Skocz do zawartości

Dj amator domator


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono Braci.
 

Jak w tytule, chciałbym zacząć swoją przygodę z muzyka. Zaopatrzyłem się w tym celu w kontroler średniej półki Pioneer ddj800. Fajny kolorowy, z fajnymi efektami i bajerkami. Wszystko w nim działa świetnie ale nie posiadam jeszcze tych umiejętności żeby w pełni wykorzystać jego możliwości. Zwracam się wiec z prośbą do Braci którzy parają się tym fachowo albo amatorsko a chcieli by podzielić się przydatnymi wskazówkami, radami, przydatnymi informacjami oraz bibliografia. 

 

Mam tez kilka pytań, na które być może znacie odpowiedzi. 
Jak wpada mi w ucho jakaś nuta, a ostatnio dużo słucham, to niewiele by w niej można zmienić, pytanie wiec czy jak odpalacie nutę na pierwszym decku, przygotowujecie druga na drugim decku to po prostu gracie to od początku do końca później jakiś transition i cyk od początku następna nutę itd? Czy ja po prostu mylę dwie różne rzeczy czyli producent i Dj. Nie zajmuje się tym profesjonalnie tylko amatorsko i tak raczej zostanie ale jak jest tu ktoś kto mógłby wyklarować tych właśnie kilka rzeczy to będę wdzięczny.

 

Poki co trenuje fajne przejścia i powoli tworze swoją bazę utworów które lubię. Najbardziej jara mnie elektronika jeśli chodzi o granie. Nie potrafię scretchowac i patrząc na filmy z yt wcale nie pomaga, ale może to przyjdzie z czasem. Czy wy jako dj dużo scretchujecie podczas swoich performance?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.