Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Caverado

Czy mogę tę marzenie spełnić na Ukrainie ?

Recommended Posts

Witam Was moi drodzy Bracia. Jestem tutaj nowy i jest to pierwszy założony przeze mnie temat.  Przedstawię w miarę krótko z czym mam problem.

Mam 25 lat  ( rocznik 1995) .   Niestety moje dotychczasowe  relacje z dziewczynami to porażka. Nie jestem jakiś brzydki, dbam o siebie. Oceniam siebie tak na 6/10,może 7/10 jak się odpowiednio uczesze , około 185 cm wzrostu więc chadem jak wynika  z opisu  nie jestem..  Chodząc do szkoły średniej nie miałem powodzenia,, tak mi się przynajmniej wydaje. Niestety w okresie gimnazjum/liceum niezbyt dobrze wyglądałem i dodatkowo miałem mały problem z syfami na twarzy. Mając ponad 20 lat wyrobiłem się jeżeli chodzi przede wszystkim o twarz i jest lepiej niż było w liceum.  

Niestety ,ale mam pewien problem . To wynika z jakiegoś kompleksu albo coś . Albo też bardziej z nieprzeżytej nastoletniej miłości.  Dodatkowo chciałbym wychować sobie młodą dziewczynę na przyszłą żonę. Odkąd skończyłem 23 lata pojawiła się u mnie jakaś faza na siksy w wieku 16-18 lat ( przypominam że w Polsce Panny w wieku powyżej 15 lat są prawnie legalne ).  Nie tyle ze mi się podobają ale tez lepiej mi się z nimi dogaduje niż z rówieśniczkami i dodatkowo chciałbym przeżyć to co nie było mi dane wcześniej i przy okazji wychować sobie taką młódkę na żonę. Ta faza pojawiła się odkąd kiedy na 100% spodobałem się 16 letniej córce znajomej moich rodziców. Wyglądała tak na 17 lat. Wiecie,kiedy przychodziła z matką to wypytywała o mnie moich rodziców, zalotnie się uśmiechała do mnie i widać było ze chcę porozmawiać,dodatkowo raz zaśmiała się że przed nią uciekam.. To było super uczucie podobać się takiej nastce. Niestety nie zrobiłem odpowiednio szybko żadnego ruchu chociaż sami rodzice mówili żebym do niej zagadał  i później dowiedziała się ile mam naprawdę lat. Ogólnie wyglądam na chłopaka a nie na mężczyznę więc ludzie dają mi około 3-4 lata mniej. Razem z jej matką myślały że mam około 19/20 lat  a nie 23. Oczywiście od tego momentu zaczęła mnie kompletnie zlewać a jak już chciałem zagadać to była zupełnie niezainteresowana. 

Od tamtego czasu zauważyłem ze czasem spodobam się takiej nastoletniej pannie., ,są przynajmniej ku temu przesłanki. W tamtym roku kręciłem z 17 nastką ze szkoły zawodowej .Sama mówiła ze jestem przystojny i była zdziwiona że nie miałem jeszcze dziewczyny.. Nie wyszło bo średnio szła rozmowa .Ona z zawodówki a ja jestem po licencjacie .Z  dziewczynami z zawodówek  nigdy się zbytnio dobrze  nie dogadywałem nawet jak sam byłem w ich wieku. Dałem sobie spokój bo to byłaby raczej mała męczarnia. Chciała ze mną kręcić bo lubiła starszych o czym wspomniała. Poza tym to była taka szlaja a takie mnie zupełnie nie interesują.Szukam porządnej. Nie raz widzę jak czasem zalotnie spojrzy na mnie jakaś 16-19 letnia dziewczyna  z liceum .Nie zdarza się to często ale czasem.

Dlatego też celuje w licealistki, lub te z technikum 16-18.  Problem tylko w tym ze zauważyłem ze tego typu dziewuchy kręcą nosem jak tylko słyszą ze mam więcej niż 22 lata.  Ciężko jest zagadywać taką dziewuchę jak ona od razu nie chce rozmawiać z tego powodu ze jestem o tyle starszy Poza tym zauważyłem że te dzisiejsze dziewczyny w wieku 16-20 lat  są bardzo oziębłe i wręcz udają nie wiadomo kogo.. W moich czasach takich dziewczyn w tym wieku było mało a teraz mam wrażenie że prawie  każda jest taka sama. Skąd się to bierze ?  Mam parę swoich przemyśleń

1. Przeglądając facebooka czy instagram zauważyłem, że dzisiejsze licealistki wiążą się z chłopakami w swoim wieku a jeśli już starszymi to maks 1-2 lata. Za moich czasów moje niektóre rówieśniczki w liceum wiązały się z 20-dziestokilkulatkami. Były większe rozpiętości wiekowe.Teraz prawie w ogóle ich nie ma

2.  Związki licealistek ze studentami ponad 20-letnimi są niezbyt akceptowalne społecznie. Społeczeństwo coraz gorzej na takie coś reaguje. 

3. Feminizm. Młode dziewczyny są mocno sfeminizowane a to powoduje ze wolą rówieśnika bo boją się ze starszy może nad nimi dominować podczas gdy rówieśnika jest łatwo ustawiać . Feminizm dodatkowo powoduje ze dziewczyny te są dość zepsute. 

Dlatego też myślę o wyjeździe na Ukrainę i tam poszukanie sobie takiej młodej dziewczyny. Mam dobrego kumpla z czasów szkolnych który był parę razy na Ukrainie. Rozmawiałem z nim na ten temat i powiedziała ze skoro mam taką chęć poznania takiej młódki to powinienem  spróbować pojechać na Ukrainę. Stwierdził , ze tamtejsze nastoletnie panny nie robią problemów z różnicy wiekowej i są dużo bardziej życzliwe oraz sympatyczne niż ich odpowiedniczki w Polsce.  Jednak to opinia tylko mojego kolegi. Jaka jest wasza opinia Bracia ?  Ktoś z Was był na Ukrainie ? Może ktoś z was ma 18-26 lat i jakieś doświadczenie z ukrainkami w wieku 16-18 lat. ?Naprawdę chciałbym sobie wychować takie młode dziewczę za żonę ale tutaj w Polsce chyba nie ma szans. 

Posted (edited)

Cześć.

13 godzin temu, Caverado napisał:

Oceniam siebie tak na 6/10,może 7/10 jak się odpowiednio uczesze , około 185 cm

Jeśli to odpowiada rzeczywistości, to nie powinieneś mieć żadnego problemu z kobietami.

13 godzin temu, Caverado napisał:

Nie tyle ze mi się podobają ale tez lepiej mi się z nimi dogaduje niż z rówieśniczkami i dodatkowo chciałbym przeżyć to co nie było mi dane wcześniej i przy okazji wychować sobie taką młódkę na żonę.

Moja pierwsza dziewczyna miała 15 lat gdy miałem 20. Miałem podobne myślenie wtedy: chciałem sobie odbić to, co mi nie było dane w wieku nastoletnim.

Problem w tym, że takie podejście nie ma sensu.

Nie da się odrobić straconego czasu. Na wszystko w życiu jest odpowiedni moment, a jeśli go przepuścisz - czas ruszyć dalej. Odpowiem Ci na przejaskrawionym przykładzie: czy chciałbyś teraz rywalizować z przedszkolakami o tytuł najlepszego piłkarza podwórka? Nie? no właśnie, byłoby to śmieszne. Tak samo nie zostaniesz już raczej laureatem gimnazjalnej olimpiady, mistrzem boksu licealnego... nastolatkiem zakochanym po raz pierwszy.

Sorry za brutalną prawdę, ale NIE DA SIĘ odrobić w życiu straconego czasu. Co więcej, uczucia Ci towarzyszące też będą się zmieniać. Nawet, gdybyś bardzo chciał poczuć ekscytację dziecka podczas pierwszej wizyty w lunaparku, to nie da rady. Gonisz fatamorganę.

Dodatkowo, wychować to możesz co najwyżej córkę, a nie obcą i dorosłą (lub prawie dorosłą) kobietę. Ona jest już ukształtowana i ma jakieś poglądy - nawet, jeśli będzie to ukrywać w pierwotnym okresie, by Ci się przypodobać, to i tak z czasem prawda wyjdzie na jaw. Poza tym - nie lepsza partnerka z ukształtowanymi poglądami, niż mimoza bez osobowości która będzie Ci tylko potakiwać? Równie dobrze można by wejść w związek z dmuchaną lalą.

Lepiej po prostu poszukaj takiej, która Ci odpowiada. Taka rada: odpuść miraż pt. "tabula rasa". To nie wypali.

Ps. Obecnie panuje moda na równolatków, więc będzie Ci ciężko. Poszukaj lepiej wśród małolat np. na sympatii, niektóre mają w opisie wyraźnie zaznaczone, że interesują ją partnerzy w innej grupie wiekowej, niż jej własna.

Co do Ukrainy - nie znam się, więc się nie wypowiem, ale uważaj na łowy pod kątem zdobycia obywatelstwa UE, bo w ten sposób wielu zostało wyruchanych.

Edited by Januszek852
  • Like 6

4 godziny temu, Januszek852 napisał:

Dodatkowo, wychować to możesz co najwyżej córkę, a nie obcą i dorosłą (lub prawie dorosłą) kobietę. Ona jest już ukształtowana i ma jakieś poglądy - nawet, jeśli będzie to ukrywać w pierwotnym okresie, by Ci się przypodobać, to i tak z czasem prawda wyjdzie na jaw. Poza tym - nie lepsza partnerka z ukształtowanymi poglądami, niż mimoza bez osobowości która będzie Ci tylko potakiwać? Równie dobrze można by wejść w związek z dmuchaną lalą.

Wiesz, poznałem tą nastkę z zawodówki i dało się ją uchować ale niestety obracała się w takim środowisku ze ciężko było spowodować żeby zafascynować ją swoimi przemyśleniami na dłuższy moment. Osoba w wieku 16-20 lat nie jest do końca ukształtowana. Mniejsza jednak z tym. W tym co piszesz masz trochę racji jeśli chodzi o nadrabianie straconego czasu. Co do Ukrainy to też słyszałem że zainteresowanie ukrainek  naszymi rodakami bierze się czasem z chęci zdobycia obywatelstwa UE  ale nie zawsze tak  jest.  Generalnie mam odłożone 78 tysięcy złotych (spadek ) + ciąglę odkładam z zarobionych pieniędzy. Zastanawiam się też nad Tajlandią . Widziałem w internecie na blogu  jakiegoś kolesia który miał już 37 lat , był łysy a przy sobie miał żonę Tajkę w wieku 21 lat .W dodatku niesamowicie ładna. W Polsce o takim czymś mógłby co najwyżej pomarzyć. Słyszałem ze tam znalezienie sobie jakieś młódki to prosta sprawa.  Tyle że jazdy to tak odległych krajów mnie trochę przerażają a pewnie trzeba byłoby wyskoczyć do jakiejś jednak dziury bo podejrzewam ze takie zwykłe Tajki z największych miast tez raczej byłyby trudne do poderwania. 

Coś z własnych obserwacji: ludzi ciągnie do tego co nieznane. Polki ciągnie do Włochów, Hiszpanów, ciemnoskórych, nawet arabskich szejków. Polak to ostateczność. Byłem trochę czasu w UK i dało się to zauważyć. Ludzi ciągnie w nieznane, bo to nieodkryte. Kobiety lubią emocje a z takim zagranicznym Panem, to porozmawia po angielsku, koleżankom się pochwali jakiego ma się faceta.

Tak samo faceci w Tajlandii - jesteś dla nich egzotyczny, niespotykany. Jak tam jedziesz to masz kasę, jak masz kasę, to masz władzę.
Dla Ukrainek my jesteśmy zachód, lepszy świat. Ukrainka na Polaka poleci, a czy Polka na Ukraińca? hmm, wątpię. Co wybierze Polka - zachodniego Pana z bogatym wnętrzem ... portfela (euro, funt, może być i dolar)
Ps. Nawet na roxie widziałem ogłoszenia Pań i dopisek " nie obsługuję Ruskich i Ukraińców"

Posted (edited)

To by oznaczało, że de facto poświęcisz czas, pieniądze i w sumie kawał życia tylko dla zdobycia partnerki. Opłaca się?

Jesteś młody, masz kasę ze spadku, ale co dalej? Masz pracę, która pozwala na zdalne zatrudnienie w każdym miejscu świata (słynny #programista15k), czy też rzucisz wszystko i pojedziesz? Jeśli nie będziesz "tutejszy",a jedynie przyjezdny, to jak chcesz to wszystko zorganizować? Chcesz tam się osiedlić na stałe? Bo inaczej to możesz zapomnieć o wielkim wyrywaniu. Nawet z filipńskiego zadupia nikt nie będzie gnał z Tobą do PL. Prędzej ci rodzina małolaty twarz okopie. Plus, w Tajlandii wiek przyzwolenia w przypadku gdy Ty jesteś pełnoletni to 18, więc jeszcze do puchy pójdziesz.

Lepiej przemyśl to sobie trzy razy. Już nie wspominając o tym, że po uzyskaniu obywatelstwa Pani może CIę natychmiast kopnąć w dupę i wyjechać do Niemiec.

Edited by Januszek852
  • Like 1

Witam.

Kolego jedno ale to co piszesz jest trochę nie logiczne. Odpowiedz mi na parę pytań postaram się Tobie pomóc i chu... z ganianiem po świecie za babą.

Masz 25 lat to prawda , ale uważasz się na 6 lub 7 w skali czego? Twojej skali czy zrobiłeś ankietę , sondę uliczną czy masz taki wynik na badoo? (bez urazy)

Po drugie skoro teraz się wyrobiłeś według wyglądu super to na plus , ale czy mentalnie czujesz się na siłach na podryw( myślę , że nie ).

Po trzecie jesteś z dużego , średniego czy małego miasta? ( to ma znaczenie chodzi o konkurencję)

Jedz na Ukraine, bylem kilka razy, polecam). 

Jak otworza granice jade znowu na Ukraine lub Bialorus.

Smak zycia czuc w najdzikszych miejscach )

• Like 1

43 minuty temu, ares napisał:

Witam.

Kolego jedno ale to co piszesz jest trochę nie logiczne. Odpowiedz mi na parę pytań postaram się Tobie pomóc i chu... z ganianiem po świecie za babą.

Masz 25 lat to prawda , ale uważasz się na 6 lub 7 w skali czego? Twojej skali czy zrobiłeś ankietę , sondę uliczną czy masz taki wynik na badoo? (bez urazy)

Po drugie skoro teraz się wyrobiłeś według wyglądu super to na plus , ale czy mentalnie czujesz się na siłach na podryw( myślę , że nie ).

Po trzecie jesteś z dużego , średniego czy małego miasta? ( to ma znaczenie chodzi o konkurencję)

Mieszkam na wsi. 11 km ode mnie jest niewielkie 11-tysięczne miasteczko.   Na studiach a konkretnie na 1 roku zdarzyło mi się spodobać i to na 100%  dwóm dziewczynom.  Jedna średnia a druga dość ładna.  Załuje że wtedy nie spróbowałem ani z jedną ani z drugą ale po prostu trafiło na ten moment gdzie akurat mocno w głowie miałem gry -dziewczyny zupełnie mnie w tym momencie ni interesowały. Teraz cholernie żałuje bo była realna szansa

Godzinę temu, Januszek852 napisał:

Jesteś młody, masz kasę ze spadku, ale co dalej? Masz pracę, która pozwala na zdalne zatrudnienie w każdym miejscu świata (słynny #programista15k), czy też rzucisz wszystko i pojedziesz? Jeśli nie będziesz "tutejszy",a jedynie przyjezdny, to jak chcesz to wszystko zorganizować? Chcesz tam się osiedlić na stałe? Bo inaczej to możesz zapomnieć o wielkim wyrywaniu. Nawet z filipńskiego zadupia nikt nie będzie gnał z Tobą do PL. Prędzej ci rodzina małolaty twarz okopie. Plus, w Tajlandii wiek przyzwolenia w przypadku gdy Ty jesteś pełnoletni to 18, więc jeszcze do puchy pójdziesz.

Pewnie masz racje ale z jednym zastrzeżeniem. Wiek przyzwolenia w Tajlandii to 15 lat więc tak samo jak w Polsce i nie ma znaczenia wiek starszego partnera.  Po drugie prostytucja w Tajlandii jest niby zakazana ale jak wiadomo to jest martwe prawo którego nikt nie przestrzega bo to jest ich główna gałąź gospodarki.  Ale raczej nie ma sensu się tam rzeczywiście tłuc 

52 minuty temu, Johny_B napisał:

Jedz na Ukraine, bylem kilka razy, polecam). 

Jak otworza granice jade znowu na Ukraine lub Bialorus.

Smak zycia czuc w najdzikszych miejscach )

Johny B mnie też mocno ciągnie na wschód i do tamtejszych kobiet, a byłem już sporo razy. W tym roku planuję Białoruś. Nie mogę wysłać Ci prywatnej wiadomości (chyba za mało postów), więc podaj namiar do siebie, to się odezwę :)

Do autora tematu - ja mam 10 lat więcej niż Ty, ale i tak bym się nie zastanawiał tylko jechał, rzucił się w wir wydarzeń i patrzył co się stanie.

23 godziny temu, Caverado napisał:

Szukam porządnej

Takie nie istnieją nawet w krajach arabskich co może skończyć dla takowej dziewki linczem i uwaga, często się kończy. Szukasz czegoś czego znalezienie graniczy z cudem w XXI wieku.

Na Ukrainie nie spełnisz marzenia o dostatnim życiu.

Nigdzie nie jedź i nie trać czasu.

Znajdziesz sobie w Polsce młodą żonę tylko nie możesz być golasem finansowym.

Reasumując chujowy masz pomysł zajmij się czymś bardziej pożytecznym.

8 godzin temu, Januszek852 napisał:

Moja pierwsza dziewczyna miała 15 lat gdy miałem 20. Miałem podobne myślenie wtedy: chciałem sobie odbić to, co mi nie było dane w wieku nastoletnim.

Sorki ze znowu piszę prawie ze pod swoim postem. Ale co na to wtedy jej rodzice ?    Ja mając 23 lata spodobałem się tez takiej małolatce co miała 15 lat ( za 5 miesięcy 16)   o czym pisałem na górze.  Jej matka była bardzo miła dopóki dowiedziała się ze mam 23 lata a nie 19/20.  Wtedy przestała być miła i  patrzyła na mniej tak cholernie podejrzliwie jakbym miał jej córce nie wiadomo jaką krzywdę zrobić.  A wtedy byłem naiwnym i wiecznie nieszczęśliwie zakochanym chłopakiem a nie wyrachowanym typem który czyha tylko żeby zabawić się jakąś młodą panną.  

Ogólnie w ciągu 2 lat mocno się zmieniłem. Widzę jak podła jest płeć żeńska w Polsce. Jestem tylko ciekaw czy wszędzie jest aż tak  źle jak u nas.  

I mam jeszcze jedno pytanie : Co sądzisz o pójściu na 1 rok studiów i próbie poznania dziewczyny w wieku 19-20 lat ?  Mam skończony licencjat.  Chodzę teraz na studia podyplomowe i tam jest jedna wielka lipa.  Same kobieciny około 40 lat .  Może ze 3 dziewczyny w moim wieku ale dwie na pewno zajęte i jedna może wolna ale nie zainteresowana bo nie jest chętna rozmawiać tylko zapatrzona w komórkę. .  Wcześniej chodziłem przez 4 miesiące na magisterkę po czym zrezygnowałem i pamiętam ze tam też było ciężko poznać jakąs dziewczynę która byłaby wolna i zainteresowana znajomością. Jednak na 1 roku studiów jest dużo więcej wolnych panienek.  

Tylko problem to znowu wiek. Naprawdę młodo wyglądam bo mam wygląd chłopaka a nie męzczyzny przez co trudno ocenić ile mam lat -ludzie mają z tym problem co już dobrze zauważyłem.  Zgadzam się z Tobą całkowicie ze panuje moda na równolatków i to w dodatku na takich typowych Oskarków  lalusiów . Wiesz o co chodzi -  oglądasz rodzinkę ?  Tam jest 3 braci. Ten średni wiekowo czyli Adrian Zdrójkowski ma właśnie taką urodę która w tej chwili jest mocno preferowana przez nasze młode Polki Widzę to nawet po 22 letniej sąsiadce mojej ciotki która półtora roku temu rzuciła chłopaka chada z którym była przez całe gimnazjum i liceum ( zauważyłem ze zmienił  się z urody i przestał być Oskarkiem-lalusiem,po prostu spoważniał  z urody)  i jakby nigdy nic po 2 tygodniach zaczęła się prowadzać z kolejnym 100% Oskarkiem który wygląda młodziej od niej o jakieś 4 lata. W ogóle śmieszy mnie ta moda wśród naszych 16-22 letnich Polek. Nie jedna jest bardziej męska z urody niż te ich Oskarki.  Ja mam delikatne rysy twarzy ale nie wyglądam jak Adrian Zdrójkowski czy jakiś inny Oskarek. 

Godzinę temu, Caverado napisał:

Wiek przyzwolenia w Tajlandii to 15 lat więc tak samo jak w Polsce i nie ma znaczenia wiek starszego partnera. 

W Hiszpanii to 12 lat. Więc wiesz... :)

Ale zaczynając od początku:

Niestety moje dotychczasowe  relacje z dziewczynami to porażka. Nie jestem jakiś brzydki, dbam o siebie. Oceniam siebie tak na 6/10,może 7/10

To tak samo jak ja, nie przejmuj się. Na wszystko przyjdzie kolej.

Chodząc do szkoły średniej nie miałem powodzenia,, tak mi się przynajmniej wydaje. Niestety w okresie gimnazjum/liceum niezbyt dobrze wyglądałem i dodatkowo miałem mały problem z syfami na twarzy. Mając ponad 20 lat wyrobiłem się jeżeli chodzi przede wszystkim o twarz i jest lepiej niż było w liceum.  

Pewnie tak sądzisz dlatego, że nie próbowałeś nawet odezwać się do jakiejś dziewczyny. Podobnie jak u mnie. Gdy miałem syfy, swoją "nieśmiałość" w stosunku do dziewczyn tłumaczyłem trądzikiem. Jak go wyleczę to będzie inaczej. Tak nie było.

Dodatkowo chciałbym wychować sobie młodą dziewczynę na przyszłą żonę. Odkąd skończyłem 23 lata pojawiła się u mnie jakaś faza na siksy w wieku 16-18 lat

Przecież możesz z tym poczekać jeszcze kilka lat i znaleźć sobie taką co ma 20-22 lata. Niestety dzisiejsze szesnastki to dno. Poza tym mają siano w głowie. Bardzo głupi wiek.

Nie tyle ze mi się podobają ale tez lepiej mi się z nimi dogaduje

Mam zupełnie na odwrót.

Niestety nie zrobiłem odpowiednio szybko żadnego ruchu chociaż sami rodzice mówili żebym do niej zagadał  i później dowiedziała się ile mam naprawdę lat. Ogólnie wyglądam na chłopaka a nie na mężczyznę więc ludzie dają mi około 3-4 lata mniej. Razem z jej matką myślały że mam około 19/20 lat  a nie 23. Oczywiście od tego momentu zaczęła mnie kompletnie zlewać a jak już chciałem zagadać to była zupełnie niezainteresowana. 

Tu raczej nie o Twój wiek chodziło. Pewnie zauważyła, że jesteś niepewny siebie w relacjach z dziewczynami. 

W tamtym roku kręciłem z 17 nastką ze szkoły zawodowej .Sama mówiła ze jestem przystojny i była zdziwiona że nie miałem jeszcze dziewczyny.

Po cholerę się tym chwalisz? Jestem na tym samym poziomie co Ty i nie opowiadałbym czegoś takiego dziewczynom.

Nie raz widzę jak czasem zalotnie spojrzy na mnie jakaś 16-19 letnia dziewczyna  z liceum .Nie zdarza się to często ale czasem.

A starsze? Może nie zwracasz na nie uwagi?

Poza tym zauważyłem że te dzisiejsze dziewczyny w wieku 16-20 lat  są bardzo oziębłe i wręcz udają nie wiadomo kogo.

Sam widzisz. Po co się w to pchać? Poczekaj, tak jak napisałem wyżej kilka lat i znajdź sobie taką co ma 20-22 lata. Będzie bardziej ogarnięta.

Przeglądając facebooka czy instagram zauważyłem, że dzisiejsze licealistki wiążą się z chłopakami w swoim wieku a jeśli już starszymi to maks 1-2 lata. Za moich czasów moje niektóre rówieśniczki w liceum wiązały się z 20-dziestokilkulatkami. Były większe rozpiętości wiekowe.Teraz prawie w ogóle ich nie ma

Generalizujesz.

Związki licealistek ze studentami ponad 20-letnimi są niezbyt akceptowalne społecznie. Społeczeństwo coraz gorzej na takie coś reaguje. 

Ale co Cię obchodzi społeczeństwo? Większość jest głupia.

Feminizm. Młode dziewczyny są mocno sfeminizowane a to powoduje ze wolą rówieśnika bo boją się ze starszy może nad nimi dominować podczas gdy rówieśnika jest łatwo ustawiać . Feminizm dodatkowo powoduje ze dziewczyny te są dość zepsute. 

Serio żadnej normalnej w tym wieku?

Najpierw, to wykuj silny charakter. Bo wygląda na to, że jak już Ją poznasz, to ona sobie wychowa Ciebie. 😏

• Like 1

Kolego @Caverado coś mi się zdaję , że jeszcze nie miałeś tego pierwszego razu , a już szukasz wrażeń za granicą. Po pierwsze skoro wygląd się zmienił to dobrze ale teraz musisz na lokalnym podwórku trenować podryw kobiet. Trening , trening i jeszcze raz trening . Jesteś nowy na forum , a ja się już powtarzam , ale i Tobie powtórzę podejdź do 10 kobiet może i 9 da kosza ale 10 się uda. Po drugie skoro oprócz gier zainteresowałeś się (rekinami tępogłowymi) to czytaj dużo forum wiele ciekawych informacji znajdziesz na temat podrywu jak i traktowania tych rekinów. Po trzecie nie szukaj na siłę czy w Polsce czy zagranicą bo gdy szukasz zamiast być myśliwym możesz zostać JELENIEM. No i do sedna wiek nie ma znaczenia ja mam 33 i uwierz wiek nie ma wielkiego znaczenia na dzień dzisiejszy spotykam się z 21 latką. Więcej wiary w siebie i do boju. Pozdrawiam.

W dniu 23.03.2020 o 20:08, Caverado napisał:

Ale co na to wtedy jej rodzice ?   

To nie było na tyle poważne, by rodzice się tym interesowali.

W dniu 23.03.2020 o 18:30, Caverado napisał:

Wiek przyzwolenia w Tajlandii to 15 lat

https://www.lannaist.ac.th/keeping-our-teenage-children-safe/

Cytat

In Thailand sexual encounters with a minor under the age of 18 may be classed as a compoundable offence, even if this was with a person over 15 and with their explicit consent.

To clarify (I hope!), what this means is that a young person having sex with another person aged 15, 16, or 17 may be prosecuted for this “compoundable offence” if one participant (normally the girl), or their parent, were to file charges against the other side when they later decided they regretted what they had done. In effect, this makes the unfettered Thai age of consent to sex to be 18 years of age.

W dniu 23.03.2020 o 17:19, Januszek852 napisał:

To by oznaczało, że de facto poświęcisz czas, pieniądze i w sumie kawał życia tylko dla zdobycia partnerki. Opłaca się?

Lepiej przemyśl to sobie trzy razy. Już nie wspominając o tym, że po uzyskaniu obywatelstwa Pani może CIę natychmiast kopnąć w dupę i wyjechać do Niemiec.

A co sądzisz o wyjeździe do ameryki południowej, tzn .np. Brazylia albo Kolumbia ? Nie znam akurat żadnej osoby która tam była. Ale nieraz czytam opinie a także relacje video osób  które tam były i twierdzą ze dziewczyny z Ameryki Południowej to kompletne przeciwieństwo polek .. wiadomo : duzo bardziej sympatyczne, uśmiechniete , miłe i nie chodzą dumnie z głową w chmurach jakby nie wiem kim były. Pytanie tylko czy to nie jest takie gadanie .

Taaa.

Wszędzie trawa jest bardziej zielona niż wokół mojego domu.

H* wie dlaczego.

A im dalej tym zieleńsza.

Edited by JoeBlue

4 godziny temu, Caverado napisał:

A co sądzisz o wyjeździe do ameryki południowej, tzn .np. Brazylia albo Kolumbia ? Nie znam akurat żadnej osoby która tam była. Ale nieraz czytam opinie a także relacje video osób  które tam były i twierdzą ze dziewczyny z Ameryki Południowej to kompletne przeciwieństwo polek .. wiadomo : duzo bardziej sympatyczne, uśmiechniete , miłe i nie chodzą dumnie z głową w chmurach jakby nie wiem kim były. Pytanie tylko czy to nie jest takie gadanie .

Znasz Hiszpański lub Portugalski w stopniu biegłym?

Jesteś w stanie zaryzykować przeprowadzkę i życie tam na stałe?

Czy masz chwytny zawód, który można robić wszędzie na świecie?

Jeśli na którekolwiek z powyższych odpowiedziałeś nie, to sobie daruj.

Edited by Januszek852

39 minut temu, Januszek852 napisał:

Znasz Hiszpański lub Portugalski w stopniu biegłym?

Jesteś w stanie zaryzykować przeprowadzkę i życie tam na stałe?

Czy masz chwytny zawód, który można robić wszędzie na świecie?

Jeśli na którekolwiek z powyższych odpowiedziałeś nie, to sobie daruj.

Chodzi tylko o krótki wyjazd w formie wakacji i przekonania się jak tam jest. Tylko tyle 

4 minuty temu, Caverado napisał:

Chodzi tylko o krótki wyjazd w formie wakacji i przekonania się jak tam jest. Tylko tyle 

To jak najbardziej, wszak ponoć podróże kształcą. Ale i polska dziewczyna na starcie znajomości nie pokaże Ci pełni swoich wad... więc to, co zobaczysz na krótkim wyjeździe, to może być tylko przekoloryzowana wersja demo.

4 minuty temu, Januszek852 napisał:

To jak najbardziej, wszak ponoć podróże kształcą. Ale i polska dziewczyna na starcie znajomości nie pokaże Ci pełni swoich wad... więc to, co zobaczysz na krótkim wyjeździe, to może być tylko przekoloryzowana wersja demo.

wiesz. Jestem pewien co do tego ze u nich dziewczyny na pewno nie będą az tak sfemininowane jak nasze .  Postmarksizm w Ameryce Południowej nie jest na pewno tak popularny jak u nas w Europie

W dniu 22.03.2020 o 20:49, Caverado napisał:

Dlatego też myślę o wyjeździe na Ukrainę i tam poszukanie sobie takiej młodej dziewczyny. Mam dobrego kumpla z czasów szkolnych który był parę razy na Ukrainie. Rozmawiałem z nim na ten temat i powiedziała ze skoro mam taką chęć poznania takiej młódki to powinienem  spróbować pojechać na Ukrainę. Stwierdził , ze tamtejsze nastoletnie panny nie robią problemów z różnicy wiekowej i są dużo bardziej życzliwe oraz sympatyczne niż ich odpowiedniczki w Polsce.  Jednak to opinia tylko mojego kolegi. Jaka jest wasza opinia Bracia ?  Ktoś z Was był na Ukrainie ? Może ktoś z was ma 18-26 lat i jakieś doświadczenie z ukrainkami w wieku 16-18 lat. ?Naprawdę chciałbym sobie wychować takie młode dziewczę za żonę ale tutaj w Polsce chyba nie ma szans. 

Weź pod uwagę, że bedziesz postrzegany w kategorii tego ile pieniążków potrafisz zarobić i na nią wydać. Z tego co usłyszałem już mniej pazerne na dukaty są panie z Białorusi. Do tego w obu krajach wzrasta liczba rozwodów. Bądź czujny. 

Latać po świecie za dupą - nie masz nic ciekawszego do roboty?

Sam sobie na własne życzenie chcesz utrudniać życie, zamiast go sobie poprawiać. Skup się na wszystkim innym a nie na kobietach. Rozwijaj się, poprawiaj sytuację materialną, poświęć czas pasji i stań się w tym dobry.

W Kenii są plemiona, tam kobiety są bardzo poddane mężczyznom, może tam leć? Jak czytam te bzdury że w innym kraju gadzi mózg jest mniejszy niż u nas to to jest śmieszne. Z tym nastawieniem i tak zostaniesz zmielony na drobno.

• Like 1

Cytat

Może ktoś z was ma 18-26 lat i jakieś doświadczenie z ukrainkami w wieku 16-18 lat. ?

Nie, takich młodych na roksie nie znalazłem.

Cytat

Naprawdę chciałbym sobie wychować takie młode dziewczę za żonę ale tutaj w Polsce chyba nie ma szans. 

Chcesz się bawić w tresera, a się skończy tak, że to ty będziesz latał na smyczy.

Bierz się za lekturę tego forum albo przeczytaj Kobietopedie, bo aż się z żenady musiałem przejść po pokoju po zapoznaniu się z treścią tego wątku.

• Like 1

Twoje marzenie o wychowaniu sobie młódki jest utopijny a z całego postu wychodzi mocna desperacja. Desperat z ciebie, bracie. Ogólnie żenujący post.

Jak ty to sobie technicznie wyobrażasz? Ściągniesz taką Ukrainkę 16 letnią do Polski? Może w ogóle opuścić kraj bez zgody rodziców? Gdzie skończy szkołę w Polsce? 

Po co w ogóle myślisz o ślubie w wieku 25 lat? Później doczytałem, że myślisz o Ameryce Południowej? Zejdź trochę na ziemię z obłoków fantazji bo od nie ruchania dryfujesz w chmurach.

Edited by RealLife