Skocz do zawartości

Deir 2020


Ruch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy jest ktoś kto pracuje bądź pracował tym systemem i może podpowiedzieć co nieco? Chodzi o początkowe stopnie, mam trudności z takimi rzeczami jak odczuwanie ciała eterycznego, a słyszałem ze uczenie z książki w stosunku do dzisiejszej wiedzy jest mało skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@józekk

Mam tylko książki i nic więcej, od dziecka czepiają się mnie tego typu tematy, ja jednak przed nimi uciekałem i chciałem żyć jak rówieśnicy czyli zwyczajnie, cóż jednak co chwile przytrafiały mi się jakieś nieciakwe okoliczności poprostu pech, w końcu rak w dość młodym wieku którego jak mi się zdawało pokonałem i wydawało mi się ze wreszcie moje życie zaczęło się stabilizować, niestety ostatnie badania nie napawały optymizmem i to mi dało do myślenia sam niewiem czemu ze chyba muszę się zająć „tym czymś”, „wyzwolenie” czyli 1 książka deir to jedna z dwóch książek na mojej półce z tego typu tematów, nawet niewiem skąd się tam wzięła w każdym razie postanowiłem spróbować.

 

Przeczytalem twój opis, czy po za tym, masz jakieś inne doświadczania? Zajmowałeś się tym dłużej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruch

Odnośnie pecha i choroby skontaktuj się ze Sławomir Majda, ma kanał na YouTube, być może coś się do Ciebie przyczepiło...

 

Odnośnie DEIR, książki przeczytałem wszystkie tzn. 4, a ćwiczenia robiłem tylko z pierwszej części i też nie za dużo. Nie mam teraz czasu na ćwiczenia, a czytam też inne ezo książki. Do tematu ćwiczeń wrócę jak, ogarnę inne kwestie.

 

To które opisałem, było jednym z większych doświadczeń.

Edytowane przez józekk
dopis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.