Skocz do zawartości

Chce mieć kolegów, nie chce z nimi sypiać.


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, deomi said:

A jeśli Cię pociąga, ale nie chce wejść z Tobą w związek? 

Spotykanie się z takimi laskami ma swoją nazwę: masochizm. Nie tylko z laskami. W drugą stronę (kobiety spotykające się z pociągającymi je, niedostępnymi mężczyznami) działa to dokładnie tak samo.

Edytowane przez leto
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, jak wygląda rozmowa moja z kolegą, a jak rozmowa z koleżanką.

 

Z kumplami dyskusje na FB czasami ostre ściany tekstu, w tym polityka, gospodarka, nowe technologie, motoryzacja, gry, sport, kryzys, przygotowanie, abstrakcja, filozofia, przekazywanie ciekawostek. Praktycznie non stop.

 

Z koleżankami trudno to nawet nazwać dyskusjami, tylko omówienie, co tam na co dzień się dzieje, nic specjalnego, żadnych głębszych myśli, jakieś takie głupotki non stop, zero stanów aha, oho, zajebiste. Takie meh.

 

Rozmowa z kumplem. Ode mnie ściana tekstu A4, on odpowiada dwie ściany tekstu A4, przechodzimy później na FB głosowy, bo palce bolą od pisania.

 

Z koleżanką jedno zdanie, jakieś pytanie ode mnie krótkie, ona odpowiada jakimiś głoskami, ehe, yhym, tak, coś tam. Trzeba ciągnąć za język, bo nie ma nawet właściwego stylu wypowiedzi.

 

Koleżeństwo z kobietą to dla średnio rozgarniętego gościa ogromna strata czasu i energii. Mam czasami wrażenie, jakbym się cofał w rozwoju rozmawiając z kobietą, zero wiedzy o świecie, zainteresowania.

  • Like 12
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegów „na piwo” zbiera się na etapie szkoły, najbardziej na przyszłość rokują przyjaźnie z podstawówki, bo tak od małego to trochę jak rodzeństwo. Potem to już wchodzą grube schematy, nieszczęśliwie zakochani/e, dramy, no thanks! 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, deomi napisał:

co robić by utrzymywać znajomości i by oni nie chcieli czegoś więcej?

VS

 

46 minut temu, deomi napisał:

Nie znam, nie wiem gdzie poznać.. nie będe specjalnie szukać..

 

Dyskusja w temacie deomi z deomi w pigułce. Brawo bracia, nie łykacie przynęty, absolutnie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

 Ponieważ nie istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko -męska.

 

Są tylko orbiterzy, orbiterki.

 

Sam posiadam około +- 5,6 orbiterek z którymi "niby" się kumpluję tylko dlatego że są dla mnie nieatrakcyjnie, gdyby było inaczej to brałbym się do roboty.

 

One natomiast na mnie lecą i chcą posiąść mnie fizycznie.

 

Na takiej samej zasadzie działają faceci, którzy chcą pobzykać laski, ale są dla nich niewystarczająco podniecający. 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac znałem wcale niemało kobiet, z którymi mogłem robić to, co opisujesz - gadać godzinami o interesujących rzeczach. Niestety, w moim przypadku jest to czynnik dodatkowo wzmagający moje nimi zainteresowanie, że tak powiem, osobiste ;) Jak żyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Frank89 napisał:

Deomi : A po co chcesz mieć kolegów ? Czy kobietą nie łatwiej znależć wspólne tematy w gronie koleżanek ?

Ciężko bo kobiety lubią tworzyć dramaty, komitywy, lubią obgadywać, wyzłośliwiać się, prowadzić bezsensowne nie mające końca monologi telefoniczne itd.. : |

 

Oczywiście nie wszystkie, ale spora większość, a mi się po prostu nie chce w tym uczestniczyć...

Ja wole po męsku: wypad do kina, pośmiać się z bieżących tematów, pokomentować, coś zjeść i tyle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, deomi said:

 

Ale wtedy widzę że oni tak jakby się wycofują i nie chcą kontynuować znajomości na poziomie koleżeństwa.

Kiedyś już tak straciłam kilku kumpli..co robić by utrzymywać znajomości i by oni nie chcieli czegoś więcej?

 

Czy oral to już sypianie ? Znam taka jedna co mówiła że nie. 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem (pomimo rechotu w temacie).

 

Dlatego, że główną, rdzeniową motywacją dla faceta do kontaktu z kobietą jest pociąg seksulany. Nic innego. Jak nie wierzysz, poczytaj o ekspetymentach, kiedy facetów faszerowano w woju bromem - jak dla nich temat przedmiotowy kobiet znikał w mig.

 

Niestety - choć Panie uparcie nie chcą w to wierzyć - bez libido byłyby powietrzem, stąd logiczny wniosek że 99 % tych koleżeństw jest podszytych zaowalowaną nadzieją na puknięcie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Meg4tron napisał:

kiedy-znowu-odpierdalasz-jakis-szajs_201

Nie uwierzysz Bracie, ale pisząc ten post uśmiechnąłem się pod nosem, bo przypomniał mi się ten sławetny mem. 

Cała prawda, ale Panie uwielbiają wierzyć, jakie to są "warzne" dla swoich "facetów", jacy ci "faceci" sa źli a suma sumarum są bezbronnymi cielakami skazanymi na pożarcie ostracyzmu społecznego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Panie uwielbiają wierzyć, jakie to są "warzne" dla swoich "facetów"

Kiedyś to już napisałem, ale trafiłem gdzieś na taki tekst:

Nie mów kobiecie tego co myślisz, tylko to co ona chce usłyszeć.

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Meg4tron napisał:

Kiedyś to już napisałem, ale trafiłem gdzieś na taki tekst:

Nie mów kobiecie tego co myślisz, tylko to co ona chce usłyszeć.

Oczywiście Bracie. Już od Witkacego i Beksińskiego wiemy, że kłamstwo to pierwszy klucz to wejścia w pochwę. Kobiety - z natury rozchwiane i zakłamane - kochają kłamstewka! Karmią się nimi i oczekują ich od nas!

 

A prawdomówność...... cóż... z przyjacielem przy gorzale... ale z babą... gwódź do trumny i papa.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Panowie, dlaczego nie chcecie mieć koleżanek? Z którymi można wyjść do kina, zjeść coś?

Specjalnie dla Ciebie wyciąłem scenę z serialu "Coupling" która pięknie wyjaśnia kwestię o którą pytasz.

P.S. Gorąco polecam cały serial - nie dość że świetny (brytyjski) humor, to jeszcze dużo fajnych obserwacji o kobietach i mężczyznach.

 

http://patrz.pl/film,coupling-scena-o-przyjazni-mesko-damskiej,184973.html

  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.