Skocz do zawartości

Nieudany podryw


Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Taka akcja, podbijam do laski, blondyna, 100% me gusta.
I oblatuje mnie strach bo nie wiem co powiedzieć, wiec wale pierwsze co mi na myśl przychodzi

-Hej czy możesz mi pomóc ?
-Tak o co chodzi
-Możesz mi powiedzieć jak cie poderwać ?

- W twoim przypadku to niemożliwe.

 

No trochę tak ciężko się zebrać po czymś takim

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę tak ciężko się zebrać po czymś takim

 

Księżniczkami się przejmujesz? Za kilka lat będzie sobie mogła pomarzyć o rzucaniu takimi tekstami jak tylko się zorientuje, że młodsze koleżanki ściągają na siebie całą uwagę, a ona jakaś taka ostatnio mniej zauważana niż zwykle ;) Uroda przeminie, przyzwyczajenia do postaw roszczeniowych "bo mnie się należy" pozostaną i powstanie z tego straszny koktajl osobowościowy.

 

Można odpowiedzieć: pytam kulturalnie z ciekawości, nie jesteś też w moim typie (wyrównujesz wartość).

 

Rzuca się w oczy, że to tekst na uratowanie twarzy - jeśli nie byłaby w jego typie, to by nie zagadywał.

Edytowane przez Fortuna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz się i mówisz niby do siebie... ja pierdolę kolejna lesbijka.

 

1) Laska zaczyna cię gonić i zapewniać że nie jest, kontynuujesz podryw.

 

2) Jak mówi że jest, to mówisz że masz pecha do kobiet i idziesz w swoją stronę. (ale szansa 1:50)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qsiorz, ona ci zrobiła w pewnym sensie przysługę. Od razu jasny przekaz. Za to można być wdzięcznym.

 

Zbyt wiele niestety kalkuluje, zaczyna cię poznawać z myślą, że i tak nie jesteś odpowiednią partią. Wcielają cię w rolę orbitera.

 

Podszedłeś, zagadałeś, uzyskałeś jasny komunikat. I chwała kurwa bogu najwyższemu, że czasu dalej nie tracisz z kobietą, która, np. ukrywa niechęć wobec ciebie, a jest z tobą z braku laku.

 

Lepiej jasno dostać kopa w dupę niż wchodzić w stan wiary i nadziei na szczęśliwe życie.

 

Mogłeś też podziękować za szczerość i tyle, bez walki. Czasami nie ma sensu walczyć.

 

I jeszcze coś dopiszę. To raczej udany podryw :) Mnie jedna dziewczyna oblała piwem. Jedna wezwała swojego chłopaka. Kilka mnie realnie wyśmiało. Niektóre odwracały twarz z pogardą, jeszcze przed nawiązaniem rozmowy. Tutaj nie ma mowy o uczuciach, litości, współczuciu. One kochają zbierać "lajki" od chłopaków i ich spławiać, a później płaczą po nocach, bo nie zjawił się książe na białym koniu :) Nie bierz do siebie. Zbieraj expa :D

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak filozoficznie patrząc, to nadałeś jej za dużą wartość - liczysz że kobieta da Ci szczęście, a to niemożliwe. Ale nadal liczysz, że ona da Ci bóg wie jak wiele, stąd wielki stres. Do laski podchodzi się z nadzieją na miłe chwile, więcej nic z siebie nie może nam dać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby potraktować Cię nieco łagodniej, ale z drugiej strony co to zmienia. TKO czy decyzja wynik walki w tym przypadku ten sam. Moim zdaniem sam odpowiedziałeś sobie na starcie dlaczego ta rozmowa zakończyła się równie szybko jak zaczęła. 

 

Taka akcja, podbijam do laski, blondyna, 100% me gusta.
I oblatuje mnie strach bo nie wiem co powiedzieć, wiec wale pierwsze co mi na myśl przychodzi

 

Obstawiam, że skoro panna 100% twe gusta to ogółem ładna, więc najprawdopodobniej to, że ktoś próbuje ją podrywać nie jest dla niej niczym nowym. Nie chodzi już tutaj o to co powiedziałeś, ale Ty nie byłeś w jej guście, a samo to już ciężko przeskoczyć. Musisz na bank popracować nad opanowaniem tego strachu, bo wręcz pewne, że ona też to zauważyła. Niewiele da Ci teoretycznie wzorcowe podejście ze wzorową bajerą, jeżeli ona wyczuje, że to zwykłe aktorstwo.

 

Przeanalizuj sobie ten przykład. Dostałeś brutalnego kosza. Chwila nieprzyjemności i co - życie toczy się dalej. Jeżeli będziesz się tym zamartwiał, to ta chwila będzie Ciebie prześladować, pytanie tylko jaki to ma sens. Zaryzykowałeś, nie wyszło, nie Tobie pierwszemu i nie Tobie ostatniemu. Zawsze lepiej tak niż potem rozmyślać co by było gdyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Kamil - podajesz rękę i się przysiadasz
Ona: Cześć Ania
Ty: pierdolisz cokolwiek (podróże, pasja, sport,) to nie ma znaczenia o czym :P ważne żeby głos był męski i żeby odczuwała Twoją pewność Siebie - zagaduj i próbuj utrzymać gadkę gdziekolwiek autobus, tramwaj, na ulicy, bar, klub - potem już mozesz powielać schemat i masz rozmowe z laską na pierwsze 10 min. Porażka i podnosisz się porażka i podnosisz. To właśnie odróżnia zwycięzców od przegranych - każdy przegrywa a wygrywa ten kto próbuję i podnosi się po porażce. Czy to w życiu, sporcie, kobietach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! mogę ci postawić drinka? (większośc szuka żeby się za darmo najebać)

Dosypujesz prochy do drina i jest twoja, po co przegrywać

 

Albo tak:

Założymy że mamy idealne warunki tzn.

Ona stoi w towarzystwie koleżanki i owa koleżanka jest z chłopakiem który też tam stoi.

 

Podbijasz patrzysz się głęboko w jej gały, (potrenuj spojrzenie szyderczego mordercy)

i pytasz

Zawiążesz mi buty skarbie? (cały czas patrzysz w gały)

ona pewnie się zmarszczy zwyzywa czy coś... Grunt to wywołać syndrom białego rycerza w chłopaku jej koleżanki

Gdy on zacznie dymić, aż wkońcu się zbliży, wtedy do akcji wkracza twój duży kumpel i pyta się czy ma jakiś problem (robi z niego pizdeczkę) Cały czas patrzysz się w jej gały, (kumpel załatwia sprawę, najlepiej jakby był łysy w dresie adidasa)

Wtedy ona czuję się: (oh ah jakie fajne emocje) Do tego dochodzi upokorzenie chłopaka koleżanki czyli poczuje się lepsza a ty swoim wzrokiem wywołujesz wilgoć. Zaczynasz być miły itp

 

albo tak

 

Moje posty traktujcie raczej jako żarty :D

Edytowane przez Dario
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci faceci mnie zainspirowali...Oni są wykurwiści!!! Gdybym miał tyle kasy, postradałbym rozum, najtrudniej wtedy zejść na ziemię i wrócić do życia ze zwykłymi ludźmi, oddawać komuś przysługi itd., o ile to nie jest niemożliwe, mieć tyle kasy i zwracać uwagę na drugiego człowieka...zapewne miałbym wszystko w dupie i oszalał.

 

Każdy nowy, szalony pomysł by mi się znudził, aż w końcu zacząłbym odpierdalać coś nienormalnego, tego bym się obawiał, gdy życie nie ma granic.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja, podbijam do laski, blondyna, 100% me gusta.

I oblatuje mnie strach bo nie wiem co powiedzieć, wiec wale pierwsze co mi na myśl przychodzi

-Hej czy możesz mi pomóc ?

-Tak o co chodzi

-Możesz mi powiedzieć jak cie poderwać ?

- W twoim przypadku to niemożliwe.

No trochę tak ciężko się zebrać po czymś takim

"Dzięki za szczerość, zaoszczędziłaś mi sporo czasu, należy ci się duże piwo, jakie lubisz ?

z sokiem = stawiasz jej piwo

/nie piję piwa = to choć na drinka

odwal się

ok, aleś nerwowa przed okresem chyba, ale pamiętaj, że masz u mnie koleżeńskiego drinka

Blizerian,

2 zawały, kasa od ojca który okantował wspólników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oblatuje mnie strach bo nie wiem co powiedzieć, wiec wale pierwsze co mi na myśl przychodzi

-Hej czy możesz mi pomóc ?

-Tak o co chodzi

-Możesz mi powiedzieć jak cie poderwać ?

- W twoim przypadku to niemożliwe.

 

No trochę tak ciężko się zebrać po czymś takim

Bo nadal w _swojej_głowie_ to NIE TY jesteś "nagrodą". Praktycznie każdy facet na poziomie jest "lepszy" (rozgarnięty, ciekawszy itd...) od dowolnej laski "na poziomie". Dupa (jako element kobiety na którym ci zależy) jest zastępowalna, bo ma wąską ;) ofertę, facet - nie. Po prostu nie rokowałeś jako koleś, który nadaje się do realizacji jej celów.

Wagina to nie Wartość, choć też na "W".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka akcja, podbijam do laski, blondyna, 100% me gusta.

I oblatuje mnie strach bo nie wiem co powiedzieć, wiec wale pierwsze co mi na myśl przychodzi

-Hej czy możesz mi pomóc ?

-Tak o co chodzi

-Możesz mi powiedzieć jak cie poderwać ?

- W twoim przypadku to niemożliwe.

 

No trochę tak ciężko się zebrać po czymś takim

to na chuj pytałes o głupoty?mogłes powiedziec równie dobrze z bomby czy ma chłopaka%-)

ciezko sie zebrac?a co ty jestes stówka ze kazda by cie chciała?%-)no własnie

najlepsze jest to ze jak sie trafia na ta odpowiednia to w zasadzie chuj nic nie trzeba robic.to sie dzieje.a jedyna jej kalkulacja to to zeby nie wyjsc na łatwa%-)

a czemu jej nie powiedziałeś ze podoba ci sie tak bardzo az cie zatyka?

no i stary mejk maj dej.albo to lala łapie albo nie

Mac

"Można odpowiedzieć: pytam kulturalnie z ciekawości, nie jesteś też w moim typie (wyrównujesz wartość)."

nie czytaj tych pua bzdur.lala znajaca swoja wartosc by sie najpierw posmarkała z beki a potem kazała mu wypierdalać%-)

podbija do niej ona mu odmawia i jej wali ze ona nie jest jego gusta?dobra komedia.czytajcie dalej pua bzdury i strzelajcie sobie w kolano

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one już w wieku nastu lat wiedza ze jak ktos do nich podbija to chodzi o bajere.więc na chuj pierdolic o pogodzie?to tak jak by wpasc bo banku z klamą i kominiara i pytac sie o zdolnosc kredytową%-)

proces kurwa.

lala widzi misia.to albo mu daje szanse żeby ja przyswirował albo nie daje.NAJCZESCIEJ KURWA JEGO MAC DAJA TA SZANSE PRZYSWIROWANIA JEJ TYLKO FACECI WSZYSTKO SPIERDALAJA.

TAK KURWA TO JEST TAK PROSTE.

a nie wielcy uwodziciele z dupy wzieci,musisz do niej podejsc jak diabeł tasmaski bo nikt do niej tak nie podchodzi.umyj zeby i pierdolnij otwieracz(najczesciej jest to czesc)a potem zainteresuj ją,najlepiej spytaj sie ocoś,tak kurwa eeee sory nie wiesz gdzie tu sprzedaja lemoniade?nie...   e to chujowo%-)

Pamietaj na twojej drodze bedzie wiele nie powodzeń i tym podobne bzdury kurwa


a no tak i pamietajcie.uwodząc babe musicie byc inni wyjatkowi.

no kurwa bo jak ona was widzi to wie ze jestescie wyjatkowi%-)zwykłe pierdolenie marketingowe

a realia sa takie


laska widzi faceta.jezeli jej sie podoba to zwraca na niego uwage,na prawde kobiety daja szanse.no ale jak ktoś zaczyna gadke jak kazdy inny facet to ona go odrazu olewa wpizdu.


żeby wbic do łba raz na zawsze

wyobraz sobie ze laske podrywaja sami kurwa mistrze uwodzenia.no i co kurwa?ona juz ma wypierdolone na tych pajacy bo wie z czym to sie je

Baby zawsze chciały i chcą prawdziwych facetów(pomijam dysfunkcyjne kobiety)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.