Skocz do zawartości

Nadchodzą złote czasy


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, BlacKnight napisał:

W jakim celu ? 

To jest jedynie konkurs, co można wygrać :) To zakłada się na sprzęt widziałem taką reklamę, myślałem, że spadnę z krzesła, wokół tego pierścienia aureoli, były nawet coś co wyglądało jak brylanty.

 

Trzeba być postępowym, równie dobrze mogło to być pierścionkiem zaręczynowym.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 10:48, Turop napisał:

 poprostu kobitki zaczynają się bać obecnego stanu i wola mieć kogoś obok, gdyby się coś zaczęło dział, widzą, że państwo wszystkiego nie załatwi, i nie ma sznura chętnych mężczyzn na nie, bo każdy siedzi w domu, co przełoży się w najbliższym czasie na większy ruch beciaków w groty rozkoszy, co o tym sądzicie? ??

Pamiętaj tylko że kobiety to kameleony i jak wszystko wróci do normy to każda wróci z powrotem do feminizmu. A wtedy lepiej nie mieć jej w domu. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale niektórych fantazja ponosi. Za dużo czasu na przemyślenia widzę, aż się wzruszyłem. :) 

 

Po Waszych komentarzach to jak się izolacja skończy, to ja tu widzę raczej stada beciaków biegające po klubach i liczące na seks po kwarantannie. ;)

 

Teraz wszyscy siedzą w domach, dziewczyny mają więcej czasu żeby popisać, ale to tyle. Skończy się kwarantanna, wszystko wróci do normy. Jeśli sprawdzi się taki scenariusz, że będzie duży kryzys gospodarczy, to możliwe, że trochę facetów ubędzie z rynku. Bankructwa, utrata pracy, rozwody, samobójstwa (które głównie mężczyźni popełniają, szczególnie w tej sytuacji). No to trochę więcej kobiet będzie na rynku. No ale to sporo samotnych mamusiek. Ale to i tak czady z kasą będą głównie korzystać, jak zwykle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.