Skocz do zawartości

Najwiekszy pasożyt zmniejszył zatruwanie, planeta jest czystsza


Brat Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rycerz76 napisał:

To proste oni osobowościowo są bliżej kobiet niż mężczyzn.

Dokładnie, Wszystko względne u nich. 

Miałem znajomą lewaczkę. Oczywiście weganka, przeciwniczka plastikowych toreb itd. Kiedyś poszedłem z nią na zakupy do Lidla. Skanuję przy kasie towar, i biorę jednorazówkę, a ta łapie mi ją i się szarpie...patrzę o co chodzi, a ta mówi "nie bierz kolejnej torby plastikowej, bo świat jest zasmiecony". Na co wziąłem nową, i ją olałem. 

Kiedy się wyprowadzała zaś z mieszkania, a ja im pomagałem, to miała tam tyle toreb z róznymi "śmieciami" że 40 minut to nosiliśmy. Takie to ich dbanie o środowisko. Zawsze ktoś coś ma zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na chwile bo zaraz wszystko ruszy z kopyta i powietrze będzie takie jak było.

Wg mnie powinno się robić telefony które wytrzymują minimum te 5 lat, a lodówki i cała reszta powinna nadawać się do użytku przez minimum 20 lat.

Wiecie ile elektrośmieci by odpadło?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pillsxp napisał:

Wg mnie powinno się robić telefony które wytrzymują minimum te 5 lat, a lodówki i cała reszta powinna nadawać się do użytku przez minimum 20 lat.

Wiecie ile elektrośmieci by odpadło?

Medal ma dwie strony. 
Jakby konsumenci kupowali lodówki raz na 20 lat, a nei co 5, to co by sie stało? No spadła by sprzedaż lodówek drastycznie. A co dalej? No zwolniliby ludzi z pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rycerz76 napisał:

Dlatego lewactwo walczy z tradycją z kościołem, z wiarą w Boga.

Jak to się kiedyś mówiło: "kto nie uwierzy w Boga, uwierzy we wszystko inne" :) Świeckie obrzędy, świeccy święci, świeccy kapłani Nowego, Wspaniałego Świata. A to się kończy zawsze tak samo. Terrorem i obozami zagłady dla nieprawomyślnych.

 

PS. Zdroworozsądkowi ateiści niech nie biorą tego do siebie. I to pisze ja, były zdroworozsądkowy ateista : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pillsxp napisał:

Wg mnie powinno się robić telefony które wytrzymują minimum te 5 lat, a lodówki i cała reszta powinna nadawać się do użytku przez minimum 20 lat.

Wiecie ile elektrośmieci by odpadło?

Lodówka powinna tyle wytrzymać, moja ma ok 10. Z telefonami jest gorzej, tzn też powinny wytrzymać 5 lat, ale jednak jest postęp w IT, sporo się zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2020 o 14:24, Rolbot napisał:

Medal ma dwie strony. 
Jakby konsumenci kupowali lodówki raz na 20 lat, a nei co 5, to co by sie stało? No spadła by sprzedaż lodówek drastycznie. A co dalej? No zwolniliby ludzi z pracy. 

Ile mld ludzi ma lodówkę, a ile mld ludzi chce lodówkę, a ile mld ludzi będzie chciało lodówkę. Na świat teraz patrzy się globalnie, a nie regionalnie. To, ze w jednym miejscu rynek się nasycił, nie oznacza, że to  już koniec świata. 

 

Przykład Ursusa, który produkuje sporo traktorów na rynek afrykański.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.