Skocz do zawartości

Schematów nie oszukasz


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem panowie.

Mam pewną młodszą ode mnie kuzyneczke. Będąc jeszcze w liceum, zaszła w ciążę z tzw. Bad boyem ;) Miłość kwitła, emocje były, no ale pan za dużo chlał i nie trzymał łapek przy sobie. Nadmiar emocji u pani, tak więc padła decyzja o rozstaniu, alimenty na dziecko i poszła w świat szukać księcia z bajki. Czy znalazła? A i owszem. Dobrego misia. Dosłownie i w przenosi. Bo pan wygląda na misia :) poznałem osobiście i biały rycerz jak malowany.

W myślach powiedziałem sobie 3 lata max i pani zacznie szukać nowych wrażeń. Natury nie oszukasz :)

No ale dał jej to, czego potrzebowała na daną chwilę. Bezpieczeństwo finansowe, dziecko traktuje jak swoje :) Nie ważne kto zrobił, ważne kto wychował ;) Przygarną pod swój dach(stancja), oświadczył się. Pani dorabia tylko dorywczo, aby nie stracić 500+ i alimentów.

Mijają 3 lata związku i co widzę dzisiaj na pewnej aplikacji randkowej? Nie inaczej, kuzyneczke. Niby incoginto, bo w przyciemnianych okularach, z innym imieniem, ale to dla zmyłki. I ten piękny opis: Nie szuka szybkiej randki a czegoś mniej na serio :P

 

Szkoda chłopa, no ale nie mój cyrk nie moje małpy.

 

Dzisiaj już pisałem w jednym z tematów: Nie ma wiernych kobiet, są tylko kobiety niemające okazji. 

A tutaj pani sama sobie już okazję szykuje.

 

Schematy mają się dobrze i nie przestaną. 

 

 

 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 3
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Still napisał:

Szkoda chłopa, no ale nie mój cyrk nie moje małpy.

Gdybyś powiedział dla niego prawdę to jeszcze by się obraził. 

A tak będzie kutanga czada na boku i dobry miś, bezpieczna przystań w domu z dzieckiem. 

 

Co zrobisz? Nic nie zrobisz, trzeba mieć świadomość i nie dać się zrobić w konia. 

 

Sam już mam w dupie związki, lepiej mieć kilka pań do miłego spędzania czasu. Na przykład gra w monopoli.  ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

Szkoda chłopa, no ale nie mój cyrk nie moje małpy.

Prawda to, ale gdyby był to mój koleżka lub chociaż z czystej przyzwoitości (spokoju ducha?) wysłałbym mu z fake maila screena jej profilu. Co z tym zrobi to jego sprawa, sam też wolałbym wiedzieć na jego miejscu. No ale życie się toczy, toczy torem swym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Still said:

Nie ma wiernych kobet, są tylko kobiety niemające okazji. 

A tutaj pani sama sobie już okazję szykuje.

Wdzięczność kobiety w pełnej krasie.

 

Szkoda chłopa bo trafił na inną niż wszystkie myszkę. Dał wikt i opierunek a zostanie okradziony z uczuć i pieniędzy. Ja bym mimo wszystko dał mu znać co się święci choćby anonimowo. 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, RealLife said:

Tylko trzeba by wątek skasować ...

Ale po co wątek kasować? Bogu niech będą dzięki, że te wątki istnieją! Dlatego nie występuję tu incognito. A niech wiedzą, co ja o tym burdelu myślę! Niech się boją, bo wstydu już nie mają.

 

Ale zobaczycie, że nadejdzie i taki dzień że przyjdą smutni panowie i zapukają do administratorów. Bo jak to tak? My łożymy grube dolary na demoralizację, na podbój tego śmiesznego kraiku, a tu taka kontrabanda? To tylko kwestia skali, a więc czasu.

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, RealLife said:

Bogu dzięki za forum i wątki.

Howgh. 

 

Ja dziś czekam aż szambo wybije spod dekla nowej Pani. Przerabiam schemat Ty mnie nie Kochasz... Bo powiedziałem Pannie że potrzebuję więcej przestrzeni... Cicha noc, spanie osobno ? teraz mi biega po domu i sprząta wkurzona... Bo nie przyszedłem w nocy przeprosić ?Będzie ostro. Trzymajcie kciuki. 

 

Kto zna schematy nie ma wielkiej straty. 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zakładając że gościu się o tym dowie to jeśli jest białym rycerzem to ta jego myszka tak to wsystko obróci że wyjdzie na to że On jest winny tej sytuacji, że ją kontroluje a to że ona ma tam profil to NIC TAKIEGO albo że KIEDYŚ ZAŁOŻYŁA. 

 

Kopać w dupe takie laski. 

 

W takich sytuacjach nie pytać tylko komunikować że kończysz związek bo nie zamierzasz być z kimś kto wystawia się na kutangi będąc w związku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karmazynowy napisał:

Nawet zakładając że gościu się o tym dowie

Tak...ale czy my też tak kiedyś nie zaczynaliśmy edukacji? :) Zaczynaliśmy łączyć fakty, potem szukać odpowiedzi. 

Uważam, że warto dawać szanse na ogarnięcie dupy, w której ktoś się znajduje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typek bez sensu wszedł w relacje z panią z dzieckiem od innego, jego błąd. 

 

Jestem ciekaw czy można jakkolwiek uniknąć takiego rozwoju wypadków w normalnym związku, gdzie obie strony wchodzą na czysto, bez dzieci itd. i gdzie trzyma się odpowiednio ramę.

Edytowane przez vand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, thyr napisał:

Laska już go nie szanuje, chłop ma pozamiatane

Laska go od początku nie szanuje, kumpela z liceum, dupcyngiela jak cholera, zaszła młodo w ciążę z jednym z 4 typów z którymi przespała się w Holandii, wróciła z bombelkiem w postaci małej dziewczynki, zawsze typy handlujące prochami, alkoholicy, przebojowcy, którzy przegadają każdego.

 

 

2 lata temu obrót o 180 stopni, poznała, Artura, pojechałem tam z pół roku temu zoabaczyć co u niej słychać, Artur biały rycerz jak malowany, nie pasował do jej schematu za nic w świecie. Co się stało parę dni temu? Koleżanka pisze i wysyła memy, że mamy gdzieś we wszechświecie osobę do, której zawsze pasujemy, pytam czy rozstała się z  Arturem, mówi, że nie, "ale Artur to nie ten typ Turop, wpadnij jak go nie będzie na dymka to wygonimy razem koronawirusa", w tym samym czasie Artur wstawia memy jak trzeba się starać o kobietę żeby ją przy sobie zatrzymać. Po ponad roku na forum nawet mnie to nie rusza, ale czasem miło uśmiechnąć się pod nosem i patrzeć jak się gdzieś coś rozwija. 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, thyr said:

Chciałeś przestrzeni więc sprząta ci graty wokoło. 

Koszule i podkoszulki wyprasowane ? od dwóch dni. Nudzi jej się

Wchodzę dziś na portal randkowy tak z ciekwości co tam się dzieje.

No i kolejny schemat.
Piszą do mnie dwie teoretycznie wolne atrakcyjne kobiety (brak info o dzieciach)

Od słowa do słowa

1) Samotna matka z 3 dzieci - poleciał tekst że dla niej dzieci to nie problem ...

2) Samotna matka 2 dzieci ? - pada pytanie czy dzieci to problem ...

Ehhh
Idę walczyć z moją wolną ale osaczającą łanią ??

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.