Skocz do zawartości

Najlepsze prezerwatywy wg Waszych opinii?


thvd

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, MaxMen napisał:

Ja też mam małego i używam (nie tylko kupuję ;) ) Unimile i Durexy przecież są różne rozmiary i można kupić mniejsze Durexy jak i większe Unimile.

Tu mnie przyłapałeś. Nie znam się, to nie używam, tylko kupuje "na zapas" zwykłe tanie Unimile. Nie wiedząc o istnieniu mniejszych rozmiarów. ;)

 

A tak serio, to rozmiar zwykłych Unimili mi odpowiada, jeżeli rezerwatki to czytają. ;)

 

Tak zupełnie serio, to dla mnie Durexy mają zbyt gruby i sztywny ten lateks, co zmniejsza moje odczucia. Już zwykłe Unimile dają większą satysfakcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RENGERS napisał:

Mam małą anegdotkę dotyczącą prezerwatyw, mianowicie okazało się, że dopiero niedawno nauczyłem się je poprawnie zakładać, do tej pory praktycznie za każdym razem zakładałem na odwrót...

Przypomniałeś mi tą anegdotą, jak uczyłem pewną pannę zakładać gumkę ustami. Był półmrok i ferworze zabawy, gumka została założona na żołędzia wywinięciem do środka. Nie zauważyliśmy tego obydwoje. Jednak dzielna panna nie poddawała się, nasunęła ją (po dużych trudach), do końca samymi ustami. :lol:

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durex niebieskie, Unimil zdarzało się że pękł, a miałem duży sentyment, bo to były pierwsze jakich używałem.

 

Kiedyś kupowałem też w Niemczech w sexshopie. Marki nie przypomnę sobie. Miały złote opakowanie. 

Niestety rozczarowujące jest jak różnią się jakością produkty u naszych sąsiadów. Zależało mi wtedy na cienkich i mocnych miałem ostrą jazdę na seks analny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.