Skocz do zawartości

Odroczenie ZUS - ostateczne zniesmaczenie i szaleństwo


mac

Rekomendowane odpowiedzi

@mac

 

https://niezalezna.pl/317831-prezydent-zapowiada-beda-zwolnienia-ze-skladek-na-zus-i-doplaty-do-wynagrodzen?fbclid=IwAR0vFhq9B1jgGe-nzxcvcW4tvHy5xIVQ_w06R6NOuJddAJfLmV4J2bVULBg

"Po długiej dyskusji ustaliliśmy, że zwolnieni z płacenia składek na ZUS przez 3 miesiące będą wszyscy samozatrudnieni, mikroprzedsiębiorcy, jeśli ich przychody spadły o więcej niż 50 proc. w stosunku do lutego 2020 r."

 

Dla wszystkich firm, które utrzymają miejsca pracy państwo dopłaci do pensji pracowników do 40 proc. średniego wynagrodzenia"

- zapowiedział Andrzej Duda. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot

Pewnie nie ma jeszcze szczegółowych wytycznych.

To jest gra przedwyborcza. Najpierw jeden udaje, że coś daje, lud się burzy, wchodzi drugi i daje więcej. Duda dobry, Duda dał.

 

Ale coś tam raczej zechcą dać.

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan Jak obstawiasz Bracie jak to będzie liczone?

 

Bo jeśli przychód za marzec, kwiecień, maj w sumie ma nie przekroczyć 50% przychodu za luty to sam wiesz.... chyba, że ja coś źle rozumuję.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot

Zgodnie z logiką powinni każdy miesiąc porównać do lutego i uznać jeżeli będą niższe w każdym z 3 kolejnych miesięcy.

Oczywiście wybrali sobie najkrótszy m-c do porównań.

 

Widać, że zakładają co najmniej 3 m-c okres epidemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wierzę w te wszystkie zapewnienia, zapewne każą przynieść stos zaświadczeń, przedstawić sytuację rodziny bliższej i dalszej, numer buta, długość fiuta a na końcu stwierdzą, że się nie kwalifikujesz. Za długo żyje w tym państwie a jeszcze ta ekipa etatystyczno-socjalistyczna miałaby w czymkolwiek popuścić przedsiębiorcom dobre żarty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak na razie, przynajmniej jeśli wierzyć deklaracjom, jest zmiana jakościowa. Zamiast odroczenia ZUS (wymagającego masy papierologii i tak naprawdę niewiele dającego) jest anulowanie ZUS pod dającymi się ogarnąć warunkami, do tego kilka innych zmian. Coś do rządzących dotarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 10:47, tytuschrypus napisał:
W dniu 19.03.2020 o 20:35, rycerz76 napisał:

Kieruj swoje żale do narodu, który wybrał obecnie rządzących a nie do wykonawcy prawa.

Szkoda, że tak mało ludzi o tym pamięta.

Jest 2020r a ludzie nadal wierzą w demokracje i posiadanie jakiegokolwiek głosu.

 

To co się odpierdala to zwykła szopka, wynik wyborczy to gra polityczna, regularna zmiana miejsc. Władza się zmienia, realia pozostają.

 

Jedyny rozsądny program ma Konfederacja, niech każdy robi sam na siebie i tyle. Państwo opiekuńcze to rak. 

 

Ktoś kiedyś powiedział, że najlepszym rozwiązaniem rządu wobec gospodarki jest nie wtykanie w nią łap.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Imiennik napisał:

To co się odpierdala to zwykła szopka, wynik wyborczy to gra polityczna, regularna zmiana miejsc. Władza się zmienia, realia pozostają.

Czekaj, to dlaczego wybrana w ten sam demokratyczny sposób Konfederacja już będzie ok? 

 

28 minut temu, Imiennik napisał:

Jest 2020r a ludzie nadal wierzą w demokracje i posiadanie jakiegokolwiek głosu

To jakim cudem w ogóle dyskutujesz o Konfederacji? 

 

29 minut temu, Imiennik napisał:

Państwo opiekuńcze to rak. 

Konfederacja nie posiada programu, tylko zbiór chwytliwych hasełek dla zbuntowanych dzieciaków i piszę to jako gorący zwolennik liberalizmu gospodarczego. 

 

30 minut temu, Imiennik napisał:

Ktoś kiedyś powiedział, że najlepszym rozwiązaniem rządu wobec gospodarki jest nie wtykanie w nią łap

Mhm. I dlatego program antykryzysowy Konfederacji podlinkowany wyżej zawiera nieoprocentowane kredyty od rządu, dofinansowania od rządu, rekompensaty od rządu i odroczenia od rządu. 

 

Tak, tak. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tytuschrypus napisał:

Czekaj, to dlaczego wybrana w ten sam demokratyczny sposób Konfederacja już będzie ok? 

Chodzi o to, że nigdy nie będzie wybrana. 

Wydaje mi się, że to sztuczny bufor, niszczarka prawicowych głosów.

13 minut temu, tytuschrypus napisał:

Mhm. I dlatego program antykryzysowy Konfederacji podlinkowany wyżej zawiera nieoprocentowane kredyty od rządu, dofinansowania od rządu, rekompensaty od rządu i odroczenia od rządu.

Konfederacja wybroniłaby się stwierdzeniem, że próbuje zrobić co może, bo ogranicza ich system.

 

Prawda jest taka, że wszystkie partie to kukiełki w teatrze politycznym. Niestety nie widzimy kto pociąga za sznurki, ale dzieje się to w skali globalnej.

 

Zawsze chodziłem na wybory dla czystego sumienia, choć wiedziałem, że mój głos nic nie znaczy i nie będzie tak jak chcę. Teraz rozumiem, że równie dobrze można podrapać się po dupie, zamiast dymać do urny.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Imiennik napisał:

Teraz rozumiem, że równie dobrze można podrapać się po dupie, zamiast dymać do urny.

Ale uważasz, że wybory są fałszowane? To dlaczego Konfederacja dostała się tym razem do Sejmu, a wcześniejsze okolokorwinowe twory nie? Wtedy nie był potrzebny sztuczny bufor? 

 

45 minut temu, Imiennik napisał:

Chodzi o to, że nigdy nie będzie wybrana.

Nie będzie, bo to partia skupiająca oprócz sensownych liberałów również bandę oszołomów, której nikt normalny by nei wybrał do rządzenia. Nie dlatego, że jest taki spisek. Nawet ja, bezpośredni target bym na nich nie głosował, bo rozsądnego człowieka hailowanie, debatowanie o rodzajach Żydów czy homoseksualistach vs homosiach mierzi. 

 

No ale wiadomo już, czemu takie asy nie będą rządzić - spisek ?

 

W tym kraju rządziła lewica i prawica, rozumiem że to wszystko spisek i ustawione, heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Ale uważasz, że wybory są fałszowane?

A dlaczego uważasz, że nie są? 

 

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

To dlaczego Konfederacja dostała się tym razem do Sejmu, a wcześniejsze okolokorwinowe twory nie? Wtedy nie był potrzebny sztuczny bufor?

Przypominam, że Korwin kiedyś był posłem. Wprowadzili kilku posłów, jedyne co mogą to pogadać.

 

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Nie będzie, bo to partia skupiająca oprócz sensownych liberałów również bandę oszołomów, której nikt normalny by nei wybrał do rządzenia.

Kogo na przykład? Kto tam jest oszołomem?

 

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Nawet ja, bezpośredni target bym na nich nie głosował, bo rozsądnego człowieka hailowanie, debatowanie o rodzajach Żydów czy homoseksualistach vs homosiach mierzi. 

Takie czasy, środowiska LPGT+ świrują za hajs Sorosa, więc się o nich rozmawia. Moje ulubione są o Hitlerze :D 

 

7 godzin temu, tytuschrypus napisał:

W tym kraju rządziła lewica i prawica, rozumiem że to wszystko spisek i ustawione, heh. 

Prawica? A to ciekawe. Podasz mi przykład prawicowej partii będącej przy władzy od 1989r? Podpowiem Ci że PiS to nie prawica ;)

 

Spisek, spisek, spisek.

 

Wierzysz, że władza jest na tyle głupia, by dawać 500zl na dziecko z nadzieją, że polepszy to demografię? Wierzysz, że Polska musi być "Europą drugiej prędkości"? Uważasz za normalny fakt, że Polacy muszą wyjeżdżać do pracy za granicę, bo w Polsce mimo "starań" rządu niektórzy nie mogą zarobić ludzkich pieniędzy?

 

Cała polska polityka to jeden wielki cyrk, biurokracja zabija przedsiębiorczość, podatki od podatków, wszelkie ograniczenia swobód obywatelskich. 

Są dwie opcje, taką władzę sprawować mogą tylko skończeni idioci, lub sprzedawczyki, sługusy sił zewnętrznych. 

 

O okrągłym stole słyszałeś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Imiennik napisał:

A dlaczego uważasz, że nie są?

Normalnie, bo dostają się i wygrywają je różne partie, nie widać też, żeby rezultaty drastycznie rozmijały się z widocznymi w społeczeństwie preferencjami. Wolałbym, żebyś Ty udowodnił, dlaczego są fałszowane, bo to dość poważny zarzut. Wiesz, jakieś dowody zamiast teorii spiskowych. 

 

34 minuty temu, Imiennik napisał:

Przypominam, że Korwin kiedyś był posłem. Wprowadzili kilku posłów, jedyne co mogą to pogadać.

Tak. Bo to generalnie oszołomy, a Korwin jest kiepskim organizatorem i jest wypierdalany z każdego ruchu, który początkowo zakłada :) A nie dlatego, że spisek i sfałszowane wybory :D

 

35 minut temu, Imiennik napisał:

Kogo na przykład? Kto tam jest oszołomem?

Wszyscy zamawiający 5 piw, piszący o homosiach, różnych rodzajach Żydów, a teraz dodatkowo przedstawiający program nawołujący Państwo do rozdania pieniędzy. Liberałowie, śmiechu warte. 

 

36 minut temu, Imiennik napisał:

Prawica? A to ciekawe. Podasz mi przykład prawicowej partii będącej przy władzy od 1989r? Podpowiem Ci że PiS to nie prawica

Gospodarczo to socjaliści jakich wiele, ale obyczajowo prawica pełną gębą. A wygrywają gospodarczy socjaliści, bo takie mamy społeczeństwo, a nie że spisek. 

 

37 minut temu, Imiennik napisał:

Spisek, spisek, spisek.

Wiem, wiem. I dlatego zaraz pojawi się to, co jest ulubioną metodą foliarzy - zarzucanie dramatycznie brzmiących pytań, które mają na celu pokazać, jaki to świat jest zmanipulowany. 

 

38 minut temu, Imiennik napisał:

Wierzysz, że władza jest na tyle głupia, by dawać 500zl na dziecko z nadzieją, że polepszy to demografię? Wierzysz, że Polska musi być "Europą drugiej prędkości"? Uważasz za normalny fakt, że Polacy muszą wyjeżdżać do pracy za granicę, bo w Polsce mimo "starań" rządu niektórzy nie mogą zarobić ludzkich pieniędzy?

O, a nie mówiłem? 

 

Wierzę, że w przeważającej większości ludzie to idioci i wybierają takich samych idiotów. Władza jest mądra w tym sensie, że np. rozdając 500 zł na dziecko kupuje sobie głosy, a jakie kiedyś będą tego konsekwencje - mają w dupie. 

 

A do czego te pytania zmierzają? Czy one w końcu mają uzasadnić tezę, że wybory są fałszowane? 

 

40 minut temu, Imiennik napisał:

Cała polska polityka to jeden wielki cyrk, biurokracja zabija przedsiębiorczość, podatki od podatków, wszelkie ograniczenia swobód obywatelskich. 

Nie chcę Cię zmartwić, ale nie wymyśliłeś nic oryginnego. Pogadaj z obywatelami i nnych krajów, opowiedzą Ci z grubsza to samo. 

 

41 minut temu, Imiennik napisał:

lub sprzedawczyki, sługusy sił zewnętrznych. 

A to już nasza wewnętrzna specjalność narodowa, na przykład. Od setek lat jeden idiota - Polak obrzuca innego Polaka - idiotę oskarżeniami o wysługiwanie się obcym mocarstwom. Gdzieś tak od Rzeczpospolitej Obojga Narodów, a jestem pewien, że i wcześniej się zdarzało. Ziew. Wróć z ciekawszym spiskiem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Normalnie, bo dostają się i wygrywają je różne partie, nie widać też, żeby rezultaty drastycznie rozmijały się z widocznymi w społeczeństwie preferencjami.

Poza partiami nie zmienia się nic. 

 

Preferencje narodu? Wszyscy chcieli by Tusk okradł OFE. Wszyscy chcą płacić krocie za gaz od ruskich, wszyscy chcą podnoszenia podatków i akcyzy, wszyscy chcą czekać latami do specjalisty na NFZ i płacić na ten niewydolny syf, podobnie jak ZUS - piramidę finansową. 

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Tak. Bo to generalnie oszołomy, a Korwin jest kiepskim organizatorem i jest wypierdalany z każdego ruchu, który początkowo zakłada :) A nie dlatego, że spisek i sfałszowane wybory :D

Kto tam jest oszołomem? Mentzen, Berkowicz? Tam są ludzie, którzy mówią z największym sensem.

 

JKM to człowiek z inteligencją o jakiej większość może sobie pomarzyć. Jak już pisałem Korwin jest po to, by para szła w gwizdek. Coś tam walnie o Hitlerze, TVN jeszcze doda od siebie i przekręci, a później jest kreowany na oszołoma (taka już rola w teatrzyku spierdolenia) i PKW odpala protokół 4,76, by prawica prawa głosu nie miała.

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Wszyscy zamawiający 5 piw, piszący o homosiach, różnych rodzajach Żydów, a teraz dodatkowo przedstawiający program nawołujący Państwo do rozdania pieniędzy. Liberałowie, śmiechu warte. 

Odpowiedź na poziomie "Kto? Oni!". Konkrety, nazwiska.

Konfederacja mając kilku posłów w sejmie dużo nie zawojuje.

 

Do jakiego rozdania pieniędzy? Ja słyszałem o zwolnieniu przedsiębiorstw z ZUSu i podatków na czas koronakryzysu. 

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Gospodarczo to socjaliści jakich wiele, ale obyczajowo prawica pełną gębą. A wygrywają gospodarczy socjaliści, bo takie mamy społeczeństwo, a nie że spisek.

Obyczajowa prawica? Że sobie pogadają do kamer? Nie ważne co kto mówi, ważne co robi. Mamy ustrój lewicowy.

Społeczeństwo mamy lewicowe? Ja nie jestem za lewicą, nikt z moich znajomych tego nie popiera, nikt nas też nie pyta na kogo zagłosujemy (nie znam takiej osoby nawet), a sondaże skądś się biorą, do tego pokrywają się z wynikami. Gdzie się chowa ta grupa reprezentatywna?

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Pogadaj z obywatelami i nnych krajów, opowiedzą Ci z grubsza to samo. 

Nie muszę o tym z nikim rozmawiać, dobrze to wiem. Musisz zdać sobie sprawę, że ja mówię o skali globalnej, nie krajowej. Niemcy cieszą się z uchodźców, Francuzi z polityki makarona, Grecy zawsze marzyli o kryzysie, a Hiszpanie o siedzeniu pod butem małżonki. To nie dzieje się tylko u nas.

 

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

A to już nasza wewnętrzna specjalność narodowa, na przykład.

To zwykła ludzka cecha, którą można świetnie wykorzystać, dziel i rządź. 

 

19 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Ziew. Wróć z ciekawszym spiskiem. 

Tylko to nie jest żaden spisek. To fakt. Gdybym zapełnił kilka stron, to i tak byś klepał swoje o spiskach, foliowych czapeczkach na głowie etc. Nie zabronię Ci wiary w Matrix, tak samo jak ślubu bez intercyzy z samotną matką. Cóż, biegnij do urny z nadzieją, że obudzisz się w wolnej Polsce z silną gospodarką, sprawiedliwym aparatem prawa i wspaniałymi warunkami do życia. Obiecuję Ci, że będzie tylko gorzej. 

 

PS. W świętego mikołaja też wierzysz?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Imiennik napisał:

Poza partiami nie zmienia się nic. 

No brawo, a dlaczego? 

 

Widziałeś kiedyś, żeby próbowała się do świadomości wyborców przebić partia z programem liberalnym? Bo ja nie. Nawet nie widziałem, żeby ktoś w debatach na ogólnopolskim szczeblu czy w swoich progamach nawet tłumaczył ludziom, dlaczego nie przeszkadzające Państwo jest lepsze od dającego 500 zł i 13 emerytury. To bardzo dziwne, że ludzie na takie głosują, tak, to na pewno sfałszowane.

 

Będą te dowody na to, że wybory w Polsce to fikcja, czy nie? Czekam, bo to gruby temat. 

 

21 minut temu, Imiennik napisał:

Preferencje narodu? Wszyscy chcieli by Tusk okradł OFE. Wszyscy chcą płacić krocie za gaz od ruskich, wszyscy chcą podnoszenia podatków i akcyzy, wszyscy chcą czekać latami do specjalisty na NFZ i płacić na ten niewydolny syf, podobnie jak ZUS - piramidę finansową.

Oczywiście, odpowiednia część wyborców poparła partię, której przewodził Tusk, tak jak teraz PiS. Najpierw dostali legitymację, a potem ją odebrano, a przyznano komu innemu. Teraz ta partia rozdała hajs, obiecała kolejny i dostała kolejną legitymację. Rzeczywiście, to niesłychane i bardzo, ale to bardzo podejrzane.

 

22 minuty temu, Imiennik napisał:

JKM to człowiek z inteligencją o jakiej większość może sobie pomarzyć. Jak już pisałem Korwin jest po to, by para szła w gwizdek. Coś tam walnie o Hitlerze, TVN jeszcze doda od siebie i przekręci

Być może, ale sprzedać się nie umie. Jest dziwakiem, ekscentrykiem, a Ty sugerujesz, że jego partie nie są wybierane, bo spisek. Zachowuje się jak oszołom, ma faszyzujących młodzieńców zamawiających 5 piwek, a Ty zarzucasz, że nie może dojść do władzy bo układ i fałszowanie :) Korwina słów nie trzeba przeinaczać, bo daje się on każdorazowo podejść jak małe dziecko, wyłączając widać swoją niesłychaną inteligencję i wystarczy zapytać: "Panie pośle, a to jak jest z tymi żydami/homoseksualistami/kobietami/wstaw dowolną grupę? Tacy źli są?" i Janusz się pogrąża sam, elegancko rozpędzając. Nic nie trzeba zmieniać. Ciebie naprawdę dziwi, że ktoś taki jest niewybieralny? Ale tak serio - serio? Dżizas.

 

29 minut temu, Imiennik napisał:

Do jakiego rozdania pieniędzy? Ja słyszałem o zwolnieniu przedsiębiorstw z ZUSu i podatków na czas koronakryzysu. 

To źle słyszałeś. Możesz zamiast tego albo przeczytać, bo jest podlinkowany kilka postów wyżej, albo przeczytać w formie mojego streszczenia. Rzekomi liberałowie chcieliby, żeby Państwo wsparło, dało, sfinansowało itd. 

 

30 minut temu, Imiennik napisał:

Społeczeństwo mamy lewicowe? Ja nie jestem za lewicą, nikt z moich znajomych tego nie popiera, nikt nas też nie pyta na kogo zagłosujemy (nie znam takiej osoby nawet), a sondaże skądś się biorą, do tego pokrywają się z wynikami. Gdzie się chowa ta grupa reprezentatywna?

Widać nie rozumiesz różnicy między ideologią a gospodarką, co mnie w sumie nie dziwi. Oczywiście, że idea państwa opiekuńczego, socjalnego lepiej się sprzedaje, taki model jest obecnie powszechny w Europie w mniejszym lub większym stopniu i taka idea się lepiej sprzedaje, w tym wyborcą. Patrz sam początek tego posta. Mam wrażenie, że dla Ciebie to zbyt trudne, skoro odpowiadasz argumentem "ja nie jestem za lewicą, ani moi znajomi, ani nikt nas nie pyta" - jak na człowieka świadomego są to wypowiedzi świadczące o ignorancji/prostactwie/nie rozumieniu bardzo prostych kwestii. Także wyjaśnię Ci - Twoje poglądy są w mniejszości, otaczasz się ludźmi podobnymi do siebie, a reprezentatywna próba ma 1000 z hakiem respondentów więc jeśli znasz matematykę na poziomie podstawowym, to powinieneś rozumieć, dlaczego nikt Ciebie ani garstki Twoich znajomych w niej nie ujął, a mimo to istnieje. Chociaż udowodniłeś, że pojęcia "reprezentatywna" raczej nie rozumiesz. Do tego dochodzi też fakt, że ogół nie rozumie, czym jest lewicowa gospodarka i gdybyś zapytał wyborcę PiSu, czy jest zwolennikiem gospodarki lewicowej to idę o zakład, że 80% stanowczo by zaprzeczyło. Zresztą - co się dziwić. Sam nie rozumiesz podstawowych pojęć, a swoje zdanie masz. 

 

Jeśli chcesz więc powiedzieć, że wybory i sondaże są fałszowane, bo Ciebie nigdy nikt nie spytał, to z czystym sumieniem można Cię nazwać - wybacz - nie tylko foliarzem, ale po prostu niezbyt mądrym człowiekiem. Bywa.

 

37 minut temu, Imiennik napisał:

Niemcy cieszą się z uchodźców, Francuzi z polityki makarona, Grecy zawsze marzyli o kryzysie, a Hiszpanie o siedzeniu pod butem małżonki.

Co się dzieje nie tylko u nas? Że władza daje dupy i robi rzeczy niezgodne z tym, co deklarują obywatele? Brawo, cóż za światły wniosek, urodziłeś się wczoraj?

 

38 minut temu, Imiennik napisał:

To fakt. Gdybym zapełnił kilka stron, to i tak byś klepał swoje o spiskach, foliowych czapeczkach na głowie etc. Nie zabronię Ci wiary w Matrix, tak samo jak ślubu bez intercyzy z samotną matką. Cóż, biegnij do urny z nadzieją, że obudzisz się w wolnej Polsce z silną gospodarką, sprawiedliwym aparatem prawa i wspaniałymi warunkami do życia. Obiecuję Ci, że będzie tylko gorzej. 

Nie podałeś żadnych faktów, jedynie wyssane z palca insynuacje, oparte na idiotycznych i mało logicznych przesłankach, których właściwie nie sprecyzowałeś, mimo napisania wielu znaków i kilku pytań z mojej strony. Jakie są te fakty i jakie są dowody na nie? Czyli na to fałszowanie wyborów. Rozumiem, że to iż Konfederacja nie wygrywa wyborów, które są fikcją, bo OBOP do Ciebie nie zadzwonił? :D Przypomina to iście jeszcze bardziej debilne supozycje ze strony niektórych foliarzy na FB, że koronawirus nie istnieje, bo nie znają nikogo, kto jest chory. 

 

Również to co piszesz dalej o mnie pokazuje, że albo nie myślisz, albo sądzisz że inni nie myślą, albo nie rozumiesz tego, co ktoś pisze bo ja ani nie uważam, że mamy silną gospodarkę, ani że mamy sprawiedliwy aparat prawa, ani wspaniałe warunki do życia więc nie wkładaj w moje usta czegoś, czego nie napisałem, bo ośmieszasz się tą nieudolną próbą erystyczną jeszcze bardziej, niż foliarskimi teoriami. Jeśli naprawdę nie rozumiesz mechanizmu, który stoi za tym, że rządy są nieudolne a triumfy święci socjalistyczne podejście do gospodarki i upatrujesz w tym spisku, to masz zbyt wiele wiary w ludzkość.

 

Polecam Ci podyskutować ze zwolennikami np. PiSu albo Lewicy, to może coś Ci zaświta w głowie. Ale nie, czekaj - jeśli mamy być konsekwentni, to pewnie nie ma żadnych zwolenników, tylko podstawieni przez CIA/judeokomunistycznomiędzynarodowy konglomerat/NWO fikcyjni zwolennicy podtrzymujący iluzję.

 

Ostatni raz rozpisuję się w takim temacie, jestem naprawdę załamany nadreprezentacją ośmieszającego to forum foliarstwa, które się tu udziela. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/20/2020 at 10:47 AM, tytuschrypus said:

Obecna "tarcza" to zbiór pozorowanej pomocy i to mocno pozorowanej

 

To wszystko jest propaganda sukcesu. Wciąż ta sama co wczoraj, miesiąc i rok temu. Nic się nie zmieniło. To było do przewidzenia po słowach pana premiera:

Przygotowania do zwiększonej liczby przypadków koronawirusa przebiegają codziennie. 
Rozpoczęliśmy te przygotowania parę miesięcy temu, kiedy usłyszeliśmy, bodaj 9 stycznia, 
o przypadkach koronawirusa. Później te przygotowania rosły, czy były 
coraz bardziej zaawansowane, z dnia na dzień z tygodnia na tydzień

Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości, że działania rządu to humbug jest i pic.

 

 

A tak w ogóle to biurokrację można pobić tylko tak:

 

mqdefault.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Widziałeś kiedyś, żeby próbowała się do świadomości wyborców przebić partia z programem liberalnym? Bo ja nie. Nawet nie widziałem, żeby ktoś w debatach na ogólnopolskim szczeblu czy w swoich progamach nawet tłumaczył ludziom, dlaczego nie przeszkadzające Państwo jest lepsze od dającego 500 zł i 13 emerytury

@tytuschrypus Przede wszystkim zejdź ze swojego ofensywnego tonu bo Ci żyłka pęknie kolego. Te tematy były poruszane nie raz, tylko trzeba mieć trochę więcej kanałów niż tv trwam. 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Korwina słów nie trzeba przeinaczać, bo daje się on każdorazowo podejść być jak małe dziecko, wyłączając widać swoją niesłychaną inteligencję i wystarczy zapytać: "Panie pośle, a to jak jest z tymi żydami/homoseksualistami/kobietami/wstaw dowolną grupę? Tacy źli są?" i Janusz się pogrąża sam, elegancko rozpędzając

No popatrz! Ja odniosłem inne wrażenie słuchając całych wypowiedzi, skróty medialne rzucały na nie zupełne inne światło wycinając fragmenty. Dociekanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną, łatwiej przyjąć to co serwują w głównej karcie.

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Najpierw dostali legitymację, a potem ją odebrano, a przyznano komu innemu. Teraz ta partia rozdała hajs, obiecała kolejny i dostała kolejną legitymację. Rzeczywiście, to niesłychane i bardzo, ale to bardzo podejrzane.

Rozumiem, że to dla Ciebie normalne. Chyba nie mam o czym rozmawiać z niewolnikiem na poziomie mentalnym. Obozy to przeżytek jak widać.

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Rzekomi liberałowie chcieliby, żeby Państwo wsparło, dało, sfinansowało itd. 

Tak, za szkody które wyrządziło, bądź zwróciło część zrabowanych pieniędzy. Przedsiębiorcy co chwile oddają sporą część zysku. Oczywiście lepiej by państwo dawało na nierobów niebędących  w stanie utrzymać potomstwa, co już jawnie poparłeś na przykładzie Węgier. 

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Nie podałeś żadnych faktów, jedynie wyssane z palca insynuacje, oparte na idiotycznych i mało logicznych przesłankach, których właściwie nie sprecyzowałeś, mimo napisania wielu znaków i kilku pytań z mojej strony.

Wydaje mi się, że wspomniałem o okrągłym stole. Nie będę za Ciebie odrabiał pracy domowej i szukał pół dnia informacji. Masz internet to korzystaj. Polecam czerpać z wielu źródeł, wikipedia to wierzchołek :)

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Rozumiem, że to iż Konfederacja nie wygrywa wyborów, które są fikcją, bo OBOP do Ciebie nie zadzwonił? :DPrzypomina to iście jeszcze bardziej debilne supozycje ze strony niektórych foliarzy na FB, że koronawirus nie istnieje, bo nie znają nikogo, kto jest chory. 

Konfederacja równie dobrze może być częścią systemu, nie lubię się powtarzać.

 

Koronawirus? Był już od dawna ;) Lubisz popadać ze skrajności w skrajności, ale świat nie jest czarno-biały, przetrzyj okulary.

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Również to co piszesz dalej o mnie pokazuje, że albo nie myślisz, albo sądzisz że inni nie myślą, albo nie rozumiesz tego, co ktoś pisze bo ja ani nie uważam, że mamy silną gospodarkę, ani że mamy sprawiedliwy aparat prawa, ani wspaniałe warunki do życia więc nie wkładaj w moje usta czegoś, czego nie napisałem, bo ośmieszasz się tą nieudolną próbą erystyczną jeszcze bardziej, niż foliarskimi teoriami.

No mocno odleciałeś, gdzie ja tak napisałem? Może sam nie rozumiesz tego co piszę? Interpunkcja ma duże znaczenie pragnę przypomnieć. 

Ja nic nie próbuje, zaś Ty kategoryzujesz mnie jako foliarza i to regularnie. 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Jeśli naprawdę nie rozumiesz mechanizmu, który stoi za tym, że rządy są nieudolne a triumfy święci socjalistyczne podejście do gospodarki i upatrujesz w tym spisku, to masz zbyt wiele wiary w ludzkość.

I znowu spisek spisek spisek. Nie nazwałbym obecnych rządów nieudolnymi, one są bardziej wydajne, perfekcyjnie dążą do założonych celów. 

 

Musisz być bardzo naiwny, by uważać obecny stan za czysty przypadek działań pazernych idiotów przy korycie, dokładnie w to masz wierzyć, taki jest cel.

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Polecam Ci podyskutować ze zwolennikami np. PiSu albo Lewicy, to może coś Ci zaświta w głowie. Ale nie, czekaj - jeśli mamy być konsekwentni, to pewnie nie ma żadnych zwolenników, tylko podstawieni przez CIA/judeokomunistycznomiędzynarodowy konglomerat/NWO fikcyjni zwolennicy podtrzymujący iluzję.

Równie dobrze mogę porozmawiać z Tobą, na to samo wyjdzie. 

 

20 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Ostatni raz rozpisuję się w takim temacie, jestem naprawdę załamany nadreprezentacją ośmieszającego to forum foliarstwa, które się tu udziela. 

Taaak, oglądajmy telewizję i broń boże nie wychodźmy poza schemat, bo @tytuschrypus się załamie i nawyzywa od foliarzy. 

 

Powodzenia w "dobrej zmianie" przy urnie :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imiennik napisał:

Przede wszystkim zejdź ze swojego ofensywnego tonu bo Ci żyłka pęknie kolego. Te tematy były poruszane nie raz, tylko trzeba mieć trochę więcej kanałów niż tv trwam. 

Chyba macie inną definicję ofensywności w swoich foliarskich słownikach :) Ale nie będziesz płaksiać? 

 

Co masz na myśli pisząc, że były poruszane? Wytłumaczę Ci jeszcze raz, powoli: jeżeli dana grupa czy partia nie umie spopularyzować swoich poglądów, to nie jest to wina foliarskiego spisku, tylko nieudolności tej partii lub grupy. Nie można siedzieć w niszy i dziwić się, że tłuszcza nie jest łaskawa do tej niszy zaglądać. Jeśli więc żaden ruch nie podejmie trudu popularyzacji i uświadamiania wyborców na masową skalę na temat przewag rozwiązań liberalnych, to nie ma absolutnie żadnego logicznego powodu, dla którego tłuszcza miałaby tych rozwiązań pragnąć. 

 

To jest bardzo proste i tu nie potrzeba żadnego spisku, manipulacji czy innych rzeczy, które insynuujesz, a na które to oskarżenia nie przedstawiłeś dowodów. Liberałowie są sami sobie winni, że są niewybieralni. Powodów jest wystarczająco dużo, by żadnego oszustwa się nie dopatrywać.

 

8 minut temu, Imiennik napisał:

Tak, za szkody które wyrządziło, bądź zwróciło część zrabowanych pieniędzy. Przedsiębiorcy co chwile oddają sporą część zysku. Oczywiście lepiej by państwo dawało na nierobów niebędących  w stanie utrzymać potomstwa, co już jawnie poparłeś na przykładzie Węgier. 

 

Jak każdy foliarz, radykał czy innej maści oszołom, masz wyraźne problemy z prowadzeniem dyskusji w inny sposób, niż z zaprogramowanym i predefiniowanym przeciwnikiem - wystarczy prześledzić moje posty żeby wiedzieć, że po pierwsze sam jestem przedsiębiorcą, po drugie sam mam poglądy liberalne i socjalizm tępię, no ale to by spowodowało, że nie miałbyś jak przyczepić predefiniowanej u każdego oszołoma (prawackiego lub lewackiego) przeciwstawnej etykietki. Jak na wolnomyśliciela zarzucającego wszystkim, którzy się z Tobą nie zgadzają tkwienie w matriksie lecisz na strasznych schematach myślowych.

 

Jeszcze przed chwilą twierdziłeś, że nic tam nie ma o rozdawaniu pieniędzy przez państwo, teraz okazuje się, że jest, ale sprawiedliwe zagrabianie temu, kto wcześniej zagrabił. Beka z Ciebie. Nie wiem czy wiesz, ale właśnie pojechałeś typowo lewackim, socjalistycznym sposobem myślenia. Oni też kradną bogatym, by rozdać biednym, czyli sobie i też uważają to za sprawiedliwą dystrybucję dóbr :)

 

12 minut temu, Imiennik napisał:

No mocno odleciałeś, gdzie ja tak napisałem?

Tu:

21 godzin temu, Imiennik napisał:

Nie zabronię Ci wiary w Matrix, tak samo jak ślubu bez intercyzy z samotną matką. Cóż, biegnij do urny z nadzieją, że obudzisz się w wolnej Polsce z silną gospodarką, sprawiedliwym aparatem prawa i wspaniałymi warunkami do życia.

 

13 minut temu, Imiennik napisał:

Konfederacja równie dobrze może być częścią systemu, nie lubię się powtarzać.

Idąc tym tropem, jej zwolennicy też nie istnieją. W ogóle nie ma zwolenników partii politycznych, nie ma wyborów, nie ma niczego. Wszystko to iluzja, którą dostrzega tylko Imiennik. A może Ciebie też nie ma, tylko jesteś elementem podtrzymującym iluzję i matriks, a i mnie nie ma? Beka. Niezłe świry tu piszą, muszę przyznać. Masakra.

 

15 minut temu, Imiennik napisał:

Powodzenia w "dobrej zmianie" przy urnie

Nie ma żadnej urny. Nie ma żadnego Korwina. On też nie istnieje, tylko jest częścią wielkiej mistyfikacji, dzięki której myślimy, że są różne partie. To wszystko opłaceni żydomasońscy agenci KGB kupieni za dolary przetransferowane przez NWO w celu niszczenia Jedynego Słusznego I Sprawiedliwego Narodu Wybranego. Trzeba go tylko oczyścić z agentów międzynarodowego konglomeratu neokomunistycznożydowskiego. 

 

Szybko się uczę? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Chyba macie inną definicję ofensywności w swoich foliarskich słownikach :) Ale nie będziesz płaksiać

 

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Jak każdy foliarz, radykał czy innej maści oszołom, masz wyraźne problemy(...)

Płakać nie będę, ale jeszcze jeden chamski przytyk i zobaczymy co na to moderacja. Nie zamierzam reprezentować poziomu małpy rzucającej odchodami. Trzymaj się regulaminu, w oborze nie jesteś.

 

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Co masz na myśli pisząc, że były poruszane? Wytłumaczę Ci jeszcze raz, powoli: jeżeli dana grupa czy partia nie umie spopularyzować swoich poglądów, to nie jest to wina foliarskiego spisku, tylko nieudolności tej partii lub grupy. Nie można siedzieć w niszy i dziwić się, że tłuszcza nie jest łaskawa do tej niszy zaglądać. Jeśli więc żaden ruch nie podejmie trudu popularyzacji i uświadamiania wyborców na masową skalę na temat przewag rozwiązań liberalnych, to nie ma absolutnie żadnego logicznego powodu, dla którego tłuszcza miałaby tych rozwiązań pragnąć. 

Były poruszane w mediach, w debatach, w wywiadach.

 

Czas antenowy jest ograniczany do minimum dla prawicy, media wycinają fragmenty i manipulują by zmienić sens wypowiedzi, a ludzie mało dociekliwi Twojego pokroju rzucają tekstami o oszołomach na prawo i lewo. Machina kręci się dalej.

 

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Idąc tym tropem, jej zwolennicy też nie istnieją. W ogóle nie ma zwolenników partii politycznych, nie ma wyborów, nie ma niczego. Wszystko to iluzja, którą dostrzega tylko Imiennik.

Sprawdź sobie temperaturę, bredzisz.

 

 

Jak już wspominałem dowiedz się w kwestii założeń okrągłego stołu, z góry było założone, że partie będą rządzić na zmianę nie dopuszczając prawicy do głosu. 

 

Jak wolisz sobie pokrzyczeć o oszołomach, foliowych czapeczkach, majaczyć o iluzji to są do tego inne fora.

 

Twoje założenie co do głupoty rządzących zakrawa o absurd. Skoro są tacy głupi, to dlaczego władzę dzierży praktycznie ta sama ekipa, czasami pod innymi szyldami? Głupka łatwo wykiwać oszukać.

 

Z Żydów też możesz się śmiać, ale zwróć uwagę na obecność lóż (w Polsce chociażby B’nai B’rith).

 

Jak już wspominałem Soros finansuje LGBT i inne dewiacje, nie jestem pewny co do feminazizmu.

 

Możesz tupać nóżkami, robić głupie miny i nakręcać farmazony, ale nie jest tak jak myślisz. Nie obchodzi mnie czy się ze mną zgodzisz, nie przychodzę z misją nawrócenia wszystkich, ape rzeczywistość jest trochę inna niż Ci to wmówiono ściekiem głównego nurtu.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Imiennik napisał:

Płakać nie będę, ale jeszcze jeden chamski przytyk

Ojoj. Nie, błagam, nie rób tego. Proszę, proszę, co ja wtedy pocznę? :(

 

21 minut temu, Imiennik napisał:

Były poruszane w mediach, w debatach, w wywiadach.

 

Czas antenowy jest ograniczany do minimum dla prawicy, media wycinają fragmenty i manipulują by zmienić sens wypowiedzi

Jakiej prawicy, jak pisałeś kawałek powyżej, że nie ma prawicy? Plączesz się w swoich spiskowych tezach.

 

Billboardy też są ograniczone? Internet też jest ograniczony? Czas antenowy? Bredzisz. 

 

23 minuty temu, Imiennik napisał:

ludzie mało dociekliwi Twojego pokroju rzucają tekstami o oszołomach na prawo i lewo

foliarze Twojego pokroju rzucają "lewactwem" na prawo i lewo w każdego, kto nie zgadza się z ich retoryką, quod erat demonstrandum. W tej wymianie zdań również. 

 

24 minuty temu, Imiennik napisał:

Twoje założenie co do głupoty rządzących zakrawa o absurd. Skoro są tacy głupi, to dlaczego władzę dzierży praktycznie ta sama ekipa, czasami pod innymi szyldami? Głupka łatwo wykiwać oszukać.

Ludzie generalnie są głupi. To nie jest nic nowego. Sam przecież dajesz temu wyraz, niejednokrotnie. Nie jesteś nawet w stanie wskazać kogokolwiek spoza tego "układu" co jest dopiero absurdalnym - i typowo foliarskim, czytaj - nie podlegającym polemice, arbitralnym założeniem. Zgaduję, że to Ty i Twoi koledzy, co to do biedaków nigdy OBOP nie zaszedł jesteście tymi z poza układu, co do których nie byłoby podejrzeń.

 

27 minut temu, Imiennik napisał:

ape rzeczywistość jest trochę inna niż Ci to wmówiono ściekiem głównego nurtu

Ape nie udało Ci się wskazać ani jednego konkretnego dowodu i argumentu. Po prostu wybrałeś "wiarę" w to, że rzeczywistość jest inna co jest o tyle przyjemną dla wierzącego wiarą, że wskazuje jego jako tego oświeconego i znającego prawdę, a resztę jako debili co we wszystko wierzą. Podczas gdy to Ty wierzysz w coś, co Ci wmówiono, na dokładnie tych samych zasadach, na których według Ciebie wmówiono coś całej reszcie. Różni się tylko treść wiary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.