Skocz do zawartości

Młodziak wita


Rust

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, trafiłem tutaj przez forum Men's Health. Po dwóch nieudanych 'związkach' zacząłem szukać informacji w internecie na ten temat. Czytam, czytam i przecieram oczy ze zdumienia. Mam dopiero 18 lat i głowę napchaną fałszywymi przekonaniami nt. relacji damsko-męskich i ogólnie życia, które zaserwowała mi rodzina oraz społeczeństwo.

 

Forum czytam już ponad miesiąc, wiedzę przyswajam, starając się zmieniać swoje myślenie i wprowadzać w życie zawarte tutaj treści. Chcę się rozwijać oraz podnosić swoją samoocenę i pewność siebie, ponieważ kiedyś byłem nieco lękliwym i niewychylającym się chłopczykiem, co wynika pewnie z tego, że w dzieciństwie trochę bałem się ojca (typ choleryka). Teraz jest znacznie lepiej, ale do przepracowania zostało jeszcze wiele.

 

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem mogąc korzystać z wiedzy doświadczonych Panów.

 

Wystarczy tego gadania :P Serdecznie pozdrawiam całą forumową ekipę!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niezłe szczęście, że trafiłeś tutaj a Twoja nieśmiałość uchroniła Cię od wielu kłopotów z kobietami, które wielu oszukanych przez kobiety samców tu doświadcza, również i ja. Chłoń więc tą wiedzę i w życiu

 *

 

*piękno jest tylko powierzchowne; uroda to tylko gra pozorów, wierzchnia warstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Odkąd trafiłem na to forum moje życie się poukładało jak nigdy dotąd, zacząłem czytać książki o samorozwoju, prowadzić dziennik (dzięki @Mac za pomysł) i skupiłem się na tym co jest dla mnie najważniejsze.
Pierwszy raz witam kogokolwiek nowego na tym forum. To chyba znak, że się mocno wkręciłem, mimo, że mało piszę. Jesteście świetnymi goścmi Panowie, szczere dziękuję za wiedzę którą się dzielicie na tym forum.

@Vincent i @mac, ani razu z wami nie porozmawiałem a czuję się jakbym był waszym dobrym znajomym.
@red, @Subiektywny, czuję, jakbyście byli moimi dobrymi wujami, którzy dbają o to, żeby młodzi mieli lepiej w życiu niż oni.
No i @Marek, największe podziękowania lecą w Twoją stronę. To dzięki Tobie wkraczam w prawdziwą dorosłość.

Raduję się niemiłosiernie (a bicz ognisty smaga me plecy) dzięki temu, że na Was trafiłem.
Czuję jakby to forum było bezpieczną przystanią, w której nie ma zła, zawiści i hipokryzjii.

Postaram się więcej udzielać w tematach, w których zdobyłem, jakże cenne, życiowe doświadczenie.

:)


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.