Skocz do zawartości

Nadchodzą złote czasy


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, bracia według mnie nadchodzą złote czasy dla tych, którzy mało co ruchali, sam zauważyłem znaczące podniesienie zainteresowania kobiet względem siebie, myślę, że jak się to dłużej utrzyma, to nawet Ci którzy nie mieli do tej pory szans na zamoczenie, będą mieli jakieś tam powodzenie u kobiet, nie będą tak wybrzydzać, tylko same będą myśleć żeby załapać kogokolwiek żeby nie być w złym czasie samej, ciekawie się będzie to oglądać, w moim przypadku, wczoraj kłóciłem się z moją, inny wymiar kłótni, zamiast fochów, była stanowcza postawa i koniec tematu (co zajebiscie skłoniło mnie do rozmyślań), poprostu kobitki zaczynają się bać obecnego stanu i wola mieć kogoś obok, gdyby się coś zaczęło dział, widzą, że państwo wszystkiego nie załatwi, i nie ma sznura chętnych mężczyzn na nie, bo każdy siedzi w domu, co przełoży się w najbliższym czasie na większy ruch beciaków w groty rozkoszy, co o tym sądzicie? ??

  • Like 5
  • Haha 7
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha miałem wczoraj taką myśl.

Niby w domu więcej siedzę, wszytsko pozamykane, ale trzymam styl życia nadal bez większych zmian. Gotuję sobie sam, uważam na to co jem. Urządziłem mała siłownie w dużym pokoju przed tv. Ławeczka, hantle plus dywan (pompki i brzuchy). I codiznnie jadę z tematem. Plus bieganie też praktycznie codziennie po 7-10km. 

A od znajomych (w tym od koleżanek) słyszę jak to nudno, że tylko siedzą w domu i pewnie przytyją przez to wszytsko. 

 

I taka myśl. To sie kiedyś skończy. Znów będzie można wyjść. Znów otworzą się restauracje, bary. Wyobraźcie sobie. Cała knajpa pełna łatwych zdzir głodnych atencji i z kompleksem że na wadze +2 punkty. 

 

I wtedy wchodzę ja. Cały na biało :D

 

  • Like 10
  • Dzięki 2
  • Haha 18
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie zadyma to niech sobie radzą same. Na pewno nie będę z żadną kobietą bo nagle ona nie ma z kogo ciągnąć.

Nie zauważyłem paniki jakiejś bo na ten moment jej nie ma. Więc będą sobie radzić same lub co najmniej beze mnie bo ja będę zajęty zdobywaniem fantów dla siebie.

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że będzie jeszcze gorzej. Będzie trudniej się realizować, znaleźć pracę, będzie większa walka o wszystko, będzie większa pogarda nie tylko ze strony kobiet, ale i wszystkich ludzi w większości sytuacji życiowych.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Turop said:

Siemanko, bracia według mnie nadchodzą złote czasy dla tych, którzy mało co ruchali,

No nie wiem, gdzieś czytałem, że w niektórych przypadkach koronowirusa mężczyznom w grupie wiekowej od 20 do 40 lat obumierają penisy i trzeba je amputować.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Turop napisał:

same będą myśleć żeby załapać kogokolwiek 

U mnie jest tak jak kiedyś, czyli lipa.

 

18 minut temu, somsiad napisał:

Złote czasy nadchodzą dla tych którzy już w tym momencie stoją na szczycie drabinki czyli mają kasę/zasoby. 

Napewno po kryzysie przez jakiś czas będą złote czasy dla Januszy biznesu.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne co zauważyłem, to to, że to kobitki sieją największy ferment w necie i są najbardziej wystraszone sytuacja.

Kogo najczęściej widzicie w masce na ulicy? Laskę w wieku 18-30 lat.

Kto najbardziej udziela się na FB w tematach #zostanwdomu, laski

Kto chce spalić Castoramę za to że jest otwarta? Laski.

Kto został w necie naczelnym epidemiologiem i wirusologiem kraju? Laski po uniwersach medycznych (szkoda, że studiowały tam socjologię).

 

Nie sądzę by coś w temacie relacji się zmieniło: wie to każdy ten kto ma teraz w tym czasie tindera. Umów się teraz z laska na 30 minutowy spacer? Awykonakne bo przecież zaraza.

 

Myślę pierwszy weekend po zakończeniu zarazy to będzie działo się na mieście. Będzie wtedy nowa epidemia ale tym razem rzeżączki i innych takich. Ale to potrwa jeden góra dwa weekendy i jak zwykle, nie każdemu będzie dane zostać grotołazem. Pobożne życzenia to są...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki lol. :D

Widzę, że w okresach różnych fermentów, ruchawek i ogólnej niepewności (idzie nowe!) ludzie zaczynają się doszukiwać rozmaitych rzeczy - a to zmian paradygmatów, a to spełnienia przepowiedni, albo nadejścia Mesjasza etc. Niektóre z tych oczekiwań są zasadne, a inne wyssane z odbytu - na przykład powyższe.

 

Akurat w kwestii kobiet w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Tak więc ci, którzy są brzydcy i nie ruchają, będą musieli się przeprosić ze swoją ręką. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Niektóre z tych oczekiwań są zasadne, a inne wyssane z odbytu - na przykład powyższe.

To trochę humorystyczny temat miał być. Ale widzę, że super beciaki jak zawsze zjebali nawet najlepszy żart i snują plany jak wyjebią Panny, nawet, gdy same przyjdą z otwarta muszlą. @zychu Masz rację, nic, a nic się nie zmieni ??

 

 

 

PS. CZEKAM NA WZORY MATEMATYCZNE, KTÓRE UDOWNODNIĄ MI, ŻE JEDNAK PO EPIDEMI I TAK NIKT NIE ZARUCHA 

Edytowane przez Turop
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Turop said:

To trochę humorystyczny temat miał być. Ale widzę, że super beciaki jak zawsze zjebali nawet najlepszy żart i snują plany jak wyjebią Panny, nawet, gdy same przyjdą z otwarta muszlą. 

Ale ja też jestem humorystyczny. Przecież napisałem "lol". :)

Duża zmiana będzie wtedy, gdy panny będą się oddawać za puszkę fasoli - wtedy będzie wiadomo, że należy gromadzić fasolę.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary Graf mówił w jednym ze swoich krótkich vlogów, że słabi ludzie będą padać jak komary, zapewne chodzi o psychikę i brak środków do życia bo praca będzie warta tyle co dziś ziemniaki monet złoconych. Nasze portfele będą przypominać te z lat 80 z ubiegłego wieku.

 

Nie wiem jak wy ale mnie nie cieszy nawet to, że ładna młoda laska chciała by się ze mną bzykać. Gdybym miał wybór pomiędzy fajnym domem 75m2 na wsi a z 100 lolitkami do 20 lat, wybrałbym dom.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jasne.

Moja koleżanka na tinderze w czasie epidemii - żadnego zdjęcia, nawet brak opisu. Wpisane właściwie imię i wiek. Wynik? Ponad 100 par w dwa dni.
 

Proszę wyjść z kosmosu, natura osiągnie równowagę bardzo szybko, teraz biologia naciska kobiety na bycie uległymi bo nasze mózgi to maszynki służące do przetrwania. A co, jeżeli bycie tak uległymi im się nie spodoba (bo nie jest modne) i wahadło odbije w drugą stronę? :) 
 

Nic się nie zmieni, minie czas który ma minąć i wszystko wróci do normy. Ogarnięci będą mieli dużo albo jeszcze więcej, dla słabych i przestraszonych pozostaną resztki z pańskiego stołu albo nawet nic.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadną chińczycy wykupia wszystko za bezcen i polski stulejarz jak nie ruchal tak nie zarucha. xD

 

Teraz zamiast wlochow modni beda chinczycy xD

 

Ci ktorzy są nisko w hierarchi beda jeszcze nizej no chyba, ze maja glowe na karku i beda potrafili wykorzystac sytuacje gospodarczą. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.