Skocz do zawartości

Czy jedynym ratunkiem dla mnie jest pierdolnąć głową w ścianę ? Oraz podryw podczas epidemii


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, bassfreak napisał:

W tym wszystkim przypomniała mi się jedna "znajoma" odezwałem się do niej i może spędzimy jakoś fajnie czas w tym wszystkim bo z tego co wiem jest sama , z charakteru średnio mój typ ale reszta gitara a pamiętam że się jej podobałem :D jakiś spacer nad morze później może wpadnie na coś do picia itd. :rolleyes:

No to jak Ci się nie podoba i w sumie tak średnio to... po co?

 

Na siłę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te jedyna ?

Jak sobie przypomnę jakie głupoty robiłem by odzyskać tę wyjątkową, zaginioną istotę bez której sobie życie niebwyobrażałem, to sam sobie chcę dać z plaskacza ?.

Kobiet jest mnóstwo i z czasem się nauczysz, że to Ty, Twój czas, uwaga i osoba są warte czegokolwiek. Jesteś na forum, masz wiedzę- wykorzystaj ją.  

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

ona jest wydziarana , lubi kolczyki itd

 

1 godzinę temu, SSydney napisał:

Z jednej zaburzonej wpakuj się na następną. :D 

 

Mam takie pytanko do was.

Jak dziewczyna jest wydziarana, ma kolczyki np. w nosie, wardze, we brwi czy języku to może o niej świadczyć że ma jakieś problemy ze sobą, czy to nie ma znaczenia ?

Edytowane przez mati248
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bassfreak napisał:

Bracia czy komuś z was udało się "wrócić" do dziewczyny która wam "podziękowała" ?

Nie rób jaj z samego siebie.

 

Podziękowała=Spadaj na drzewo i jeszcze coś ma się udać wrócić ?

 

Nigga What ?
 

22 godziny temu, bassfreak napisał:

Nawet nie mam pojęcia jak zainicjować spotkanie żeby nie nabrała podejrzeń że coś kombinuje

No ale przecież kombinujesz.

 

22 godziny temu, bassfreak napisał:

Nie potrafię wybić sobie z głowy dziewczyny z którą się spotykałem w tamtym roku po prostu kurwa nie potrafię choć bym stanął na rzęsach

Ona pewnie nie ma takich dylematów.

 

Kończąc w tytule zadałeś pytanie :

 

,,Czy jedynym ratunkiem dla mnie jest pierdolnąć głową w ścianie ?”

 

Odpowiedź: 
 

Myślę że gdybyś pierdolną głową w ścianę i to z dużą energią, doznał byś urazu i zapomniał o niej.

Więc tak drogi @bassfreak zdecydowanie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Idąc tym tokiem myślenia 90 % kobiet 

No ciekawa hipoteza ale masz coś na poparcie tych danych? 

Ja bym powiedział, że dziary to ma max 50% i to będą dane zawyżone. 

Tak są też baby pojebane bez tatuaży i o ile może nie jest on wyznacznikiem w 100% to jednak ja bym uważał na takie "naznaczone".

Jest to na pewno grupa podwyższonego ryzyka.

 

A że jest to modne? No i co? Baby częściej lezą za stadem. 

 

Tak wiem, wiem ta twoja myszka pewnie jest inna. 

Nie mi oceniać, sam jak sprawdzisz to się dowiesz. 

 

Ja nie lubię tatuaży u bab. Jeszcze jakiś mały w niewidocznym miejscu bym przeżył ale jak widzę na rękach dojebane albo na dekolcie to sobie myślę jak nóż na być taką amebą? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jestem tak wkurwiony i na siebie i na wszystko do okoła że nawet nie mam jak tego skomentować, mógł bym skleić takiego posta że godzinę by się czytało. Oby jak najszybciej sytuacja z wirusem się uspokoiła to będę miał większe pole manewru. 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u fryzjerki po znajomości od kumpla , nie do końca w moim typie ale całkiem całkiem i fajnie mi się z nią rozmawiało no ale ostatecznie dostałem zlewkę nie wiem dlaczego więc pytam kumpla "wiesz może czy ona kogoś ma ? bo chcę wiedzieć czy dlatego dostałem zlewkę czy za mój ryj" niby twierdził że z kimś bajeruje ale może chciał mnie tylko pocieszyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pany, podepnę się, bo mam pytanie związane w sumie z tym tematem, może doradzicie. Zagrałem trochę zbyt olewczo, przy pytaniu czy mi w ogóle zależy, powiedziałem coś w stylu; nie jesteś mi obojętna, ale w każdym momencie jestem w stanie wyjść i pierdolnąć drzwiami ?  proponowałem w tamtym tygodniu spotkanie, ale nie bo coś tam, ostatnio do mnie napisała, ale nie wiem czy proponować jeszcze raz, czy czekać teraz co zrobi. Chcę trzymać ramę i nie wyjść na orbitera, teraz mam nastawienie, żeby nie dawać jej uwagi, ale kusi jak uj, żeby konkretnie wyjechać, że albo się dalej spotykamy jak dorośli ludzie, albo dajemy sobie spokój. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 23.03.2020 o 20:05, mati248 napisał:

Jak dziewczyna jest wydziarana, ma kolczyki np. w nosie, wardze, we brwi czy języku to może o niej świadczyć że ma jakieś problemy ze sobą

 

Tak jak u mężczyzn tatuaże dodają uroku tak kobietom go odbierają dodatkowo sam sobie odpowiedziałeś na pytanie i tak to nie nie jest normalne.

Bo skoro kobieta robi sobie krzywdę poprzez dziaranie czy kolczyki w różnych miejscach to chce się pokazać tak bardzo światu i wyróżnić, więc obstawiał

bym problemy z psychiką. 

Osobiście mnie odrzuca od takich kobiet wygląda to obrzydliwie dodatkowo kobiety tak chcą się upodobnić do mężczyzn, że zrobią wszystko nawet się okaleczą dramat. 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Tak jak u mężczyzn tatuaże dodają uroku tak kobietom go odbierają dodatkowo sam sobie odpowiedziałeś na pytanie i tak to nie nie jest normalne.

 

100% zgody. Jeszcze jakiś delikatny tatuażyk w mniej widocznym miejscu (np. gdzieś na ramieniu) ujdzie, ale już dziaranie w widocznych miejscach sugeruje dwa problemy: atencjuszostwo i brak panowania nad swoimi emocjami. Dlaczego to drugie? O tym dobrze mówił Coach Red Pill w swoich filmach: kobieta, która decyduje się na takie coś, co potencjalnie zostawia ślad na całe życie, poddaje się chwili, a więc nie panuje nad swoimi emocjami. Zresztą są badania, że kobiety z tatuażami częściej zdradzają niż te bez.

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Bo skoro kobieta robi sobie krzywdę poprzez dziaranie czy kolczyki w różnych miejscach to chce się pokazać tak bardzo światu i wyróżnić, więc obstawiał

bym problemy z psychiką. 

 

Dokładnie tak. Chęć pokazania się, za wszelką cenę.

 

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Osobiście mnie odrzuca od takich kobiet wygląda to obrzydliwie dodatkowo kobiety tak chcą się upodobnić do mężczyzn, że zrobią wszystko nawet się okaleczą dramat. 

 

Dodatkowo, teraz nagle wszystkie chcą wyglądać jednakowo. I faktycznie - trudno jest je od siebie odróżnić. Ach ta era instalife... Chciałbym wrócić do świata sprzed 2000 r. - bez social mediów...

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia jest prosta. 

 

Straight to the point. 

 

(zapis na diagramie: 8===> o) 

 

a o jednorożcach ewentualnie potem pogadać. 😁

On 3/22/2020 at 11:07 PM, pillsxp said:

Czy tylko mi się wydaje że podczas rzekomej epidemii zaczyna niektórym odpierdalać.

Czyżby kwarantanna i ograniczenie swobód ryło niektórym beret.

 .

 

Niestety i nie są to żarty. Np. we Włoszech odnotowują ogromny wzrost przypadków depresji, problemów psychicznych i samobójstw wśród młodzieży. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.