Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Ruch

Deir 2020

Recommended Posts

Witam

Czy jest ktoś kto pracuje bądź pracował tym systemem i może podpowiedzieć co nieco? Chodzi o początkowe stopnie, mam trudności z takimi rzeczami jak odczuwanie ciała eterycznego, a słyszałem ze uczenie z książki w stosunku do dzisiejszej wiedzy jest mało skuteczne.

@RuchJa się trochę w to bawiłem, korzystałem tylko z książek ma 4 części.

Jeden z moich eksperymentów:

Z czego czerpiesz wiedze o DEIR poza książkami?

@józekk

Mam tylko książki i nic więcej, od dziecka czepiają się mnie tego typu tematy, ja jednak przed nimi uciekałem i chciałem żyć jak rówieśnicy czyli zwyczajnie, cóż jednak co chwile przytrafiały mi się jakieś nieciakwe okoliczności poprostu pech, w końcu rak w dość młodym wieku którego jak mi się zdawało pokonałem i wydawało mi się ze wreszcie moje życie zaczęło się stabilizować, niestety ostatnie badania nie napawały optymizmem i to mi dało do myślenia sam niewiem czemu ze chyba muszę się zająć „tym czymś”, „wyzwolenie” czyli 1 książka deir to jedna z dwóch książek na mojej półce z tego typu tematów, nawet niewiem skąd się tam wzięła w każdym razie postanowiłem spróbować.

Przeczytalem twój opis, czy po za tym, masz jakieś inne doświadczania? Zajmowałeś się tym dłużej? 

Posted (edited)

@Ruch

Odnośnie pecha i choroby skontaktuj się ze Sławomir Majda, ma kanał na YouTube, być może coś się do Ciebie przyczepiło...

Odnośnie DEIR, książki przeczytałem wszystkie tzn. 4, a ćwiczenia robiłem tylko z pierwszej części i też nie za dużo. Nie mam teraz czasu na ćwiczenia, a czytam też inne ezo książki. Do tematu ćwiczeń wrócę jak, ogarnę inne kwestie.

To które opisałem, było jednym z większych doświadczeń.

Edited by józekk
dopis
  • Thanks 1