Skocz do zawartości

Korona wojna?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie co sądzicie o lądowaniu w Europie wielu tysięcy amerykańskich żołnierzy i ciężkiego sprzętu? Przybywają tu masowo od kilku tygodni ( niby na ćwiczenia).Czy korona wirus to tylko odwrócenie uwagi od tego co się na prawde szykuje? W Polsce coraz więcej ich stacjonuje, a za naszą granicą Rosja blisko :( UK wychodzi z Unii a kilka lat temu ich polityk ( chyba premier ) mówił że jeśli bedzie Brexit to Europa może  być świadkiem ludobójstwa i wielkiej wojny. Mnie bardzo zastanawia kilka rzeczy. 1 UK wychodzi z Unii. 2 następnie występuje epidemia koronawirusa 3 wojska Amerykańskie masowo przybywają do Europy.  Co o tym wszystkim myślicie? Będzie bardzo źle czy to serio tylko ćwiczenia ?

23 minuty temu, Adrianoob napisał:

Witam , mam pytanie co sądzicie o lądowaniu w Europie wielu tysięcy amerykańskich żołnierzy i ciężkiego sprzętu? Przybywają tu masowo od kilku tygodni ( niby na ćwiczenia).Czy korona wirus to tylko odwrócenie uwagi od tego co się na prawde szykuje? W Polsce coraz więcej ich stacjonuje, a za naszą granicą Rosja blisko :( UK wychodzi z Unii a kilka lat temu ich polityk ( chyba premier ) mówił że jeśli bedzie Brexit to Europa może  być świadkiem ludobójstwa i wielkiej wojny. Mnie bardzo zastanawia kilka rzeczy. 1 UK wychodzi z Unii. 2 następnie występuje epidemia koronawirusa 3 wojska Amerykańskie masowo przybywają do Europy.  Co o tym wszystkim myślicie? Będzie bardzo źle czy to serio tylko ćwiczenia ?

Oczywiście chodziło mi o wyjście  Anglii z Unii , a nie UK :)

Edytowane przez Adrianoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Tyson said:

Nie wiem czemu, ale jak czytam niektóre wątki (w tym ten), to jako żywo przypomina mi się gość z tego filmiku 

Ma to samo wrażenie czytając tu tematy z ostatnich tygodni. Z zewnątrz forum zaczyna wyglądać jak magnes dla myślących inaczej, tak delikatnie mówiąc.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.