Skocz do zawartości

Kopia zapasowa systemu win 10


AdamPogadam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie.

 

Poradniki microsoft'u nie przemawiają do mnie, a chciałbym mieć na dysku zewnętrznym albo pendrive zapasową wersję swojego systemu windows 10 - w sensie sam system win 10 z aktualizacjami bez reszty plików, nawet dokumentów do ewentualnej instalacji po awarii dysku twardego lub na nowym PC (mam oryginalnego win 10 wersja box). W ustawieniach, opierając się na obecnym stanie swojej wiedzy, mam do wyboru: kopia zapasowa, obraz systemu i dysk odzyskiwania. Co będzie najlepsze i ile to może zajmować miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W Windows 10 w Panelu Sterowania masz funkcję 'Kopia zapasowa i przywracanie (Windows 7)'. Tam po lewej klikasz pozycję 'Tworzenie obrazu systemu' i przechodzisz przez kreator. Na początku zaznacz pozycję 'Na dysku twardym' i wybierz z rozwijanej listy podłączony dysk przenośny. Dalej pozostaw domyślnie zaptaszkowane lokalizacje do zbackupowania i rozpocznij proces.

Edytowane przez Cyr4x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.