Skocz do zawartości

Widzialna ręka niszczy chłopaka. 'Pomocne' społeczeństwo w pełnej krasie


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już z dwa posty powstały o tym jak chwalebna to inicjatywa ta widzialna ręka.

Jakiś znajomy mnie dodał, więc jakoś tak mam wgląd w tę grupę i dzisiaj ujrzałem jedną z największych bohaterek.

1. Post - szykowanie gruntu. Uzewnętrznianie się z rzekomo nadchodzącą depresją, atencja i robienie wokół swojej osoby szumu.

2. Wchodzenie do gry na pełnej petardzie. "Mój chłopak to tyran".

3. Rycerze na swych kasztankach w komentarzach chcą typa bić (sic!), bo białogłowa potrzebuje pomocy, choć nie znają kontekstu.

4. Dłoń pomocna podana.

5. Chłopak zlicznowany ✔️

Dziewczyna cieszy się z atencji ✔️

'Wszyscy' wygrali ✔️

 

https://imgur.com/gggicrq

 

Edytowane przez armin
Edit: jakość jaka jest, taka jest :| Usunięcie danych użytkowników
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jan napisał:

Podpowiedz znajomemu.

Ja tylko popcornem się delektuję przed kompem. Bohaterzy całego zamieszania są mi nieznani. :)

Ale w komentarzach, dopóki post istniał (bo Pani zorientowała się chyba, że przyps i usunęła), stulejarze i kobitki pomstujący co zrobić TYRANOWI, który kotki kradnie.

 

Do chłopa na pewno doszło/dojdzie info, bo na tych grupach kilka tysięcy osób siedzi, więc na pewno jakiś jego znajomy. Jej pewnie o to też chodziło, żeby się dowiedział że go zniszczy psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jpdl, ale żenada. 

 

Inicjatywa stworzona w związku z koronawirusem a ludzie próbują załatwiać swoje prywatne sprawy/brudy. 

 

Widziałem kilka podobnych przypadków - Jeden nie ma gdzie mieszkac bo się z rodziną poklocil, drugiego okradli trzecia się z facetem poklocila. 

 

Czas się wypisać z tej grupy "pomagaczy" i zająć się realnym działaniem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobryziomek napisał:

Czas się wypisać z tej grupy "pomagaczy" i zająć się realnym działaniem. 

Zostaw pieniążki na koncie w banku, rząd cie wyręczy. :D 

 

Co do całej sytuacji to cóż powiedzieć? Klasyka rycerstwa. W ogóle beka by była gdyby rycerz naruszył nietykalność cielesną niewinnego typa i jedyne co by dostał to dziekuje od Pańci i odszkodowanie do zapłacenia. Może by się jeden z drugim rozumu nauczył. EEEEE na co ja kurwa liczę, sam w to nie wierzę. :D 

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Bohaterscy stulejarze w ramach podziękowań otrzymają od Pani pochwałę, że są prawdziwymi mężczyznami.

Zapomniałeś i uśmiechu pańci i bąbelka (pod bad boyu) to największy skarb, nie da się przeliczyć na żadne pieniądze!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, armin napisał:

Ale w komentarzach, dopóki post istniał (bo Pani zorientowała się chyba, że przyps i usunęła), stulejarze i kobitki pomstujący co zrobić TYRANOWI, który kotki kradnie.

Ja to bym brał na luzie. Jak byłem w gm (lata 2006-2007) to na świeżym portalu jeszcze zwanym Youtube XD świecił triumfy gość zwany LUNTEK (taki gejek który kazał nie krytykować dody).

W komentarzach co drugi cytuje "pojedzie tam na miejsce i ubije tego pedała)...

Gość do dzisiaj żyje i czuje się świetnie XD. Dlatego takie pisanie w necie to dla mnie żenada, w ogóle ja muszę odrzucać powoli internet bo to ściek się już dawno zrobił.

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

że są prawdziwymi mężczyznami.

AHHHA KOCHAM to słowo klucz. Taki siarczysty bitch-slap w twój pysk " PRAWDZIYM MESZCZYZNOM"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja to bym brał na luzie.

Przemoc ma też psychiczną (obok fizycznej) stronę.

W tej sytuacji chodziło mi o lincz w internecie na gościu, o którym nic nie wiemy.

Może rzeczywiście był dla niej tyranem, choć znając życie normalny chłop pokłócił się z pańcią, ale społeczeństwo nie wie co się między nimi stało, a z góry zakłada, że przemoc ma płeć i leci ratować panią.

 

No i na pewno przemoc płeć ma, żeńską płeć, bo ta emocjonalna kanonada publiczna to emocjonalne działo wymierzone w tego kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.