Skocz do zawartości

Filmy o sportach walki


ZortlayPL

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jestem niesamowitym fanem filmów których fabuła dotyczy drogi na szczyt wojowników, profesjonalnych bokserów, karateków, no wiecie o co kaman.

Dzielny bohater pokonuje swoje słabości i przeciwności losu i odnosi zwycięstwo rozwalając wszystkich drani na swojej drodze,

czyli to, co tygrysy lubią najbardziej!

Filmy które gdy jest okazja chętnie oglądacie ponownie. Wrzucajcie tu swoje ulubione tytuły.

southpaw+5.jpg

11966817.jpg

836bb18680928de6752d38e94acd45f0.jpg

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tzw kina kopanego itp lubię klasykę czyli np:

- " Krwawy Sport " 1988

- " Tylko Dla Najlepszych " 1993

- " Najlepsi Z Najlepszych " 1989

- " Rocky " (seria)

- " Kickboxer " (seria)

- " Lwie Serce " 1990

- " Bez Odwrotu " 1986

- " Ostry poker w Małym Tokio "

- " Mortal Kombat " ?

Że się tak wyrażę każdy "zdrowy" facet powinien obejrzeć filmy z JCVD i Yang Sze (Bolo Yeung)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leto napisał:

Proszę nie śmieszkować. Mortal Kombat ❤️

Nikt nie śmieszkuje. Gdyby obudzić mnie o 3ej w nocy to byłbym w stanie na poczekaniu przypomnieć sobie Main Theme. Jedyne co ograniczało ten film to technologia kinematografi. Gdyby zrobili remake to na pewno byłaby miazga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bassfreak napisał:

Klasyka : wejście smoka i krwawy sport.

Zanotowane!

Krwawy Sport: wszystkie części są fajne czy tylko te z Van Damme? Często bywa tak że pierwsza ewentualnie druga część są ok a dalsze to "odcinanie kuponów". Jak oceniasz?

31 minut temu, Tomkowski napisał:

Ogólnie z tzw kina kopanego itp lubię klasykę czyli np:

- " Krwawy Sport " 1988

- " Tylko Dla Najlepszych " 1993

- " Najlepsi Z Najlepszych " 1989

- " Rocky " (seria)

- " Kickboxer " (seria)

- " Lwie Serce " 1990

- " Bez Odwrotu " 1986

- " Ostry poker w Małym Tokio "

- " Mortal Kombat " ?

Że się tak wyrażę każdy "zdrowy" facet powinien obejrzeć filmy z JCVD i Yang Sze (Bolo Yeung)

Dzięki bracie za podanie roku produkcji filmów, będzie mniej problemu z odszukaniem właściwej wersji. Większości nie oglądałem, ale szybko nadrobię zaległości o Twoje pozycje.

 

30 minut temu, mac napisał:

Fighter in the wind, zajebisty ogólnie, o sztukach walki. ip man, szczególnie 1 część i walka z japońcami na macie, wracam sobie od czasu do czasu, coś pięknego. 

Tylko IP Man coś mi mówi, ale i tak go sobie obejrzę jeszcze raz oraz Fighter in the wind - zanotowane. Dziękuję.

 

21 minut temu, Meg4tron napisał:

Wściekłe pięści węża :D

Ten Polski z 2006? A to nie komedia czasem? Nie przepadam za polskimi produkcjami, ale jak poświadczasz, że dobre, to obejrzę. Bo ten polski film Serce do Walki 2019 to odradzam, ostry kibel! Szkoda czasu.

 

12 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Zobacz z Tomem Hardym, nie pamiętam tytułu, ale Tom - jeszcze wtedy mało znany - zagrał tak, że myślałem iż prawdziwego wojownika MMA wzięli ?

Ten? 0285026.jpg

https://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Ten uśmieszek dlatego że moim zdaniem to nie taka klasyka w ogólnym znaczeniu. Co do filmu to lubię wracać do poszczególnych scen walki np. : Liu Kang vs Reptile itp. Co do gry to lepiej nie mówić bo miałem na jej punkcie obsesję delikatnie mówiąc.

Często "znikała" klawiatura albo kabel od monitora a koledzy słysząc " Fatality " mówili żebym spier..... do domu. To były czasy ha,ha,ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No retreat no surrender - W Polsce na kasetach VHS sprzedawany pod tytułem " Karate Tygrys " Młody chłopak dostaje wpierdol od JCVD ( tu gra złego ). W końcu temu chłopakowi ukazuje się duch Bruce'a Lee i uczy go sztuk walki. Lubiłem ten film jak miałem około 10 lat i liczyłem na to, że też mi się ukaże duch Brusa. Bruce się niestety nie ukazał i dupa z treningu  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Headliner To właśnie " Bez Odwrotu " Oglądałem parę dni temu. Jedna z pierwszych ról JCVD.

Mi ukazał się "duch z przyszłości" jak w opowieści wigilijnej i zobaczyłem siebie z wielkim bebzolem i cycozwisem jak u szympansicy. Dlatego od paru miesięcy robię chociaż te pompki. Na pewno znajdziesz motywację. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się „Ali”, „Ip Man”, ten nowy o tym Brazylijczyku z MMA, nie pamiętam tytułU. „Black belt” ale to bardziej dla fanów bjj.  Wspomniana wyżej klasyka to wiadomo. Ten najnowszy Rocky też dobry uważam. Jeszcze był taki Polski o MMA, trochę śmieszny trochę drewniany ale fajne cycki i nasze „realia” zawsze na plus.

Edytowane przez icman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.