Skocz do zawartości

Dałem ciała i źle mi z tym czyli nieudany sex


deleteduser159

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja przedstawia się tak:

Bardzo Atrakcyjna Pani  (starsza)napisała do mnie na aplikacji randkowej.

Klasycznie trochę pisania,1 spotkanie w plenerze kilka dni później u jej w domu.

Ponieważ jestem przed kolejną operacją moje wyniki testosteronu są w nizinach... ale wiadomo (oczy zarośnięte piczą)postanowiłem się na owe spotkanie wybrać.

Niski testosteron = niskie libido

Po grze wstępnej,zacząłem robić mistrza minet-u co nie ukrywam mnie mega kręci i wydaje mi się że ten warsztat mam opanowany dobrze.

Pani miała 2 orgazmy o czym sama powiedziała, co można było stwierdzić po jej zachowaniu.Po krótkiej przerwie  bardzo chciała się nadziać na bolca,do tego stopnia że mimo że zapytała

"czy masz gumki" niewiele zabrakło aby usiadła na niego bez.

(Nie uprawialiśmy w końcu sexu waginalnego)

Powiedziałem jej żeby zrobiła loda no i po kilku minutach doszedłem.

Poszliśmy razem spać,ale że jestem typowym upartym osłem to nad rankiem próbowałem dokończyć to czego nie dokończyłem.

Niestety Pani nie była zainteresowana żadną formą sexu,a ja już wkurwiony przestałem próbować i kombinować.

 

Czy poszedł (wkurw) na to że nie wyruchałem ją bestialsko jak barbarzyńca?

Nie chcę się usprawiedliwiać bo miałem łatwą i klarowną sytuację,jednak czuję się fatalnie z tą myślą że "dałem przysłowiowej dupy".

Niestety ale czuję się z tym fatalnie, uprzedzę też że jestem już na prawie rocznym nofapie z kilkunastoma wpadkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie od razu wkurw, że "nie wyruchałeś jej bestialsko jak barbarzyńca", ale delikatny foch na pewno, że nie doszło do penetracji. 

Nie ma co się przejmować i specjalnie analizować, a druga rzecz to po co robić coś wbrew sobie i na siłę ją uszczęśliwiać? 

Jak masz małe libido, to po co na siłe z nią chcesz uprawiać seks? 

Jeżeli chcesz tak bardzo jej zaimponować to radzę kupić sobie sidenafil małą dawkę 25mg i wtedy działać. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, fochnęła bo nie nadziałeś.

 

Nie ma się czym przejmować, przecież się z nią nie ożenisz :D

 

Bzykaj ją dla sportu jak będzie jeszcze chciała, jak nie znajdź następną.

 

Pozdro.

 

Wiele razy gdy  również byłem bez formy na 2,3 raz, jeżeli u pani następował foch to wiedziałem że już więcej się z nią nie spotkam, bo Pani ma mało empatii do bliźniego swego i nie jest wyrozumiała, bardzo

 

tego u babek nie lubię.

 

Dlatego  dobrze by było jakbyś ją ostro bzyknął, po czym urwał gwałtownie kontakt i zablokował numer :)

 

Znajdziesz bardziej wyrozumiałe ONSY czy tam FBWsy

Edytowane przez RENGERS
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fruit napisał:

Nie ma co się przejmować i specjalnie analizować, a druga rzecz to po co robić coś wbrew sobie i na siłę ją uszczęśliwiać? 

Niee tu nie o to chodzi. Nie ten mechanizm zadziałał. 

 

"bestialskie wyruchanie jak barbarzyńca" :D i zadowolenie tym partnerki podbija ego na zasadzie "wykazałeś się, dobry jesteś". 

Chłodne potraktowanie i brak kolejnej rundy po przebudzeniu (a przed kawusią i śniadaniem) wywołuje efekt przeciwny. 

 

Cóż. O niczym to nie świadczy. Ładną panią miałeś w łóżku, gała zrobiona i fajnie. Ona też miała zabawę. 

Następnym razem może to inaczej rozegrasz. A jak nie będzie następnego z nią, to nic. Żenić się i tak  nią nie będziesz. Neeeeeeext. 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maninblack napisał:

Czy poszedł (wkurw) na to że nie wyruchałem ją bestialsko jak barbarzyńca?

 

Tak. Niedawno miałem podobną sytuację co Ty i też się przejmowałem. Na szczęście następnego dnia mi przeszło i u Ciebie też tak powinno być. Nie ta, to będzie inna. ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack Dałeś mocno ciała! Jakbyś ją ostro wygrzmocił to rano dostałbyś loda na śniadanie. Minetę to możesz robić na wykończenie albo jako szybkie nawilżenie (choć z tego co piszesz to sam Twój wygląd odpowiednio nawilża).

Pani chciała ostrego dmuchania przez ogiera na jakiego wygladasz! Zrób jej teraz całonocny maraton jako zadośćuczynienie a jej stosunek do Ciebie odwróci się o 180'.

Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/22/2020 at 7:53 PM, Maninblack said:

ani miała 2 orgazmy o czym sama powiedziała, co można było stwierdzić po jej zachowaniu.

 

On 3/22/2020 at 7:53 PM, Maninblack said:

Powiedziałem jej żeby zrobiła loda no i po kilku minutach doszedłem

Spuściłeś z krzyża więc o co kaman? Zero usprawiedliwiania i jak rozegrasz to zamoczysz ponownie. Ciała to dałeś z tytułem sam sobie wbijasz poczucie winy.

Może miała wyrzuty sumienia albo coś jej się w głowie poprzestawiało - w skrócie nie interesuje Cię to czy strzelała focha. Ty spuściłeś koniec :) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, jaki kobieta ma etap życiowy, ani jaki etap cyklu.

Ale fakt, że umawia się na przygodny seks, znaczy, że raczej ma etap chcicy na rżnięcie, a nie na poezję śpiewaną.

Kobiety w cyklu, kiedy mają wysokie libido, a facet nie zerżnie dziko (bo np. wrócił z roboty po 12 godzinach), czasem strzelają fochy.

Żadna tam empatia - nie było rżnięcia na zawołanie - foch.

 

Taki już los facetów, że kobiety traktują nas czasem zadaniowo.

W razie czego warto mieć schowane kilka magicznych pigułek, skoro miewasz problemy, to w okresie przejściowym mogą wspomóc psychicznie. Zanim się zregenerujesz do normalnego libido.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat @Kasownik dobrze prawi. Zrobiłeś pani minetą grande finale na samym początku, a trzeba było najpierw tylko rozgrzać, potem wybolcować i dopiero na końcu fajerwerki. Nie przejmuj się i nie angażuj emocjonalnie. To było tylko przygodne spotkanie na seks. Ty skończyłeś, pani skończyła, więc ok.  Będzie nowa pani i następnym razem lepiej to rozegrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wiedział, że może być ciężko z moim przyjacielem to zaopatruje się w takie fajne niebieskie tabletki i biorę przed wiadomą akcją, potem pani będzie sama inicjowała spotkanie jak ją dobrze i długo potraktujesz, po razie odstawiam tabletki i suplementuje maca, strasznie podnosi libido po tygodniu-dwóch. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspokoiłeś kobietę to nie ma co wzbudzać w sobie poczucie winy. Kilka razy miałeś spust i już. 

Nie udało Ci się zrobić tego jak prawdziwy barbarzyńca no to trudno - nie jest to dla Ciebie żadna ujma.

Zrobiłeś jej minetkę także Pani nie ma na co narzekać. 

Widocznie miałeś jakiś zły czas. 

Jeśli kobiecie pasuję taki układ - tylko seks to ćwicz z nią i powinno być lepiej w końcu trening czyni mistrza. 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.