Skocz do zawartości

Tarcza antykryzysowa prawie gotowa


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Jako projekt, wygląda optymistycznie. Mam już swoje lata, wiele podobnych, mających uzdrowić gospodarkę projektów widziałem, i prawie zawsze istniała dość duża rozbieżność między teorią , a praktyką. Projektodawca - w zasadzie teoretyk, chciał dobrze, a wykonawca - grupa ekspertów, ustalająca treść przepisów wykonawczych i ustaw, przekłada teorię na praktykę na zasadzie "by wilk był syty, i owca cała" co jest trudne już z założenia. Poszczególni eksperci są ludźmi, i jako tacy mogą mogą ulegać tzw. "naciskom" innych tzw. "wpływowych" ludzi. W związku z powyższym, może zaistnieć różnica - jak duża, okaże się w treści projektu, który zostanie zatwierdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w lutym moja działalność nie dała mi ani grosza, to znaczy że ta pomoc mnie już nie dotyczy? Mógłby mi ktoś to wyjaśnić?

Wciąż jednak żywię nadzieję, że te "różnice w poglądach" pomiędzy rządem, a prezydentem, to tylko gra w stylu dobry i zły glina, by przed wyborami wzmocnić prezydenta i ostatecznie przedsiębiorcy otrzymają realne wsparcie, a nie to co jest proponowane obecnie.

 

 

 

 

I mówi to ktoś, kto nigdy nie prowadził firmy i od 30 lat żyje z podatków.

"Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic" –  Józef Piłsudski

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.