Skocz do zawartości

Wirus i zamieszki


thvd

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, thvd napisał:

oto chodzi "elicie" aby wystąpiły zamieszki i aby wprowadzić jedno państwo totalitarne.

No dobra ale jak inaczej chcesz opanować epidemię niż przerwaniem transmisji wirusa z jednego człowieka na drugiego niż pozamykaniem ich np w domach? :)

Nie szukajcie na siłę teorii spiskowych tam, gdzie ich nie ma. Jasne, zgadzam się z tym, że niektóre rządy wykorzystają moment aby przepchnąć pewne ustawy a o innych mogą "zapomnieć" aby je wycofać po kryzysie ale nie róbmy już wody z mózgu i mówię to ja, który sam nieraz dostrzegam ziarno prawdy w niektórych teoriach.

 

Przypominam: ZIARNO prawdy.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Boromir said:

Ale o co chodzi? Że policja broni się przed agresywnymi napastnikami i że - ogólnie rzecz biorąc - wykonuje policyjną robotę?

 

Nie widzę w tym filmie zachowań, które odbiegałyby od standardowych działań tzw. riot police w każdym kraju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wroński napisał:

Jak wam klaruję, że mniej sił porządkowych oznacza mniejszą liczbę przestępstw

A skąd takie rzeczy wiesz, że mniej przestępstw ?

Teraz, zychu napisał:

Ale o co chodzi? 

To wyobraź sobie to samo w Polsce, żeby pałowali tak kodziarzy albo opozycję fatalną lub lgbt - owców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Boromir said:

To wyobraź sobie to samo w Polsce, żeby pałowali tak kodziarzy albo opozycję fatalną lub lgbt - owców.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia pałowaliby każdego - zapewniam cię. I mieliby do tego prawo.

We wrześniu policja w Lublinie nie biła lgbt podczas marszu, za to starła się z ugrupowaniami huligańskimi, które stanęły na drodze i były agresywne. Byłem, widziałem, sam prawie oberwałem od tych "obrońców ojczyzny" tylko za to, że fotograficznie dokumentowałem całą zadymę. Przy policji czułem się bezpieczniej.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia pałowaliby każdego.

Jak to całe LGBT wychodzi ze swoimi chorymi wizjami świata na ulice, więc dostają odpowiedź z ulicy, dziwię się Pisowi, że tego nie zakaże.

1 minutę temu, wroński napisał:

Co ty dziecko jesteś?

Przecież musi być jakaś równowaga, tak samo prawna, jak jest mniej funkcjonariuszy niż jest wymagane, to mogą nie ogarniać wielu rzeczy.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Boromir said:

Jak to całe LGBT wychodzi ze swoimi chorymi wizjami świata na ulice, więc dostają odpowiedź z ulicy, dziwię się Pisowi, że tego nie zakaże.

Nie podoba się, nie lubię - zakazać!

sieg heil!

Obyś ty się zawsze podobał tym chłopcom malowanym z polską flagą na piersiach i soczystą kurwą na ustach - bo w przeciwnym razie biednyś...

Przenoszenie walki politycznej na poziom ulicy nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie wspominając o tym, że jest to działanie nieskuteczne.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zychu napisał:

Nie podoba się, nie lubię - zakazać!

sieg heil!

To, że jest coś promowane na siłę, nie znaczy, że jest dobre, politycy tylko trzepią na tym elektorat, przepychają niewygodne ustawy, temat zastępczy LGBT.

 

Polecam artykuł:

https://www.m.pch24.pl/8-roznic-miedzy-homoseksualistami-a-ideologia-lgbt,74381,i.html?fbclid=IwAR2hmKsrV5NTDGypDF6N-xVD3i_0gaAlY0CExdUhkSx2r9TU0R7Qv2wPcqU

 

 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, thvd said:

Będzie wojna wspomnicie moje słowa.

Niemcy mimo koronawirusa kupują 30 F/A-18 Growler, i planują zakup 70-90 Eurofighterów. https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=30207 To poważne zakupy. W obliczu tego jak sobie radzą z koronawirusem to wygląda podejrzanie. 

Edytowane przez Trevor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2020 o 14:30, thvd napisał:

Przecież to oto chodzi "elicie" aby wystąpiły zamieszki i aby wprowadzić jedno państwo totalitarne.

Prowokując zamieszki sam rzucasz sobie kłodę pod nogi jeżeli chciałbyś stworzyć jedno-partyjne państwo totalitarne.

 

Wiem że nie ładnie ALE nie pierdol głupot panie @thvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rocky napisał:

Co to znaczy dla ciebie termin opanować epidemie?

Spójrz na Koreę czy jeśli dobrze pamiętam Tajwan. To znaczy, przynajmniej do momentu wynalezienia innego sposobu na radzenie sobie z tym. Jeśli nie robisz nic lub robisz za późno to masz sytuację jak we Francji, Włoszech, Hiszpanii czy UK.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Boromir said:

A my F-35 nie wiem po co.

No zgadzam się. Jeśli cokolwiek mielibyśmy kupować to powinny być kolejne F-16 w wersji Block 52+. Mamy logistykę, mamy pilotów, łatwiej o ogarnięcie tego. Za wcześnie, i za drogo dla nas na kupowanie F-35 ale fakt faktem że ten samolot jest w stanie trochę pozmieniać na niebie w warunkach bojowych. Problem w tym że sam samolot niewiele da. Ta generacja samolotów wymaga też wszystkiego co taki samolot potrzebuje żeby móc osiągnąć wyżyny możliwości. Zaawansowanej sieci radarowej, poukładanej logistyki, komunikacji itp. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Trevor said:

Ta generacja samolotów wymaga też wszystkiego co taki samolot potrzebuje żeby móc osiągnąć wyżyny możliwości. Zaawansowanej sieci radarowej, poukładanej logistyki, komunikacji itp. 

I obrony przeciwlotniczej. To jest samolot dla armii, która nie będzie toczyć wojny u swoich granic, ale daaleko od nich. Czyli dla armii amerykańskiej będzie jak znalazł, bo oni posiadają odpowiednie zaplecze logistyczne do prowadzenia wojen "ekspedycyjnych". Nasi decydenci tego nie rozumieją, a za dealem z f-35 stoi gruby przekręt z ogromnymi łapówami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu
Nic nie kumasz, żyjesz mitami i wydumanymi aferami, a po awatarze widać sentyment do ruskiego sprzętu.

 

Tymczasem Żydzi planują już poszerzyć F35 o kolejne dywizjony, mając mało kasy i inne ogromne wydatki. Przypominam, że mają F15, F16 i jeszcze wszystko customizowane pod siebie i często u siebie. Ale kupują jeszcze więcej F35, bo jak ładnie zostało powiedziane "Israel can reach Iran, but Iran cannot reach Israel."

Żydzi skumali, że mając niewidzialny myśliwiec są w stanie dostarczyć pociski w dowolne miejsce od odległości "0 - zasięg f35" od swoich granic. A przypominam, że oni żyją na froncie. Tam jest permanentna linia konfliktu.

 

I na koniec przypomnę, że nie chodzi o to, żeby to nawet wszystko naraz latało. Niech stoi w hangarze. Uporczywa świadomość nieuchronnego jest najlepszym odstraszaczem. My musimy rozwalić radary w Kaliningradzie, potem i tak musi włączyć się Nato, by cokolwiek zdziałać.

 

Wielu naiwniaków sądzi, że uzbrojenie kupuje się na wojnę. Otóż nie. Broń kupuje się, aby wojny UNIKNĄĆ.

 

W dniu 30.03.2020 o 14:30, thvd napisał:

Przecież to oto chodzi "elicie" aby wystąpiły zamieszki i aby wprowadzić jedno państwo totalitarne. Wszystko jest ustawione. Pierwsze pójdą Włochy. Potem reszta EU.  Będzie wojna wspomnicie moje słowa. 

To może wspaniały wódz Putin nas uratuje krasnojearmiejcami? Też bierzesz kasę z Moskwy?

 

Epidemia jest rozbuchana, ale próba kręcenia totalitarnych afer to już czysta manipulacja, propaganda i żywe g****.

 

Edytowane przez Exar
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.