Skocz do zawartości

Koronawirus to ściema? Alternatywne spojrzenie


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

@rusti proszę nie wklejaj tego foliarza od płaskiej ziemi w poważnym temacie, film usuwam.  

Myślałem, że to miejsce, w którym możemy przedstawiać treści kontrowersyjne, skłaniające do dyskusji i otwierające nasz umysł.

Zresztą, zawsze wydawało mi się, iż jest to zgodne z ideami forum i podejściem do życia Marka.

Film i człowiek na nim występujący nikogo nie obrażał, ale widzę, że nie zgadza się to z twoją osobistą opinią na ten temat.

Wiele razy lajkowałem twoje wpisy, z którymi się zgadzam i sądziłem, że jesteś człowiekiem tolerancyjnym, o umyśle analitycznym, ale mimo tego otwartym i skłonnym do merytorycznej dyskusji.

Masz uprawnienia administratorskie i to twoje prawo do skasowania posta i je szanuję. 

Co z tą informacją zrobisz - twoja sprawa.

 

Mimo wszystko - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rusti ja bym tego Pana wysłał do Włoch, żeby mógł zobaczyć jak wygląda tam sytuacja.

 

Pan rzuca cyframi, że "dziesiątki tysięcy" we Włoszech umarły na grypę - proszę o poparcie statystykami. 

 

Kto komu każe zakładać worki na głowę? 

 

Jestem człowiekiem otwartym na różne teorie, jednak ten koleś pierdoli jak potłuczony. Nazywanie tego produktem marketingowym jest objawem ignorancji. Oczywiście, zgadzam się, że cała sytuacja nie jest przypadkowa. 

 

 

Edytowane przez Moriente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, Moriente napisał:

@rusti Pan rzuca cyframi, że "dziesiątki tysięcy" umarły na grypę - proszę o poparcie statystykami. 

Nie wstawiam tego absolutnie aby udowodnić słuszność tego, o czym mówi ten człowiek.

Bardziej szczerze mówiąc interesuje mnie wasza opinia na ten temat.

Sam nie wiem co do końca myśleć, dlatego staram się zebrać jak najwięcej informacji.

 

Jedyne w miarę aktualne statystyki dla Włoch i innych krajów UE znajdują się tutaj:

https://www.euromomo.eu/

Niestety, z tego co widzę to operują na wykresach, a nie konkretnych liczbach.

Edytowane przez rusti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rusti Zbieram informacje z różnych źródeł i analizuję sytuacje na bieżąco od początku lutego. Z pewnością tło tego wszystkiego jest szersze. Jednak podejdź do tego filmu analitycznie. Facet sie wydziera, podnieca, rzuca argumenty bez poparcia. Porównaj to na przykład do wywiadów z Jackiem Bartosiakiem w radiu WNET.

 

Patrząc na formę i treść przekazu, ten facet nie wzbudza u mnie za grosz zaufania i respektu. 

 

Jestem człowiekiem otwartym na teorie spiskowe, gdzie część z nich wcale nie jest taka spiskowa, jednak w tym filmie nie ma żadnego rzeczowego przekazu. Jedyne co mówi sensownie, to na temat mediów, ale to chyba wiemy od dawna jaka jest zasada ich funkcjonowania. Mielenie tematu który jest hot, gdzie nikt nie mówi np o sytuacji na granicy grecko tureckiej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moriente napisał:

@rusti Facet sie wydziera, podnieca, rzuca argumenty bez poparcia.

Ja to mam chyba umysł na ileś autystyczny, bo zawsze bardziej skupiałem się na tym co człowiek ma do powiedzenia, niż na jego emocjach.

Po części masz rację, ale mimo wszystko artykuł, na który się on powołuje to prawda. To, że sporo ludzi umiera na koronawirusa to też prawda, ale czy to rzeczywiście powód aby zatrzymywać nasze gospodarki i ograniczać z tygodnia na tydzień prawa człowieka?

Mocno mnie to niepokoi.

 

5 minut temu, Moriente napisał:

@rusti  Mielenie tematu który jest hot, gdzie nikt nie mówi np o sytuacji na granicy grecko tureckiej. 

No to wypisz, wymaluj wybiórczość godna naszych mass-mediów ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna, rządowa mapa zarażeń koronawirusem (SARS-CoV-2)

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2

 

Od 30 marca 2020 r. do odwołania GUS nie będzie publikował szybkich szacunków wskaźników cen towarów i usług konsumpcyjnych

https://stat.gov.pl/aktualnosci/od-30-marca-2020-r-do-odwolania-gus-nie-bedzie-publikowal-szybkich-szacunkow-wskaznikow-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych,283,1.html?fbclid=IwAR1CBuoCxjleiXaQaZeok_J080DIuE4GMtxD_-YP2WVdfJrMzgHLfONx20s

 

Patrzę na to wszystko i własnym oczom nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rusti napisał:

Masz uprawnienia administratorskie i to twoje prawo do skasowania posta i je szanuję. 

Co z tą informacją zrobisz - twoja sprawa.

Jak dla mnie to jest nadużywane uprawnień przez tego pana, bo moje wszystkie niewygodne informacje o epidemii były kasowane i otrzymałem już dwa razy blokadę za nic... a tak naprawdę nie napisałem niczego nadzwyczajnego i nikogo nie obraziłem.

 

Albo to jest agnet, który ma płacone za usuwanie takich treści. Nie wiem. Dla mnie to żenada, że na tym forum jakiś pseudo admin usuwa treści, które akurat jemu się nie podobają, gdy inni użytkownicy podjęli dyskusję.

Edytowane przez hogen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hogen zostałeś poproszony o zamieszczaniu informacji z zakresu teorii spiskowych w tym wątku bo jest do tego przeznaczony, a nie w wątku ogólnym dotyczącym koronawirusa, nie zastosowałeś się więc dostałeś bana.

 

Teraz jestem opłaconym agentem, bo nie pozwalam ci spamować gdzie chcesz cyt. "wirus nie istnieje".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hogen napisał:

Albo to jest agnet, który ma płacone za usuwanie takich treści. Nie wiem. Dla mnie to żenada, że na tym forum jakiś pseudo admin usuwa treści, które akurat jemu się nie podobają, gdy inni użytkownicy podjęli dyskusję.

@hogen Wszyscy jesteśmy Sławkami już przerabialiśmy, teraz wszyscy jesteśmy agentami? Wchodzę w to ;)

Widzę, że już niektórym ta narodowa kwarantanna siada już na mózg. Przykre, że tak się odwdzięczasz i traktujesz Reda mimo jego próśb o to, by nie było aż tak oczojebnego foliarstwa.

Liczę, że ochłoniesz przez ten czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, rusti said:

 

Gość nie jest dla mnie wiarygodny, kiedyś te jego materiały były za dobrze zrobione, za profesjonalnie a jak się dowiedziałem, że pracował dla niebieskich małp® to już całkiem przestałem brać na poważnie co mówi. Pewnie chodzi o kontrolowane kanalizowanie niezadowolenia.

Edytowane przez rycerz76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że dyskusja zmierza w złym kierunku. Ja nie uniosłem się dumą, a Mosze "posypał głowę popiołem".

Jeśli ktoś zamierza dywagować na temat wiarygodności Mosze, to proponuję to przenieść do innego wątku, lub zostawić to właścicielowi tego forum. 

Szczerze mówiąc wolałbym tu poczytać jakieś konkretny w temacie, w którym wątek został założony.

Edytowane przez rusti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z koronawirusem naprawdę potrafi z ludzi zrobić bestię. Nagle tworzą się ogniska zapalne między ludźmi, którzy pilnie trzymają się zaleceń oraz tymi, którzy nie do końca się zastosowuja do obowiązujących zasad. I nie chodzi o to, że ktoś nie dezynfekuje rąk, tylko na przykład kwestia 2 metrów potrafi wyzwolić gniew... 

 

Chciałbym powrotu do normalności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? widzisz rozpracował mnie bez pudła, czas się przyznać.

 

Tak naprawdę jestem masonem 69 stopnia w loży lucyferiańsko - reptylskiej reformowanej, prężnie działającej ale dość młodej bo istniejącej dopiero od schyłkowego triasu.

 

Generalnie robimy dobra robotę dla Złego, wmawiamy ssakom naczelnym odkąd zeszli z drzew, że ziemia jest kulista i że da się latać w kosmos, kanalizujemy w ten sposób ich energię  na próby dokonania niemożliwego, a gdy im nie wychodzi żywimy się ich rozpaczą. Trzeba wam wiedzieć że idzie nam to dość łatwo bo potrafimy przyjmować ludzką formę, tylko czasem kamery potrafią uchwycić nasze jaszczurze oczy, wtedy można nas zdemaskować. 

 

Moje tajne masońskie imię to Boa Dławiciel, które nadał mi sam Zły podczas czarnego sabatu.

 

Zazwyczaj zasiadam w Komitecie Trzystu i Grupie Bilderberga, niestety kilka lat temu dopuściłem się strasznego czynu podczas rytualnej uczty na dorocznym zebraniu Grupy.

 

Wstyd się przyznać ale gdy podano tradycyjną szynkę z szyszynki goja, nasze najświętsze rytualne danie, które powinno się spożyć w skupieniu i bez udziwnień, ja polałem je sosem tabasco, co stanowiło świętokradztwo i zostałem zesłany na sto lat do Polin aby odbyć pokutę dezinformując turbosłowiańskich gojów na forach internetowych i niszczyć krzewicieli prawdy takich jak @hogen (już wysłałem za nim czarne drony wyposażone w narzędzia do kontroli umysłu). 

 

Sto lat to niedługo, jako lucyferiański reptyl będę żył co najmniej 2000 lat, tyle że co 50 lat muszę zmieniać skórę (oczywiście na nową zdartą żywcem z goja), a po śmierci przejdę tymczasową inkarnację w gekona albo smoka z komodo, następnie inkarnuję w zwyczajową formę na kolejne dwa tysiące lat i dalej będę niszczył obrzydliwe ssaki naczelne.

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem Mikołaja Rozbiciego. Pamiętam jak zaczynał dobrych kilka lat temu. Był takim polskim Alexem Jonsem. Miał ambincję stworzyć swoje media. Gdzieś tam próbował coś robić z Januszem Zagórskim na początku NTV. Później za dużo dragów i poszedł na dno. Zaczął nagrywać filmiki będąc zjaranym i puszczał to w Internet. Stworzył sobie drugą osobowość, o której mówił że jest kandydatem na prezydenta Polski. Źle z nim było. Myślałem, że pójdzie na samo dno. Miło widzieć że żyje. 

 

Miał epizod z pracą w policji. Był tak pracownikiem cywilnym, biurowym. 

 

Zabawne to. Dawny czołowy dekonspirstor spisków, uznany przez @rusti za powiązanego z system. Hehe. Przewrotne to wszytko.

 

 

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mosze Red napisał:

Zazwyczaj zasiadam w Komitecie Trzystu i Grupie Bilderberga, niestety kilka lat temu dopuściłem się strasznego czynu podczas rytualnej uczty na dorocznym zebraniu Grupy. 

  

 Z jednej strony część ludzi pewnie przecenia znaczenie wyżej wymienionych organizacji i organizacji typu Komisja Trójstronna, Council on Foreign Relations i dopowiada sobie różne teorie do nich. Z drugiej strony wiadomym jest, że organizacje te istnieją po kilkadziesiąt lat, należało do nich wielu członków światowej finansjery, polityków, przemysłowców (w tym polskich np. Zbysiu Brzeziński). Tak potężni ludzie raczej nie spotykają się za zamkniętymi drzwiami tylko dla zabawy.

 

Można znaleźć w internecie zdjęcia notatek prasowych sprzed parudziesięciu lat w przypadku Grupy Bilderberg, czyli coś jest na rzeczy. Pisali o tym poważni autorzy np. Song Hongbing w książkach z serii "Wojna o pieniądz".  Oczywiście jest to trochę prochińska propaganda (o Chinach czegoś podobnego by nie napisał), ale przedstawia w nich bardzo wiele faktów, a jeśli snuje domysły, to jasno je zaznacza. 

 

Rozumiem, że to co napisałeś było na jaja, ale spośród wielu różnych "teorii spiskowych" w tym przypadku musi być coś na rzeczy, tylko nie wiadomo jak dużo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu oni robią co chcą bo MOGĄ, jak widzę co się dzieje to czuje się ja w wariatkowie. 

Najgorsze jest to, że jak ktoś jest w miarę świadomy to jest skazany na takie życie, jakbyś kogoś zdrowego psychicznie zamknął w psychiatryku.  

 

Według pewnej nacji wszyscy inni ludzie to bydło z ludzką twarzą ehhh... ręce opadają. 

Nie potrzebne będzie gestapo ani inne służby ludzie sami siebie upilnują. Jak będziesz myślał inaczej to jeszcze Cię zabiją. 

 

Nadzorcy niewolników i niewolnicy potrzebują siebie, żyją w symbiozie. 

Edytowane przez SSydney
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SSydney napisał:

Najgorsze jest to, że jak ktoś jest w miarę świadomy to jest skazany na takie życie, jakbyś kogoś zdrowego psychicznie zamknął w psychiatryku.  

Dokładnie. To jest taka irytująco/frustrująca niemoc.

Strasznie męczące zjawisko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a nie zastanawialiście się nad samą nazwą tego wirusa?

 

Mianowicie, wiedząc, że pewien zakon osób lubuje się we wszelkich ukrytych znaczeniach w logach firm, w nazwach, takie podśmiechujki z 'bydła, który 'patrzy a nie widzi'. mamy co następuje:

COVID-19

COWID 19 (tak wymawiamy)

COW ID 2019 (w wolnym tłumaczeniu - znakowanie bydła 2019)

 

Seems legit? Wg. mnie jak najbardziej.

Brzmi jak tabliczka informacyjna, co się zaczęło i kiedy. To jest dopiero petarda.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SSydney napisał:

Proszę oglądać więcej TV przecież tam nigdy nie kłamią!

To jest normalna praktyka w mediach, że wykorzystuje się materiały archiwalne w nowych tematach.

 

Nie twierdzę, że to etyczne ale tak już jest, że gdy nie mają materiałów z miejsca zdarzenia to ładują coś z podobnego tematu, żeby to zobrazować.

 

Generalnie strasznie ujowa praktyka, ale nie trzeba się w tym dopatrywać teorii spiskowych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mosze Red napisał:

To jest normalna praktyka w mediach, że wykorzystuje się materiały archiwalne w nowych tematach

Ależ ja wiem, że w mediach normalną praktyką jest wciskanie kitu. :)

To jest właśnie "rzetelność" men-diów, skoro takie coś to norma to oglądanie tych bzdur ma tyle sensu co jedzenie trawy albo piachu. Niby w brzuchu pełno ale czy coś z tego organizm wyciągnie? 

Wątpię. 

 

Ludzie naoglądają się takiego czegoś a potem spierdalają po ścianach jak widzą inną osobę np. kolegę @wroński. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.