Skocz do zawartości

Gdzie ją zabrać?


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz pannę do domu. Jak będzie za głośno wyła to ją zaknebluj i młóć ile się da. 

Przyzwyczajaj rodziców, nie będziesz przeto marzł w aucie.

 

Jak miałem z 18 lat a rodzice panny nie znali to ją młóciłem w samochodzie do rana i po skończonej robocie odwoziłem grzecznie do jej domu - coby dziewczę na śniadanie wróciło ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, .LaRs napisał:

Tak jeszcze miałbym na nią pieniądze wydawać, mi nie zależy na związku tylko, żeby mile spędzić czas.

W tym wypadku nie wydajesz na nią a na siebie, w mieszkaniu zrobisz więcej i lepiej niż w samochodzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, .LaRs napisał:

Tak jeszcze miałbym na nią pieniądze wydawać, mi nie zależy na związku tylko, żeby mile spędzić czas.

Weź airbnb za te 50-60 zł, a ona niech zapłaci za jedzenie z dowozem. Uwierz mi, że bardziej miło spędzicie ten czas niż w samochodzie w mroźną noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za rozkmina, nie kapuję... Dziewka chętna a gościowi szkoda żeby dać dwie stówy na hotel.  Na neutralnym gruncie można przecież poruchac jak człowiek, komfortowo w normalnych warunkach, w cieple na dużym łóżku, w kiblu jest prysznic a to daje też fajne możliwości... Przecież gość również z tego by skorzystał. 

Ale nie, najlepiej jakby dziewczyna dała dupy w samochodzie, i jeszcze pożyczonym. A może niech weźmie wóz od swojego ojca, będzie jeszcze taniej.... 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nosacz Pospolity napisał:

Dziewka chętna a gościowi szkoda żeby dać dwie stówy na hotel.  Na neutralnym gruncie można przecież poruchac jak człowiek, komfortowo w normalnych warunkach, w cieple na dużym łóżku, w kiblu jest prysznic a to daje też fajne możliwości... Przecież gość również z tego by skorzystał. 

Ja tam rozumiem tj. temat wydaje mi się prowokacją, która ma pokazać do czego prowadzą nauki forumowe pt "nie wydawaj kasy na laskę - twardy bądź". 

Tak naprawdę przecież dla każdego te wspomniane tutaj 50 czy 200 PLN na hotel/AirBnb ma inną wartość. Dla studenta (przynajmniej dla mnie w tamtych czasach) 200 PLN to była kasa na cały tydzień życia/jedzenia. Dla kogoś innego (np. w wieku 30-40+) zaś postawienie lasce wyjazdu na weekend za granicę (jeszcze przed epidemią), może być (proporcjonalnie) takim samym wydatkiem jak dla autora wątku te 200 PLN na hotel.

Z tym, że jak pamiętam na forum to taki gość był traktowany jak jeleń, bo laska to sama powinna przecież 50% kasy zwrócić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_Wawa Ja też wszystko rozumiem, był czas za małolata gdy i ja nie miałem kasy. Teraz też są momenty, gdy biznes średnio idzie i odmawiam sobie wielu rzeczy choć przekroczyłem już próg czterdziestu wiosen. Ale jak nie mam to zwyczajnie nie wymyślam aby tylko było taniej. Baluję jak mam a jak nie to siedzę o "suchym pysku".

I niestety na forum panuje przekonanie, że jak wydajesz na kobietę to jesteś frajer, który daje się naciągnąć. Są sytuacje spontaniczne, gdy kasa nie ma znaczenia i też test ciekawie. Mi nieraz zdarzyło się powiedzieć żonie podczas powrotu do domu z zakupów, żeby ściągała stanik bo za chwilę skręcamy w krzaki i będziemy się parzyć i powrót przedłużał się o kilkanaście minut.  Ale to wszystko zależy od sytuacji i okoliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz ruchać jak człowiek? To odżałuj parę zł na hotel lub apartament. Ja pierdyle, mamy kwarantannę, nie chodzisz do barów, nie balujesz, więc mniej kasy idzie. Na chleb Ci nie zabraknie. Stwórz swojemu przyjacielowi dobre środowisko pracy, nie będziesz żałował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

tym, że jak pamiętam na forum to taki gość był traktowany jak jeleń, bo laska to sama powinna przecież 50% kasy zwrócić

No to niech za nocleg w aucie też płaci, a nie niewdzięcznica za darmo nocleg ma, co nie? ;)

 

Oczywiście, że nie warto stawiać wszystkiego kobiecie, ale jak się organizują to mogą się podzielić kosztami, a poza tym to też w interesie autora. Nie mówimy tu o kupnie prezenciku dla panny tylko o alternatywie - nocować i ruchać w aucie podczas przymrozku  i zajadać jak rozumiem kanapki vs ruchać w airbnb za kilkadziesiąt złotych plus zjeść coś dobrego na wynos. 

 

Też nie przesadzajmy z tym wydatkiem bo i 200 zł dziś to nie to samo co dla studenta kiedyś. Autor mieszka z rodzicami więc mogę domniemać, że hajs ma głównie na takie właśnie przyjemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nosacz Pospolity napisał:

Teraz też są momenty, gdy biznes średnio idzie i odmawiam sobie wielu rzeczy choć przekroczyłem już próg czterdziestu wiosen.

Mam wrażenie że mamy bardzo podobne doświadczenia życiowe. 

W swej odpowiedzi chciałem podkreślić tylko jak łatwo wykazać iż sztywna zasada "laska MUSI płacić 50% bo jak nie toś frajer" jest kiepska i sytuacja autora wątku to ładnie pokazuje. Większość odpowiedzi sugeruje jednak wydanie kasy na coś lepszego niż spanie w aucie "po taniości".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, .LaRs napisał:

Bo nie mamy wolnych mieszkań, oboje mieszkamy z rodzicami.

Ja 26 koleżanka 24.

Ty sobie chyba jaja robisz. Masz 26 lat, czyli jesteś mocno dorosły i nie chcesz do siebie zaprosić dziewczyny na noc? Masz fatalne relacje z rodzicami, jeśli nie możesz z nimi szczerze porozmawiać na ten temat. Jeśli masz 26 lat, to "starzy" maja około pięćdziesiątki, czyli jeszcze kopulują ze sobą. Rozumieją przecież, że dorośli ludzie (Ty i twoja kobieta) mają potrzeby seksualne. Ty też skądś się wziąłeś. No chyba, że rodzice znależli Ciebie w kapuście, albo przyniósł Cię bocian.

 

Noc w samochodzie z włączonym silnikiem może być niebezpieczna. Istnieje ryzyko śmiertelnego zatrucia tlenkiem węgla. Mi byłoby szkoda kasy na hotel. Powyższe rozkminy są przygnębiające. Popracuj nad relacjami z rodzicami.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, .LaRs napisał:

 

Macie jakieś pomysły?

Jezioro, jakieś urokliwe miejsce, gdzie są ładne krajobrazy, poobserwować niebo, pomysłów jest całe multum, albo umówić się na spacer po lesie, albo wspólne bieganie, jak biega po lesie.

 

Są nawet takie opcje, że można wynająć mieszkanie np. na jedną noc albo na kilka godzin i wcale to dużo nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Leniwiec napisał:

Webasto włączone na noc rozładuje akumulator, więc będziesz dymał....ale na piechotę do domu.

"Innym sposobem ogrzewania samochodu jest ogrzewanie postojowe (zw. webasto), które nie pobiera ciepła z układu chłodzenia, ale z bezpośredniego spalania benzyny lub oleju napędowego w wydzielonej do tego specjalnej komorze. W tym systemie ogrzewanie kabiny nie jest uzależnione od pracy silnika."

 

@.LaRs i jak tam, zaruchałeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Moriente napisał:

"Innym sposobem ogrzewania samochodu jest ogrzewanie postojowe (zw. webasto), które nie pobiera ciepła z układu chłodzenia, ale z bezpośredniego spalania benzyny lub oleju napędowego w wydzielonej do tego specjalnej komorze. W tym systemie ogrzewanie kabiny nie jest uzależnione od pracy silnika."

 

@.LaRs i jak tam, zaruchałeś? :D

Webasto suche tak. Ale w osobówkach jest mokre. Suche jest najczęściej w ciężarówkach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj się z nią w końcu spotkałem, było bardzo fajnie, byliśmy nago, pieściliśmy się ale do niczego nie doszło jak na razie. Jestem z siebie dumny, to pierwsza dziewczyna, którą zobaczyłem nago i popieściłem tu i tam :). Teraz do mnie wypisuje od rana :D. Dzięki wiedzy z forum nie wiem, czy w moim życiu by się coś zmieniło. Dzięki @Marek Kotoński.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.