Skocz do zawartości

Nadchodzą złote czasy


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mac napisał:

Złote czasy nadchodzą, bo laska dupy popuści "przegrywom"? Kurwa, czy ja dobrze patrzę, to jest forum braciasamcy, czy już kafeteria?

Jeśli ktoś ma się za przegrywa, to zasadniczo sam dokonuje tego wyboru i... przegrywa. 

 

Ja przegrywem nie jestem, wiązać się nie chcę. Trzymam ramę i rozwijam się. I nie mam nic przeciwko, że po kryzysie w knajpach będzie pełno głodnych atencji panien z lekkim kompleksem i chęcią rozładowania stresów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote czasy, ale prawo bez zmian czyli po haju hormonalnym jak się znudzi będzie wywalony z mieszkania samiec, bo ściemni dama, że bił ird. 

Zainteresowanie rośnie, ale gadziego mózgu nie oszukasz, przeciwnie będzie pewnie więcej wyrzucanych facetów, okradanych z kasy itd. Kolejna sprawa, po co komu zainteresowanie atrakcyjnej, zdesperowanej kobiety jeżdżącej po świecie dla zdjęć na instagrama wydając  przy tym całą pensję kiedy straciła pracę i szuka bankomatu.

Raczej przyjdzie otrzeźwienie, ale niektóre będą w większej potrzebie jeszcze bardziej kłamiąc jaka to jest wyjątkowa. Z tym że trudne czasy wymagają poświęceń, kochanie zawsze miłość, ale ta intercyza jest konieczna bo ciężkie czasy, a mam dużą odpowiedzialność finansową przez prace w firmie, to żeby chronić rodzinę :)

 

jedyne złote czasy to widzę na fizycznym złocie jak inflacja ruszy.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda

 

Przeglądam to forum od prawie 3 lat, zarejestrowany nie jestem długo, bo raczej wystarczyło mi obserwowanie, ale to co się dzieje na tym forum ostatnio mnie przeraża. Przyszedłem tutaj jak większość skrzywdzony, wiedza z tego forum była dla mnie bezcenna i obróciła moje życie o 180 stopni, odrobiłem lekcje i wykorzystałem ją jak trzeba - odwróciłem grę, kobiet dookoła mam multum, realizuje swoje pasje i strasznie mnie razi w oczy jak widzę użytkownika ze Starszyzny, który na każdym kroku przeżywa swoje kompleksy i obwinia naturę za to, że nie dostał szerszej szczęki, czy innego koloru skóry. Z takim nastawieniem to niestety będziesz w kółko błądził. Czujesz chyba jakąś nienawiść do kobiet, nazywasz je pasożytami, moim zdaniem nie odrobiłeś lekcji, skoro nienawidzisz kogoś za jego naturę i nie potrafisz tego stosownie wykorzystać.

 

Wydawało mi się po prostu jeszcze jakiś czas temu, że cel tego zrzeszenia jest zupełnie inny niż poklepywanie się po plecach w tak prostej i nieznaczącej kwestii jaką są kobiety. 

Edytowane przez freemasonry
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty niektórych użytkowników czuję że zmniejsza mi się testosteron,  mam już dość czytania o czadach i murzynach z długimi pałami którzy ruchają wszystkie polki, niektórzy ludzie wolą szukać

 

wymówek, aniżeli wyjść ze swojej strefy komfortu i po prostu zamoczyć kija.

 

A to co za farmazon nadaje @Analconda  to nie mam pytań, chłopie robisz z tego miejsca pośmiewisko, a nie miejsce dla prawdziwych mężczyzn którzy pragną się wzmacniać  zamiast osłabiać.

 

Idę na spacer.

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to zasady biologii w postaci hipergami przestaną obowiązywać? nagle kobiety 1-10 lecące na przystojniaków i chadów stracą nimi zainteresowanie? tak samo jak samotne mamuśki którym chad w kiblu nastukał bombelków nie będą szukały ultra beciaków aby zapewnił im bezpieczeństwo?

Jasne....

Nic się nie zmieni a nawet się pogłębi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, midas said:

Ale 40-letnich kobiet? No bo jak wcześniej się kobietom za bardzo z wyglądu nie podobałeś, to nie bardzo rozumiem w czym Ci forum nagle pomogło - forum zmieniło Twój wygląd? Kobiety patrzą na wygląd a nie na zachowanie, przystojniak może pisać cokolwiek, laska i tak potakuje.

Zauważyłem, że tu prawie każdy samiec twierdzi, ze ma multum kobiet. Oj bajkopisarze.

Ojtam ojtam. Co do niektórych laski przylatywały samolotem z UK aby się z nim ruchać - taki Czad był. (Pan z robocikiem)

Na innym forum pisał że z piwnicy nie wychodzi od 20 lat i ma depresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dassler89 napisał:

Myślę pierwszy weekend po zakończeniu zarazy to będzie działo się na mieście.

Też tak sobie myślałem.

Jak epidemia się skończy i będzie można wyjść na legalu na miasto to będzie seksualno-alkoholowy rozpierdol. 

Ludzie wyposzczeni pójdą się wyżyć.

I raczej nie potrwa to długo, maks do 3 weekendów a potem po staremu.

Nie ma co liczyć na cuda w kwestii dupczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sytuacja w kraju pogorszy się na tyle, że państwo przestanie zapewniać pomoc i opiekę kobietom, trudno będzie o poczucie bezpieczeństwa, zdobycie produktów spożywczych lub środków higieny będzie utrudnione, wtedy faktycznie kobiety mogą obniżyć trochę wymagania i dopuścić do siebie beciaka którym wcześniej gardziła. Potrwa do do czasu aż sytuacja się poprawi. Jakaś namiasta uczuć będzie i seks może też, ale żadnych uczuć wyższych tu nie będzie, tylko czysta kalkulacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kaszalot napisał:

Jeżeli sytuacja w kraju pogorszy się na tyle, że państwo przestanie zapewniać pomoc i opiekę kobietom, trudno będzie o poczucie bezpieczeństwa, zdobycie produktów spożywczych lub środków higieny będzie utrudnione, wtedy faktycznie kobiety mogą obniżyć trochę wymagania i dopuścić do siebie beciaka którym wcześniej gardziła.

Tylko że beciakami nie gardzą. Przeciętny beciak jednak partnerke ma i super problemów by do jakiejś zagadać nie ma. Gardzą samcami którzy mają parcie na seks i realnie nie są w stanie nic poza seksem zaoferować.

Tak zwanymi spermiarzami. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie istnieje jeszcze coś takiego jak etyka, moralność . Nawet, gdyby to co piszecie było za jakiś czas rzeczywistością to mi osobiście byłoby wstyd przed samym sobą wykorzystywać przymusowe położenie innej osoby. 

 

Trzeba mieć trochę szacunku do siebie, raz że wykorzystywanie czyjegoś dramatu jest obrzydliwe a dwa, ze razczej nie chciałbym żyć ze świadomością, że panna mi się oddaje tylko dlatego, że nie ma innego wyjścia. 

 

Wolę być w stałym, normalnym związku z kobietą, która wybrała mnie jeszcze przed kryzysem i do której mam zaufanie. 

 

Piszecie takie rzeczy a pozniej sie dziwicie, że mają nas za stulejarzy i spermiarzy. 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Perun82 napisał:

A nad ranem

Ta piosenka jest boska.

 

Nie wierzę w to, że dziewczyny nagle zmienią się tak, że będą chciały gościa, który nie jest przystojny, nie ma pieniędzy i statusu społecznego. I od razu takiemu będą rzucać się w ramiona, same do niego zarywając na fejsie albo na portalach randkowych.

4 godziny temu, Analconda napisał:

O jak dobrze - Ameryka się wreszcie sypie.

Jak się sypię, to kto ich zastąpi Chiny ? Nie dziękuje.

 

 

USA nie są święte wiadomo, jednak Chiny mogą być jeszcze gorsze.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.