Skocz do zawartości

Czy jedynym ratunkiem dla mnie jest pierdolnąć głową w ścianę ? Oraz podryw podczas epidemii


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.03.2020 o 00:00, Hipcio napisał:

Około rok temu siedziałem tutaj i lamentowałem. @leto doberek :D Jak spotkać fajną laskę? Po prostu rób po pracy coś ciekawego, innego niż siedzenie w domu. Wyjdź np na bilarda, kręgle? Masz kumpli, znajomych. Jeśli nie masz to znajdź. Ja tak zakorzeniłem się w barze z grami że zostałem weekendowym barmanem a wcale tego nie potrzebuję pracując w IT. Zajaw się czymś, same przyjdą. Baa jak im zaimponujesz to i tipa zostawią a ty odwdzięczysz się oczkiem i elo. Możesz przygotować sobie serwetkę z napisem "W miejsce kropek proszę wpisać swój numer telefonu." Jest tyle sposobów

 

 

Dla mnie nie ma sensu wyrywać na ulicy, są do tego przyzwyczajone, mają tego od groma. Lepiej znajdź fajny sposób na siebie. Krótko mówiąc zacznij robić to co lubisz i w czym chciał byś jakąś wiedzę.

Dla mnie to np. robienie drinków

 

W dniu 23.03.2020 o 00:00, Hipcio napisał:

Dla mnie nie ma sensu wyrywać na ulicy, są do tego przyzwyczajone, mają tego od groma. Lepiej znajdź fajny sposób na siebie. Krótko mówiąc zacznij robić to co lubisz i w czym chciał byś jakąś wiedzę.

Dla mnie to np. robienie drinków

Na ulicy w Polsce kobiety sa przyzwyczajone do podrywu ??? Hahaha człowieku

Wiekszej bredni nie slyszalem. Kraje latino, espania itp to tak, ale nie u Nas. 

Edytowane przez SilentAssassin
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź podrywaj, obniż nieco albo dużo wymagania. Zaliczysz kilka przeciętnych dziewoj ale pewność Ciebie urośnie na tyle, że już będziesz wyrywał te "Twoje" bardziej przy kości i z cycem. Nie zwalaj winy na plandemię, nie czekaj na lepsze czasy, nie dawno czy i kiedy nadejdą. 

 

Nie ma czegoś takiego jak super połączenie dusz, siódme zmysły, intuicja, jest tylko jebana biologia. Im wcześniej przestaniesz się oszukiwać tym masz szansę szybciej zaliczyć inne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SilentAssassin napisał:

mniemam ze w tym temacie jestes teoretykiem, po tym co wlasnie napisales;)

Teoretyk czy nie, ale to akurat nie ma nic do rzeczy, bo o tym kiedyś w jednej audycji powiedział sam Marek. 

 

33 minuty temu, SilentAssassin napisał:

Byczq

Wolę kiedy mówi się do mnie "panie generale".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Patton napisał:

Teoretyk czy nie, ale to akurat nie ma nic do rzeczy, bo o tym kiedyś w jednej audycji powiedział sam Marek. 

 

A Marek to kto niby? Nałogowy podrywacz z tysiącem prób? Nie. I na tym skończę by nie dostać permbana.
 

Godzinę temu, SilentAssassin napisał:

Na ulicy w Polsce kobiety sa przyzwyczajone do podrywu ??? Hahaha człowieku

 

Na ulicy zagadnięcie przez obcego faceta kończy się zakłopotaniem. Bo to nie jest codzienna sytuacja, zwłaszcza w społeczeństwie milczków z facjatami "odpierdol sie" "masz problem?" "jestem niewidzialny" ciągle przeglądających smartfony.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak ty jesteś z tych uczuciowych, kiedyś poznałem dziewczynę taką jak opisujesz, dla mnie 10/10. Ona niby zainteresowana niby nie ale miałem taki mega mocny haj hormonalny pomimo, że do niczego nie doszło, że wariowałem. Spokojnie ochłoniesz i zaczniesz żyć, tak jak i stało się ze mną 😉

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak jesteś jeszcze zaślepiony. Stworzyłeś w swojej głowie konstrukt, który nie ma wiele wspólnego z rzeczywistą osobą, za którą tak szalejesz. 
Pamiętaj, nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody. 
Nie podrywaj też innych kobiet na siłę, masz spuchnięte jaja, najpierw je rozładuj zanim znowu pomyślisz o związkach. 
Proponuje w celu rozładowania napięcia:

- znaleźć kobietę chętną tylko na seks a nie związki

- iść do porządnej kurtyzany

Po tych działaniach okaże się, że ex-myszka nagle zacznie wydawać się już nie idealna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

A Marek to kto niby?

Big Boss

1 minutę temu, bassfreak napisał:

i tak jej obecny kopnie ją w dupe prędzej czy później XD 

Tylko się nie rzucaj od razu na nią, jak zrobi z Ciebie emocjonalny plaster i spuści w toalecie, to może zaboleć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas, czas i jeszcze raz czas.

 

Też byłem z zaburzoną dziewczyną i jakiś rok zajęło mi dochodzenie do siebie po wszystkim.
 

Niestety czasu nie da się oszukać. Wmawiałem sobie na 2-3 miesiące po, że już mi przeszło i jestem czysty psychicznie. Ta, jasne... po 3 miesiącach wróciłem do niej jak debil, na chwilę ale jednak. Dalej byłem zaślepiony.

 

Także trzeba umieć odpuścić sobie na chwilę i po prostu odetchnąć. Zawsze można też walnąć klina uderzając od razu do innych panien, ale to chyba też nie zadziała w każdym przypadku. 

Edytowane przez Sugar Johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sugar Johnson napisał:

Czas, czas i jeszcze raz czas.

 

Też byłem z zaburzoną dziewczyną i jakiś rok zajęło mi dochodzenie do siebie po wszystkim.
 

Niestety czasu nie da się oszukać. Wmawiałem sobie na 2-3 miesiące po, że już mi przeszło i jestem czysty psychicznie. Ta, jasne... po 3 miesiącach wróciłem do niej jak debil, na chwilę ale jednak. Dalej byłem zaślepiony.

 

Także trzeba umieć odpuścić sobie na chwilę i po prostu odetchnąć. Zawsze można też walnąć klina uderzając od razu do innych panien, ale to chyba też nie zadziała w każdym przypadku. 

Nie piszę tego żeby pokazać kto miał gorzej, lepiej. Odnoszę się do tematu zaburzonej panny. Również z taką byłem i pomógł mi dopiero rok przestoju, szaleństwa i dodatkowej pracy w innym otoczeniu. Czasami warto nie robić nic i dać się toczyć życiu, mieć w dupie społeczne standardy i cieszyć się tym jak wspaniałe ogarnia się własne życie Jeśli masz ogarnięte to tylko pilnowanie żeby ktoś nie chciał się wbić z buciorami i wytrzeć się nimi o twoją wspaniała nową i ulubioną proze życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.