Skocz do zawartości

Koronawirus to ściema? Alternatywne spojrzenie


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

@Mosze Red Zapewniam Cię, że wolałbyś być tu w trakcie rozpadu struktur państwowych, niż w generalnym gubernatorstwie w trakcie umacniania się struktur okupacyjnych. 

 

W mojej zwykle ustronnej i leniwej okolicy co drugi zamiast gapić się w tiwu zabrał się za grządki aż furczy :D 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mosze Red napisał:

zaczynają górować najprymitywniejsze instynkty.

 

 

Ciągle się gapie w okno a czołgów NIET!

DO dupy ten stan wujątkooowy.

 

....mały of top....

JAK pierwszy raz 'dmuchnołem' przyszłą już obecnie eX małże, to potem zapodałem TV.

....curwaa rocznica akurat była......

NO TO SE MYŚLĘ ....p..ejebane  bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fruit napisał:

Finansowany, sponsorowany, już nie ma sensu łapać mnie za słówka. Ale oczywiście jakieś tam pachołki wiedzą jak to było i kto Hitlerem sterował. 

Kto jest tym pachołkiem? Kończą się argumenty, to trzeba wyzywać.

 

20 minut temu, fruit napisał:

Byłeś tam? Widziałeś, badałeś? Widziałeś projekty budynków?

Wystarczy zdolność logicznego myślenia. Tego typu budowle buduje się tak, aby nie zawaliły się w wyniku pożaru, eksplozji, czy jak tutaj uderzenia samolotu. 

WTC zachowały się tak, jak wyburzane budynki. Co się stało ze stalowymi szkieletami tych budynków?

Tu masz dla przykładu wieżowiec z Madrytu, który, co cię zszokuje, przetrwał pożar. 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a2/TorreWindsor1.JPG/800px-TorreWindsor1.JPG

Lista innych katastrof związanych z tematem:

https://en.wikipedia.org/wiki/Skyscraper_fire Ile z nich się zawaliło?

 

43 minuty temu, fruit napisał:

Wszystkie spiskowe materiały są czerpane z internetu i innych mediów, które manipulują ludzką opinią. Więc korzystanie z tych informacji i tych mediów do udowodnienia swoich teorii spiskowych, jednocześnie negując informacje również z mediów, które przeczą takim teoriom. 

Pisz czytelnie.

 

44 minuty temu, fruit napisał:

Bo na pewno władza kłamie, a rebelianci z kanałami na YT mówią prawdę i na pewno nie szukają atencji. 

Znowu myślenie typu, albo oni w 100% mają rację, albo w 100% kłamią. Brak zdolności elastycznego myślenia.

 

45 minut temu, fruit napisał:

A może to koncerny które produkują papier toaletowy wywołują panikę?

W Twoim przypadku to jednak coś innego wywołują :)

 

41 minut temu, tytuschrypus napisał:

Dobre :)Pokaż linki do projektów i ewentualnie ekspertyzę, z której wynika że mogły przetrwać dziesiątki takich uderzeń. 

Patrz wyżej.

 

A tu zdjęcia z pentagonu, już po uderzeniu samolotu.

Pentagon-aftermath.gif

190820-D-ZZ999-987.JPG

920x920.jpg

1024x1024.jpg

 

Swoją drogą, ten pilot-terrorysta musiał być bardzo zdolny, że bezpośrednio z  powietrza wpakował się w ścianę. Bo śladów "jazdy" po ziemi nie ma.  Ciekawe gdzie się podział ten samolot, pewnie teleportował się.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś szeroko rozwinięte media zarówno telewizja a w szczególności internet faszerują nas z każdej strony newsami, prześcigają się w wyświetleniach. Co ja o tym myślę. Moim zdaniem panuje psychoza strachu. Media prześcigającę się w newsach kto zarażony, ile jak dużo. Moim zdaniem jest to grubo przesadzone. O ile zgodzę się, że sytuacja we Włoszech wymknęła się z pod kontroli ( tylko i wyłącznie z ich winy ), to ja w nie widzę powodu, aby media w Polsce tak panikowały odnośnie sytuacji u nas. Przypomnę, że dziennie blisko 20 tyś osób umiera z głodu. Jesteście sobie w stanie wyobrazić, że dziennie na koronawirusa umiera tyle ludzi? Mówię wam świat by stanął. Tylko głód nie jest problemem ludzi bogatych, a wirusem może zarazić się każdy. 

 

Jak dobrze wiemy w Chinach poradzono sobie z wirusem. Po przeanalizowaniu danych odnośnie liczby zachorowań i zgonów obliczono, że pierwotna wartość 3,5% śmiertelności była zawyżona. Po dokładnym obliczeniu wszystkiego raz jeszcze wyszła śmiertelność na poziomie uwaga 1,4% to jest tyle co nic. Włochy jako społeczeństwo jest najstarsze w Europie to też ma wpływ na statystykę zgonów. Poza tym ten ich luźny i mało rozsądny styl życia doprowadził do tego co mamy teraz.

 

Podsumowując każdy z nas musi zachować środki ostrożności. Myjemy ręce, jak nie ma potrzeby zostańmy w domu, ale nie wpadajmy w psychozę. Koronawirus to nie Ebola gdzie na 10 zarażonych umierało 7/8 nie zależnie od wielu. 86% ludzi przejdzie tą chorobę bezobjawowo. Największa grupę ryzyka stanowią ludzie starsi schorowani 60-80 lat. 

 

Zachowajmy środki ostrożności, zostańmy w domach a wszystko będzie ok. A telewizor radzę od czasu do czasu wyłączyć, bo psychoza strachu jest gorsza od samego wirusa. 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cst9191 napisał:

Wystarczy zdolność logicznego myślenia. Tego typu budowle buduje się tak, aby nie zawaliły się w wyniku pożaru, eksplozji, czy jak tutaj uderzenia samolotu

Czyli ani opinii ekspertów, ani planów, ani danych wytrzymałościowych nie masz. 

 

To może chociaż inne budynki, które przetrwały X uderzeń samolotami? Też nie bardzo. 

 

"Logicznie myślisz", hehe. 

 

Nie trzeba żadnych dram niestety żeby kompromitować forum ani wypisywania słów kluczowych w wielu postach - wystarczą takie wątki i takie wypowiedzi. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Czyli ani opinii ekspertów, ani planów, ani danych wytrzymałościowych nie masz. 

 

To może chociaż inne budynki, które przetrwały X uderzeń samolotami? Też nie bardzo. 

 

"Logicznie myślisz", hehe. 

 

Nie trzeba żadnych dram niestety żeby kompromitować forum ani wypisywania słów kluczowych w wielu postach - wystarczą takie wątki i takie wypowiedzi. 

Opinie ekspertów? Których? Pewnie są w internecie, ale nie chce mi się dziś szukać. Może Ty wrzucisz ekspertyzy, które obalą to co mówię?

Tym się różnimy, podejrzewam, że gdyby Ci jakiś "ekspert" powiedział, że najlepiej dla środowiska będzie, jeśli się zabijesz, to byś to zrobił. Nie traktuj tego jako jakiegoś ataku z mojej strony.

Jeśli ktoś robi tego typu operację, to wiadomo, że nie wysyła tam później nieswoich ekspertów. Nie wiem czy były takie budynki, WTC jest chyba jedynym takim przypadkiem.

 

Ale to nie ja zacząłem ten temat i inne. Wkurzyły mnie manipulacje innego usera, który w jednym rzędzie stawia tych, którzy wierzą w płaską ziemię i tych, którzy twierdzą, że Hitlera finansował zachód, co jest prawdą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie dywagacje powstają z niepewności, ze strachu przed nieznanym.

 

Uważam że jako społeczeństo jesteśmy słabi. Przede wszystkim rozbrojeni. Te wszelkie dywagacje powstają właśnie z tego powodu. Nie wiemy ile potrwa kwarantanna ani na jak długo granice pozostaną zamknięte (z pewnością dłużej niż 2 tygodnie). Niepewność pojawia się właśnie z tego powodu, że gdy coś się kroi, jesteśmy bezbronni.

 

Pisałem o tym wcześniej. Wyłącz TV, komputer i telefon. Jak długo wytrzymasz? Okaże się że jesteś bezbronny. Ciągła dawka informacji także daje poczucie bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, cst9191 napisał:

Tym się różnimy, podejrzewam, że gdyby Ci jakiś "ekspert" powiedział, że najlepiej dla środowiska będzie, jeśli się zabijesz

Zrewanżuję się podobnym uproszczeniem - gdyby Tobie ten sam"ekspert" powiedział, żebyś się nie zabijał, prawdopodobnie byś to zrobił, bo to przecież mainstream, a on kłamie i manipuluje, w przeciwieństwie do poszukujących sensacji youtuberów - ostoi prawdy i jasnego myślenia, co nie?

 

28 minut temu, cst9191 napisał:

Może Ty wrzucisz ekspertyzy, które obalą to co mówię?

To Ty podważasz oczywistą wersję wydarzeń, twierdząc że w ten budynek mogłoby uderzyć X samolotów i by to wytrzymał, na Tobie spoczywa ciężar udowodnienia tych słów.

 

29 minut temu, cst9191 napisał:

Wkurzyły mnie manipulacje innego usera, który w jednym rzędzie stawia tych, którzy wierzą w płaską ziemię

I ma rację, bo spiskowcy wierzą w spiskowe teorie nie dlatego, że stoją za tym konkretne argumenty, tylko dlatego, że są spiskowe. I dlatego wierzą we wszystkie spiskowe teorie jak leci. Tak jak Ty.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie od mojej znajomej Włoszki, co ten Matteo (nie Massimo?) Bassetti powiedział potem:

 

 

I contagi crescono e se continuano a crescere potranno mettere in seria crisi il nostro sistema sanitario. Noi infettivologi, insieme ai colleghi del pronto soccorso e della rianimazione siamo in prima linea negli ospedali per curare al meglio tutti. Stiamo facendo il massimo ma abbiamo bisogno della collaborazione di tutti”. E’ un appello alla prudenza e alla collaborazione quello lanciato in queste ore da Matteo Bassetti, direttore della clinica di malattie infettive del policlinico San Martino di Genova.

“Come già detto, noi siamo in grado di affrontare e mitigare una onda lunga di nuovi casi, non una onda molto alta – spiega l’esperto – Molti hanno visto nel mio atteggiamento non catastrofista, la ragione per evitare di seguire le regole che abbiamo raccomandato e stressato dal Primo giorno. Il mio messaggio voleva e vuole essere rassicurante, ma non banalizzante. Chi lo ha interpretato diversamente, lo ha fatto solo per giustificare propri interessi e comportamenti”.
occorre ora applicare fedelmente tutto ciò che viene raccomandato dall’Istituto Superiore di Sanità, onde evitare che i contagi crescano ancora e possano mettere gli ospedali in ulteriore difficoltà”.

 

Jednym słowem odszczekał, i stawać ładnie do szeregu ??? Zresztą wrzućcie sobie sami w translatora, dzielenie włosa na czworo tu nic nie pomoże. I Bądź tu mądry i pisz wiersze.

 

Ale tak jest zawsze z tymi ekspertami, bo oni są w strukturze hierarchicznej, jak jeden coś palnie, to go przełożony, albo ich właściwa gildia do porzadku przywoła, bo inaczej zabieramy certyfikaty, prawo wykonywania zawodu i out.  

 

I jakby to spiskowo nie zabrzmiało - z tego powodu ja ich nie słucham, bo jak tu wierzyć komuś, kto bierze mamonę od swojej zwierzchności, która może mieć rozbieżny z twoim interes? I w tym wypadku zapewne ma. To jest kryzys nie tylko zaufania do władzy, bo to się samo przez się rozumie, tylko do tej cywilizacji w ogólnośc, gdzie nauka stała się religią, a tez nie jesteś w stanie sam zweryfikować, bo nigdy nie wpuszczą cię do odpowiedniego laboratorium. Znam to nawet z własnej roboty. Gałęzie wiedzy, które pomniejszają zyski i fakty z tych gałęzi, które mógłbyś użyć dla swojej korzyści po prostu się WYCISZA, MARGINALIZUJE I ZAPOMINA O NICH.

 

Tak było z leczeniem chorób tarczycy jodem. Jakiś ch.j co sprzedawał Euthyrox wypuścił pseudonaukową pracę, gdzie potępił jod w ogólności, a chodziło, badania dotyczyły jodu ORGANICZNEGO. Drobne przeinaczonko, gremia naukowe zaakceptowały i teraz smażą tarczycę tym karierowiczkom różnymi promieniami, faszerują chemią do końca życia i takich przypadków są tysiące.  Nikt tam już nie wnika w żadne przyczyny, po prostu jest dogmat, którego SIE NIE KWESTIONUJE bo można z katedry polecieć. I nie kwestionują, chowają głowę w piasek. To samo z cholesterolem, to samo w technice. Po prostu upadek cywilizacji, autorytetów jako całości.   

 

Z tego samego powodu nie słucham Jaśkowskiego, czy Zięby, choć jego książki przeczytałem. Ciekawe, ale jak koleś sprzedaje swoje własne suplementy w jakimś visanto, czy innym monsanto to jak wierzyć w jego rady, że nie są stronnicze?

 

Dlatego opuściłem korporacyjno systemowe struktury, byście mi mogli wierzyć. Ja nie mam wiedzy fachowej, ale przynajmniej nie muszę kłamać, ani filtrować informacji.

  

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Koronawirus to spisek feministek by pokazać że wszyscy mężczyźni trajkoczący o prawdziwej męskości i tym że baby sobie same nie poradzą (lodówka hehe) w chwili kryzysu i konieczności odwagi  realnie są tak samo panikarscy jak baby. I tak właściwie sami by scedowali na kogoś ogarnianie tego wszystkiego.

Jestem ciekaw jakby to wyglądało gdyby choroba była szybsza i bardziej zabójcza.

Ilu braci samców z lubością piszących o babskiej nieporadności  by ochotniczo sprzątało ulice z ofiar zarazy.

Ilu by się schowało w szafie i czekało że trupy same znikną do momentu aż by zapasy się skończyły i trzeba byłoby przejść obok tego rozkładającego się sąsiada na klatce. 

Zastanawia mnie jak by sobie społeczeństwo poradziło gdymy tak zainfekowana była 1/4 populacji z czego 4/5 by umierały.

 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tytuschrypus napisał:

Zrewanżuję się podobnym uproszczeniem - gdyby Tobie ten sam"ekspert" powiedział, żebyś się nie zabijał, prawdopodobnie byś to zrobił, bo to przecież mainstream, a on kłamie i manipuluje, w przeciwieństwie do poszukujących sensacji youtuberów - ostoi prawdy i jasnego myślenia, co nie?

Jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek i zdolność samodzielnego myślenia. Tobie niestety tego braku

 

je, bo ciągle wszystko argumentujesz w ten sposób: albo mainstream zawsze mówi prawdę, albo szukający sensacji zawsze kłamią. Nie jesteś elastyczny. 

 

28 minut temu, tytuschrypus napisał:

To Ty podważasz oczywistą wersję wydarzeń, twierdząc że w ten budynek mogłoby uderzyć X samolotów i by to wytrzymał, na Tobie spoczywa ciężar udowodnienia tych słów.

Niewielu jest w stanie się odważyć, a inni są brani za szaleńców. Czy słusznie? Zawsze warto myśleć samodzielnie, a nie tak jak Ci ktoś każe. Znam argumenty obu stron i po prostu ta druga strona prezentuje moim zdaniem bardziej logiczne wyjaśnienie. 

Wyprzedzę też, to co pewnie zaraz byś napisał o tych ekspertach pewnym przykładem, który pokazuje, że każdy ma "swoich" ekspertów. W PRL oficjalna wersja była taka, że w Katyniu to Niemcy zabijali. Jeśli powiedziałeś prawdę, czyli wtedy spiskową teorię, to nikt Cię raczej za to nie zastrzelił. Ale rzucano Ci wszelkie kłody pod nogi, byś niczego nie osiągnął, by nikt nie brał Cię na poważnie.

 

37 minut temu, tytuschrypus napisał:

I ma rację, bo spiskowcy wierzą w spiskowe teorie nie dlatego, że stoją za tym konkretne argumenty, tylko dlatego, że są spiskowe. I dlatego wierzą we wszystkie spiskowe teorie jak leci. Tak jak Ty.

To jest tylko Twoje zdanie. I dobrze, nareszcie zauważasz, że wolność słowa polega na tym, że każdy może mówić co chce, jeśli nie uderza to w czyjeś dobre imię. A jeśli już to zrobi, to musi liczyć się z wizytą w sądzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

Kto jest tym pachołkiem? Kończą się argumenty, to trzeba wyzywać.

Nie chciałem obrazić Ciebie, nie chodziło mi o to, że Ty jesteś pachołkiem.

Chodziło mi o to, że jakieś tam osoby, niby wiedzą, że Hitler był finansowany przez bogaty zachód. Czyli nie wierzymy w historie taką, jaka została spisana oficjalnie, tylko doszukujemy się sensacji.

 

1 hour ago, cst9191 said:

A tu zdjęcia z pentagonu, już po uderzeniu samolotu.

I właśnie o to mi chodzi. 

Ludzie siedzą w domu przed komputerem i oglądają to, co inni chcą im pokazać. Wszystkimi dowodami można manipulować.

Oglądamy filmiki na YT, i wierzymy w to co zobaczymy. 

Więc dlaczego te spiskowe media mają być bardziej wiarygodne od tych oficjalnych? 

I wracając do samolotu z Pentagonu, jak pilot samobójca z Lufthansy rozbił samolot w górach, to też został z niego tylko proszek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Nie wiem czy były takie budynki, WTC jest chyba jedynym takim przypadkiem.

Nikt nie projektuje biurowców z myślą o tym, że walnie w nie samolot pasażerski bo prawdę mówiąc jest to dość mało prawdopodbne zdarzenie.
A jeśli chodzi o konstrukcje budynków szczególnie szkieletowych jeżeli wystarczająco mocno naruszysz konstrukcję to zawali się jak domek z kart pod swoim własnym ciężarem.
Takie konstrukcje są wbrew pozorom bardzo delikatne.

A jeśli chodzi o wypadki to zdarzały się uderzenia samolotów w wysoki budynki. Najczęściej są to małe samoloty typu awionetki i często zdarzały się, że udarzały w kominy zakładów przemysłowych.
Dlatego kominy i budynki powyżej pewnej wysokości są tak oświetlone.

A znane wypadki lotnicze tego typu:

https://en.wikipedia.org/wiki/1945_Empire_State_Building_B-25_crash

https://en.wikipedia.org/wiki/2002_Tampa_Cessna_172_crash

https://en.wikipedia.org/wiki/2002_Pirelli_Tower_airplane_crash

https://en.wikipedia.org/wiki/2005_Iranian_Air_Force_C-130_crash

https://en.wikipedia.org/wiki/2006_New_York_City_plane_crash

We wszystkich wypadkach samoloty były albo małej masy albo leciały dość wolno dlatego nie spowodowały takich szkód.

Edytowane przez Reflux
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covid-19 to wyraz walki zdyscyplinowanej Północy z luzackim Południem, gdzie ludzie lubią się spotykać i przesiadywać przy aperitifie bądź pale ale.

I co więcej oznaką walki budzącego się i coraz sprytniejszego Wschodu ze zmurszałym Zachodem. Kiedyś Lenin mawiał tak "kapitaliści wyprodukują sznurek na którym ich powiesimy".

 

My w Europie odczuwamy coraz bardziej pochód 'zarazy" a Chińczycy już są gotowi z produkcją na zicher.

 

https://www.money.pl/gospodarka/chinskie-firmy-walcza-z-koronawirusem-oto-ich-procedury-komentarz-6491701731412097a.html

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cst9191 napisał:

Zawsze warto myśleć samodzielnie, a nie tak jak Ci ktoś każe.

Ale Ty nie myślisz samodzielnie, po prostu zamiast mainatremowych mediów wierzysz w filmiki z YT i w to, co wydaje Ci się bardziej sensacyjne i ciekawe. Nie ma to nic wspólnego z samodzielnością, po prostu pokładasz bezgraniczną wiarę w czym innym - wierząc, że inne media i "eksperci" są wolni od tych mechanizmów i przywar, które widzisz u innych. To naprawdę jest już opracowany naukowo i dobrze rozpracowany mechanizm. 

 

31 minut temu, cst9191 napisał:

Niewielu jest w stanie się odważyć, a inni są brani za szaleńców. Czy słusznie?

To wszystko bardzo wzruszające, ale dalej nie przedstawiłeś tych argumentów, które rzekomo poznałeś. Innymi słowy - nie odpowiedziałeś na pytanie. Twierdzisz, że budynek wytrzymałby i 10 takich uderzeń na podstawie filmiku z YT. Podaj konkretne argumenty a najlepiej ich źródła, bo w tym filmiku ich przecież nie ma. Są spekulacje, typowo foliarskie. 

 

@Refluxano właśnie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fruit napisał:

Nie chciałem obrazić Ciebie, nie chodziło mi o to, że Ty jesteś pachołkiem.

Chodziło mi o to, że jakieś tam osoby, niby wiedzą, że Hitler był finansowany przez bogaty zachód. Czyli nie wierzymy w historie taką, jaka została spisana oficjalnie, tylko doszukujemy się sensacji.

Ok.

Tylko Paweł Wieczorkiewicz był jednym z najwybitniejszych polskich historyków. Cóż złego jest w doszukiwaniu się sensacji? Prawda oficjalna to nie to samo co prawda. Np. taki Piłsudski, dzieciaki uczą się, że był wielkim wodzem, wspaniałym Polakiem, ale już nie o tym, że swoich przeciwników, ludzi którzy mogliby mu w jakiś sposób zaszkodzić zamykał w więzieniach i torturował.

 

To mój ostatni post tutaj, bo zeszliśmy z tematu.

 

@Reflux dzięki za merytoryczny post. Wciąż jednak nie mieści mi się w głowie, jak te budynki mogły się bez dodatkowej ingerencji całkowicie zawalić w kilka sekund. 

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ale Ty nie myślisz samodzielnie, po prostu zamiast mainatremowych mediów wierzysz w filmiki z YT i w to, co wydaje Ci się bardziej sensacyjne i ciekawe. Nie ma to nic wspólnego z samodzielnością, po prostu pokładasz bezgraniczną wiarę w czym innym - wierząc, że inne media i "eksperci" są wolni od tych mechanizmów i przywar, które widzisz u innych. To naprawdę jest już opracowany naukowo i dobrze rozpracowany mechanizm. 

Wierzę też w istnienie żyraf. A widziałem je tylko w TV. Nie znam żadnych teorii spiskowych o żyrafach. Jak to wyjaśnisz?

17 minut temu, tytuschrypus napisał:

To wszystko bardzo wzruszające, ale dalej nie przedstawiłeś tych argumentów, które rzekomo poznałeś.

Poznałem argumenty obu stron i po prostu argumenty przeciwne wydały się bardziej logiczne. To wszystko.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto oglądał "Seksmisję", ten wie, że w owym filmie wszyscy mężczyźni wymarli na jakiegoś wirusa/choróbstwo, a już na reddicie i 4chanie czytałem teorie, jakoby większość zarażonych i ofiar śmiertelnych to mężczyźni i że dzieci oraz kobiety mają niższą zachorowalność, ze względu na mniejszą ilość testosteronu. Przybadeg? Nie sondzem!

Panowie, nie ma co czekać, tylko nadszedł czas, by wskoczyć do zamrażarki, może za 10-15 lat nas odnajdą i odmrożą, a technologia będzie na tyle dobra, że i fale mózgowe będą w stanie odtworzyć, chociaż kogo ja oszukuje, jak braknie facetów, to ta wizja przyszłości będzie raczej jak ta w "Idiokracji"

 

 

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Jest prawie pewne to, że masz rację. Nie trać czasu  i energii na przekonywanie innych. Oni bardzo chcą wierzyć, że świat nie jest aż tak zdegenerowany, ale niestety wszystko wskazuje na to, że jest. Pozwól im wierzyć, jak dzieciom w św. Mikołaja.

 

@Imiennik Tak samo masz rację, co do wątku o ZUSie, gdzie nie mogę pisać. Gra jest ustawiona, a nas w niej nie ma. W obszarze nad Wisłą nie istnieje ŻADNA opozycja, wyjaśnili mi to ludzie z wyrokami śmierci, którzy odwiedzili mnie za granicą. Jesteśmy na etapie państwa podziemnego.

 

Nic więcej niestety nie mogę powiedzieć. Dostali wyroki od mafii żerujących właśnie w generalnej guberni, nad którymi są jeszcze wyższe mafie. Polska polityka to teatrzyk dla naiwniaczków. To jedno wielkie śmierdzace mafijne szambo.

 

Skoro przez 30 lat tam się nic nie zmieniło, to są tylko dwie opcje: 1) Polacy sa kompletnymi kretynami 2) wybory są sfałszowane, a ekipa i tak podstawiona, to samo tyczy się panów z konfidencji. Wszyscy sa sprzedani wielkiemu kapitałowi. To wentyl bezpieczeństwa, swój chłop, na ostateczną rozgrywkę, która się przeciąga, a pan w muszce nie bedzie żył wiecznie, dlatego wpuszczono młodych do przeszkolenia. Oczywiście nie pierdną bez rozkazu Wielkiego Brata.

 

Zmartwię was jeszcze bardziej. Ten stan nie trwa tam od 1989 roku tylko dużo wcześniej.

 

W pucz niemieckich oficerów w Bundeswehrze (stłumiony) jeszcze jestem w stanie uwierzyć, że to było oddolne, pewnie nawet nie słyszeliście. W Polin nie ma i nie będzie żadnego pomachiwania szabelką, bo być nie może!

 

Przykro mi, jeżeli komuś zepsułem dzień. Nie interesuje mnie dyskusja w tym temacie, nie jestem w stanie wyłuszczyć swoich argumentów, zresztą nawet cieszę się, że ich do końca nie znam, bo spokojniej mogę spać. Dobranoc.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cst9191 napisał:

Wciąż jednak nie mieści mi się w głowie, jak te budynki mogły się bez dodatkowej ingerencji całkowicie zawalić w kilka sekund. 

Nie zawaliły się w kilka sekund o ile dobrze pamiętam wytrzymały około 40 minut więc i tak nieźle. Samo uderzenie cała konstrukcja wytrzymała. 


Tylko to co dzieje się z konstrukcją po tym już nie jest takie fajne. Z każdą minutą na już niestabilną konstrukcję działa bardzo dużo sił m. in. drgania z ulicy, wiatr na dość dużej wysokości i dodatkowa masa w postaci części samolotu, nie wspominając o szalejącym pożarze wywołanym przez uderzenie i paliwo lotnicze. Paliwo lotnicze + towrzywa sztuczne + ogień = potężny pożar!


Proces zawalenia zaczął się w momencie uderzenia i z każdą minutą konstrukcja coraz mocniej traciła na stabilności i tak w wyniku zmęczenia i wszystkich czynników w końcu konstrukcja poddała się a jak już konstrukcja się podda to w wypadku konstrukcji szkieletowej wszystko już leci. Nie ma w tym żadnej magii czysta fizyka.
 

12 minut temu, absolutarianin napisał:

Pozwól im wierzyć, jak dzieciom w św. Mikołaja.

Bez obrazy, nie neguję tego, że wywiad Stanów zjednoczonych dał potężnie dupy zresztą nie pierwszy raz w historii, ale sugerowanie, że specjalnie podłożył ładunki wybuchowe pod biurowiec żeby się zawalił

jest co najmniej groteskowe a przyrównywanie ludzi do dzieci tylko i wyłącznie bo nie zgadzają się z twoją spiskową teorią dziejów jest już wyjątkowo chamskie z twojej strony. 
Jeśli masz dowody i twoje tezy są dobre i przekonujące to same się obronią, ale jak narazie widzę oderwane od rzeczywistości nie merytoryczne gadanie o tym, że konstrukcja szkieletowa biurowca nie miała prawa się zawalić pod wpyłwem uderzenia w nią samolotu pasażerskiego lol.

Edytowane przez Reflux
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawdą jest, że historia świata jest historią spisków. Jednakże wrzucanie wszystkiego do jednego wora, potencjalnych spisków z totalnie odjechanymi, foliarskimi teoriami czyni więcej szkody, niż pożytku.

 

Bo naprawdę są granice śmieszności.

 

Jakie spiski mam na myśli? A chociażby udział Niemiec w Rewolucji Październikowej i agenturalność Lenina. Mord Brytyjczyków na Sikorskim. Sowiecki mord na gen. Pattonie. Prawdziwi zleceniodawcy mordu na JFK i Robercie Kennedym. Udział Niemiec i Watykanu w rozpadzie Jugosławii. Udział CIA w Solidarności. Pełne biografie "ojców polskiej transformacji". Itd..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.