Skocz do zawartości

Gdzie ją zabrać?


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. 

Dzisiaj spotykam się z dziewczyną, ona wyraźnie pisze, że mam kupić gumki abyśmy nie wpadli. 

Noc mamy spędzić w aucie bo nie mamy gdzie tak naprawdę.

Chciałem ją gdzieś zabrać przed seksem ale nie wiem gdzie wyjść  jak teraz jest wszystko pozamykane.

Macie jakieś pomysły?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na czymś więcej to dziś bym tego nie robił skoro to pierwszy raz. Warunki lokalowe słabe, zimno, żadnej przestrzeni na intymność trochę dziadowsko poza tym niby nic ale TY MASZ KUPIĆ gumki, jesteś petentem do odebrania nagrody za dobre zachowanie. Jeśli nie wiesz co byś chciał z nią robić to słabo, ty masz zabawiać, ty masz zapewniać, do tego sam nie masz pomysłów czy zainteresowań w które nią zaangażować słabo to widzę.

 

Jak to zwykłe dymanie dla dymania to się nie wypowiadam.

Edytowane przez Vig Duński Filozof
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, .LaRs napisał:

Macie jakieś pomysły?

Góry, rzeka, spacer, morze, las, ... zależy od regionu. No i z dala od ludzi.

 

14 minut temu, .LaRs napisał:

Noc mamy spędzić w aucie

Ale was wypiździ, chyba że cały czas na silniku albo masz Webasto.

 

15 minut temu, .LaRs napisał:

Dzisiaj spotykam się z dziewczyną, ona wyraźnie pisze, że mam kupić gumki abyśmy nie wpadli

I to jest konkretna pani. Takich nam potrzeba w tych trudnych czasach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, .LaRs napisał:

Noc mamy spędzić w aucie bo nie mamy gdzie tak naprawdę.

Nie no zajebisty pomysł. W nocy będzie pewnie koło 0 stopni. 

 

W czasie paniki związanej z pandemią najlepsze co możesz zrobić to złapać grypę. 

 

No chyba, że tak jak @Imbryk pisze masz webasto. 

Jeżeli nie to radzę przenieść mózg ze spodni do łepetyny. 

 

Mi tam by się nie chciało. Niewygodnie, zimno itd. chyba się starzeje. xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne czasy nastały. 

Ja mając 18 lat jak wpadłem do panny to bzykaliśmu się z jej rodzicami za ścianą. 

Kurde zdarzało się, że były seksu jak spałem z nią w jednym pokoju z moimi rodzicami albo rodzeństwem. ?

A może to ja jestem pojebany? 

Bardzo możliwe. 

Masz pokój z rodzeństwem? 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź pipa. Bierz dziewczynę na chatę.

Rodzice to zrozumieją. Puść głośniej muzykę i do działa.

 

Teraz, SSydney napisał:

Kurde zdarzało się, że były seksu jak spałem z nią w jednym pokoju z moimi rodzicami albo rodzeństwem.

Więcej niż jeden raz? Sytuacja powalona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Wasz pierwszy raz to coś czuję że panna nawet nie przyjdzie.

Moje doświadczenie ( skromne) pokazuje że jak przed pierwszym seksem się o nim gada to najczęściej wielkie G z tego wychodzi.

Od tego że chcą się bzykać mimo wszystko ważniejsze dla nich jest żeby nie wyszły na łatwe. Przynajmniej na początku.

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BRK275 napisał:

Więcej niż jeden raz? Sytuacja powalona

Po większości imprez rodzinnych jak była u mnie. Wiadomo coś się wypiło to nie było możliwości powrotu. Łóżek liczba ograniczona i pokoi więc trzeba sobie radzić. 

Rodzice spali na łóżku w tym samym pokoju a panna mi loda pod kołdrą po cichu robi. ?? 

Wiem jak to brzmi. Cóż młody byłem, no a moi rodzice i tak wiedzieli, że przecież para 18-latków( w zasadzie ona rok młodsza niż ja) spotyka się nie po to żeby grać w bierki. ? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.LaRs Pół nocy w samochodzie? Really??? Tak to ty w oczach panny dużo nie zyskasz a wyjdziesz na sknere!

 

Pozwól, że Ci doradzę jako "forumowy ruchacz", bdw nie wiem czemu tak do mnie przyległo :) 

W dobie kryzysu jaki mamy z wirusem, zabierasz pannę do hotelu, bierzesz laptopa aby coś obejrzeć, zamawiacie wspólnie żarcie na wynos, na całą noc, Kupujecie dwa, trzy wina i zabawa do białego rana! Tak to widzę ;) 

Edytowane przez Still
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś z nieco większego/turystycznego miasta, to ogarnijcie sobie airbnb. Ruchu turystycznego nie ma, to stawki pewnie sensowne, a za pierwsze skorzystanie z serwisu dostaje się zniżkę.

 

Edit: W Warszawie w centrum są mieszkania nawet po 70 zł za noc bez zniżek.

Edytowane przez TomZy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.