Skocz do zawartości

Nadchodzą złote czasy


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

29 marca 2020: huehue jestem aLfA sAmCeM, tera wszystkie bedom moje

29 kwietnia 2020: kurwa coś za dużo tych ludzi umiera

29 maja 2020: o chuj, mnie też wyjebali z roboty. dlaczego chleb kosztuje 50 zł za bochenek?

29 czerwca 2020, pod marketem: kierowniku, może odprowadzić wózek?

 

(satyra, nie wpadajmy w panikę!)

Edytowane przez leto
  • Like 2
  • Haha 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś napisać o co chodzi z tym kryzysem? Każdy pisze o kryzysie, a nikt nie chce rozwinąć co takiego się stanie? Naprzykłam, zachowam swoje miejsce pracy, które mam obecnie, nie mam żadnych kredytów, swoje mieszkanie, gdzie mam czynsz koło 200 zł i jakie konsekwencje z tytułu kryzysu odbiją się na mnie? Drożyzna w sklepie, czy brak towarów? A jak drożyzna, to czy zarabiając średnia krajową za kilo ziemniaków będziemy płacić 50 zł? Wiem, że może być drożej, ale nie wiem jak mam odbierać słowa "kryzys". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turop nikt nie wie. Ekonomiści od lewa do prawa w USA przewidują bezrobocie 20-30% w Q2. W poprzednim tygodniu po zasiłki w USA zgłosiła się rekordowa ilość ludzi od czasu, kiedy to śledzą. Cięcia są już w tej chwili wszędzie, również w Polsce, nie tylko w branżach bezpośrednio uderzonych przez sytuację.

Edytowane przez leto
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Turop napisał:

Każdy pisze o kryzysie, a nikt nie chce rozwinąć co takiego się stanie?

Nie wiadomo co jest zaplanowane. Wiedzą tylko Ci co tego wirusa rozprzestrzenili. (chyba jednak Chińczycy)

 

Teraz, dobryziomek napisał:

Teraz zamiast wlochow modni beda chinczycy xD 

Jako betabankomaty - 7cm fajki, śmieszne twarze... biologii nie oszukasz. Normalna kobieta leci albo na chada albo murzyna z wielką pałą. Więc nie do końca. Po za tym jacy Chińczycy Ci coś wykupią? Plebs co robi w miastach-fabrykach za miskę ryżu? Oni mają jeszcze gorzej niż # w Polsce.

Ja stawiam, że powykupują w USA prędzej. A u nas będzie jak w temacie - większa szansa by poruchać ale kto skorzysta ten nie ma szacunku do siebie.

 

Teraz, leto napisał:

Ekonomiści od lewa do prawa w USA przewidują bezrobocie 20-30% w Q2.

O jak dobrze - Ameryka się wreszcie sypie.

Edytowane przez Analconda
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Żeby nie robić off topu,  czyli jak się już czegoś dorobiłeś, żyłeś minimalistycznie, masz parę groszy odłożone, branże, która prawdopodobnie nie padnie pierwsza, to możesz być spokojny bo jakoś sobie poradzisz, najwyżej mniej pieniędzy odlozysz, albo nie kupisz tylu niepotrzebnych fantów. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

Ceny w górę. Pensje w dół.

Dobrze, że splacilem miesiąc temu kredyt na mieszkanie hehe. 

@leto Wiem, wiem, nie wydaje mi się żeby ludzie umierali z głodu z tego tytułu, najwyżej obudzi się paru szlachta nie pracuje, że jednak trzeba pójść do pracy, a osoby, które co pół roku kwiczały na wychodzący nowy iPhone, będą kwiczały co 4 lata. Według mnie, mówią o kryzysie, bo ludzie przyzwyczajeni do życia typu "należy mi się za free", albo "wezmę kredyt i kupię" obudzą się w innej, nie akceptowalnej rzeczywistości dla każdego.

 

 

Jakoś się tym kryzysem nie martwię, z fantów mam tylko tv, stary laptop i stare tv, parę książek i trochę sprzętu do ćwiczeń, więcej nie potrzebuje. Pożyjemy zobaczymy, ale jak czytam słowa "niesamowita bieda", to nie wiem jak to interpretować, jak tylko będę miał za co się co jakiś czas ubrać i zjeść za moją pensje, nigdy nie powiem, że jestem biedny, najwięcej będą płakać fejsikowi i weekendowi "selebryci" wśród naszym znajomych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Analconda said:

O jak dobrze - Ameryka się wreszcie sypie.

Na torach kolejowych stoją: niedźwiedź, a paręset metrów za nim zając. Pędzący towarowy rozjechał niedźwiedzia. Zając: "hahaha przynajmniej niedźwiedzia zajebało hahaha".

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karhu napisał:

Nic w tych glowach,tylko zaruchac i zaruchac.?

Pewne rzeczy pozostają niezmienne, nawet jakby na głowy padał opad radioaktywny : )

 

Te orgie tuż po zakończeniu epidemii z pewnością się pojawią. Z koronawirusem w bonusie. Więc raczej nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Analconda napisał:

Jako betabankomaty - 7cm fajki, śmieszne twarze... biologii nie oszukasz. Normalna kobieta leci albo na chada albo murzyna z wielką pałą.

Chłopie proszę skończ już pier...


Naprawdę skrzywdziłeś samego siebie takim myśleniem i tą teorią z dupy o chad/przegryw,itp.

 

Masz kutasa 7 cm to ruchasz kutasem 7 cm.

 

Proste jak jebanie.

 

Murzyńskie pały, chady ja pierdole @Analconda
 

 

Edytowane przez BlacKnight
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

co o tym sądzicie?

Raczej mało prawdopodobne by kobiety nagle zaczeły interesować się wszystkimi tymi na których mają wywalone.  Być może większym zainteresowaniem będą cieszyć się ci którzy mają coś więcej do zaoferowania. W tych czasach ci którzy zgromadzli jak największy kapitał oferują bezpieczne przetrwanie. W każdym innym przypadku będą radzić sobi same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Analconda napisał:

kto skorzysta ten nie ma szacunku do siebie.

Czyli jak się naprawdę zaweźmiesz to zawsze znajdziesz jakiś dobry powód żeby nie poruchać. Bez względu na okoliczność, ilość i jakość trafiających się okazji.

 

Tak trzymać! ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Analconda napisał:

Jako betabankomaty - 7cm fajki, śmieszne twarze... biologii nie oszukasz. Normalna kobieta leci albo na chada albo murzyna z wielką pałą. 

Cały czas to samo piszesz. 

Chad to, chad tamto. Oooo ale laska, przeleciałbym, ale nieeee. Takie to dla chadów. Sam budujesz "chadom" ołtarzyki i biczujesz sie przed nimi. 

 

Nie jestem ani chadem, ani murzynem, a nie mam problemow żeby sobie pannę poderwać. Po kilku związkach, chujowym małżeństwie i jescze jednym związku (bardzo fajna kobieta, szkoda że się nie dogadaliśmy) wiązać się nie chce. Tym łatwiej. To naprawdę nie jest jakaś wielka sprawa i filozofia. 

 

Bracie, weź się ogarnij. 

Już Ci kiedyś pisałem. Popracuj nad sobą, podrasuj stylówę, to będziesz miał co chcesz. Ale nie osiągniesz tego, jak kobiety bedziesz stawiać na piedestał (nie no taka by mnie nie chciała, takie to dla chadów) a potem sam sobie dopierdalał, że do tego piedestału nie dosiegasz. 

 

46 minut temu, Analconda napisał:

O jak dobrze - Ameryka się wreszcie sypie.

A to akurat jest krótkowzroczne. 

Nie jestem fanem Ameryki, ale Ameryka ma w zwyczaju swoje kryzysy finansowe rozwiązywać starą sprawdzona metoda- wojną. 

I bardzo mi się nie podoba myśl, że Ameryka pójdzie na wojnę, bo nasz rząd jest Ameryki wiernym pieskiem i nas w to gówno wciągnie za parę obietnic i poklepanie po pleckach. 

 

 

A ja czekam na @somsiad bo pojechał mi od białorycerza. Albo durny, albo nie umie czytać. Niech się tłumaczy. 

46 minut temu, Analconda napisał:

A u nas będzie jak w temacie - większa szansa by poruchać ale kto skorzysta ten nie ma szacunku do siebie.

Gdzie jest brak szacunku do siebie w pójściu do knajpy, poflirtowaniu i wyrwaniu panny na jedną noc?  Wytłumacz proszę

 

 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Esmeron napisał:

Gdzie jest brak szacunku do siebie w pójściu do knajpy, poflirtowaniu i wyrwaniu panny na jedną noc?  Wytłumacz proszę

No to chodzi o to - ci co nie ruchają dlatego, że kobiety z nimi nie chcą gdy ewentualnie będą mogli (przykład np z tematu) to z takimi pasożytami nie powinni. Chodzi o to, że pasożyt ciągnie tam gdzie ma korzyści - są tacy ludzie którzy lepią się jedynie do tych co mają jakiś zasób np kasę. By się z takimi osobami zadawać to chyba trzeba nie mieć do siebie szacunku. Żebyś zrozumiał - masz piętro niżej sąsiada który organizuje imprezy i zaprasza wszystkich oprócz Ciebie bo nie masz np kasy. Następnie zdobywasz hajs i nagle pasożyt zaczyna zapraszać i symuluje kolegę - przyjmiesz ofertę?

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Esmeron said:

A co niby jest białorycerskiego w tym co napisałem? 

A ja czekam na @somsiad bo pojechał mi od białorycerza. Albo durny, albo nie umie czytać. Niech się tłumaczy. 

Nikomu nie zarzucam białorycerstwa, dodałem na końcu mojej wiadomości emotikonę "?" odnosząc się do koemntarza @Kasownik:

"Znaczy się w kombinezonie ochronnym? Po zakończeniu epidemii? Wezmą cię za wariata! W ten sposób nie poruchasz!"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Perun82 said:

ten fragment idealnie się nadaje..

Piękny film o życiu jest chad, hipergamia i pokazana jak wygląda ściana u kobiet (ta stara prostytutka).

1 hour ago, Analconda said:

Normalna kobieta leci albo na chada albo murzyna

Ogranicz masturbację ona źle wpływa przez te wydzielające się hormony przy orgazmie one w nadmiarze są szkodliwe dla psychiki.

Zresztą na twoim miejscu zbiłbym sobie badanie poziomu hormonów. Wszyscy ci gadają żebyś wziął się w garść a twoje marudzenie może mieć podłoże hormonalne.

35 minutes ago, Obliteraror said:

Ano. Jak to mówią - jak Ameryka kichnie, choruje cały świat.

No wiesz jak masz przystawiony pistolet do głowy i albo używacie naszego dolara albo wam wykoleimy państwo. Każdy by tak chciał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Analconda napisał:

No to chodzi o to - ci co nie ruchają dlatego, że kobiety z nimi nie chcą gdy ewentualnie będą mogli (przykład np z tematu) to z takimi pasożytami nie powinni.

Idziesz do knajpy. Przy barze poznajesz kobietę. Ani ona Ciebie nie zna, ani Ty jej. Gadka szmatka, iskrzy, kończy się w łóżku. Tyle. 

Nie dorabiaj do tego filozofii wielkiej. 

 

Cytat

Chodzi o to, że pasożyt ciągnie tam gdzie ma korzyści - są tacy ludzie którzy lepią się jedynie do tych co mają jakiś zasób np kasę.

Czy Ty nadal masz wyobrażenie o interakcjach międzyludzkich jako o wzniosłych, altruistycznych, humanistycznych i bezinteresownych? 

To sobie zobacz w najbliższym markecie na półkach ze srajtaśmą ile warte jest to wyobrażenie. 

 

Każda akcja jakąś podejmujemy jest nacelowana na jakąś korzyść dla nas. 

Jestem pewien, ze Matka Teresa z Kalkuty miała meeeeeeega satysfskcję dla siebie ze swojej dobroczynności i altruizmu. 

Powiem więcej: Ty ze swojego dopierdalania sobie, obniżania swojego poczucia własnej wartości i stawiania ołtarzyków chadom i wkurwianiu się, że świat jest jaki jest, też znajdujesz jakąś korzyść dla siebie. Inaczej nie trwałbyś tak uparcie w takim stanie w jaki sam się wpedzasz. 

 

Tak robi wielu ludzi, bo to łatwe. Nie wymaga wysiłku. Wszytsko jest do dupy, nic nie ma sensu, więc nie muszę nic zmieniać. Nie muszę brać odpowiedzialności za swoje życie i marnowanie go, skoro to wszystko i tak gówno warte. 

Koszt tylko jest taki, że Ci życie ucieka i czujesz się źle. 

 

 Kobiety idąc w miasto szukają różnych rzeczy. Atencji, zabawy, zapomnienia, rozluźnienia, mocnych wrażeń. Niektóre kierowane są chęcią wyrwania się, poznania nowych ludzi i po prostu pośmiania sie w gronie znajomych. Owszem, często skanują otoczenie w poszukiwaniu faceta. 

 

Teraz kluczowe. Poznaję pannę, gadka się klei. Mamy się ku sobie. Umawiamy się na randkę. Powiedzmy że lądujemy w łóżku. Obydwoje mamy z tego tyle samo. I to jeszcze nie oznacza wcale, że ona się ze mną przespała bo chce mojej forsy. I tym bardziej nie oznacza, że ja mam się z nia wiązać i utrzymywać. Rozumiesz te niuanse? 

 

A jak uważasz, że one to robią tylko dla korzyści, a emocje mają tylko z murzynem albo chadem i cała ta romantyczna otoczka w którą uparcie chcesz mimo wszytsko wierzyć, jest fikcją, a Ty chcesz tylko seksu, to idź do prostytutki. Wybierz taką jaka Ci się podoba (a myślisz że kobieta takiej urody byłaby normalnie poza Twoim zasięgiem) i masz co chciałeś. Tanio. Bez wysiłku.

Skoro to wszytsko jest o kant dupy rozbić, one chcą tylko kasy, a chadem nie jesteś żeby się podobać, ale jako facet masz popęd- to jest chyba uczciwy i logiczny krok, prawda? 

 

Cytat

By się z takimi osobami zadawać to chyba trzeba nie mieć do siebie szacunku. (...) Następnie zdobywasz hajs i nagle pasożyt zaczyna zapraszać i symuluje kolegę - przyjmiesz ofertę?

Hahahaaa. To jest niezle pytanie. 

Otóż owszem. Poszedłbym do niego na imprezę, gdybym miał ochotę. Poznałbym tam trochę ludzi, może poderwał jakąś pannę. Flaszkę grzecznościowo bym przyniósł, bo taki zwyczaj. Ale sam mialbym z takiej imprezy korzyść. 

 

Ale poza moją obecnością i zwyczajową flaszką lub 6-pakiem piwka pasożyt nie miałby z tego nic. 

Nie jestem mu nic winien, niczego mu nie zawdzięczam. Mam świadomość jego charakteru i nie wpuszczam do swoich spraw. 

 

Zastrzeżenie tylko takie: w opisanej przez Ciebie scence pasożyt Cię tylko olewa i zauważa jak masz hajs. Nienma mowy nigdzie o pogardzie czy zniewadze. Z takimi ludzmi nie ma rozmów 

 

Rozumiesz ten sposób myślenia i analogię do tematu? 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.