aby wyjść z matriksa kobiet. Szkoda chłopiny, chociaż go nie znam to jak przypomnę sobie siebie po rozpadzie mojego 4letniego związku. Byłem wrakiem... a i to mało powiedziane. Czeka go trudny czas i albo jego łajba popłynie na skały albo zadokuje u Nas. Spróbuj go dostarczyć do Nas na warsztat.

My tutaj na forum mamy farta,że większość z nas przeżyła spotkanie z rzeczywistością o myszkach (prawie)bezboleśnie,i za to możemy dziękować Bogu.

Z drugiej strony są ludzie którzy potracili oszczędności życia,wszystko co mieli w czasie wychodzenia z matrixa,nie zazdroszcze.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Revolt napisał:

My tutaj na forum mamy farta,że większość z nas przeżyła spotkanie z rzeczywistością o myszkach (prawie)bezboleśnie,i za to możemy dziękować Bogu.

Ja na forum zawitałem przed związkiem z dziewczyną, teraz dzięki wiedzy z forum dziewczyna sama mnie prosi abyśmy gdzieś pojechali razem i spędzili noc. To forum to zbawienie dla wielu mężczyzn i dzięki tej wiedzy można naprawdę wyjść z nie jednego problemu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, absolutarianin napisał:

No przecież wrzucałem niedawno w wątku o hiperinflacji:

 

https://www.idealista.it/immobile/18158271/

 

w sumie fajnie to wygląda,jak ktoś nie ma przeżartego łba przez konsumpcjonizm to po co mu więcej,ciepło jest,okolica fajna spędzasz czas na łonie natury a w chatce czytasz sobie książki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leto napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie: jak można przepić 70 klocków? ?

Znam przypadek taki - tylko z tą różnicą, że 70k na 3 w jedną noc. I nie tylko przepic, ale też prze***ać?.

 

32 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

djęć tych dwóch Murzynek o których pisałeś.

To samo chciałem napisać?.

25 minut temu, mac napisał:

zabrać na dziwki, opłacić nawet 10 000 zł i po miłości by było. 

Nie sądzę. Usłyszałbyś, że od nie mógłby tak z dziwką za hajs i bez uczucia i tylko frajerzy płacą dziwkom. Taki mniej więcej tekst usłyszałem od znajomego kiedyś też po podobnym bole$$$nym  rozstaniu z myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.