Skocz do zawartości

Smutna historia znajomego


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wina chłopa. Tak - dobrze słyszycie, że to wina chłopa. W obecnych czasach na pewno. Chodzi mi o to, że jest winny swojego stanu psychicznego. Jeśli chcesz pokazać winę kobiety to nic to nie wniesie, niczego się kolejny facet nie nauczy. One tak robią, one tak są, trzeba się jebnąć w kapucyn i uświadomić, że takie rzeczy są w biologii kobiet. A Ty mężczyzno odpowiadasz za stan swojej psychy. Ty jesteś odpowiedzialny za to na ile pozwolisz sobie tą sytuacją zawładnąć. Nie ma pierdolenia ze sobą, nie jesteśmy kobietami. Owszem możemy sobie gdzieś tam nawet poszlochać przez chwilę, ale trzeba ogarnąć dupsko i nie szamcic się. Tak jak nie można się obrażać na psa, że szczeka, tak nie można się załamywać bo 13638464849 kobieta w historii zrobiła w chuja swojego partnera.

 

Wiem, to nie jest łatwe.

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota, nie wybiera ja bym po takiej akcji się ucieszył, że Panna wywineła taki numer i nie będę musiał z takim szonem spędzać reszty życia, ale ja jestem zimny i wyrachowany w stosunku do Pań i traktuje je dość użytkowo od zawsze.

Z kolei nie wiem, jak uczciwie zarobić 70k w 4 miesiace i tu leżę na polu finansowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Revolt napisał:

w sumie fajnie to wygląda,jak ktoś nie ma przeżartego łba przez konsumpcjonizm to po co mu więcej,ciepło jest,okolica fajna spędzasz czas na łonie natury a w chatce czytasz sobie książki.

Ruderę można wysadzić dynamitem i postawić coś z desek, działka zostanie, widoki piękne ;)

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .LaRs napisał:

codziennie z kwiatami przychodził do niej

Czyli 70 k na alko i kwiaty, teraz się spina.

 

A tak poważnie to tak jak @Kim Un Jest? pisze.

 

Niestety mężczyźni budzą się za późno, na szczęście BS coraz bardziej popularne się robi, jest ratunek.

 

No i ostatnio dużo tu historii brazylijskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, BrightStar said:

 

Z kolei nie wiem, jak uczciwie zarobić 70k w 4 miesiace i tu leżę na polu finansowym.

Trochę wyobraźni bracie.Bierzesz 2 zmianowy Szift. Pierdol.. sz zmęczenie i brak snu. Myślisz tylko o swojej Żabce i waszej świetlanej przyszłości która się wypełni jak zarobisz ta kapustę ?

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.