Skocz do zawartości

Miesiąc przerwy od forum + zaproszenie na bloga


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie miesiąc przerwy od forum i nie żałuję, w końcu temat chadów upadł ?

 

A poważnie, postanowiłem zrobić przerwę, gdyż wchodziłem tu z nudów i zamiast robić coś pożytecznego to siedziałem i czytałem wszystkie wątki. Zaczęło to podchodzić pod nałóg, wchodziłem codziennie przy śniadaniu i przed snem oraz w ciągu dnia żeby sprawdzić czy w obserwowanych wątkach nie pojawiła się jakaś nowa treść.

A po trzech dniach "postu" zapomniałem o forum ☺️ i zleciało.

 

Jeżeli nie łamię regulaminu, to chciałbym zaprosić na bloga:

https://haj-informacyjny.blogspot.com/?m=1

 

Inspirując się stroną nadopaminie.pl postanowiłem wystartować z blogiem o tematyce uzależnienia od komputera i internetu. Dzięki m.in. wątkowi na forum o "FOMO" uświadomiłem sobie jak głęboko wsiąknąłem w ten nałóg i jak mną kontroluje. Chętnie wysłucham uwag dot. tekstu. Może za długi, nudny, chaotyczny, feedback mile widziany ☺️

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czasami czuję, że za dużo czasu siedzę na necie. Ciężko jest to wyłapać automatycznie, wymaga to chwilowego zastanowienia nad tematem :D

Myślę, że fajnie wygląda blog, czekam na więcej konkretów i porad. Istotne jest chociaż trochę wykorzystywanie tego czasu w sposób wartościowy.

 

Ostatni miesiąc siedziałem sporo w domu z powodu kontuzji, zapisuje sobie równolegle postępy w językach, sporcie itp. w excelu w postaci 0-1 czy coś było czy nie. Patrząc z perspektywy czasu na dni, kiedy teoretycznie nic nie robiłem jest mi głupio :/ 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też co chwilę wchodzę na forum i powinienem sobie zrobić przerwę, długą przerwę. 

W pełni zgadzam się z tym co napisałeś na blogu.

Na YT słucham głównie muzy, przeglądam fejsa, jakieś strony informacyjne i tak jak piszesz, większości nawet nie pamiętam. 

Są wartościowe treści w internecie i na nich trzeba się skupić a ja poświęcam dużo czasu na bezcelowe przeglądanie internetu i tak na prawdę gówno z tego mam. 

Wyciągnąć esencję, resztę wypierdolić i dużo czasu zostanie na inne, wartościowe rzeczy. 

 

 

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę na forum często.

Jednak jak siedzę na necie to ostatnio już zacząłem regularnie realizować kurs na udemy z sieci komputerowowych. Też bezcelowo marnowałem czas na internecie. By temu zapobiec postanowiłem słuchać jakiś audiobooków po angielsku tak te 30 minut :)

By nie siedzieć na necie dla samego marnowania czasu to słucham różnych audycji z tematów jakie mnie interesują. 

Blog naprawdę masz dobry @JohnyKakao

 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BRK275 napisał:

Nie podoba mi się forma bloga, tzn. jego wygląd.

Może w ramach przerwy od internetu (czy też bezowocnego jego przeglądania) popracowałbyś nad stroną?

Może wordpress?

Właśnie chodzi mi to po głowie, na razie chciałem po prostu ruszyć z pisaniem żeby nie wpaść w ciągłe przygotowywanie, na pewno nad tym popracuję. Dzięki za uwagę. 

 

6 godzin temu, Cortazar napisał:

Treść ok ale faktycznie nad wyglądem oraz czcionką można by popracować.

Dzięki za uwagę, czcionka faktycznie dziwna wyszła, a powiedz proszę, czy w poprzednich wpisach jest bardziej czytelna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.